|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/24
6.7.2024 16:36:11   
dunja RR
Iv na Adu :)

A komšinicia mi sada reče da je njen sin super uradio prijemni, bio je drugi na Građevini, zaboravih koji na Matematici (ali isto pri vrhu), a na FON-u 77-i, i on je upisao FON.

Ja sam zbunjena, u mojoj glavi su Matematika i Građevina bolji i jači fakulteti od FON-a, a teži su sigurno, ja lično nikad ne bih birala FON a da mogu da upišem Građevinu ili Matematiku. Elektrotehnički bi recimo birala, mioji svi programeri sa kojima radim ili sam radila, inače vrsni stručnjaci, su završili uvek i samo ETF (u Beogradu, Ljubljani, Skoplju).


On je upisao IT smer , ali to ima i na matematici, i znam par ljudi koji su IT završili na matematici, ne samo IT već i neke druge smerove, i svi rade na ozbiljnim mestima u velikim firmama, bankama (u svetu) itd.

Zašto je taj FON tako popularan, zato što je lakši od drugih fakulteta (kaže moj muž da je to), lakše se nađe posao ili šta?



< Poruku je uredio dunja RR -- 6.7.2024 19:02:26 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 06/24
6.7.2024 17:10:43   
Ivanka 75
U moje vreme samo ko nije mogao nista drugo da upise upisivao je FON. To misljenje je vladalo pre 30 godina.Tada nije ni bilo smerova kao sad. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 06/24
6.7.2024 17:33:18   
dunja RR
Ivanka pa to, a ja sam izgleda još u tom "našem" vremenu user posted image Ztao i pitam, da vidim u čemu je caka, stvarno me zanima.

Nije mi logično da si bio drugi na Građevini i Matematici, a 77-i na FON-u, prvo to. I onda upišeš FON, a mogao si ova neki od prva dva.

< Poruku je uredio dunja RR -- 6.7.2024 17:35:24 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 06/24
6.7.2024 17:35:54   
Ivanka 75
Najlosiji djaci upisivali tada FON, sa najmanjim brojem bodova. Sad vidim pomama. Ali imaju primamljive smerove. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 06/24
6.7.2024 19:10:24   
Tiziana
Dunja, sve menja. FON je interesantan jer ima gomilu ovih menadzersko marketinskih smerova i to je ono sto ih privlaci. Gradjevinu su uvek vecinom upisivali oni koji nisu mogli arhitekturu, ali je odjednom gradjevina postala popularna.Generalno su generacije sve losije, a na to utice milion faktora.. Kod nas je profesorska pozicija srozana. U normalnim zemljama profesori imaju ogromne plate jer oni oblikuju citave generacije koje treba da rade i stvaraju u toj zemlji od kojih ce direktno zavisiti buducnost.. Kod nas je taj poziv srozan do maksimuma... Dunja, da nastavnik ih induvidualno vodi. Ima ogranicen br mesta i nece bas svakoga da vodi. On je inace genijalan lik i deca ga mnogo vole. Nadam se da ce ih primiti i narednih godina☺️



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 06/24
6.7.2024 19:19:44   
dunja RR
Jao Tizi ne pričaj više, zavidim ti na tom nastavniku! Ne zezam se, stvarno user posted image


Ja recimo mnogo više cenim što se fakulteta tiče građevinu u odnosu na arhitekturu, samo zato što kada posmatram moje prijatelje koji su pohađali ili završili neki od ova dva, ovi sa građevine su imali mnogo bolje kefalo, i mislim da je građevina ne dva puta, nego tri puta teža.

Moja prva komšinica je arhitekta, i skoro smo nešto pričale, sin joj ima dvojku iz matematike. Ja je pitam pa zar ne može ona da mu pokaže, ipak je arhitekta, kaže mi ona pa ja ne znam matematiku, kod nas na faksu to nije bio važan predmet, i nikad je nisam dobro znala...a inače nije bila neki student, ali je završila nekako.

