|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
5.5.2011 19:59:55   
indy_25
Nedavno je bio Uskrs / Vaskrs pa su moj sin i moj muz isli s prijateljima cijeli dan na jezero i rostiljali jer je bilo lijepo vrijeme i usput proslavljali Vaskrs. Posto mi ne jedemo svinjetinu jer smo muslimani tako i djecu ucimo. I tako su oni sjedili i prijateljica moja pocela da djeli jaja i tako dodje na red i na mog Denijala a on je njoj rekao jel to svinjetina ako je svinjetina ja necu. Svi su mu se smijali bilo je oko 20 ljudi i sve do dan danas to prepricavaju. To je vise blam i tuzno nego za smijanje kad mi djete ne zna da su jaja od kokoske a ne od svinje user posted image . Kad su dosli kuci isprica mi to moj muz ja ne znam il i plakala il se smijala user posted image . I pocnem da mu objasnjavam kaze on al ja sam mislio zato sto je Uskrs Vaskr da je sve od svinjetine user posted image Bas je smijesan bio.

< Poruku je uredio indy_25 -- 5.5.2011 20:00:49 >

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
5.5.2011 20:05:37   
Lu
Joj Indy, jaje od svinjetine, baš je sladakuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
5.5.2011 20:06:08   
mikica sa
ma kakav bona blam. to su nasa draga djeca koja su jako pametna. bolje da pita nego da naleti, sto bi kod nas u Bosni rekli user posted image user posted image nadam se da je njemu lijepo bilo na rostiljanju user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
5.5.2011 20:07:11   
indy_25

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Joj Indy, jaje od svinjetine, baš je sladakuser posted image



Ma kako sladak da znas da me kasnije bilo sramota user posted image Dijete od 9 godina da ne zna da su jaja od koke ustvari on je to znao nego konto Vaskrs je pa je sve od svinjetine e svasta i ovo moje djete je ponekad glupavo user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
5.5.2011 20:12:36   
Lu
Ma nije ti glupavo dijete, nego si mu naglasila da će biti jela od svinjetine i on je bio oprezan i pitao za sve, nije to ništa strašnouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
5.5.2011 20:19:04   
mikica sa
tacno. kakvi glupavo, sta ti pada na pamet mama! user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.5.2011 15:07:13   
Pretty78
-Martina koliko imas visanja? - 5. Daj meni 2 , i koliko je tebi ostalo? -Izvoli...3! - Sta to znaci Maki? Da je 5-2 ?? To znaci da ja imam malo visanja i vrati mi :D

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.5.2011 15:09:51   
JMPM
user posted image user posted image user posted image  Genije user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.5.2011 15:11:48   
Pretty78
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.5.2011 15:33:50   
bokicans
IZVORNA PORUKA: Pretty78

-Martina koliko imas visanja? - 5. Daj meni 2 , i koliko je tebi ostalo? -Izvoli...3! - Sta to znaci Maki? Da je 5-2 ?? To znaci da ja imam malo visanja i vrati mi :D



user posted image


Kakva kraljica!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.5.2011 15:59:58   
lanajelena
Kad tepamo Dusanu Lana pre iz ljubomore sad iz navike vice a ja...malopre ja kazem nesto lepo Lani a Dusan a ja user posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.5.2011 22:28:40   
Anck Su Nmaun
Nikako da usnimim kako Tara voli da voza svoju nosu po stanu user posted image user posted image user posted image user posted image to je njen autic user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.5.2011 22:41:13   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Nikako da usnimim kako Tara voli da voza svoju nosu po stanu user posted image user posted image user posted image user posted image to je njen autic user posted image


I Lana isto ovako user posted image Nego, sve se mislim nešto, ove noše ih verovatno asociraju na tricikle, pa kad jednog dana nauče da je koriste, hoće li onda i na triciklu da rade "ono" user posted image user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.6.2011 9:37:03   
bokicans
Moja Nađa je juce rekla keki:"Keka vidi molim,te krenulo mi je testo???"a u stvari to cuje kada ja kazem krenulo mi je mleko ,pa ko veli ako moze mleko moze i testo!user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.6.2011 9:40:37   
Anoniman
Trizlanka je faca! user posted image

