|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/24
30.6.2024 22:05:23   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Samo da javim da smo se upisali na prvu zelju na listi tako da zvanicno mozemo da se opustimo. 
Bravo!👍❤️


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 06/24
30.6.2024 22:16:05   
dunja RR
Tizi, bravooo! Znači treća jel tako?

Šta je presudilo između treće i prve, ovo te pitam čisto da ispitam teren, dok ne dođe naše vreme user posted image pojma nemam kakve su sada, stvarno.


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Samo da javim da smo se upisali na prvu zelju na listi tako da zvanicno mozemo da se opustimo. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 06/24
30.6.2024 22:20:09   
dunja RR
Iv sada čitam, baš mi je žao :(

Ja sam juče pala, baš sam se ugruvala, i sada razmišljam da li da idem sutra da snimim rebra, jer 50-50 da sam možda jedno ili dva polomila, i muka me hvata. Boli haos, sve, cela desna strana, ruke, rame, noga, ali predeo oko rebara ne mogu da pipnem, boli i kada ležim, a boli malo i desna strana komplet.

Ne mogu dalje da pričam, muka mi je više.

Pre 3 dana sam i bravicu na protezi polomila, i još mi tako stoji dok nekad ne dođem do doktora, ne mogu ništa da jedem na tu stranu, ma ne mogu ni inače, jer me haos sve boli otkako sam postavila donju prošle nedelje. Jpš mi je i groznica izašla ogromna, od onih antibiotika i krpelja. Samo čekam šta će novo da se desi.


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Žene, čuvajte svoje kosti. Mama skršila glavu humerusa samo tako. Operacija u njenim godinama, vrsta preloma i stamje kostiju ne dozvoljavaju operaciju. Puklo sve ko čekićem da je udareno. Videla sam snimak od srede a i ovaj od . Dugački deo kosto nabijen u glavu kosti i jutrossve puklo. Ovaj gips sto je do dans nosila joj spistoo telo kosti pa koj damas stavise druhi hips, skroz oko grudi, lakat neppmocan skroz. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 06/24
30.6.2024 22:23:46   
Ivanka 75
Pa kako pade Dunja 😔 Idi da te snime, secas se kad sam ja pala na bazenu pre 3 godine, nisam polomila rebra ali me bolelo ravno 10 nedelja. Idi snimi da budes mirna. I bez rotacija, ja sam pila Zodol da mogu bar malo da mrdam prvih dana. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 06/24
30.6.2024 22:28:28   
dunja RR
Joj Iv ne sećam se ada si pala, tj. nešto kao kroz maglu.

Ma da ti ne pričam, na tribinama na nekoj utakmici u Vrnjačkoj Banji, ne znam ni na šta sam bok nabola, ni kako, sve se desilo u sekundi, ali boli haos, celo telo, ali rebra najviše, Moraću sutra da snimim. Jpš sam danas i putovala kolima par sati, jedva izdržah.

Da li si mirovala, ili normalno se kretala? Ovo pitam, ako i kod mene nije prelom. Ako je prelom znam da mora mirovanje, ali ne znam kako ću to izvesti.

I tebe je bolelo u predelu rebara? Mene boli na desnom boku, tačno gde su rebra, ne mogu da dotaknem. Ne pijem ništa, samo sam juče brufen jedan, ali ništa pomogao nije. Imam i nimulid.

< Poruku je uredio dunja RR -- 30.6.2024 22:31:56 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 06/24
30.6.2024 22:44:26   
Ivanka 75
Ispod desnog rebra prema ledjima, tim delom sam udarila u ivicu bazena i kontuzovala ona slobodna rebra. Zabranjene rotacije, lezala sam nekoliko dana i bas mirovala, nisam mogla da ustanem bez pomoći, toliko je bolelo. Posle nekoliko dana sam mogla. Putovanje nazad je bilo "pazi rupa! " joooooooj 😁

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 06/24
30.6.2024 22:45:40   
dunja RR
Isto mesto, isto! user posted image

Samo me pomalo boli pride i cela desna strana, baš cela, plus na levom laktu imam teniski laat koji me očajno boli već 2 meseca. Da ne pričam da sam dobila terapiju pre 2 nedelje, konačno, posle termina kod fizijatra u bolnici, i još nisma stigla da odem do apoteke i kupim sve što je napisao za levi lakat. Jednostavno sam u nekom haosu, i planirala sma to naredne nedelje da krenem da rešavam. Sada ima dodatni problem, grrr.

< Poruku je uredio dunja RR -- 30.6.2024 22:48:27 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 06/24
30.6.2024 22:57:34   
Ivanka 75
😭😭😭
Onda znam kako ti je 😭
Snimi da budes mirna, sutra kupi Zodol, mnogo fin analgetik, ja sam od njega pevala 😂 Ali bukvalno! 

