|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi zubici
8.4.2012 11:13:05   
zelenooka
moja tea sa 7meseci(sad cemo 16og 8napuniti)pma dva dole.toliko je muce da je to strasno,uzimala sam gelove,glodalice samo baci....ma nista ne pomaze,temperatura je bila mucila,leukociti bili porasli,kaze pedijatar da moze od zubica a meni nesto cudno,kao to je upala kao i svaka druga....mazala joj kalgel,paracetamol,i palitrex sirup....sada je ok ali i dalje ne vadi prst iz usta...cula sam od jedne bake da je belo vino bolje od svih tih lidokaina,a za cilibarsku ogrlicu bi mozda i odvojila 3 somica kada bi zaista znala da od toga prolazi,nesto nisam zadovoljna komentarima onih koji je imaju....pozz mame!!!

_____________________________

NE MOZES TI BITI TOLIKA SVINJA KOLIKO JA MOGU DA TE VOLIM BRE!!!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Prvi zubici
8.4.2012 12:04:08   
Sesilija 83
ja iskreno cekam ogrlicu stize mi sutra,nadam se da ce bii bolje
A od sinoc je krenula da slinavi,zvala sam pedijatra pa cemo popodne da je vodimo ona kaze 99%
je od zubica ali opet da je pogledauser posted image user posted image
Bas sam se smorila

(odgovor članu zelenooka)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Prvi zubici
8.4.2012 12:33:03   
Anoniman
kseniji su pukle desni na mestu desne jedinice i viri vrh zubica vec 10-ak dana. u medjuvremenu je krenula i leva jedinica. zanima me koliko moze da prodje vremena pre nego sto sasvim izbije?

(odgovor članu Sesilija 83)
  Direktna veza do poruke: 653
   RE: Prvi zubici
8.4.2012 14:39:50   
Anoniman
Mi slinavimo vec dve nedelje, od danas je pocela i da vristi, i da rukom sama ceska desni, nadam se da je to zbog zubica, isto su nam leukociti maol poviseni.
Ogrlicu imamo, stigla iz inostranstva, ali mi se cini da je samo zausatvila balavljenje..

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 654
   RE: Prvi zubici
8.4.2012 14:46:16   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Macaki

kseniji su pukle desni na mestu desne jedinice i viri vrh zubica vec 10-ak dana. u medjuvremenu je krenula i leva jedinica. zanima me koliko moze da prodje vremena pre nego sto sasvim izbije?


2 puna meseca smo čekali od kako su buknule i otekle desni dok nije probio prvi zub.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 655
   RE: Prvi zubici
8.4.2012 16:47:06   
Sesilija 83
definitivno je od zubica rece dr....
Bas joj je tvrdo i nabubrilo ona kaze bice desna jedinica i o vrlo brzo,.. bas je nervozna i malopre sam je uspavala drzeci joj glodalicu,ona je nesto muljala stiskala i zaspala..
Neko sa dudom(mi se na nju gadimo) a neko sa glodalicomuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Prvi zubici
8.4.2012 16:50:22   
Anoniman
Sesilija kod vas to bas brzo? Nadam se da se dusica nece mnogo muciti. KOliko ona ima sada?
Ni mi necemo lazu, a ni glodalice, tj.retko kada...

< Poruku je uredio Unina mama -- 8.4.2012 16:51:13 >

(odgovor članu Sesilija 83)
  Direktna veza do poruke: 657
   RE: Prvi zubici
8.4.2012 16:54:57   
Sesilija 83
Mesec i po dana... ma place ona ali se smiri samo kad sisa i posle se prejede pa bljucne pa ukrug... a glodalicu danas smo probal i od jutros je sa njom 2 puta uspavala neka penasta prosta kupio mm u apoteci ..kao ajde bas da probamo... a balavi i to bas i sve pravi neke baloncice,..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Prvi zubici
8.4.2012 16:59:45   
Anoniman
user posted image da se sto pre resite muke.
mi imamo ogrlicu , donela sveki iz nemacke, ali mi se cini da ne pomaze , samo manje bali...

