|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi zubici
21.8.2012 22:18:18   
ivbo
pa mi smo tako prošli,ali vi možda budete bolje sreće!user posted image

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Prvi zubici
24.8.2012 10:52:33   
lajla
Ivana i mi se malo nerviramo zbog zubica ni urosu nikako da izbiju, skoro je vec i prohodao a kreza je.....

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu ivbo)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Prvi zubici
26.8.2012 17:25:18   
misicjh
I ja moram da se priključim ovoj temi, jer misim da i mi imamo taj problem sa zubicima... Ana nema još tri meseca (03,09-puni tri, ali vec mesec dana bali, ali nekim danima vise, nekim manje...recimo juče i danas bes puno bali, vec tri puta se presvlačimo i menjamo portikle, nervozna je i spava joj se ali cim je spustim ona plače, zaspi samo dok joj je duda u ustima...tako je tužna ceo dan....a inače je vesela beba i uopšte ne plače... jel moguće da su zubići??????
i ta ogrlica...jel pomaže? jel to može i dok beba leži? tako mi strasno izgleda da joj stavim ogrlicu dok leži...user posted image user posted image

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Prvi zubici
26.8.2012 17:37:04   
Ana RR
I moje dete je rano počelo da balavi ali tek sa 8 meseci mu je izbio prvi zubić. On ima skoro 13 meseci i ima samo donje i gornje jedinice, pre 3 meseca mu je izbio poslednji zubić i evo od tada ni jedan, a o količini bala neću ni da pričam. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu misicjh)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Prvi zubici
26.8.2012 19:36:24   
ivbo
Misicjh,ja sam već pisala o nasem iskustvu sa zubićima....intezivno baljenje sa nepuna tri mjeseca,mijenjali smo po 10 portiklica dnevno...nervoza,loše spavanje do tada vesele bebe...a od zubića ni traga do punih 9 mjeseci,a onda sve jedan za drugimuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Prvi zubici
27.8.2012 7:09:33   
misicjh
jao Ivbo, ja se nadam da nećemo tako dugo čekati.. user posted image njoj se provide donje jedinice...ne znam jel to znaci da ce ranije izaci ili tako svim bebama...user posted image ...ona noću lepo spava, ali preko dana samo kad je cucla u ustima....pa onda kad joj ispadne cucla gura celu šaku u usta pa bljucne...valjda je duboko girne..sad vodimo racuna da ne trpa ruku....uffffffff kaže moja mama da ja nikad nisam balila i da su mi svi zubici izasli bez problema...a mi se kanda povukli na taju user posted image user posted image lakše mi je kad vidim da nisam sama i da je i drugim bebama tako
Hvalaaaaaa user posted image

(odgovor članu ivbo)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Prvi zubici
27.8.2012 9:45:31   
cockic
nama je pri zubic pre sestog meseca a drugi ubrzo za njim posle nekih 10 dana imamo ogrlicu i nosimo je vec nekih jos malo 2 meseca.zadovoljna sam  sa njom.nosimo je i nocu user posted image

(odgovor članu misicjh)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Prvi zubici
27.8.2012 10:49:09   
Mama.Veki

IZVORNA PORUKA: cockic

nama je pri zubic pre sestog meseca a drugi ubrzo za njim posle nekih 10 dana imamo ogrlicu i nosimo je vec nekih jos malo 2 meseca.zadovoljna sam  sa njom.nosimo je i nocu user posted image


Moze li neko da mi objasni na koji princip "radi" ta ogrlica? Nikad nisam razmisljala o takvim nekim pomagalima, uvek sam bila skepticna prema tome, postoji li za to neko naucno objasnjenje? user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Prvi zubici
27.8.2012 12:15:32   
misicjh
Mama Veki, možda ce ti ovo pomoći :
http://www.ogrlicaodcilibara.com/o_cilibaru.html

na ovom sajtu su najjeftinije.
ni meni bas nije sve najjasnije, ali mislim da tadi na principu kao i oni magneti sto su jedno vreme bili mnogo popularni. od jako puno žena, pa i ove na forumu, sam čula da pomaže i da je dobro...MM kaže da to nije nista, a ja bih tako rado kupila..jer kad vidim kako bali i trpa rukice u usta, pa posle bljucne, koliko je rukicu strpala, dodje mi da probam bilo sta....

(odgovor članu Mama.Veki)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Prvi zubici
27.8.2012 19:15:49   
ivbo
mi nismo kupili tu ogrlicu,ali sam od drugih mama cula da u najmanju ruku zaustavi baljenje,tako da mislim da je nije loše imati.ja sam odustala jer je mm rekao da se plaši kako beba može spavati sa tim ,a posle mu je izletilo da mu je to smiješno na dječacima - muska posla!user posted image

(odgovor članu misicjh)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Prvi zubici
28.8.2012 21:23:28   
misicjh
Jojjjjjjjjjjjj i meni je malo strasno da mala beba koja leži nosi to na vratu, ajdde kad počne da sedi, nekako mi i nije tako strasnouser posted image ....Danas sretoh jednu drugaricu čija beba ima ogrlicu i kaže ona bas im pomaže, ne bali i ne trpa ruku u usta...ja pogledam u dete kad ono baloncici u ustima, više nego moje dete koje nema ogrlicuuser posted image ....toliko o tome koliko pomaže....mi je definitnivno necemo kupiti...user posted image user posted image

(odgovor članu ivbo)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Prvi zubici
3.9.2012 10:42:44   
lajla
E pa da se upisemo...izasao nam je prvi zubic, napokon, donja jedinica....vec sam mislila da se to nama nece nikad desitiuser posted image

