RE: Moj muž HRČE! (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


17 joka -> RE: Moj muž HRČE! (29.8.2014 20:48:57)

MM, testerise kad je prehladjen, kad kasno jede ili malo više popije piva.
a ja samo kad sam ono bas jako prehlađena samo se to nemoze uporediti




eca89 -> RE: Moj muž HRČE! (29.8.2014 20:53:58)

Oooooo, cure moj i hrce i skripi zubima, da poludis[sm=hudicek1.gif]!A, u zadnje vrijeme, ja ne mogu odmah da zaspim, pa tako cujem motorku cijelu noc,uffffffff i nije bitno kako spava!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




bubulence -> RE: Moj muž HRČE! (29.8.2014 23:07:07)

mm ne hrce, kako legne - tako ustane, ne cuje se da dise. ali zato Emaaaa... da ne veruje covek da dete moze tako da hrce...




17 joka -> RE: Moj muž HRČE! (29.8.2014 23:10:44)

Bubi, ona stalno hrce ili ponekad?




bubulence -> RE: Moj muž HRČE! (29.8.2014 23:16:51)

stalno, cak sam pitala dr za operaciju treceg krajnika jer kazu da je on krivac za hrkanje kod dece, a ona kaze da je bzvz da je vodim na operaciju kada osim hrkanja nema nikakvih problema...




17 joka -> RE: Moj muž HRČE! (29.8.2014 23:21:06)

bas zbog toga sam i pitala, ja sam isto tako kao mala pa sam sa 6 operisal treci krajnik i od tada samo kad sam uzasno bolesna

pre su te operacije bile mnogo komplikovanije nego sad sad je to nista.




branki* -> RE: Moj muž HRČE! (30.8.2014 7:16:45)

pa,jeste malo bzv da se operise ako nema nikakvih simptoma,ni tegoba,samo to hrkanje..videces vremenom.mm srecom ne hrce,ali sam imala jednog momka..sto je on hrkao[sm=smiley29.gif]




mali_mis -> RE: Moj muž HRČE! (30.8.2014 8:15:41)

mm hrce ko besan, ne pomaze ni lakat terapija [sm=smiley13.gif] Uvek ga probudim i kazem mu "oces ti prestati da hrces?", a on me belo gleda "ne hrcem ja", i okrene se na drugu stranu, i nastavi gde je stao [sm=smiley36.gif]




Olga75 -> RE: Moj muž HRČE! (30.8.2014 10:19:22)

on hrce , ja hrcem , pas cvili , zvercica naplakuje
izem ti nase spavanje [sm=smiley29.gif]




dijana1* -> RE: Moj muž HRČE! (30.8.2014 10:32:38)

hahahaha Olga[sm=smiley36.gif]

Moj muz hrce samo kada je mnogo umoran ili kada malo vise popije[sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Moj muž HRČE! (1.9.2014 16:50:06)

Rešenje za muževe koji hrču [sm=jezicek.gif] KLIK ne znam samo šta sa jadičcima kojima je zapušen nos [sm=zmeden.gif]




emicaa -> RE: Moj muž HRČE! (1.9.2014 16:56:34)

Ovaj moj hrče možda jednu noć u sedmici i to čini mi se da se zidovi ruše,ne pomaže ni da ga guram,golicam,kad ga probudim i kažem da se okrene na drugu stranu samo me pogleda kao tele i opet legne u isti položaj i nastavi [sm=hudicek1.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Moj muž HRČE! (2.9.2014 6:39:30)

Moj hrce ali samo ponekad ali zato JAAAAAA ehehhe ja ponekad ne hrcem [sm=jezicek.gif]. KAd sam lezala na patologiji u Betaniji zenica koja je bila pored mene mi je rekla ujutru "mislila sam da se i krevet pomera koliko hrces" [sm=jezicek.gif] Od pre par godina hrcem, prosto ne znam sta se desilo, ranije sam spavala toliko mirno da su se nekad pitali da li uopste disem. A sad..... U svakom slucaju mislim da sad hrcem i od umora, i od kilaze i pitaj Boga vise od cega. Trebalo bih da smrsam. Jesam smrsala ali imam ja jos ihahaj kila da skinem




