|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi zubici
16.7.2012 19:27:46   
Ivana.
Zene moje, ja ne znam da li se nekom ovo desilo, ali moja prda sa 14 meseci skroz kreza user posted image Niti jednog zuba. Moja mama kaze da je meni izbio sa 15 meseci, ali izgleda da ce ova moja i mene da zezne. Sto je najgore, nema cak ni nikavih nagovestaja, pa pomalko brinem.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Prvi zubici
16.7.2012 19:38:25   
lesica
Ma daj Ivana,sta se brines user posted image Nikoga ne znam a da mu nisu izrasli zubi,bice user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Prvi zubici
16.7.2012 19:46:36   
Ivana.
Pa to mi svi kazu, a ja ko da sam poblesavila. Zeza me mm, kaze ako ne bude, kupicemo joj protezu skljocavicu user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Prvi zubici
25.7.2012 11:54:55   
druzica
Zene drage, evo da se i mi prijavimo, nas prvi zubic i to donji levo je izbio prekjuce znaci na 5 meseci i 5 dana, pre toga je neko vreme bio nervozan i non stop je trpao igracke u usta.

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Prvi zubici
25.7.2012 12:19:59   
PoisonEve
Druzice, bravo za zubicuser posted image
Ivana, user posted image Mozda i mi dodjemo dotle bez zubicauser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Prvi zubici
25.7.2012 12:48:00   
cockic
nama je izasao prvi zubic isto 23.07 tj.prekljuce sam ga napipala user posted image
nosimo cilibar vec 20-tak dana mislim da smo ok za sad user posted image deluje mi da mnogo manje balavi,ali cekam jos da vidim da li cu pohvaliti cilibar.jer se sa sinom namuci sa zubima bez cilibara.zato ga sad i kupismo.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Prvi zubici
26.7.2012 9:41:57   
Ivence
Nama izbio donji levi, 20.07. i jaaako smo srećni... nije uopšte plakala, samo je žvaklal nešto stalno, i mm joj da prst i sav šlogiran poče da viče: Irenaaaaaaaaaaaaa, NEŠTO ME GREBE!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Prvi zubici
26.7.2012 9:49:21   
cockic
moja lena samo glodje sta stigne ali krenu kasnije vise da su nervozni jer treba to da izadje dosta,ovo kad grebucka je malo a sad dok izbije treba mu mesec dana,neizadje ceo zub preko noci.lena mene poce da zeki nocu mora da je malo boli.nije strasno ali je sve vise nervoznija.ali balavljenje nam je bas smanjeno.pre je bili mokra skroz ceo bodic napred bude joj mokar.da li ima veze cilibar ne znam ali od kad joj ga stavi skoro i da ne balavi user posted image

ivance user posted image za prvi zubicuser posted image

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Prvi zubici
3.8.2012 9:16:06   
PoisonEve
Posle 9 meseci, dve nedelje i 6 dana i veeelike muke, izasla su nam konacno dva zubicaaauser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Prvi zubici
5.8.2012 11:43:01   
ivbo
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Prvi zubici
8.8.2012 14:03:23   
miva
Evo i nas da se pridruzimo klubu!
Prvi zubic izasao u subotu, sa 6 meseci i 9 dana!
Nije bas da se nismo mucili, nocima nismo spavali!!!!

(odgovor članu ivbo)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Prvi zubici
11.8.2012 14:05:05   
Sesilija 83
Evoooo nas sa 2 komada izbili 7.8 sa 5.5 meseci donji kecevi ....

(odgovor članu miva)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Prvi zubici
12.8.2012 0:52:15   
Lilla
6.8 (9 dana prije punih 9 mjeseci) izasla nam je donja, lijeva jedinica.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Prvi zubici
12.8.2012 23:14:09   
PoisonEve
user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Prvi zubici
13.8.2012 11:20:06   
Ivence
evo ja u šoku, nama izbili zubi donji u junu, i danas izbio zub gore, ali nije jedinica.. nekako mi daleko izgleda za dvojku, a blizu za trojku, pa sam konfuzna user posted image

_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Prvi zubici
13.8.2012 11:23:51   
PoisonEve
Bravo za zubic, koji-god-biouser posted image user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Prvi zubici
13.8.2012 12:21:33   
Ivence

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Bravo za zubic, koji-god-biouser posted image user posted image

hvala, i ja kažem, bitno da je zub, vremenom će nam se kasti koji je user posted image

_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Prvi zubici
14.8.2012 11:58:00   
Ivana.
Mi presisali 15 meseci, ni traga prvom zubicu. I sad pocinjem zvanicno da brinem. Meni je iznikao sa 15 meseci i 5 dana, ali izgleda da ce ova moja debelo da me presisa, jer od simptoma nema nista, osim ako se ne prikrade i samo izbije.

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Prvi zubici
14.8.2012 12:08:14   
Lilla
Danas nam je izbila i druga donja jedinica, desna. Pocelo je poooocelooo user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Prvi zubici
14.8.2012 23:03:09   
Anoniman
izbio i treci zubic, leva gornja jedinica.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilla)
  Direktna veza do poruke: 720
   RE: Prvi zubici
14.8.2012 23:13:31   
Lilla
user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Prvi zubici
14.8.2012 23:15:19   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image i za vase zubicke.

(odgovor članu Lilla)
  Direktna veza do poruke: 722
   RE: Prvi zubici
21.8.2012 11:27:46   
pandina
Kad najranije pocinje muka sa zubicima? Moja beba je vesela, nismo imali nikakvih problema sa grcevima, nikad nije vristao, plakao je samo kada je gladan i kad trazi paznju. Medjutim u poslednje vreme pre kupanja opsti vrisak i gura celu saku u usta, nista ga ne smiruje. Poceo je i da balavi. Da li je moguce da tako rano zubici krenu? MOzda se formiraju desni? Nisam pametna, ne znam kako da ga umirim.

< Poruku je uredio pandina -- 21.8.2012 11:28:20 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Prvi zubici
21.8.2012 16:35:31   
ivbo
Moj sin je počeo intezivno da balavi i trpa ručice u usta sa napunih tri mjeseca,sa tim je došla i nervoza i slabije spavanje,svi smo očekivali zubić,a to je sve potrajalo jako duuuuuugooooooo i prvi zubić iznikao sa punih 9 mjeseci,a za njim uskoro i ostalih 6 - sve u par dana.

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Prvi zubici
21.8.2012 17:17:45   
pandina
Divota!user posted image

(odgovor članu ivbo)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Kako obezbediti pravilnu ishranu deteta do...
U ovom periodu i kod roditelja se javljaju brojne nedoumice u vezi pravilne ishrane deteta – Kako obezbediti zdrave obro...



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here