|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi zubici
16.10.2012 13:34:49   
tijana86
Bogdanu je juce iasao prvi zubic !!!!! Jedinica dole levo (kao i Vuletu ,samo je njemu izasao sa 5 meseci i 2 nedelje ) , a Boki dan pre petog meseca ! Posle toliko muka uspeo je !!!user posted image

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu ivbo)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Prvi zubici
24.10.2012 0:11:09   
Sanchy
Cao...i moj bebac u poslednje vreme jako puno balavi i sve yivo gura u usta a ruke su mu non stop u njima..pomislila sam da zubici krecu pa sam kupila Calgel,medjutim kada sam procitala da su nezeljena dejstva otok usta,desni ,jezika,otezano disanje i osip po kozi radije mu necu to mazati nego da mi se detetu ovako nesto desi...strasno..da li ste koristile nesto drugo bezopasnije mozda?

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Prvi zubici
24.10.2012 2:39:12   
mimma
nasa lana puni za 10ak dana 8meseci i jos nista user posted image jos pre tri meseca je pocela da bali strasno i da stavlja sve u usta, bude razdrazljiva i malo kuka, ali to tako traje po dan-dva-tri i onda prestane...pa dve-tri nedelje pauze, pa ispocetka...mada, moja majka kaze da su meni zubi izasli oko prvog rodjendana user posted image , pa ako je povukla na mamu, nece to jos skoro. nadam se samo da ce proci manje-vise bezbolno...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Prvi zubici
24.10.2012 9:31:46   
sanji
Sanchy on ti je još i najblaži! user posted image Nama je bio super a koristili smo ga od prvog do posledenjeg zuba. Što znaći od tri i po do dvadeset meseci! Nismo imali nikakvih neželjenih dejstva!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Prvi zubici
24.10.2012 10:39:04   
cockic
sanchy ne citaj prospekte user posted image

ako uzmes obican brufen ili neki drugi lek za bolove u prospektu ces naci svasta od tih nezeljenih dejstva

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Prvi zubici
27.10.2012 17:29:12   
gracia
Nama izasla donja desna jedinica, sa 4 meseca i 20 dana user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Prvi zubici
5.11.2012 17:54:18   
Nestrpljivaa
Mojoj Emiliji prvi zubic izasao je sa 4.5 meseca donja desna jedinica.I ja sam mazala Calgel i imalo je efekta dok nisu poceli da probijaju posle nije nista pomagalo.

(odgovor članu gracia)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Prvi zubici
5.11.2012 22:52:16   
pandina
Bravo, bravo! Kod nas jos nista.

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Prvi zubici
5.11.2012 23:11:35   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: cockic

sanchy ne citaj prospekte user posted image

ako uzmes obican brufen ili neki drugi lek za bolove u prospektu ces naci svasta od tih nezeljenih dejstva

Dzabe sad kad sam procitala ne smem da mu mazemuser posted image ...mama kaze oni nisu nama nista mazali pa nam nista ne fali ,..utesi me..user posted image ...i dalje puno balavi ali nista na pomolu..

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Prvi zubici
6.11.2012 9:19:19   
Anoniman
izasle su nam donje jedinice, obe odjednom, pre par dana, sa tacno 11 meseci.

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 760
   RE: Prvi zubici
6.11.2012 16:24:50   
gracia
Nama izadje i druga donja jedinica, malo pre 5. meseca user posted image
Nismo nista koristili... nije bilo strasno, samo puno balavljenja, i malo vise nocnog budjenja