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 30.6.2024 22:58:41 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 06/24
30.6.2024 23:29:42   
Tiziana
Uh, uh Dunja! Obavezno da snimis. Moja mama je taako svojevremeno pala i nagnjecila rebra, napukla su bila. Za to nema gips, nema lek, samo mirovanje.Nadam se da si se samo ugruvala! Ivanka, osteoporoza je uzas, moja mama ju je imala. Ono sto je najgore, nasledna je tako da i mi imamo fine izglede da nagrabusimo! Mogu samo misliti koji je sad pakao za tvoju mamu, jos na ovu vrucincinu! Dunja, sto se skole tice, pittaj me za 6meseci,sigurno cu umeti nesto pametno da napisem. Nisam se previse udubljivala jer je bio iskljuciv gde zeli i to uglavnom zbog drustva i bio je iskljuciv da nikako ne zeli ni drustvrni ni bilingvalno, samo prirodni.. Skroz smo ga pustili da sam donese odluku. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 06/24
30.6.2024 23:42:20   
Ivanka 75
Tizi, ja vec imam osteopeniju. Veselo. Imače, mama 22 godine nije ništa slomila, uspeh. I ovo je mogla da izbegne da je uzela pajalicu. Znaci 1987, 2002, 2024, i sve ista ruka. 2x zglob, 3 operacije i sad rame.
A sto se skole tice i ova moja ce prirodni smer, jos mi se izvinjava što neće društveni 😊

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 30.6.2024 23:46:45 >

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 06/24
1.7.2024 8:35:53   
Ivanka 75
Dobro jutro, mama ode po bocku, ja pravim pizza mafine a već je vrelo napolju.
Dunja, kako si? 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 06/24
1.7.2024 11:38:36   
Sanjica26 RR
Dobar dan.
Au Dunja bas si se povredila. Obavezno snimanje.

Iv, zagrljaj za tvoju mamu.

Mene ubija ova vrucina. Veceras imam probu. Sledece nedelje pevamo za egipatsku ambasadu.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 1.7.2024 11:39:06 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 06/24
1.7.2024 11:46:46   
flamingos
Dobar dan.Dunja,baš zafrknuto.Kako si danas?Jesi li snimala?Hajd da svi budete dobro.Pozdrav.❤️

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 06/24
1.7.2024 12:57:58   
Ivanka 75
Hvala Sanjice 😊
Evo mama kaze "ceo svet zna" 😂
Egipatska ambasada, bravo! 👍

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 06/24
1.7.2024 13:00:29   
Sanjica26 RR
user posted image
Dopada mi se sto cemo da probamo njihovu hranu. Ja sam se nesto ususkala i legla da citam. Rucak sam zgotovila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 06/24
1.7.2024 13:08:27   
Ivanka 75
I ja strpah rucak u rernu, baba ce da odvede decu malo na plazu dok ja opet usisam stan, sa gipsa samo spada belo 😂


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 06/24
2.7.2024 8:10:47   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Kako ste danas? Ovo nevreme haos napravi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 06/24
2.7.2024 8:49:04   
flamingos
Dobro jutro.I ovde je i sinoc bilo nevreme,a evo i sad pada kiša.Čekam da stane,pa da odem do prodavnice.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 06/24
2.7.2024 9:28:08   
Ivanka 75
Dobro jutro. Ovde je tek jutros pocela da pada kisa, nema nevremena. Svi smo nocas lose spavali, set_ali i ustajali samo tako. Valjda zbog teskog vremena.
Valjda ce do popodne da prestane da mama moze kod lekara. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 06/24
2.7.2024 9:53:28   
dunja RR
Jutros je baš grmelo i pljuštalo, sad se smirilo, ja moram na neki sastanak za pola sata ...

Juče bila kod dr, kaže nagnječila sam rebra, slušala me, nema promena u disanju, udarala u predelu bubrega, ne boli, i kaže ne bi da me snima jer joj deluje da nisam slomila. Da pratim da li će se smanjivati bol, ona veruje da hoće, ali kaže boleće sigurbo mesec dana, a verovatno i više.

Juča sam bila i kod zubara, namestila mi bravicu što se odvalila.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 06/24
2.7.2024 11:48:57   
flamingos
Dunja,hajd da što pre prođu bolovi.Ovde kiša pada,pa prestane i tako u krug.Išla sam do prodavnice dok nije padala,ali me uhvati pri povratku.Jeste da ne volim kišu,ali je barem donela osveženje.Moje dete spava.Čekam da ustane,pa da joj spremim šta želi da jede,da joj bude vruće.❤️

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 06/24
2.7.2024 20:36:05   
Ivanka 75
Kako ste prosli sinoc sa kisom i olujom?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 06/24
2.7.2024 20:58:25   
Ana RR
Dobro veče, ja slabo stižem da se javim, premorena sam od posla.

Iv, kod nas je bio potop. Vetar, kiša, grad... katastrofa. Celu noć je grmelo i sevalo. Danas ceo dan pljušti. Kod vas?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 06/24
2.7.2024 21:15:37   
Ivanka 75
U Ue samo pada kisa, nema vetra. Nije kao kod vas 😔
I kod mojih kući isto, samo kiša povremeno. 
Ana, pričala sam malopre sa drugaricom koja je na obuci u Bg ovih dana, kaže sinoć kod Beton hale jedva ušla u kola kolika je oluja bila. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 07/24
3.7.2024 9:25:16   
Ivanka 75
Dobro jutro 😊 Jel suvo jutros?
Ja isla po burek, na grame 😂
Pa kazem teti izmerite mi ovu jednu cetvrrinu pa je podelite na pola i zasebno upakujte, i jos jednu cetvrtinu isto tako 😁 Ne mogu da procenim 😊

< Poruku je uredio dunja RR -- 4.7.2024 3:15:08 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Sjaj i beda komentarisanja porodica sa tro...
Pravo da vam kažem, i sama sam bila iznenađena činjenicom da imam troje dece. Hej, troje, podosta od nekog ko je na poče...



Anketa

Када имати још једно дете?
Admin

Идеална разлика између браће и сестара.

Click Here