Valjda zato što ja nikada nisam znala matematiku dobro, cenim posebno one koji je znaju, a i fakultete na kojima mora dobro da se zna.

Meni medicina ne deluje kao težak faks, samo treba zagrejati stolicu dooobro (isto kao i za veterinu, znam koliko je mm učio), ali ETF, građevina, matematika, mašinski fakultet, to je već nešto drugo, i to ne može svako da završi - po mom mišljenju.

< Poruku je uredio dunja RR -- 6.7.2024 19:22:52 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 06/24
6.7.2024 19:33:04   
dunja RR
A kada smo kod arhitekture, na Taš dolazi jedna baka-dadilja, čuva dvoje klinaca, tata im je arhitekta-projektovao je neki deo Bg na vodi, i njegova deca od pete godine idu na arhitekturu za decu kod neke žene arhitekte, koja drži tu školu za klince (čini mi se idu dva puta nedeljno). Da i to postoji, nisam znala dok mi ne rekoše user posted image

Naš komšija ide na neko crtanje, pretpostavljam da je nešto slično, ali to je za velike i on je skoro krenuo, sada je 6. razred.

< Poruku je uredio dunja RR -- 6.7.2024 19:36:20 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 06/24
6.7.2024 19:52:11   
Ivanka 75
Moja jetrva nagovara Ivu da studira arhitekturu. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 06/24
6.7.2024 20:15:00   
Sanjica26 RR
Iv, moja Sofija bas ima zelju za arhitekturom. Ali otom potom. Tek je peti razred.
Mi smo ovih dana u nekom pripremanju biznisa. Tacnije T. user posted image Napravila je dizajn za dukseve i isla je sa mm da kupi duks i nosi svoj dizajn u stampariju. Ona je jako kreativna. Videcemo kako ce to da izgleda.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 06/24
7.7.2024 8:44:12   
Ivanka 75
Dobro jutro. U busu sam, idem kući. Koliko mi je drago, još više mi je žao.
Inače, mi smo mnogo loš narod. Ušla sam i autobus, nas 10 ide u Niš. Kaže vozač, u Ppzegi možete da pređete u naš drugi autobus, ide direktno za Niš ne staje nogde. Naravno pređoh. Autobus pun Roma, brali maline pa se vraćaju kući (pretpostavljam) Kaže jedna žena, jaoooo nije trebalo da prelazimo, kad je videla ko je u autobusu. 🤬

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 06/24
7.7.2024 12:42:20   
Tiziana

Ljudi su stvarno neverovatni. Toliko su bolesno ambiciozni da nemam reci. Ej, deca od 5 god da idu u skolicu arhitekture. Pa to stvarno nije normalno. Meni je brat arhitekta, kuma mi je arhitekta, do 18te god nisu imali ideju da ce se time baviti pa evo rade taj posao.. Ima neka skolica Kiparh ili tako nesto, masa dece ide tamo. 
Sve sami mali genijalci. Ja jedva cekam sve te roditelje sto decu driblaju od trece godine raznim kursevima i skolicama i sto im ne daju da budu deca onda kad treba da budu deca, da im deca udju u pubertet i otkace sve te vanredne aktivnosti, roditeljska nametnuta interesovanja itd.. 
IZVORNA PORUKA: dunja RR

A kada smo kod arhitekture, na Taš dolazi jedna baka-dadilja, čuva dvoje klinaca, tata im je arhitekta-projektovao je neki deo Bg na vodi, i njegova deca od pete godine idu na arhitekturu za decu kod neke žene arhitekte, koja drži tu školu za klince (čini mi se idu dva puta nedeljno). Da i to postoji, nisam znala dok mi ne rekoše user posted image

Naš komšija ide na neko crtanje, pretpostavljam da je nešto slično, ali to je za velike i on je skoro krenuo, sada je 6. razred.