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Prvi zubici
7.11.2012 12:17:57   
ivanica28
mi imamo 4,5 meseca i prvi zubic je krenuo pre dve nedelje da nice. muke zive. nije spavao, balio je, najgore je i sto mu je temperatura skocila. ogrlicu smo vec imali pripremljenu, medjutim nista. u apoteci nam daju calgel, ali ni to ne pomogne. ja sam bila ocajna. dete place po ceo dan. u familiji, srecom imamo pedijatra, pa mi je objasnio da temperatura hoce da skoci od rasta zubica, i preporucio mi je DENTOKIND. sad vidim da se reklamira i ovde. da sam tad znala...sve bi bilo lakse. ali ajde, bitno da je problem resen. nemoj te da vas zbuni, a i u apoteci ce vam doduse reci, to su tabletice, koje se otope bebama u kasicici vode. ja sam probala, da vidim kakav je ukus, da znam sta dajem detetu, slatkasto je samo, nema poseban ukus, sto je super. posle prve tabletice mu je temperatura spala, a posle druge se smirio skroz. nastavila sam da mu dajem jos 2, 3 dana, za svaki slucaj. ura za dentokind!!!

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Prvi zubici
9.11.2012 12:21:26   
Azra_
Ja sam pre par dana čula z atabletice Dentokind. Bilo u nekoj emisiji. Kažu da su na biljnoj bazi i da ih od skora ima i kod nas. Ne znam samo da li se daju u slučaju težih oblika, temperature i slično, ili se koriste poput onih gelova, za olakšanje tegoba... Svakako ću pribaviti. Ne znam koja je cena, a nije ni bitno...

(odgovor članu ivanica28)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Prvi zubici
30.11.2012 12:35:27   
Zemunka85
Moje dete fanaticki trpa ruke u usta i trazi dudu. Da li je moguce da ima veze sa zubima, ili je prerano? Ima tri meseca.
Kada lezi sa str sve glavu zariva u jastuk. Smire je prsti ili duda. Ostalih simotoma nema.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Prvi zubici
7.12.2012 0:08:00   
muzicarka
Moj bebac se vec 2 puna meseca budi nocu veoma cesto i place a nekada place i dok spava. Sada ima 8 meseci, nema ni jedan zub a od 3 do 6 meseca je spavao celu noc. Da li je moguce da je od zuba? Cini mi se da predugo traje......

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Prvi zubici
7.12.2012 0:47:25   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Moje dete fanaticki trpa ruke u usta i trazi dudu. Da li je moguce da ima veze sa zubima, ili je prerano? Ima tri meseca.
Kada lezi sa str sve glavu zariva u jastuk. Smire je prsti ili duda. Ostalih simotoma nema.


isti slucaj kod nas s tim sto moja i strasno balavi, moja ce 3mes. za 4 dana, mislim da je to normalno u njihovom uzrastu i da nema veze sa zubima. i meni i mm je prvi zub izasao sa 12mes. a cula sam da detetu zubi rastu najcesce kad su i roditeljima, odnosno da genetika igra veliku ulogu..pa videcemo da li je tako :)

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Prvi zubici
7.12.2012 8:09:46   
jovana13
Ogi je poceo da balavi sa mesec dana. Za 3dana ce 3ipo mes, gura ruke u usta i dok ih zvace on je miran kad mu pomeris on place. Dam mu flasicu on i ako je gladan gurne rukom cuclu i zvacka rukicu. Desava se i da ne izbaci cuclu samo stavi i ruku u usta. Desava se da par dana nece lepo da spava i da jede, pa onda par dana ok. Znam da to nista ne mora da znaci tako je bilo i mojoj sestricini a zubici krenuli tek sa 11mes. E sad, zanima me njemu se na donjoj vilici vide kao crtice gde ce da budu jedinice jel to nema nikakve veze? Cerkici izasli sa 10m al sam sve zaboravila.

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Prvi zubici
7.12.2012 10:41:46   
bojana86
I nama je neki dan probila donja lijeva jedinica,muke su prave bile, mislim i dalje su.... izbila je sa 6 mjeseci,imamo i ogrlicu,al ne vidim da mu je pomogla,bas ga muce zubi...user posted image za sve zubice!

_____________________________

"Ne idi onuda kuda staza vodi.
Radije kroči onamo gdje puta nema
i ostavi trag..."

