|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
9.12.2009 14:15:43   
Maza82
banini divno..
Sve su priče divne, baš sam se raznježila user posted image

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
9.12.2009 14:18:38   
Maza82
IZVORNA PORUKA: Mari86

Evo ovako:
Ja sam se zabavljala sa jednim kretenom,koji je bio u drustvu sa mojim mm-om..nisu bili drugari nesto posebno ali izlazili zajedno i sedeli popodne..Moj mm je ustvari bio najbolji drug sa verenikom moje vencane kume user posted image ...
Znaci ja sam se jedno 5 meseci zabavljala sa onim kretenom,a mm je jednom pitao verenika moje kume ko sam ja...ovaj mu je rekao da sam u vezi sa tim i tim,mm kada je to cuo vise se nije interesovao...
Medjutim,mene je kreten od decka prevario i ja sam ga ostavila...odlucila da mi ne treba niko i da cu da se provodim kao nikada u zivotu...user posted image user posted image user posted image
MM je naravno uvek bio sa nama u drustvu jel,posto je moja kuma bila sa njegovoim drugom a nas dve se nikada ne odvajamo...
Nisam mogla da ga svarim,uvek kada bi naisao prevrtale smo ocima,kao evo ga ovaj smarac...Kasnije je meni moja kuma pricala pricu o njemu,kako je bio ozenjen nema dece,kako je slikar,ali je jako vredan i slika samo u slobodno vreme...ma dzaba kada me nervira!!user posted image user posted image
Medjutim,jedno vece smo bile u gradu,naravno tu je bio i on,poceli smo da se gledamo i da se smeskamo jedno drugom....na fajrontu sam se prenemagala kao idem da spavam,ja sam tada vec zivela odvojeno od mojih,necu sa njim,ali sam na kraju naravno pristala...
pitam ga ja kada smo seli u kola gde mi sada idemo...a on meni kaze pa kod mene na kafu,ja sam ladno rekla aha dobro (a uopste ne pijem kafu)user posted image user posted image user posted image
Od onda nikada se vise nismo odvajali i posle godinu dana smo se vencali... user posted image   i iako me ponekad nervira volim ga najvise na svetu...user posted image user posted image user posted image


Kako volim srećne završetke, super mari, vidiš kako je život lud i nepredvidiv ..

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
9.12.2009 14:19:00   
Veca77
Evo i mene - da dokumentujem trenutak upoznavanja mene i mm! Ovo je bilo pre 8 i po godina!

user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
9.12.2009 14:20:58   
Maza82
Veco ovo nisi ti na slikama, nego Mišel Fajfer ... user posted image  Stvarno ličiš na nju....

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
9.12.2009 14:21:18   
Anoniman
pa ti si stvarno žena -mačkauser posted image user posted image user posted image ista.....user posted image

e vidite kako se onaj režiser odozgo igra, i sad tek shvatam NIJE KOME JE REČENO, VEĆ KOMEuser posted image JE SUDJENO

(odgovor članu Veca77)
  Direktna veza do poruke: 155
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
9.12.2009 14:24:53   
Veca77
IZVORNA PORUKA: Maza82

Veco ovo nisi ti na slikama, nego Mišel Fajfer ... user posted image  Stvarno ličiš na nju....


Mazo, da ti iskreno kazem - upravo od te veceri imam nadimak Misel!!! user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
9.12.2009 14:25:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Veca77

Evo i mene - da dokumentujem trenutak upoznavanja mene i mm! Ovo je bilo pre 8 i po godina!

user posted image


joj, kako je to lepo...
ja znam vecu i licno (moram da se pohvalim) i zaista lici na Misel Fajfer...ali 'ajde to nego sto je Veca super lik...Pozitivac, duhovita...!!!Divna...I ima predivnu liniju!!!Zgodna riba!!! Sad joj zelim da joj se linija poremeti uskoro ...Malo da dobije na grudima, bokovima,zadnjici..pa da se nervira oko toga...i da pise o tome u forumu Trudnoca
If you know what I mean

(odgovor članu Veca77)
  Direktna veza do poruke: 157
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
9.12.2009 14:26:22   
Mari86
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image MIsellll divno!!!
Sve price su divne...tesko ih je i ispricati tako na brzimu ne moze sve da stane...user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
9.12.2009 14:26:38   
Veca77
IZVORNA PORUKA: banini

pa ti si stvarno žena -mačkauser posted image user posted image user posted image ista.....user posted image

e vidite kako se onaj režiser odozgo igra, i sad tek shvatam NIJE KOME JE REČENO, VEĆ KOMEuser posted image JE SUDJENO


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
9.12.2009 14:26:59   
Maza82
Stvarno si ista, a Mišel je prelijepa tako da ti dajem kompliment!!!!

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
9.12.2009 14:28:07   
Veca77

IZVORNA PORUKA: Maza82

Stvarno si ista, a Mišel je prelijepa tako da ti dajem kompliment!!!!


Hvala!!!! user posted image
Mari, tek sad cu da procitam tvoju pricu!!

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
9.12.2009 14:32:51   
Veca77

IZVORNA PORUKA: OTI

joj, kako je to lepo...
ja znam vecu i licno (moram da se pohvalim) i zaista lici na Misel Fajfer...ali 'ajde to nego sto je Veca super lik...Pozitivac, duhovita...!!!Divna...I ima predivnu liniju!!!Zgodna riba!!! Sad joj zelim da joj se linija poremeti uskoro ...Malo da dobije na grudima, bokovima,zadnjici..pa da se nervira oko toga...i da pise o tome u forumu Trudnoca
If you know what I mean



I understood you very well!!! user posted image

Oti, toliko me nahvali, da cu da se uobrazim!!!
Devojke, malo je preterala!!! Nisam bas takva! user posted image
Ali u svakom slucaju Oti, ljubim te mnogo i jedva cekam da te vidim da me licno povuces za nos (pa da se deformisem)!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
9.12.2009 14:35:54   
Veca77
Jao Mari, divna ti je prica!!! Eto kako zivot uredi stvari kad se najmanje nadas!!!
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
9.12.2009 14:36:12   
Anoniman
Nisam preterala sto se tice Vece.