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 06/24
7.7.2024 12:54:25   
flamingos
Tizi,apsolutno se slažem.No dobro,ima nas raznih...Napravila sam posnu tortu za sutra i krompir salatu.Ručak spreman za danas.Sedoh da vidim šta ste pisale,da popijem kafu i da vam poželim prijatan dan.Uživajte!Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 06/24
8.7.2024 9:58:57   
flamingos
Dobar dan.DrugaRRke moje,izvolite u našu kafanu da se počastimo povodom Anđelinog rođendana.❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 06/24
8.7.2024 11:36:54   
Ivanka 75
Srećan rođendan Anđeli 🎉🎉🎉🎂🎂🎂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 06/24
8.7.2024 11:40:20   
flamingos
Hvala,da ste živi i zdravi.❤️Kako ti je mama?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 06/24
8.7.2024 12:24:15   
Ivanka 75
Hvala, dobro je mama, drži se. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 06/24
8.7.2024 12:24:30   
Ivanka 75
Dunja, jel prolazi? 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 06/24
8.7.2024 12:26:13   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Hvala, dobro je mama, drži se. 
Super.Samo kad je dobro.Pozdravi je.❤️


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 06/24
8.7.2024 14:38:09   
17 joka
Evo mene da vas sve pozdravim malo vremena za odmor devojke su opasnice. Vreme tako brzo prolazi one sve vece i meni tako  dodje tuhno sto nisu vise one malene bebice evo za 10dana 4 meseca .Poceli su desni da ih muce pa samo trpaju ruke u usta i sta stignu 😊Mislila sam da ce se emocije smanjivati  cini mi se da sam jos vise oset_ljiva.Devojke su prosli utorak isle na kontrolu  kaze dr  da su napredne da sad imaju  kilazu koju su trebale imati sa 5 ili 6 meseci. Sta da radim one mnogo vole da sike  dohrane im dajem po 60ml nemogu da ih drzim gladne.Dunja je imala 6490kg i 61,5cm a Danica 6440kg i 60,5cm   i ja sam srecna i debela  sa 10 do 15 kg viska.Kad ste se resili stomaka posle porodjaja?
Flam srecan rodjendan Andji 💖

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 06/24
8.7.2024 18:35:49   
flamingos
Hvala Joko.❤️Prolaze dani,porasle vaše devojčice.Baš lepo napreduju.Uživajte u svakom trenutku.Rastite zdravi i srećni.Ljubi ih puno.❤️❤️

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 06/24
8.7.2024 21:14:24   
Ana RR
Joko, samo neka rastu user posted image uživaj i ne razmišljaj o stomaku, ima vremena.

Flam, srećan vam rođendan user posted image

Ja sam premorena danas, jutros smo rano ustali, išli u Ilok da produžim Markovu i moju putovnicu. Čim smo se vratili sela sam za laptop pa me glava bolela do malopre. Sad smo ušli u kuću, u dvorištu je predivno ali od komaraca ne možeš da živiš.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 06/24
8.7.2024 21:17:29   
flamingos
Hvala Ana.❤️

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 06/24
8.7.2024 21:30:20   
Ivanka 75


user posted image
Kupili smo ovu kremu i sprej protiv komaraca, u radnji sa opremom za pecanje. Preporucili nam kumovi, kunu se u sprej 😊 Stvarno deluje. 
Malo radih, sad gledam tenis, GO NOLE 🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 06/24
8.7.2024 21:34:47   
flamingos
Ivanka,i mi gledamo tenis.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 06/24
9.7.2024 7:01:50   
IvanaSK RR
Nova tema
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Sjaj i beda komentarisanja porodica sa tro...
Pravo da vam kažem, i sama sam bila iznenađena činjenicom da imam troje dece. Hej, troje, podosta od nekog ko je na poče...



Anketa

Када имати још једно дете?
Admin

Идеална разлика између браће и сестара.

Click Here