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Prvi zubici
7.12.2012 12:52:37   
muzicarka
Mene samo zanima ima li sanse da mi beba place nocu, vec puna 2 meseca zbog zuba? Ima li neko takvo iskustvo? Popadasmo od nespavanja....user posted image

(odgovor članu bojana86)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Prvi zubici
7.12.2012 13:40:43   
Anoniman
kako znati da li curi nosic zbog zuba koji se probija ili od prehlade? postoji li znak?

muzicarka, jeste li probali da date bebi kasicicu sirupa paracetamola? ako bi to pomoglo onda pretpostavljam da je zbog zuba.

(odgovor članu muzicarka)
  Direktna veza do poruke: 770
   RE: Prvi zubici
7.12.2012 15:38:07   
bojana86

IZVORNA PORUKA: muzicarka

Mene samo zanima ima li sanse da mi beba place nocu, vec puna 2 meseca zbog zuba? Ima li neko takvo iskustvo? Popadasmo od nespavanja....user posted image




Kod mene isto traje faza od ne spavanja vec dva mjeseca,tj.spavanje sa mnogo budjenja,plakanja...zub nam jedan probio,al od normalnog spavanja jos nista,ne sastavi ni dva - tri sata u komadu i mi smo kao zombi. sumnjam da je od zuba,vjerovatno neka faza... nisam ti puno pomogla al da znas da nas ima jos!

_____________________________

"Ne idi onuda kuda staza vodi.
Radije kroči onamo gdje puta nema
i ostavi trag..."

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Prvi zubici
7.12.2012 22:39:35   
muzicarka
ksena nismo probali sa paracetamolom ali cemo probati posto pokusavamo sve sto cujemo....
bojana86 da znas da mi je lakse da nismo jedini posto vecina beba oko nas uveliko spava celu noc. Moj ebac se proslu noc budio na svaki sat a noc pre toga na 15 minuta,ocas cemo vidtiuser posted image

(odgovor članu bojana86)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Prvi zubici
12.12.2012 16:20:36   
jovana13
Danas je katastrofa. Ceo dan je preplakao, dok glodje ruku ok je ja mu izvadim on pocne da vristi i odmah je vrati i smiri se a nije gladan. Evo tek sad zaspao. A na gornjoj vilici gde su trojke mu je beelo i ima po tackicu i na levu i na desnu stranu. Cula sam za afte,ne znam kako to izgleda? Ovo je tvrdo nema nista okolo nije crveno,juce sam videla to. Majka mi kaze da su mom bratu od rodjene tetke izasle prvo trojke pa ga zvali mali drakula :) kako da proverim da li su afte ili ne?

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Prvi zubici
12.12.2012 16:45:39   
Nickname
Nama su pre 7dana izbili prvi zubići,po jedan kec gore i dole,sa punih 10m. Mislila sam da će bolje jesti i spavati kad izbiju,al ona još gora. Uopšte neće da jede,samo bi sisala. A budi se svaki čas. Ne da mi ni gel da joj mažem,a dok nisu izbíli obožavala ga je(gengigel-ima ukus vanile,pa joj se sviđao)

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Prvi zubici
12.12.2012 16:48:39   
Ivanka 75
Jovana, ne verujem da su afte ali ne bi bilo loše da mu namažeš nečim, daktanol ili bilo šta što će mu dezinfikovati desni.

A trojke su joj izašle davno pre dvojki.

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 12.12.2012 16:51:03 >

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Hidratacija najmlađih u letnjim danima
Tokom letnjeg perioda i visokih temperatura koje su sve češće, najvažnije je redovno se hidrirati. Ovo se najviše odnosi...
Nije moj red za san i romansu, ali jeste d...
Došao je red na mene za prve korake, prve reči i prve školske dane. Moj je red da se mazim i da ljuljam. Da poljupcem iz...



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here