Mari86, mora nekad da te nervira a da ga volis najvise na svetu...
Oni zato i sluze. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Veca77)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
9.12.2009 14:37:54   
Mari86
Hvala vam drage moje...user posted image user posted image
Oni sluze za to,dobro si rekla...Samo mi skace po zivcima...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
9.12.2009 14:38:11   
Iva979
Bas su slatke pricice! Evo ja sam ih sad iscitala user posted image
Veco, mi smo izgleda koleginice sa faksa!

Malo me ime pa me nema, jer sam na poslu user posted image

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
9.12.2009 14:42:24   
Veca77
Sad ja, drage moje, moram da opisem Oti!!! Nadam se da me moderatork nece pecnuti (posto je off topic)!! user posted image

Oti (iz nicka nikad ne biste mogle da pogodite njeno pravo ime) je jedna jako zrela i stabilna osoba (za svoje godine)!!! I ona je uvek nasmejana, pozitivna - ima dobar smisao za humor (to se dobro secam), a nadasve je prelepa. Ako mi ne verujete, pogledajte slike u njenom albumu!!! Vredna je, nista joj nije tesko!!! Znamo se nas dve jedno duze vreme (vise u godinama nego u mesecima) i mnogo sam je zgotivila!!! I kad se setim nje, bude mi toplo oko srca! Kad vidim da je nesto boli - odmah se user... i odmah proveravam o cemu se radi!!!

Zato Oti, user posted image user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
9.12.2009 14:44:24   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Veca77

Sad ja, drage moje, moram da opisem Oti!!! Nadam se da me moderatork nece pecnuti (posto je off topic)!! user posted image

Oti (iz nicka nikad ne biste mogle da pogodite njeno pravo ime) je jedna jako zrela i stabilna osoba (za svoje godine)!!! I ona je uvek nasmejana, pozitivna - ima dobar smisao za humor (to se dobro secam), a nadasve je prelepa. Ako mi ne verujete, pogledajte slike u njenom albumu!!! Vredna je, nista joj nije tesko!!! Znamo se nas dve jedno duze vreme (vise u godinama nego u mesecima) i mnogo sam je zgotivila!!! I kad se setim nje, bude mi toplo oko srca! Kad vidim da je nesto boli - odmah se user... i odmah proveravam o cemu se radi!!!

Zato Oti, user posted image user posted image


user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 168
   [Obrisana poruka]
9.12.2009 14:49:44   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Veca77)
  Direktna veza do poruke: 169
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
9.12.2009 14:51:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

IZVORNA PORUKA: Veca77

Sad ja, drage moje, moram da opisem Oti!!! Nadam se da me moderatork nece pecnuti (posto je off topic)!! user posted image

Oti (iz nicka nikad ne biste mogle da pogodite njeno pravo ime) je jedna jako zrela i stabilna osoba (za svoje godine)!!! I ona je uvek nasmejana, pozitivna - ima dobar smisao za humor (to se dobro secam), a nadasve je prelepa. Ako mi ne verujete, pogledajte slike u njenom albumu!!! Vredna je, nista joj nije tesko!!! Znamo se nas dve jedno duze vreme (vise u godinama nego u mesecima) i mnogo sam je zgotivila!!! I kad se setim nje, bude mi toplo oko srca! Kad vidim da je nesto boli - odmah se user... i odmah proveravam o cemu se radi!!!

Zato Oti, user posted image user posted image




Bas si je lijepo opisala Veco. Vidjela sam njezine albume a i znam kakva je osoba i koliko mi je pomogla.Otiuser posted image


Joj....veco pa ne radi mi to ,... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Radosnice...


(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
9.12.2009 14:54:06   
Veca77

IZVORNA PORUKA: OTI


Joj....veco pa ne radi mi to ,... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Radosnice...




Nista nisam izmislila! Vidis da se i devojke slazu sa mnom. Ti si jedna velika dobrica a i lepotica!!!user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   [Obrisana poruka]
9.12.2009 14:55:27   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Veca77)
  Direktna veza do poruke: 172
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
9.12.2009 14:59:18   
Iva979
promeni ime, kakva Veca! Mishel user posted image
user posted image
IZVORNA PORUKA: Veca77

IZVORNA PORUKA: Maza82

Veco ovo nisi ti na slikama, nego Mišel Fajfer ... user posted image  Stvarno ličiš na nju....


Mazo, da ti iskreno kazem - upravo od te veceri imam nadimak Misel!!! user posted image


(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
9.12.2009 15:01:08   
Veca77
Eh, mislim da je za to sada kasno!!! user posted image Ma nema veze, i Veca ce dobro da posluzi!!!

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
9.12.2009 15:28:43   
Anoniman
to sam i ja htela da predlozim

(odgovor članu Veca77)
  Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto mi je holistički pristup bio važan t...
Nije lako u moru klinika, preporuka, prijatelja, žena koje su imale iskustvo IVF, medija, društvenih mreža, ma milion gl...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Tebi, koja ćeš se (jednog dana) zaljubiti ...
Čast mi je da budem majka ovog dečaka, da ga vodim dok odrasta u osobu u koju ćeš se ti zaljubiti. I biće mi čast da i t...



Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here