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 440
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.6.2011 9:48:03   
lanajelena
Lana: mama juce sam videla belog cigana user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.6.2011 13:50:11   
Olga75
uzmuvala se juce zvercica , mrsti se i kaze : bo , guza , bo tompak.
rekoh : ajde na nosu , hoce - nece - videce i sedne
udjem da donesem papir ( kakanje se odvija u dvoristu)
i cujem je kako stenje i mrmlja
mozes ti to kaka , ajde , mozes ti to user posted image

bodri ona samu sebe


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.6.2011 14:02:36   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 443
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.6.2011 14:04:07   
Ana RR
user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.6.2011 15:06:38   
gagana83
Moje dete povremeno mesa slova M i P, odnosno umesto M kaze P, nidje veze. Masina je na primer pina.
Tako moju tetku koja se inace zove Milijana ona redovno zove "Pijanaaa"user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.6.2011 15:20:49   
NadaR
user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.6.2011 16:22:09   
Brana
Sada se cepam od smeha,moj Laki uzeo igracku mobilni i prislonio je na uvo i prica:,no-no,mama,da-da,tata..user posted image i kada ja pocnem da se smejem on crce od smeha i donese meni mob.i prisloni na uvo i ja ga pitam:"Kako ti zoves mamu kada je na poslu,a on  uzima mob.i kaze :"Alo mama"i salje mi poljubac.... user posted image user posted image
Kada gledamo crtac Aladin,i cim dodje deo kada je on princ,Laki vice Abubu(posto je ime Aladina kao princa Abubu)i sada kada hoce da gleda crtac,pokaze prstom na komp i kaze Abubuuser posted image
Cim baci igracke,ide i skuplja ih(naucila sam ga tako i cim baci ja kazem no,no idi pokupi igracke),i sada dok baca vice no-no, gleda u mene i skuplja..user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.6.2011 18:46:29   
Lu
Kaze meni moj R., mama imam ideju...
Koju sine?
Da napunimo kuću vodom do plafona i da zivimo kao ribiceuser posted image
Ok, sine ček da razmislim malo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.6.2011 18:51:22   
Brana
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Kaze meni moj R., mama imam ideju...
Koju sine?
Da napunimo kuću vodom do plafona i da zivimo kao ribiceuser posted image
Ok, sine ček da razmislim malo user posted image user posted image user posted image

JAOOJ kakav je mali likuser posted image user posted image user posted image nije mu losa ideja....user posted image
Meni tata kada sam bila mala,napunio kadu punu vode,da se brckam,mama to nije davala,i rekao nemoj da kazes mami,ljutice se,i naravno kada je mama dosla sa posla,ja sam joj sva odusevljena rekla:"Mama ja sam danas ronila u kadi"user posted image user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 10.6.2011 18:52:52 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.6.2011 18:55:26   
indy_25
Jao Roko je legenda. neki dan pricam smuzem posto cemo nadams e sljedece godine moci da pravimo bebu i ja mu kazem ako bude musko ima da se zove Roko i gotovo a ako bude zensko Maja jer sam tako htjela i Sari da dam pa on nije dao e ovaj drugi put cu ja da se pitam. Al Roko mi je extra ime a i vidis kako provaljuje on pametnica mala user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 predivnih starinskih imena za devojčice
Koliko Vera poznajete? A koliko Ruža ili Ljubica? Verovatno ne puno jer ova, nekada vrlo česta, imena više nisu toliko p...
Sto lica autizma: Autizam nije samo kada d...
Autizam je neman koja te neće ubiti. Ona je zver koja te zlostavlja svaki dan, nekad manje, nekad više.



Anketa

Buduce trudnice, mame


da li jedva cekate da zabebite, da dobijete bebu?

da (88%)

onako (4%)

ne (8%)


Ukupan broj glasova: 72

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here