|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi zubici
21.5.2012 15:19:35   
ivbo
moj sin je sa tri mjeseca poceo intezivno da bali,stavlja rukice i sve cega se dohvati u usta.vise puta nam se cinilo (porodicno smo mu svaki dan zurili u desniuser posted image )da će prvo nici gornje jedinice,potom da ce ipak nići prvo donje,pa da možda i neće biti prvo jedinice - ma haos totalni - a sve zbog toga sto su desni na više mjesta intezivno nabubrile.I tako dan za danom mijenjamo portiklice na svakih 10 min,ako se dočepa nečijeg lica,ruke,ramena - odmah grize,noću je slabo spavao,plakao u snu,trljao se po okicama....I kome god se požalim ,svi kažu - ZUBI!Ali najgore od svega sto to stanje traje punh 5 mjeseci,sada ima 8 - a od zuba ni traga!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Prvi zubici
21.5.2012 16:00:36   
Anoniman
evo i mi smo juce ugledali nas prvi zubic, sa punih 6 meseci i 2 nedelje, nista nije ukazivalo da ce izbiti, cak je nasa dr. u sredu gledala desni, i kaze nece tu skoro biti zubica, ali on se stvorio.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivbo)
  Direktna veza do poruke: 677
   RE: Prvi zubici
21.5.2012 23:41:13   
IRJ82
i moja devojcica mnogo bali, stalno stavlja rukice u usta, kupili smo i glodalicu koju je odmah extra prihvatila i smeje se kad je glodje, sledece nedelje puni 4 meseca, i imamo kontrolu pa cemo videti sta ce nam dr reci, ali ja pretpostavljam da je to sve zbog zubica. za sada lepo spava nocu, a preko dana ima momente kada bude nervozna, ali to brzo prodje

_____________________________

najveca sreca nam je stigla 28.01.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Prvi zubici
26.5.2012 13:17:20   
Anck Su Nmaun
Hanici izbio prvi zubonjaaaa juce user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IRJ82)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Prvi zubici
26.5.2012 14:30:23   
madre
bravo za hanicuuser posted image nije vise krezonjauser posted image
bogiju kad je izbio prvi zub sa 11 meseci odmah sam pocela da ga zovem zubauser posted image

< Poruku je uredio madre -- 26.5.2012 14:31:05 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Prvi zubici
29.5.2012 0:51:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gae_gr


IZVORNA PORUKA: Macaki

kseniji su pukle desni na mestu desne jedinice i viri vrh zubica vec 10-ak dana. u medjuvremenu je krenula i leva jedinica. zanima me koliko moze da prodje vremena pre nego sto sasvim izbije?


2 puna meseca smo čekali od kako su buknule i otekle desni dok nije probio prvi zub.


nisam odavno pisala...
imamo donje jedinice i gornje dvojke user posted image mnogo je smesna...
doduse desna je izasla samo do pola, ocekujem da ce ovih dana izaci skroz.
krenule su i gornje jedinice, leva samo sto nije izbila.
jedva cekam da i one izadju, bas me zanima kako ce K onda izgledati user posted image



< Poruku je uredio Macaki -- 29.5.2012 0:52:04 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 681
   RE: Prvi zubici
29.5.2012 11:46:03   
Ana RR
Mi imamo obe donje jedinice, izašla je desna gornja i kreće i leva.

Prvi zubić 06.04. (leva jedinica donja)
drugi 27.04. (desna jedinica donja)
treći 20.05. (desna jedinica gornja)


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Prvi zubici
29.5.2012 11:55:39   
peca
Uuuu, to kad krene brzo ide user posted image

Jovana vec neko vreme pravi baloncice kao da sam joj dala fairy da pije user posted image

Pocela je i da bali, a ruke ne vadi iz usta, i primecujem da je dosta nervozna... Zagledala sam joj po ustima, ne vidim nikakvog traga nicemu sto se zove buduci zub... Ne znam da li je to ponasanje uzrokovano tome ili je nesto drugo u pitanju user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Prvi zubici
29.5.2012 12:32:16   
Anck Su Nmaun
Viri nam i druga jedinica user posted image

Sinoc se oko 22h odjednom tako rasplakala da sam mislila da se neceg uplasila, ali kasnije smo skontali da je zubic kriv user posted image

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Prvi zubici
30.5.2012 21:23:44   
Anoniman
Nama je drugi zubic izbio prosle nedelje 27.5., sa tacno 6m.i 3 nedelje-donja desna jedinica, a gornje se naziru...user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 685
   RE: Prvi zubici
30.5.2012 21:46:37   
Anoniman
videli smo u ponedeljak belu tackicu, ali danas se manje vidi. je l' to zato sto jos nije izbio?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 686
   RE: Prvi zubici
30.5.2012 21:56:43   
Anoniman
Ksi to je najbolje da pitas Anu, i njima se to desavalo....