Baffy -> RE: Moj muž HRČE! (9.1.2015 20:53:47)

Ponekad hrce kada je umoran ali ja ga bubnem laktom u rebra pa prestane




cetvrtko -> RE: Moj muž HRČE! (10.1.2015 10:12:18)

jaooo hrce ubija [sm=jezicek.gif] sutiram ga cijelu noc . ali navikavam se ,,sta da se radi . imam jako slab san nazalost




dijana1* -> RE: Moj muž HRČE! (4.7.2015 0:47:36)

Moj muz je poceo da hrce[sm=zz_furious.gif][sm=zz_banghead.gif]
Do sada je hrkao samo kada popije ili kada je mnogo umoran. Ali sada hrce cim zaspi. Bacicu [sm=zz_timebomb.gif] na njega grrrrrrrr!!!!




veselicaa -> RE: Moj muž HRČE! (4.7.2015 0:48:47)

Ajoj Dijana,mogu da zamislim koliko te to nervira.




Ivanka 75 -> RE: Moj muž HRČE! (4.7.2015 0:54:13)

E ovo je tema za mene!

Mm hrce ko da ima testeru u grlu! Ako zaslim pre njega ne marim, ali ako pokusam da zaspim posle njega jao lele kuku mene [sm=smiley1.gif]
Hrce i kad je na ledjima, hrce i kad spava na boku, mada malo tise.
E onda pocnem da ga skakljam i dodirujem po ruci ili licu i on se smiri na koji minut taman toliko da zaspim.
A ako i to ne pomaze onda ga nasutiram po nogama dok se ne probudi i okrene plocu, to uvek upali [sm=smiley1.gif]




mila83 -> RE: Moj muž HRČE! (4.7.2015 0:54:34)

Ringeraja je zaista nepresusna sa temama ! I ova tema postoji ! [sm=jezicek.gif]
Moj muz hrce ponekada i ne jako,kada bude prehladjen i na ledjima.Cim se okrene na bok,ne hrce.




eca89 -> RE: Moj muž HRČE! (9.9.2015 14:01:22)

Znači evo me opet u ovoj temi!!!!!!!!!!!!!!!! On hrče nepodnošljivo, sad i bebu probudi, ludim[sm=zz_banghead.gif][sm=zz_banghead.gif]. Nego znate li gdje ima kupiti onaj neki prsten protiv hrkanja, je li ima neki preparat da se kupi u apoteci? Pošaljem ga u dnevnu jadnika, a on se samo onako tužno pokupi!




nata11 -> RE: Moj muž HRČE! (10.9.2015 8:50:25)

Eca ja sma juce dobila neke prirodne preparate i tamo ima jstuk protiv hrkanja - 4000 din. E sada da li ima efekta neznam ali mozes da probas. Da ne reklamiram firmu javi se ako ti treba podatak.




bojana92 -> RE: Moj muž HRČE! (7.12.2015 3:08:11)

Ludim od hrkanja,pogotovo kada me hvata san.Onda ga samo gurkam dok se ne okrene na drugu stranu.




milicicak -> RE: Moj muž HRČE! (26.7.2016 22:58:13)

Mm ne hrce :D al me zato rodjeni otac jutros probudio hrkanjem iz susedne sobe, ja stvarno ne znam kako moja mama moze da spava poed njega [sm=smiley36.gif]




Khaleesi -> RE: Moj muž HRČE! (26.7.2016 23:08:13)

Mm je skoro prestao da hrce, kako nemam pojma alli je super[sm=smiley36.gif]




marijana22 -> RE: Moj muž HRČE! (26.7.2016 23:11:26)


IZVORNA PORUKA: milicicak

Mm ne hrce :D al me zato rodjeni otac jutros probudio hrkanjem iz susedne sobe, ja stvarno ne znam kako moja mama moze da spava poed njega [sm=smiley36.gif]


ovo kao da sam ja pisala




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>