RE: Moj muž HRČE! (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


BubaBubica -> RE: Moj muž HRČE! (26.7.2016 23:15:11)

I moj hrče, mada dovoljno je da ga uhvatim za nos i odmah se okreće na stranu, već zna da hrče i da mora da promeni položaj [sm=smiley36.gif]

A što se tiče tate, sećam se da je toliko hrkao, meni samo nije jasno kako ne probudi samog sebe takvim hrkanjem [sm=zmeden.gif]




lesica -> RE: Moj muž HRČE! (26.7.2016 23:18:37)

Žene, sad čitam temu i hoću da mrem od smeha samoj sebi!

Znate li vi šta sam ja jednom prilikom uradila mom hrkaču?
Posolila sam ga... bila je neka zezancija na ttu temu, i u fazonu posoliš on krene da se oblizuje i mljacka i prestane. E sad sve bi bilo lepo da mu ja nisam krknula so direkt iz kutije [sm=jezicek.gif]
Odskočio je kao poparen, i doduše neki period je smanjio hrkanje [sm=jezicek.gif]




BubaBubica -> RE: Moj muž HRČE! (26.7.2016 23:36:31)

Jao Lesica hahahahaha ludo jedna [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] ovome mom ne treba ni so da mljacka, jer kad hrče usput ume i da mljacka i šripuće zubima, užas [sm=jezicek.gif]




lesica -> RE: Moj muž HRČE! (26.7.2016 23:44:22)

A daaaa, zaboravih da napišem da je on jadan pomislio da ga lavina snega zatrpava [sm=smiley29.gif]
Prestravio se [sm=jezicek.gif]




Khaleesi -> RE: Moj muž HRČE! (26.7.2016 23:55:33)

jadan covek mogao da se zagrcne solju... uh [sm=smiley36.gif] luda si skroz[sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: Moj muž HRČE! (27.7.2016 8:45:28)

Hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha, Lesice, zamisljam situaciju i crkavam Hahaha
Ovaj moj ne hrce. Ako je umoran i krene glasnije da hrce, ja odmah udaram [sm=smiley36.gif]




serpica -> RE: Moj muž HRČE! (27.7.2016 9:06:48)


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Žene, sad čitam temu i hoću da mrem od smeha samoj sebi!

Znate li vi šta sam ja jednom prilikom uradila mom hrkaču?
Posolila sam ga... bila je neka zezancija na ttu temu, i u fazonu posoliš on krene da se oblizuje i mljacka i prestane. E sad sve bi bilo lepo da mu ja nisam krknula so direkt iz kutije [sm=jezicek.gif]
Odskočio je kao poparen, i doduše neki period je smanjio hrkanje [sm=jezicek.gif]




[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
bravo.. mm i ja sada ne spavamo u istoj sobi zbog dece ali dok jesmo bilo je strasno,ja sam umela i da guram i da stipam ili jednstavno kazem tcccc ssshhsss i tako,ali sad na moru oka nisam sklopila jastukom sam ga gadjala,ne znam kako su deca spavala.




Sanjalicaaa -> RE: Moj muž HRČE! (27.7.2016 9:19:27)

Jaoj, sou. Dobro se covek nije zagrcnuo [sm=smiley36.gif]
Mm ne hrce, po nekad, ali vrlo retko. Ja ga samo malo cusnem i on prestane [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Moj muž HRČE! (27.7.2016 9:57:25)

Desi se po nekad, uhvatim ga malo za nos i prestane, a ako je bas onako zatesterisao onda ga dobro gurnem da se porbudi [sm=jezicek.gif] obicno se izgubi ...ne zna sta ga snasllo.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]