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 687
   RE: Prvi zubici
24.6.2012 18:11:24   
Anck Su Nmaun
Dvce noci zaredom se budila oko 3 i plac po sat vremena, vise nismo bili p[ametni sta cemo s njom, bas nas je izmorila....kad sledeci dan vidim ....izbila gornja jedinica user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Prvi zubici
24.6.2012 20:58:10   
Anoniman
nama je pre par dana izbila donja leva dvojka. user posted image
jos je ostalo da izbije donja desna dvojka i gornja desna jedinica pa da onda imamo svih osam!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 689
   RE: Prvi zubici
24.6.2012 21:42:15   
cockic
macaki moj mali me sa tim zubicima namucio on je vec do godinu imao 16 zubica a sad sa 26 meseci ima sve evo i ta jedna sto nam je bila ostala petica mu izbi napokon user posted image zavrsila sam sa njim do ture menjanja  mada mislim da oni stalni kad rastu ne bole.e sad neka deca ne vole da im se oni sto se klate vade a ja nisam imala taj problem ja sam to sama vadila user posted image  
a nerece njemu je prvi zubic tj dva odjednom izala sa 7 meseci.sad ima sve zato sto mu je sve izbijalo u paru ili cak krenu skoro u isto vreme sva cetri user posted image
ali zavrsih sa njegovoim zubicima user posted image
sad cekamo seku njoj krecu pa je vec muce ona ce malo da porani u odnosu na batu ali isto krece u paru donje jedinice.ali ogrlica od cilibara je moja cim dodje plata.sa lenom cu probati da li stvarno smanjuje barem nervozu i jaca taj imunitet user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Prvi zubici
28.6.2012 0:17:58   
madre
konacno se pokazala gornja leva trojkauser posted image
sad cekamo ostale tri i sve peticeuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Prvi zubici
28.6.2012 0:49:17   
bubulence
nama je prvi zubic izasao sa 8 meseci i jedan dan, donja jedinica pa sutra dan i druga, posle 2 nedelje su joj izasle gornje dvojke pa tek onda jedinice ali sve to u roku od 10-ak dana, pa joj je prosle nedelje izalaa donja dvojka i gornja leva cetvorka a danas sam primetila i ostale 3 cetvorke user posted image . ko moze da nas pohvata :P. ali ocekujem i drugu donju dvoju za najvise 2 dana...
a pocela je da balavi i da trpa ruke u usta od 3. meseca i svaki put kada je bila nervozna govorila sam da ce joj izaci zubic. a eto, prvi je izasao 5 meseci posle balavljenja i glockanja user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Prvi zubici
28.6.2012 9:51:45   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mi imamo obe donje jedinice, izašla je desna gornja i kreće i leva.

Prvi zubić 06.04. (leva jedinica donja)
drugi 27.04. (desna jedinica donja)
treći 20.05. (desna jedinica gornja)



Da dodam, 03.06. je izašla leva gornja jedinica user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Prvi zubici
28.6.2012 13:42:37   
Anck Su Nmaun
Izbio i cetvrti zubic user posted image
Gornja desna jedinica! Juhuu juhuuuu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Prvi zubici
3.7.2012 11:17:31   
Biserce
izbile nam 2donje jedinice sa 3meseca i 18dana:)

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Prvi zubici
4.7.2012 12:10:38   
ivbo
Nakon punih 6 mjeseci intezivnog baljenja,trpanja rukica u usta i svega čega se domogne,nakon puno nervoze i mnogo neprospavanih noći - nama su sa 9 mjeseci izbili zubići - 5 odjednom.Dvije jedinice dole,jedna jedinica gore i dvije dvojke gore!Ufffffffffffffffffffffff,konacno!user posted image

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Prvi zubici
4.7.2012 12:33:18   
PoisonEve

IZVORNA PORUKA: ivbo

Nakon punih 6 mjeseci intezivnog baljenja,trpanja rukica u usta i svega čega se domogne,nakon puno nervoze i mnogo neprospavanih noći - nama su sa 9 mjeseci izbili zubići - 5 odjednom.Dvije jedinice dole,jedna jedinica gore i dvije dvojke gore!Ufffffffffffffffffffffff,konacno!user posted image



Wow!user posted image Vi ste se bas namucili, pitam se da li ce i nama takouser posted image
Svaka castuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu ivbo)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Prvi zubici
5.7.2012 20:24:26   
ivbo
Hvala PoisonEveuser posted image ,sjetih se da smo se u februaru dopisivale na istu temu,a da mi je neko rekap da cu nakon toga cekati vise od 4 mjeseca da krenu zubici - umrla bih!user posted image !A danas nam je izbila druga gornja jedinica - dakle,6 ukupno!user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Prvi zubici
10.7.2012 21:31:27   
mamicak
Mi imsmo gornje jedinice i dvojke........donje jedinice i pocele donje dvojke........Nije imala nikakve boli hvalaBogu,ali mi je mnogo smesna sto vec ima toliko zubica s 1o meseci. BraTANICI je prvi izasao s 11 meseci pa mi bas neobicno s mojom curicom sada

_____________________________

Lejla, moja najveca radost!!!!!!!

(odgovor članu ivbo)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Prvi zubici
11.7.2012 0:18:57   
Anoniman
samo da prijavim da nam je juce konacno izbila gornja desna jedinica. vise od mesec dana je virila, belela se, a nikako da izbije. znaci 09.07. -desna gornja jedinica. user posted image
fali nam sad donja desna dvojka pa da imamo svi 8 prednjih zuba.

(odgovor članu mamicak)
  Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIKAD NE TRESITE BEBU! (Sindrom protresene...
Normalno je da bebe plaču i normalno je da su roditelji pod stresom. Ako vaša beba nastavi da plače, a vi postanete uzne...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here