|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
8.9.2013 22:52:52   
Figaro88
Meni su Hagis odlicne.Andrei je isto pampers cureo,desavalo se i da pukne u toku noci i sav onaj gel se prospe...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1751
   RE: Pelene ...
8.9.2013 22:56:28   
Janncica
Lumpi nisam probala.Ne znam ni sama zasto. Pre neku noc sam to posizela kad se probudio.ja guram sisu,on nece,daj dudu,nece.Pipnem stomak,a on muka mokar skoz.I smrznuo se kao guzica.user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 1752
   RE: Pelene ...
8.9.2013 23:08:53   
Trcosava
Meni je davno Eugenija rekla da ih probam i ja sam ih isto tako nešto zaobilazila (Boga pitaj zašto) i od kad sam ih probala - nisam ih menjala. Ježim se od onog gela u pampersu. A bile su i povoljnije dosta od pampersa. Ne znam kako je sada

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 1753
   RE: Pelene ...
2.10.2013 17:00:35   
viking
Jeste li čule za Dajdaj pelene, navodno su prirodne, platnene i napravljene od bambusa? Malopre mije drugarica poslala link da pogledam.... Ima neko iskustva?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1754
   RE: Pelene ...
2.10.2013 17:08:18   
Olga75
Vik , mislim da se ovde pisalo i o njima KLIK

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1755
   RE: Pelene ...
2.10.2013 17:47:33   
viking
Hvala O, vidi se da nemam pojma kad su majčinske teme u pitanju user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1756
   RE: Pelene ...
2.10.2013 19:49:19   
big mum
Ćerka je od rođenja bila na Pampersu(od svih ostalih se osipala)a sinu stavljam LUMPI.
Zadovoljna sam sa njima nikad nisu propustile niti se djete ojelo.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 1757
   RE: Pelene ...
2.10.2013 23:08:04   
srna001
Sinje nosio sve vreme Pampers koji smo dobijali iz Moskve i nije mogao da se uporedi sa našim.Ćerka Pampers domaći dok nije počeo da curi svaku noć a to je otprilike bilo negde oko 9. meseca, tad smo probali razne i zadržali se na Pufies pelenama evo do sad.Sad ih skidamo polako.Inače od Huggies-a se ojela u roku od pola sata, dobro dihtuju :-))))

Što se tiče širokog povoja, sa sinom smo neiskusno slušajući savet starijih prvih mesec dana stavljali samo pamučne pelene tj dve tetra i jedna švedska.To je bio košmar.Mašina je radila dan noć, mi smo skidali kake sa pelena non stop.Strašno, i sad mi deluje kao da je bilo pre dva veka, pre tv-a i telefona-a. :-)

Sa ćerom smo naravno odmah stavljali Pampers, pa tetra, pa švedsku dok nam na prvoj kontroli kukova nisu rekli da skidamo široki jer su kukići bili odlični.

E sad treći put ćemo isto kao sa ćerom i opet ćemo u početku Pampers jer je dosta mekši a kasnije Puffies.

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 1758
   RE: Pelene ...
3.10.2013 9:33:19   
bea83
Akcija je Lumpija u Rodi tako da smo se malo vratili njima, odlične su samo nam Roda nije blizu, sad smo uzeli dva velika paketa pa smo neko vreme mirni

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 1759
   RE: Pelene ...
5.11.2013 19:26:46   
Noelia
I ja bih rekla da pampers (plave) imaju neki sumnjivo cudan miris...Zapitala sam se sta ja to detetu stavljam user posted image
Pre toga smo koristili babylove kojima smo bili zadovoljni pa smo im se i vratili nakon potrosenog pakovanja pampersa koji je by the way umeo da procuri...

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1760
   RE: Pelene ...
5.11.2013 20:55:06   
Alexxa
Sad sam uzela Puffis da probam. Mi se držimo pampersa sleep 'n' play, mada da živim u gradu u kome ima DM, sigurno bih koristila babylove, jer su mi ekstra. Kad god sam u prilici uzmem neko pakovanje. A nama su i Pamper premium i plavi bile čudnog mirisa, možda samo tripujem... Ne znam.... U svakom slučaju, nema pelena koje nismo probali.

(odgovor članu Noelia)
Direktna veza do poruke: 1761
   RE: Pelene ...
6.11.2013 7:27:06   
Misha i Ljisha
mojoj Dunji nesto baby love nisu prijale tako da se mi drzimo pampersa a stvarno smo probali kojesta.

