|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
18.5.2010 20:56:15   
ivaj
Posto su mi hvala Bogu porasle grudi sad u trudnoci,Jana pre neki dan sedi kod moje svekrve u krilu,i svekar je tu pored,a ona joj otkopcava kosulju i kaze "I moja mama ima tako debele sise!"user posted image

A jednom je uletela u kupatilo kad se mm tusirao i odusevljeno mu rekla "Jao tata kako imas lepu pisuuser posted image "

Pre neki dan pevusim neku pesmu a ona vice "Ej prestani,trudne zene ne pevaju!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
18.5.2010 20:57:27   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
31.5.2010 14:16:25   
Rivana
Moj Luka je sada u fazonu da ponavlja sve sto kazemo user posted image jutros krecemo i pada kisa sedamo u kola mm kaze pada kisa a Luka gleda onako sav bitan i kaze "PADA KITA" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
31.5.2010 15:20:47   
lanajelena
Lana: jedva cekam da moj Dusan poraste pa da ga uhvatim za ruku i da idemo da kupimo akravio (akvarijum)

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.6.2010 15:37:21   
lanajelena
mama sad sve smem vidi kako sam porasla noge mi do zemlje user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
2.6.2010 12:44:32   
Maya21
Moj Tale još ne govori, bar ne sklapa rečenice, ali zato pravi haos kad se dočepa tastature.
Obično mu otvaram skype da kucka malo pa ga sklonim... Danas mi je haos na stolu jer stalno nekoga zovem i imam papire oko sebe...
Sedi on, kucka samom sebi na skype, ostavlja tastaturu, uzima miš, i pomno prati šta se dešava na ekranu, odjednom uzima moj telefon otvara ga ( slajd je, i to je naučio kako da otvori ) i viče Ajoooo iz sveg glasa, ostavlja telefon, uzima olovku koja je najbliža, švrlja nešto po nekom od papira, i nastavlja da kucka na skype user posted image mali poslovni čovek user posted image da ste mu videle samo lice dok je to radio, evo ja se i sad smejemuser posted image i žao mi što nisam uspela sve da snimim user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
2.6.2010 12:46:00   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 257
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
5.6.2010 0:22:26   
Novosadjanka T.
Moja Takica skoro isprica onaj vic o popu, nindzi...

Ihi to cuje ali malo pobrka. Juce u kolima:

Joj blago onim decacima, idu u crkvu

Pitam ga: Sto blago njima jel i ti hoces?

Na to Tasa dobaci : Da budes svetac?

Ihi: Da da budem svetac, da ucim karatu i tekvodu.


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
6.6.2010 22:53:41   
Pretty78
Martina kaze tati: tata ti imas malu pisu kao i brat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
kakav kompilment user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.6.2010 10:34:45   
prase

IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

Moja Takica skoro isprica onaj vic o popu, nindzi...

Ihi to cuje ali malo pobrka. Juce u kolima:

Joj blago onim decacima, idu u crkvu

Pitam ga: Sto blago njima jel i ti hoces?

Na to Tasa dobaci : Da budes svetac?

Ihi: Da da budem svetac, da ucim karatu i tekvodu.



user posted image user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.6.2010 10:38:59   
prase

IZVORNA PORUKA: Maya21

Moj Tale još ne govori, bar ne sklapa rečenice, ali zato pravi haos kad se dočepa tastature.
Obično mu otvaram skype da kucka malo pa ga sklonim... Danas mi je haos na stolu jer stalno nekoga zovem i imam papire oko sebe...
Sedi on, kucka samom sebi na skype, ostavlja tastaturu, uzima miš, i pomno prati šta se dešava na ekranu, odjednom uzima moj telefon otvara ga ( slajd je, i to je naučio kako da otvori ) i viče Ajoooo iz sveg glasa, ostavlja telefon, uzima olovku koja je najbliža, švrlja nešto po nekom od papira, i nastavlja da kucka na skype user posted image mali poslovni čovek user posted image da ste mu videle samo lice dok je to radio, evo ja se i sad smejemuser posted image i žao mi što nisam uspela sve da snimim user posted image



Kod nas jako slicno... samo ima i zvuk... uzme telefon, stavi obavezno drugu ruku u dzep i seta po sobi onako u krug... I onda ide: "Mhm... da, mhm... da, da, da... evo, tu je" i onda doda meni telefon i kaze: "sad malo ti!". Ne bi bilo tako smesno, da to nije u stvari preslikana situacija u kojoj se mm javi kada moja mama zove, a mama ne moze nista ukratko da kaze i razgovor traje ne manje od pola sata... i onda on mukica sve kao jeste, jeste, ma u pravu ste vi, a samo lovi kad ce meni da uvali slusalicu... onda dodje "sad malo ti" user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.6.2010 0:42:45   
Novosadjanka T.
Micka i ja sa nasih 6 dece pijemo kafu i kako to uvek biva 2 nisu u istoj sobi, u ovom slucaju srednja deca. njena cerka (5g) i moj Ihi. Nadjemo ih, a oni spustili gace i gledaju jedno drugom medju noge sa pristojne razdaljine. Kazemo im da to nije lepo, oni se obuku i to prodje tako. Par dana posle mi ih ocekujemo. Ihi se nesto uzmuvao i smugnuo mi u kupatilo. Pokusavam da udjem, ali mi ne da. Pitam ga sta radi, kaze nista i izlazi. Gledam ga sve je o.k.

