RE: Brak i dvoje male dece (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Anck Su Nmaun -> RE: Brak i dvoje male dece (4.9.2012 9:54:01)

O braaku, tj.da se posvetimo samo nama imamo vremena da mislimo jedino uvece kad deca zaspu [sm=zmeden.gif]

Evo i ovaj godisnji koji smo jeedva cekali prosao je u vijanju dece, vamo tamo. Posle smo se slozili da bar vikend iskoristimo samo za nas, da ih ostavimo kod mojih, ali nesto se izjalovilo...tako da do daljnjeg nista .

Jedino nas izvlace neka desavanja, kao npr.svadbe kad odemo sami [sm=smiley36.gif]


Al smo se dogovorili na prolece na rafting , saaaamo nas dvoje!!! Ko ce docekati sad proleceeee [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Brak i dvoje male dece (24.9.2012 9:19:59)

mi smo se zapostavili , on vreme provodi sa majstorima jer mora, ja sa decom prolazim i kroz dan i kroz noc sama i priznajem , nisam sposobna da mu se posvetim trenutno ni malo , ako popijemo kafu ranom zorom zajedno i malo se gledamo to je to , kasnije se cujemo i dopisujemo .. bezveze , teze je nego sto sam mislila da ce biti .
juce smo proveli ceo dan zajedno sa decom , bilo nam je divno , tad sam i shvatila koliko mi nedostaje
dakle brak sa malom decom je u ovoj fazi malo manje brak a malo vise roditeljstvovanje




nela79 -> RE: Brak i dvoje male dece (24.9.2012 9:36:01)

Ovoj Ribizli je svaka zlatna i na mjestu[sm=bravo.gif]...sve je razumijem a imam jedno dijete manje od nje.
Obozavam svoju djecu al nekad bude bas tesko.




MERYEN -> RE: Brak i dvoje male dece (24.9.2012 10:09:43)


IZVORNA PORUKA: ribizla
juce smo proveli ceo dan zajedno sa decom , bilo nam je divno , tad sam i shvatila koliko mi nedostaje
dakle brak sa malom decom je u ovoj fazi malo manje brak a malo vise roditeljstvovanje


Slazem se draga sa tobom u potpunosti!




MicinaMama -> RE: Brak i dvoje male dece (24.9.2012 12:53:19)

Evo i mene u ovoj temi...i ja se slazem sa tim da je vise roditeljstvo nego brak...ali sta ces,tako se mora.Deca zavise od nas tako da se njima i posvecuje vreme...ali noc je nasa[sm=smiley1.gif]




nela79 -> RE: Brak i dvoje male dece (24.9.2012 13:05:14)


IZVORNA PORUKA: MicinaMama

Evo i mene u ovoj temi...i ja se slazem sa tim da je vise roditeljstvo nego brak...ali sta ces,tako se mora.Deca zavise od nas tako da se njima i posvecuje vreme...ali noc je nasa[sm=smiley1.gif]


Noc ili zora....trece nema [sm=smiley36.gif]




sneza24 -> RE: Brak i dvoje male dece (24.9.2012 15:57:39)

Kod nas nema ni noc ni zora jer jednostavno nemamo vremena.
Mm radi od 14 do 22 h a cesto dodje i mnogo kasnije a kad dodje na vreme obavezno je jedno dete budno.
Inace nemamo nekih problema sem sto se nekad posvadjamo zbog toga sto sam ja nervozna ipak on radi pa izadje malo iz kuce a ja sam stalno sa decom.Od kako sam se porodila David nece nigde da ide,ni kod mojih pa nemogu ni od njega da odmorim malo tako da ponekad poludim al nije strasno.Nekako sam se bila pripremila da ce biti ludnica posle porodjaja ali David je bebu lepo prihvatio i to mi je mnogo olaksalo situaciju.




Anck Su Nmaun -> RE: Brak i dvoje male dece (24.9.2012 17:00:39)


IZVORNA PORUKA: MERYEN


IZVORNA PORUKA: ribizla
juce smo proveli ceo dan zajedno sa decom , bilo nam je divno , tad sam i shvatila koliko mi nedostaje
dakle brak sa malom decom je u ovoj fazi malo manje brak a malo vise roditeljstvovanje


Slazem se draga sa tobom u potpunosti!


uff naravno! Jos kad su deca mala malena, pa nemozes progovoriti , a da ne kazem da se svaka tema vrti oko dece [sm=smiley36.gif]

Pre neki dan njih dve otisle u sobu i igrale se, nekih 10 tak min smo bili sami... bilo nam je cudno [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




vukosava -> RE: Brak i dvoje male dece (24.9.2012 18:22:45)


IZVORNA PORUKA: ribizla

mi smo se zapostavili , on vreme provodi sa majstorima jer mora, ja sa decom prolazim i kroz dan i kroz noc sama i priznajem , nisam sposobna da mu se posvetim trenutno ni malo , ako popijemo kafu ranom zorom zajedno i malo se gledamo to je to , kasnije se cujemo i dopisujemo .. bezveze , teze je nego sto sam mislila da ce biti .
juce smo proveli ceo dan zajedno sa decom , bilo nam je divno , tad sam i shvatila koliko mi nedostaje
dakle brak sa malom decom je u ovoj fazi malo manje brak a malo vise roditeljstvovanje


Svaka tebi cast rizi sa troje. Respect [sm=bravo.gif]




Shishica -> RE: Brak i dvoje male dece (24.9.2012 19:32:04)

Bice malo vise vremena kada porastu..nece ni hteti da nas gledaju pa cemo biti prepusteni samo nasim pogledima.
Uf..bice tesko..




