|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/24
24.6.2024 18:46:36   
Sanjica26 RR
Iv, ja sam dala T test iz srpskog. Ovaj sto je bio sad. Prvo je gledala i gundjala kako ona to ne zna. U stvari oduvala jeuser posted image
Mislim da samo dva zadatka nije uradila, jer je gospodjica jurila za grad.

Tizi, bravo za momka.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 06/24
24.6.2024 18:54:09   
Tiziana

Dunja, mislim da je tvoj sava jedan nivo iznad sve dece pa i mog deteta. 🙂Sigurna sam da ce da razvali kad bude dosao do kraja osnovne.. 

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Bravo Tizi, trebalo je puno truda i znanja za ovako sjajan rezultat, svaka čast momku, a i vama roditeljima user posted image

Volela bih da moj momak nastavi stopama tvog, ali videćemo, još je rano donositi zaključke. Po mnogo čemu su mi mnogo slični, ali ima ovaj moj još da guli do srednje user posted image


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Pardon, 97,4U svakom sl, zadovoljni. 





Proslo i matursko vece, super se proveli. Sad mi matori da se vratimo u kolotecinu. Toliko je bilo desavanja poslednjih 10 dana nismo znali gde smo.. 🙂

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 06/24
24.6.2024 18:57:56   
dunja RR
Ok, čuvam aplauz za dogodine user posted image A i drago mi je da nisam izlapela, i da je ipak dogodine user posted image , a sigurna sam da će da razvali, kao i sin od Tizi user posted image

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ne Iva, moja učenica 😂
Videćemo sledeće godine, valjda će ostati ovakva ladovina ko sad 😁 Dala sam joj da uradi testove iz matematike, geografije i biologije... Prijatno se iznenadila 😁😊
Nije znala samo ono što nisu učili, tj 8. razred. Videćemo, daleko je jun 2025. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 06/24
24.6.2024 22:41:32   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Iv, ja sam dala T test iz srpskog. Ovaj sto je bio sad. Prvo je gledala i gundjala kako ona to ne zna. U stvari oduvala jeuser posted image
Mislim da samo dva zadatka nije uradila, jer je gospodjica jurila za grad.

Tizi, bravo za momka.



Upravo to i pokušavam da u edim ovu moju, znanje i samo znanje 😁
Ispada se kiša, malo sam pokisla od stanice do kuće, prosuo se pljusak baš tih 100m 💦

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 06/24
25.6.2024 8:13:49   
Tiziana
Ove godine vecina dece je kiksnulo matematiku.U svakom sl, vas dbe imate jos godinu dana 🙂 Sl god u ovo vreme bodricemo vase devojcice🎉🎉🎉

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 06/24
25.6.2024 10:34:55   
Ivanka 75
Iva rece da su zadaci takvi da je moralo da se razmislja. A na prijemnom su pod stresom pa ih to omete.
Dobar dan. Idoh kod zubara jutros, jedan zub gotov, još 2 komada sledeće nedelje pa da i to završim. 
Biće uspara danas, sve mokro od sinoć 😒

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 06/24
26.6.2024 11:34:32   
flamingos
Dobar dan.Pozdrav iz sela.Sređujem kuću i očekujem komšinicu.Večeras idemo kod kumova.Malo rad,malo druženja i uživanja.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 06/24
26.6.2024 13:57:40   
Ivanka 75
Dobar dan, ako moze da se nazove dobrim. Moja mama jutros pala i slomila nadlakticu, pela se da skine neku bubu sa plafona, omakne se noga i udari ramenom u zid. Sreca pa nije rame. Gips, fraxiparin, mirovanje, u nedelju kod ortopeda na kontrolu jer ima osteoporozu. Ko zna da li to moze da zaraste bez operacije. Sestra ce biti sa njom u UE do nedelje pa cemo videti kako cemo se organozovati. Vrv cu ja da odem i budem sa njom 2 nedelje jer idemo na more 15.7.
Sekiracija pa to ti je. Prvo sam bila besma, pa sam plakala (na sred klinike za dermatologiju jer je Ivi danas kontrola za nos) , pa sam sad smirena kad sam joj čula glas. Dobro zvuči. 
A za nos ne uradismo nista. Njena dr ne radi, okrenusmo se i odosmo. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 06/24
27.6.2024 7:32:43   
Ivanka 75
Odoh na zapad, javljam kasnije kakvo je vreme tamo 😊

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 06/24
27.6.2024 7:49:59   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Iv zar ti nije lakse da je dovedes kod vas dok ne odete na more?