Proslo jos 10-tak minuta i Ihiju se piski. Ulazimo u kupatilo i moj maleni skida gacice, a mene samo sto nije fras opalio. "Djordje" mu plav-teget. "Jooj sine, sta ti je? Jel te boli?" pitam ga, a on uz osmeh odgovara "To sam ja ofarbao da bude lepi kada dodje Lena i jajaca sam ofarbao, a vidi mi guzu" a guza sva u pecatima.
Tad na podu kupatila primetim flomaster i (one decije) pecate.
Onda sam shvatila da nisam dovoljno jasna bila, tako da smo obavili razgovor, a Lena nije videla umetnicko delo mog sina.

Malo su me vaspitacice cudno gledale sutradan, jer flomaster nije mogao da se opere tako lako.


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.6.2010 0:45:51   
viking
Jooooj, srce malo, kako se on doterao za devojku! Ma, fenomenalno! user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.6.2010 1:02:58   
Novosadjanka T.



Bas se trudio, a ja nisam dala da drugi vide njegov trud, jesam i ja neka mamauser posted image


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.6.2010 11:26:52   
Lilly*
user posted image zlato malo user posted image

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.6.2010 12:14:50   
Dora
Slatko sam se nasmejala :)))))))

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.6.2010 13:03:42   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 267
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.6.2010 14:13:05   
Mivica
Malopre dajem Borisu mleko:

-Izvoli.


A on meni:

-Hvala, gospođo! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.6.2010 14:38:37   
lanajelena
pricaju Lana i moja sestra
Lana:zasto decaci imaju vecu pisu od devojcica
ms:pa decaci imaju i vece noseve od devojcica pa zato imaju i vece pise
Lana:moj tata ima mali nosuser posted image

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.6.2010 21:12:09   
jacikaci
Kad smo već kod piša....
Došli mi kući iz porodilišta i ja pre podoja presvlačim bebu, a moj Vule se stuzio sav,pa kaze:
-Mamice, odsekli joj pišu u bolnici! (Beba je,naravno, seka.user posted image )

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.6.2010 21:16:36   
bratzz
user posted image

(odgovor članu jacikaci)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.6.2010 21:20:05   
jacikaci
Čitam prethodne poruke,pa se setih i ovoga:
Išli Vule (4 god.) i ja malo u šetnju i prolazimo pored pet-shop radnje. On insistira da udjemo i ajde, da ne kvarim detetu...
-Mami, sta je ono? (A u kavezu hrčak do hrčka, ali dva se "tuku")
-Hrčci,sine - odgovaram ja i sama nesigurna da li se kaze "hrčci" ili "hrčkovi", a moj Vule već pita prodavca:
Čiko, a koliko koštaju ovi cvrčci?
user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu jacikaci)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.6.2010 21:23:31   
viking
Ma, sve male pamtnice! user posted image

Gospođooooo user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu jacikaci)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.6.2010 21:27:18   
buhla
IZVORNA PORUKA: Mivica

Malopre dajem Borisu mleko:

-Izvoli.


A on meni:

-Hvala, gospođo! user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.6.2010 18:56:50   
jance
ovo nam se desili preksinoc, poslednju noc kako smo spavali kod mog devera. naime dok smo tamo spavali, bili smo smesteni u decjoj sobi a deca su spavale kod bake u dnevnoj sobi sto je bilo sprat nize.
I tako se mm probudi u pola noci i oseti da pored sebe ima nesto sto nisam samo ja. pokusa da gurne nogom, a to se trza. Poceo je vec da gundja, pazi sada kada su necake unele macku u kucu pa je sakrile i ova nam je sada ispuzala na krevet! on ponovo pokusa da pogura, i to se ponovo trza. onda odluci da to nesto izgura nogama sa kreveta (jer nam je lezalo kod nogu) i tada tek dodje k sebi i pogleda sta je to. Kad ono, najmladja necaka je legla kod nas! Mala Lela je verovatno isla u WC i umesto da se vrati u dnevnu sobu ono se dete naravno vratilo u svoj krevet (posto ona spava sa starijom sestrom na trosedu na kome smo mi sada spavali inace). I nista, mene samo razbudi da me kaze da se ne uplasim da se Lela uvukla kod nas, ja samo klimnula glavom i okrenula se na drugu stranu. I mm oda krene malu Lelu da pokrije i da je ostavi da spava, kad se ona podigne i sedne! i gleda u mm i mm gleda u nju! I nista neprica sigurno jedno 5 minuta. a mm jadan sve onako polako prica: Sta je Lelo, jesi ti to promasila krevet? Hoces da sada ides u krevet Lelo? i tako sve sapuce a dete gleda u njega i nereaguje. i onda odjednom se samo uhvati za glavu i sapne: O Boze!user posted image i pobeze dole....
(ja se inace nicega nesecam, spavala sam ko klada!)
A ujutru nam je njena baka pricala kako ju je zatekla kako silazi niz stepenice, i pita: Pa gde si ti bila Lelo? Neznam! Jesi bila u WCu Lelo? - Valjda... i vrati se dete u krevet, nicega se neseca...


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Sto lica autizma: Autizam nije samo kada d...
Autizam je neman koja te neće ubiti. Ona je zver koja te zlostavlja svaki dan, nekad manje, nekad više.
10 predivnih starinskih imena za devojčice
Koliko Vera poznajete? A koliko Ruža ili Ljubica? Verovatno ne puno jer ova, nekada vrlo česta, imena više nisu toliko p...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

pumpica za dojenje
jabukica

Koju pumpicu za dojenje koristite?

rucnu AVENT (78%)

elektricnu AVENT (7%)

drugi proizvodjac-navesti u komentaru (15%)


Ukupan broj glasova: 136

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here