MicinaMama -> RE: Brak i dvoje male dece (24.9.2012 19:43:57)

MM radi do nekih pola sedam-sedam i kada dodje popijemo kafu (milica se igra pored nas u kuhinji a Dunja bude u auto sedalici takodje pored nas),onda jedemo nas troje.U boravku smo opet svi skupa,okupam Dunju,pa mm ostane sa njom dok se ja i Mica okupamo (zajedno se kupamo u kabini)...onda se i mm istusira i strpamo decu na spavanje...dok one prispivaju mi se mazikamo i gledamo film...a kada zaspe....onda bude svasta[sm=smiley1.gif].

Do duse jos nismo obavili te stvari jer jos sam u babinama,ali to namje tajming za to[sm=smiley36.gif]




LillyT -> RE: Brak i dvoje male dece (24.9.2012 20:00:19)

Jao žene, svaka vama čast, ja i sa ovim jednim detetom ništa ne stižem. Dok dođem kući, u najboljem slučaju bude 6 sati (češće oko 7), do 9.30-10 smo sa Larom, pošto je željna da svi budemo zajedno, mm ode da je uspava i zaspi sa njom... Mm i ja imamo totalno drugačiji ritam posla, on radi van grada i to od 7, vikendom je često dežuran, ali opet, sa posla dođe do 14.30- 15h (ako je sve ok), tako da ustaje baš rano, plus se fizički umori na poslu, tako da je nekada prava kokoška (u devet već kunta). Kada budemo imali dvoje dece, ne znam kako ćemo funkcionisati. Verovatno će neko morati da menja posao...




sanji -> RE: Brak i dvoje male dece (24.9.2012 21:14:35)

Ja ne znam kako je u braku sa jednim malim detetom [sm=smiley36.gif] ali mislim da nije neka velika razlika![sm=zmeden2.gif]




Brand new mama -> RE: Brak i dvoje male dece (26.3.2013 13:06:55)

Posto smo dobile jos beba ,da ozivimo i ovu temu :) A kako TE vi? ;)




Anck Su Nmaun -> RE: Brak i dvoje male dece (26.3.2013 14:07:04)


IZVORNA PORUKA: sanji

Ja ne znam kako je u braku sa jednim malim detetom [sm=smiley36.gif] ali mislim da nije neka velika razlika![sm=zmeden2.gif]


O jeste i te kako veeelika razlika!
Uvek kazemo jedno dete je pesma [sm=smiley36.gif] mnoggo lakse, ali to neznas dok ne stigne ovo drugo [sm=jezicek.gif]




Sanja90 -> RE: Brak i dvoje male dece (26.3.2013 14:10:30)

Brak i dvoje dece pa sta fali mi cemo uskoro imati 3-oje male dece[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Brak i dvoje male dece (26.3.2013 15:46:38)

Bravo Sanjaaa [sm=bravo.gif]
mm vec prica o trecem, mislim samo prica, ali neznam kako bih... jednostavno nemam snage a ni volje da opet budem trudna [sm=smiley29.gif]




Trcosava -> RE: Brak i dvoje male dece (26.3.2013 16:05:12)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


O jeste i te kako veeelika razlika!
Uvek kazemo jedno dete je pesma [sm=smiley36.gif] mnoggo lakse, ali to neznas dok ne stigne ovo drugo [sm=jezicek.gif]



Khm, Anck, Sanji je u startu imala dva [sm=jezicek.gif] ona je saznala odmah kako je sa dvoje male dece [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Sanja90 -> RE: Brak i dvoje male dece (26.3.2013 16:08:27)


IZVORNA PORUKA: Trcosava


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


O jeste i te kako veeelika razlika!
Uvek kazemo jedno dete je pesma [sm=smiley36.gif] mnoggo lakse, ali to neznas dok ne stigne ovo drugo [sm=jezicek.gif]



Khm, Anck, Sanji je u startu imala dva [sm=jezicek.gif] ona je saznala odmah kako je sa dvoje male dece [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Ovde nisam razumela ko je u startu imao dvoje dece[sm=zmeden.gif][sm=smiley36.gif] Medju mojom decom je mala razlika 14meseci,
Anack mene jedino smara to po doktorima sto moram da idem,na te kontrole i vadjenje krvi i tako to, inace ovako je ok[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Brak i dvoje male dece (26.3.2013 16:09:18)

Pa da znam, al nije imala prilike da vidi kako se samo s jednim [sm=smiley36.gif]

Pa sanji ima bliznace [sm=smiley13.gif]

Pa nije ni kod nas mnogo veca 16 meseci




Sanja90 -> RE: Brak i dvoje male dece (26.3.2013 16:10:32)

sad skontah[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Trcosava -> RE: Brak i dvoje male dece (26.3.2013 16:46:19)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Pa da znam, al nije imala prilike da vidi kako se samo s jednim [sm=smiley36.gif]

Pa sanji ima bliznace [sm=smiley13.gif]

Pa nije ni kod nas mnogo veca 16 meseci

Sorči, kasno palim u [sm=nosecka.gif] [sm=jezicek.gif]postajem tupa ki tocilo




Torbica -> RE: Brak i dvoje male dece (26.3.2013 18:02:21)

Kod nas je brak i troje male dece! [sm=smiley36.gif] i ok nam je jer svi idu na spavanjac oko 19 i 30-20h. Mm okupa ovo dvoje, ja spremim stvarcice. Onda ja kupam bebca a mm obuce i stavi ovo dvoje u krevet, nesto im procita, ili on ili ja, pomazimo ih i onda samo jos beban siki i mirni smo do jutra. :) Ok je, dobra organizacija je kljuc svega. Iskreno, dvoje sad i ne osetim, u poredjenju zongliranja sa troje malih. [sm=smiley1.gif] Ne bih nista menjala, kako god. [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]