Ja sam sinoc do kasno ostala na maturi. Sad cu da spremam rucak. Kasnije da odnesem drugarici krem corbicu. Od juce je krenula sa citostaticima. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 06/24
27.6.2024 8:07:39   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Samo da vam mahnem💜

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 06/24
27.6.2024 8:10:14   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,mašem i ja vama.Pijem kafu,pa da završavam šta imam i večeras idemo u grad.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 06/24
27.6.2024 8:37:55   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Dobro jutro.
Iv zar ti nije lakse da je dovedes kod vas dok ne odete na more?

Ja sam sinoc do kasno ostala na maturi. Sad cu da spremam rucak. Kasnije da odnesem drugarici krem corbicu. Od juce je krenula sa citostaticima. user posted image



Prima fraksiparin i jos nije odluceno da li ce biti operacija ili ne. U nedelju ide kod ortopeda u bolnicu pa cemo videti kako dalje. Ona ima poodmakli stadijum osteoporoze, to je najveci problem, slabe kosti. 
Ako ne mora operacija sestra ce doci po nju sledece nedelje. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 06/24
27.6.2024 9:39:35   
Sanjica26 RR
Uh nezgodno je to. Starima su jako krte kosti. Mi stalno opominjemo nasw da se ne pentraju. Ali ne vredi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 06/24
27.6.2024 9:55:24   
Ivanka 75
Videla žena bubu na zidu pa se popela da je uhvati krpom. 😏Ali ne možeš ri nju sprečiti da se penje. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 06/24
28.6.2024 13:14:24   
Sanjica26 RR
Iv kako je mama?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 06/24
28.6.2024 13:52:06   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Iv kako je mama?



Dobar dan, dobro je, drži se mukica 😔 
Isle smo jutros za bocku i da kupimo kosuljice na raskopcavanje jer ne moze nista da prevuce preko gipsa. A te kosuljice ogrnemo oko gipsa a levu ruku uvuce kroz rukav. Pomogla sam joj da se okupa, skinusmo ostatke gipsa sa kože... Ma nikome ne pozeleti. Samo daljinskim moze da upravlja 😂
I bolje je sto sam dosla, ne moze sama nista. 
Trenutno sam oko rucka, imam i online cas popodne i tako... Prolazi vreme, pada kisa ujutru, pada popodne... Magla se spušta niz reku... 😊
user posted image user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 06/24
28.6.2024 15:46:25   
Ivanka 75
Kiša pada po treći put danas 😏

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 06/24
30.6.2024 11:30:02   
IvanaSK RR
Kako ste,devojke? Sta se radi?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 06/24
30.6.2024 11:48:09   
flamingos
Dobar dan.Ivana,hvala na pitanju,dobro smo.A vi?Evo ja za ranije završila u kuhinji i sad da popijem još jednu kafu.Dete spava.Uživajte u nedelji.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 06/24
30.6.2024 15:00:34   
Ivanka 75
Žene, čuvajte svoje kosti. Mama skršila glavu humerusa samo tako. Operacija u njenim godinama, vrsta preloma i stamje kostiju ne dozvoljavaju operaciju. Puklo sve ko čekićem da je udareno. Videla sam snimak od srede a i ovaj od . Dugački deo kosto nabijen u glavu kosti i jutrossve puklo. Ovaj gips sto je do dans nosila joj spistoo telo kosti pa koj damas stavise druhi hips, skroz oko grudi, lakat neppmocan skroz. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 06/24
30.6.2024 15:40:32   
Ana RR
Uh Iv, baš gadno user posted image biće dug oporavak...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 06/24
30.6.2024 20:36:06   
IvanaSK RR
Ivanka, bas mi je zao .

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 06/24
30.6.2024 21:08:36   
Tiziana
Samo da javim da smo se upisali na prvu zelju na listi tako da zvanicno mozemo da se opustimo. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 06/24
30.6.2024 21:46:53   
Ivanka 75
Ooooo boze kako sam kucala onu poruku 😂😂😂
Mamina prijateljica ppzvonila na interfon pa pozurih 😉
Kaze dr "rame vam je krš", bar da ga osposobimo da možete da se sami obučete, okupate i jedete. 
Videćemo štaće biti za 20ak dana, yad je planirano skidanje gipsa. U četvrtak opet na kontrolu i snimanje. Drži se mama, nije prijatno onoliki gips oko sebe po ovoj vrućini nositi. 
Gledam jutros kad su joj stavljali gips, takva me tuga obuzela, nadlaktica plava, modra, ona lupa nogicama ispod stolice jer je boli ali trpi 😔 
Čuvajte se žene, sprečite osteoporozu kako znate i umete. 
Tizo, bravo za ispunjenu želju 🎉🎉🎉


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Sjaj i beda komentarisanja porodica sa tro...
Pravo da vam kažem, i sama sam bila iznenađena činjenicom da imam troje dece. Hej, troje, podosta od nekog ko je na poče...



Anketa

Када имати још једно дете?
Admin

Идеална разлика између браће и сестара.

Click Here