|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta trenutno rade vaša deca?
16.12.2009 13:38:32   
*Alexx*
Zaspao! Jedino sam tada na RR, tako da drugo nema šta ni da napišem u ovu temu user posted image A do malopre je vrištao. user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Šta trenutno rade vaša deca?
16.12.2009 15:58:04   
Didy
Spava, mrvica draga, već dugo. Opila ga temperatura i lekovi, a ja neću da pravim buku po stanu (pa sam ovdeuser posted image ), nek se dobro naspava da što pre ozdravi.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Šta trenutno rade vaša deca?
16.12.2009 18:42:41   
Anoniman
evo je lezi pored svih nas na krevetu, i jauce da joj obratimo paznju... ha haaaa...

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 178
   RE: Šta trenutno rade vaša deca?
13.1.2010 22:11:11   
Dora
Popodne smo imali scenu: Balša se zacenio od plača, počeo je da igra Super Maria igricu na kompu, ali ne ume da preskače one provalije i gubi život svaki put na istom mestu. Mm je stigao da 5. nivoa i tu je Mario postao beo, pa Balša stalno traži da mu ovaj dođe do tog mesta a da on nastavi dalje...user posted image
Frka je kad se igra ta igrica, kad beži od pečuraka on stiska dugmiće i zadiše se ko da stvarno trči. Postao je psihouser posted image
Mm krenuo do prodavnice a Balša se opet rasplakao, vrišti, jeca, ne može da govori... trči kroz kuću, ulazi u sobu i samo čujem baca one njihove plastične stoličice, igračke...uh, jadva smo ga smirili. Onda mene naterao da igram da mu dođem do tog 5. nivoa, a ja ne mogu ni prvi da pređemuser posted image Pa on navija, skače...užas...
Šta da radim s njim? Totalno se izgubi od te igrice. Sa ostalim je normalan...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Šta trenutno rade vaša deca?
13.1.2010 22:12:49   
JULIE
Moj sin trenutno place uz mene da mu obujem cipelu po stoti out,jer mu je zanimljivo da ih skida a jauser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Šta trenutno rade vaša deca?
13.1.2010 22:14:29   
dakana
Moja ljubav ce sa tajom uskoro da se sprema na spavanje, a mama na poslu, smrc, smrc, tako mi se nije islo od kuce...

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Šta trenutno rade vaša deca?
13.1.2010 22:15:59   
NONA79
spavaju još od pola 9, ušuškani, mirišljavi, kao jagnjići,...., ali ujutru je slika mnogo drugačija - ustajanje u pola 7-7 i raznorazni zahtjevi.user posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Šta trenutno rade vaša deca?
13.1.2010 22:17:44   
Dora
Gde ti je ticker za sina?
IZVORNA PORUKA: JULIE

Moj sin trenutno place uz mene da mu obujem cipelu po stoti out,jer mu je zanimljivo da ih skida a jauser posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Šta trenutno rade vaša deca?
13.1.2010 22:18:17   
Dora
IZVORNA PORUKA: NONA79

spavaju još od pola 9, ušuškani, mirišljavi, kao jagnjići,...., ali ujutru je slika mnogo drugačija - ustajanje u pola 7-7 i raznorazni zahtjevi.user posted image


user posted image

(odgovor članu NONA79)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Šta trenutno rade vaša deca?
13.1.2010 22:20:51   
JULIE
Nesto me zeza komp u zadnje vreme pa ne uspevam da postavim ticker za njega,zove se Mihajlo i ima 16mesuser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Šta trenutno rade vaša deca?
13.1.2010 22:21:52   
Dora
user posted image kolika će biti razlika među decom?

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Šta trenutno rade vaša deca?
13.1.2010 22:23:42   
natty
spavaju svo troje jos od 9 user posted image vratio ih tata u normalu inace do skoro nisu pre pola 11 hteli da spavaju

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Šta trenutno rade vaša deca?
13.1.2010 22:28:55   
gina
Divljaju!!! user posted image

(odgovor članu natty)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Šta trenutno rade vaša deca?
13.1.2010 22:30:56   
Anitaaa
SPAVAAAAAAAAAA  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Šta trenutno rade vaša deca?
13.1.2010 22:32:12   
Dora
IZVORNA PORUKA: natty

spavaju svo troje jos od 9 user posted image vratio ih tata u normalu inace do skoro nisu pre pola 11 hteli da spavaju


Izgleda su tate efikasnije za decu. Ja s mojima više ne mogu da se izborim, mm ih sad dovodi u red. Nekako je skontao kako treba s njima a ja odmah poživčanim, počnem da plačem i da se nerviram...
Rekao mi je da kad ne znam kako da ih nešto nateram, samo otkuliram a on će to da sredi. Uplašio se čovek valjda da ne šiznem, blizu samuser posted image

(odgovor članu natty)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Šta trenutno rade vaša deca?
19.1.2010 9:53:13   
gagana83
Spava u svom kreveticu sa svojom drugaricom stonogomuser posted image
Obratite paznju gde joj je rajsferslus od dzaka za spavanje,inace bi trebalo da stoji sa straneuser posted image

user posted image
user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Šta trenutno rade vaša deca?
19.1.2010 9:56:29   
Lu
Joj gagana,srce malouser posted image
Moj je u vrtiću,sigurno skače i otima se sa drugom djecom za igračke,kažu tete da je postao pravi lopovčićuser posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Šta trenutno rade vaša deca?
19.1.2010 10:02:56   
SUPER MAMA
Moja momentalno je mirna jer sam joj pustila Nody da pogleda malo pa idemo malo na cist vazduh u parku.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Šta trenutno rade vaša deca?
19.1.2010 10:03:13   
gagana83
Lopovcic ili ne,jedno je sigurno-bice veliki zavodnik!user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Šta trenutno rade vaša deca?
19.1.2010 12:53:24   
Anitaaa
Eno ga u ogradici stoji i brblja nešto he he

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Šta trenutno rade vaša deca?
19.1.2010 13:46:07   
Anastazija
fenira se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nešto je nemiran u poslednja dva dana, pa sam mu uključila fen ne bih li bar nešto po kući stigla da uradim..

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Šta trenutno rade vaša deca?
22.1.2010 15:35:39   
*Alexx*
Svađa se sam sa sobom u ogledalu user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Šta trenutno rade vaša deca?
22.1.2010 15:37:16   
guppy RR
moji idu kod bake i deke, pošto ja moram da ležim.
Al će ih razmaziti danas user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Šta trenutno rade vaša deca?
22.1.2010 15:48:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

Spava u svom kreveticu sa svojom drugaricom stonogomuser posted image
Obratite paznju gde joj je rajsferslus od dzaka za spavanje,inace bi trebalo da stoji sa straneuser posted image

user posted image
user posted image


jooooooooooooooj user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 199
   RE: Šta trenutno rade vaša deca?
22.1.2010 15:49:56   
Anoniman

..odrasla sam sa babom i dedom.... user posted image
ali nisam razmažena.........user posted image
zašto moraš da ležiš, draga?


IZVORNA PORUKA: guppy RR

moji idu kod bake i deke, pošto ja moram da ležim.
Al će ih razmaziti danas user posted image


(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Kako obezbediti pravilnu ishranu deteta do...
U ovom periodu i kod roditelja se javljaju brojne nedoumice u vezi pravilne ishrane deteta – Kako obezbediti zdrave obro...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Најстреснији период.
пеперутка16

Када вам је било најзаморније бити са својим малишаном?

Click Here