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu misicjh)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Prvi zubici
3.9.2012 12:14:03   
Anoniman
na moru izbila i druga gornja , desna jedinica, sada imamo komada 4....user posted image user posted image

(odgovor članu lajla)
  Direktna veza do poruke: 738
   RE: Prvi zubici
3.9.2012 13:18:58   
misicjh
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za bebeeeee!!!! superiska user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Prvi zubici
6.9.2012 13:28:57   
Anoniman
danas ugledali novi zubic donju desnu dvojku.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu misicjh)
  Direktna veza do poruke: 740
   RE: Prvi zubici
28.9.2012 14:02:49   
New Mom
Kolja, 5m20dana - prvi zubić, dole levo jedinica.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Prvi zubici
28.9.2012 15:05:40   
Anhelito
Moj bebiron je poceo sa tri meseca i da balavi i da trpa pesnicu a evo tek sad sa sedam meseci se naziru dva donja zubica tako da to izgleda i nije toliko povezano, bar ne kod nas user posted image

< Poruku je uredio Anhelito -- 28.9.2012 15:06:46 >

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Prvi zubici
28.9.2012 19:46:11   
sirko
beba mi bali jos od 2 meseca...curi vodica i pravi baloncice user posted image ....sa koliko mozemo da ocekujemo zubice???

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Prvi zubici
28.9.2012 21:12:52   
spawalica
Moja beba previse balavi i gura sve zivo u usta posebno rukicu...place...gore sam primetila dve rupice...crvene joj se desni..a dole sam videla jednu malu belu tackicu...sad ne znam da li je to zubic?

(odgovor članu sirko)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Prvi zubici
28.9.2012 21:51:30   
sirko
koliko ima tvoja beba.... i moja se tako ponasa

(odgovor članu spawalica)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Prvi zubici
28.9.2012 22:58:47   
spawalica
Sad ce cetiri meseca..ali je pocela da balavi jos od 2 i po...ali nije bila toliko nervozna..sad je strasno...mazem joj neki gel ali joj bas i ne pomaze...Ja joj davala glodalicu ali nece..hoce ruku i to celu saku gurne u usta...Koliko tvoja bebica ima?

(odgovor članu sirko)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Prvi zubici
1.10.2012 23:54:05   
Azra_
Mame, ja sam sa svojim bebcem u rebusu par dana. Prvi donji zubići izbili sa 7,5 meseci, uz malo muke. Dečak je inače besan pa nismo ni mogli da primetimo da mu se stanje pogoršalo pri rastu zubića...ali od suboote mi je sav čudan. Kao malo zaslinavio, pomislih da je virus... Nema nekih posebnih promena u raspoloženju, tu i tamo se unervozi kao i obično. ono što me brine što već dva dana jako slabo jede. Od 210ml mleka popije jedva 150, a i sa ostalom hranom mrljavi. Stalno trlja oči, vuče uši... Uvek je lepo ručkao, a u dva dana mu se količina hrane koju pojede prepolovila. Nadam se da je do zubića i da će proći. Šta vi mislite?

(odgovor članu spawalica)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Prvi zubici
4.10.2012 17:47:07   
Ivana.
Pre par strana sam vam kukala kako sa 16 meseci nemamo nijedan zub, ali user posted image evo gaaaaa Izbio nam je juce prvi zubic, a jos malo pa cemo 17. meseci. Ako je neko presisao ovaj rekord, alal mu vera.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Prvi zubici
4.10.2012 18:00:26   
Mama.Veki

IZVORNA PORUKA: Azra_

Mame, ja sam sa svojim bebcem u rebusu par dana. Prvi donji zubići izbili sa 7,5 meseci, uz malo muke. Dečak je inače besan pa nismo ni mogli da primetimo da mu se stanje pogoršalo pri rastu zubića...ali od suboote mi je sav čudan. Kao malo zaslinavio, pomislih da je virus... Nema nekih posebnih promena u raspoloženju, tu i tamo se unervozi kao i obično. ono što me brine što već dva dana jako slabo jede. Od 210ml mleka popije jedva 150, a i sa ostalom hranom mrljavi. Stalno trlja oči, vuče uši... Uvek je lepo ručkao, a u dva dana mu se količina hrane koju pojede prepolovila. Nadam se da je do zubića i da će proći. Šta vi mislite?

Azra, i ja sam primetila takve simptome kod mog bebca. I muce ga i cesu ga, i trpa plus sve zivo u usta, i izgubi apetit i drzi hranu u ustima sto godina, i budi se nocu i to nekoliko dana. Odjednom se to sve smiri, bude nekoliko dana sve super, i posle opet. Eto sa tim se vucemo vec 2 meseca i nigde novih zuba user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Prvi zubici
9.10.2012 15:05:36   
Ivence

IZVORNA PORUKA: Ivence

evo ja u šoku, nama izbili zubi donji u junu, i danas izbio zub gore, ali nije jedinica.. nekako mi daleko izgleda za dvojku, a blizu za trojku, pa sam konfuzna user posted image

Dvojka je user posted image user posted image user posted image I duuuugo je živela sama, pre dva dana dobila drugaricu levu jedinicu, a danas vidim niče i desna jedinica user posted image

_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIKAD NE TRESITE BEBU! (Sindrom protresene...
Normalno je da bebe plaču i normalno je da su roditelji pod stresom. Ako vaša beba nastavi da plače, a vi postanete uzne...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here