(odgovor članu Alexxa)
Direktna veza do poruke: 1762
   RE: Pelene ...
6.11.2013 7:45:01   
vikiveki
Ja sam sa prva dva koristila Pampers,jednom sam kupila neku vrstu pampersa sa kamilicom i dečak mi se toliko osuo da sam ga dve nedelje lečila,tako da više nismo pokusirali.
Sa trećim detetom sam u početku koristila Pampers ali nešto mi nisu bile kvalitetne kao pre,malo malo pa su propustale sa strane,Probala sam BabyLove i još neke druge, da bih se zaustavila na nekim švedskim pelenama koje uvozi neka firma iz Kraljeva.Sa njima sam super zadovoljnauser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1763
   RE: Pelene ...
6.11.2013 9:56:23   
Modessty
Sa Danilom smo koristili Pampers u početku pa onda one Merkatorove, Lumpi. Sada smo isprobali svašta. Tenera su najgore. Evy babz nisu loše ali ništa posebno. Kupili ih da probamo jer su bile ekstra jeftine u Liliju. Dobili smo DM-ove BabyLove i super su nam. Kupih sada pampers jer me mrzelo da idem čak do DM-a i zeznuh se. Užasne su! Prešlo mu je nekoliko puta i to kad se upiškio. Okakanju i da ne pričam. TAko da vraćam se na ove DM-ove. A Lumpi mi je sad skup. Ne ispalti mi se

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1764
   RE: Pelene ...
6.11.2013 9:58:24   
vonavoj
babylove su najbolje u tom periodu!!!user posted image user posted image
ja sam pocela pampers tek skoro,ali sam pronasla i Care iz Maxija,odlicne su..

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1765
   RE: Pelene ...
6.11.2013 10:19:03   
cockic
mi smo koristili libero i beli pampers u bebecem periodu,pa onda jedno 6 meseci maxi care.i reko da probam bebe pelene i lumpi iz rode.u tom periodu je dobila kontaktni dermatitis i vise ga nisam kupovala ni bebe ni lumpi.i sad smo vec treca kutija od 84 kom na bebu love 4ka.mada mi smo blizu skidanja pelena pa se nadam da ih necemo jos dugo koristitiuser posted image .a inace sad koristimo sve od bebu love i sampon i kupku.kupke one 2 velike na pumpincu smo potrosili,pa sam uzela mixu da vidim kakva je bitno da su bez sapuna.bekolino smo izbacili,deluje mi da je jak.a i mixa kremu za guzu koristimo i super je.nemaju nikakav miris.sto je i bolje.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 1766
   RE: Pelene ...
10.11.2013 21:41:49   
anci kv
mi koristimo pampers premium care.plavi pampers smo dobili pa je od njega dobila osip,zasad sam zadovoljna sa premium care,psuve su nam nociuser posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1767
   RE: Pelene ...
10.11.2013 21:54:09   
big mum
Kćerki sam stavljala Pampers jer je na sve druge bila alergična a sinu stavljam Lumpi baš je dobar,ne propušta nema osipa a povoljan je.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 1768
   RE: Pelene ...
11.11.2013 13:48:45   
MTS064
Pampers ili Pufies, zavisi sta je na akciji.user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 1769
   RE: Pelene ...
11.11.2013 15:42:09   
little_one
U pocetku smo koristili babylove a onda smo presli na Lumpi....inace sa babylove sam prezadovoljna sa svim proizvodima koje smo koristili (kupka, pelene, vlazne maramice, lanolinska krema - to je doduse bilo za dojenje kao i tuferi za dojenje)....a lumpi samo pelene, jednom smo uzeli maramice jer nam je nedjeljom nestalo a isli smo na selo i kupim njihove maramice....guza se osula isti dan i cim smo se vratili na babylove maramice sve se smirilo i povuklo....tako da samo pelene....za drugo cemo isto babylove pa mozda nekad preci na lumpi opet...

(odgovor članu MTS064)
Direktna veza do poruke: 1770
   RE: Pelene ...
11.11.2013 21:17:24   
vikiveki
čitajući postove vidim da dosta vas koristi Lumpi,ja sam imala predrasudu prema tim pelenama...sada ozbiljno razmišljam da probam i te , dok još ima vremena tj. dok Stefan ne skine peleneuser posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 1771
   RE: Pelene ...
11.11.2013 22:22:20   
Sanchy
Od rodjenja koristimo Babylove i apsolutno nemam zamerke,,nismo koristili ni jedne druge jer nije bilo potrebe ,tako da preporucujemuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1772
   RE: Pelene ...
26.11.2013 19:46:46   
lady_b
Neki dan uzmem Mercatorove Lumpi pelene, nisam uopste zadovoljna. Skoro svako jutro mu procuri pelena, neku noc sam ga morala presvuci koliko je bio mokar. Inace sam uzimala DM-ove Babylove i dobre su mi, a zadnjih par puta uzimam Puffies i super sam zadovoljna s njima, nista ne propustaju a jos su i zanimljive onako sarene user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1773
   RE: Pelene ...
27.11.2013 8:13:01   
mama micki
Mi smo do pre neki dan koristili pampers. Sada smo kupili pufis i ja sam prezadovoljna.

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 1774
   RE: Pelene ...
1.1.2014 11:40:24   
Sanjalicaaa
Citam razna iskustva sa dajdaj pelenama. Koliko primecujem uglavnom su pozitivna. Sigurno da ima malo vise posla oko njih, ali je prirodno ipak prirodno. Imali li neka mama da mi kaze koliko je odprilike potrebno kupiti tih pelena?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 1775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
Beba rođena dva meseca nakon smrti mame
Naučna-fantastika? Čudo prirode? Čudo medicine? Ili jednostavno - čudo života?



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here