(odgovor članu Sesilija 83)
  Direktna veza do poruke: 659
   RE: Prvi zubici
8.4.2012 17:14:35   
Sesilija 83
pa i to je nesto necemo bar tolike portikl i bodice da menjamo na danuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Prvi zubici
8.4.2012 17:16:19   
Anoniman
i to sto kazes...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
  Direktna veza do poruke: 661
   RE: Prvi zubici
8.4.2012 17:45:35   
isidora88
mateja je dobio 2 cetvorke,donja desno i gornja levo,vidim i ostale dve samo nisu izasle,slabo jede,nervozan je,grize sve sto stigne
ukupno ima 9 zubicauser posted image

< Poruku je uredio isidora88 -- 8.4.2012 17:46:41 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Prvi zubici
8.4.2012 18:12:34   
PoisonEve
Sesilija, Isidora, cestitam na zubicimauser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Prvi zubici
8.4.2012 21:26:42   
Sesilija 83
Hvalla PE evo ja joj xad gvirela u usta dok je vristala i zabeleli joj kecevi i leva dvojka...
Bice zuba hvalaBogu kolko hocesuser posted image user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Prvi zubici
8.4.2012 23:19:27   
Anoniman
Bravo za zube! Elem, ja bogami mislim da ce se zabeleti ovoga meseca i kod nas user posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
  Direktna veza do poruke: 665
   RE: Prvi zubici
26.4.2012 23:00:18   
miva
Moja bebana ima 3 meseca, od pre neki dan sam primetila da vise luci pljuvacku, sve pravi baloncice, sisa donju usnicu i sisa rukice. Da li je moguce da joj krecu zubici? A danas je imala i jednu zelenkastu stolicu.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Prvi zubici
26.4.2012 23:05:09   
Anoniman
Moguće je.
Postoje bebe koje veoma rano dobiju zube.
Ali je mnogo verovatnije da će takvo stanje da traje 3-6 meseci dok napokon ne izbije prvi zub.

(odgovor članu miva)
  Direktna veza do poruke: 667
   RE: Prvi zubici
26.4.2012 23:18:35   
miva
A uuu Tash, pa to ce da bude zabavno! Bebana je bas nervozna, kratko spava preko dana, a i primetila sam da slabije siki. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Prvi zubici
21.5.2012 10:58:01   
Ivence
Zeneeeeeeeee, pomagajte.....!!
Moja Milica celi dan uzas od nervoze, samo kuka, place, i ja prvo mislila da je zbog toga sto nije kakila od prekjuce, ali sada pocela da ceskam desni, i gore desno ima malu belu tvrdu tacku... pipam ja, sigurna sam da je zub, ali je problem sto nije izbio na ivici, ngo negde na sredini desni, ne znam razumete li? I jos jedan problem, izbio je na mestu gde treba da rasti trojke... ona nema ni jedan zub, niti ima naznaku da ce kecevi izaci... ma sada ne znam user posted image


_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

(odgovor članu miva)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Prvi zubici
21.5.2012 11:02:23   
Anoniman
Možda ste rešili da su vam trojke korisnije? Ako se pokarambasio redosled pa niče prvo trojka ona i ne niče na ivici kao kečevi.

(odgovor članu Ivence)
  Direktna veza do poruke: 670
   RE: Prvi zubici
21.5.2012 11:05:27   
cockic
kao sto rece gae nema bas pravila koji ce zubic prvi tj ima kao trebali
bi prvo donji pa gornji kecevi i onda redomuser posted image

mada dosta dece znam nisu imala taj redosled tako da opusteno da prvi zubic
moze da bude i trijka ili koji vec.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Prvi zubici
21.5.2012 11:06:31   
Ivence
Jel ne nice, stvarno?? Cuj mene, kao, jel sigurno?? user posted image
Jer nije mene uplasilo sto je prvo trojka, nego sto tu raste nekako iznad ivice, mada kada sam detaljno ispipala svoje dosla sam do zakljucka da mora tako da krene, ali rekoh moram da budem sigurna...
E moja Gae, meni sve nekako ide naopako, pa sada i zubi kod Mice.. samo se nadam da nece dugo da zaostaju user posted image


_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Prvi zubici
21.5.2012 13:34:14   
Verus
nama je identicno: sve 4 trojke, mada pedijatar kaze nista od zubauser posted image a on sizi, sad videcemo. Mojoj cerkici je prvo izasla gornje 2 pa donje 1...

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Prvi zubici
21.5.2012 14:02:31   
Ivence
IZVORNA PORUKA: Verus RR

nama je identicno: sve 4 trojke, mada pedijatar kaze nista od zubauser posted image a on sizi, sad videcemo. Mojoj cerkici je prvo izasla gornje 2 pa donje 1...

meni se sada cini da napipavam i jedinicu, ali trojka je 100% napolju, nego me brine sto nije na ivici, mada mi rekkose da je normalno da nije, nego izbija iznad ivice desni, tako negde na sredini... ne znam jel gore tako izbijaju svi zubi, ili samo trojke???


_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Prvi zubici
21.5.2012 14:57:05   
Anoniman
Marku napokon izbijaju donje dvojke (tj samo jedna). 

(odgovor članu zelenooka)
  Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here