|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
2.11.2010 8:57:03   
kokoloko
ležim na trosedu i gledam TV. moj sin u kuhinji...nešto jako lupi.....moj sin me preduhitri i reče "nisam ja, nisam ja, to je moja schauma (reklama za šampon)" user posted image

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
2.11.2010 9:01:01   
sneza24
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
2.11.2010 9:45:29   
viking
Pitam ja sina moje drugarice kako mu je u vrtiću:
B: može to i bolje.
Ja: a jesi li dobar tamo?
B: pa onako. U stvari, bio sam dobar TRI puta!  user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
2.11.2010 9:48:02   
lanajelena
Pita me Lana(3,5god) pre neko vece reci mi majke ti jel imam ja bore user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
2.11.2010 9:49:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Pita me Lana(3,5god) pre neko vece reci mi majke ti jel imam ja bore user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Duša!!!

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 355
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
2.11.2010 10:15:28   
Malecka074
Hahahahaha...bore! user posted image

_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
25.11.2010 21:56:23   
gagana83
Moram da vam ispricam ovo.
Pre neki dan setamo parkom Una i ja i sretnemo jednu devojcicu koja zivi tu par ulica od nas.
Nudi ona Uni stapice,inace ih do sada nije jela,ja joj kazem da uzme,a ona uzela jedan pa ga cudno gleda,prevrce ga po rukama i na kraju ga stavi u uvouser posted image
Mislilo dete da je stapic za usiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
26.11.2010 9:22:42   
*Alexx*
Gagana user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
26.11.2010 9:42:38   
marince1
Pustila ja Davidu Pepu prase on gleda,nasmeje se i pocne da vice ''av av av''
Mislio covek da je kuce user posted image
KAd malo bolje razmislim,lici


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.12.2010 22:22:02   
Pretty78
Tata kako se zove ovaj čika? Koji čika? Pa ovaj na televiziji? Maki to je Marija Šerifović!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.12.2010 22:23:12   
magnetic
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.12.2010 22:23:42   
SUPER MAMA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prettyyyyyyyyyy tvoja mala je likkk.

Boli me stomak od smejanjauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.12.2010 22:24:15   
magnetic

IZVORNA PORUKA: gagana83

Moram da vam ispricam ovo.
Pre neki dan setamo parkom Una i ja i sretnemo jednu devojcicu koja zivi tu par ulica od nas.
Nudi ona Uni stapice,inace ih do sada nije jela,ja joj kazem da uzme,a ona uzela jedan pa ga cudno gleda,prevrce ga po rukama i na kraju ga stavi u uvouser posted image
Mislilo dete da je stapic za usiuser posted image user posted image user posted image

Ovo je za medaljuuser posted image


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.12.2010 22:28:44   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prettyyyyyyyyyy tvoja mala je likkk.

Boli me stomak od smejanjauser posted image user posted image user posted image user posted image



to ti je život sa trogodišnjacima .....šta ćeeeeeš........user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
14.12.2010 10:47:19   
viking
Šteta što ova tema nije malo aktivnija, super su klinci user posted image

Kažem ja Marku:
- Ništa ne valjaš, nisi dobar!
a on mrtav hladan:
- Pa šta, mene mama voli i ovakvog!
user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
14.12.2010 10:55:58   
jabudic
IZVORNA PORUKA: Pretty78

Tata kako se zove ovaj čika? Koji čika? Pa ovaj na televiziji? Maki to je Marija Šerifović!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Uzela moja sestra daljinski i mijenja programe, a govori joj sin (tada je imao 4god), mama vrati onog batu sto pjeva kao teta (Marija Š.) user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
14.12.2010 10:58:24   
jabudic
Pitam ja Nemanju:
Ja: Hoces da ti mama rodi batu ili seku?
N: Keku!
Ja: A kako ce da se zove?
N: (Kao iz topa) OVCICA!!!

< Poruku je uredio jabudic -- 14.12.2010 10:59:58 >

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
14.12.2010 11:10:09   
anajid
Pitam svog sestrica koji ima 3 godine;
"Danilo hoces da ti tetka ispece jaje na oko?"
Kaze on:"Aaaaa ne tetka samoo na grlo!"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
14.12.2010 11:49:40   
nala
Pita Dr u porodilistu moje starije dete(A): Je li maco, jesi li dala bati ime?
A: Nisam, dace mu mama i tata kad izadje iz porodilista.
Dr: Pa dobro, da li ti imas neku zelju, a i dugo je vec ovde, pa nije u redu da nema ime.
A: Boze Majo(Dr), i ja sam bila 10 dana bez imena, pa sta mi fali?user posted image

< Poruku je uredio nala -- 14.12.2010 11:50:11 >

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
14.12.2010 16:04:12   
kokoloko
Vežbam engleski sa sinom.... hajde, Nikola, do you like rice, do you like  milk, do you like pasta.... Kada odgovara na pitanje trebalo bi celom tečenisom da vežbamo izgovor (yes, I like....No, I dont like....). Pitam ga ja: Nikola, do you like chocolate milk? on me gleda, gleda, gleda, gleda i kaže yeeeaaa.user posted image

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
14.12.2010 19:49:36   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: Mivica

Boris već danima svima, ali SVIMA, čak i na ulici govori:

"Ja se zovem Maxilun Maxes!"

I svi misle da je to neki lik iz crtaća. user posted image
Ja sam od prvog dana znala šta je, ali sam ćutala...Objasnila sam tek juče kada se pojavila nova reklama-u pitanju je izvesni proizvod za potenciju i u reklami se kaže: "Dostigni svoj maximum-Maxxes!". Ja sam i pre skontala da je neka erotika u pitanju, ali nisam tačno znala šta je da bih drugima objašnjavala. Sada moram, jer je nakon te nove reklame usledila izjava:

"Ja se zovem POTENTO Maxilun Maxes!" user posted image



Ja se skoro nisam ovako slatko smejala! user posted image user posted image user posted image Mivice, genijalno! user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.12.2010 16:58:45   
jabudic
IZVORNA PORUKA: kokoloko

ležim na trosedu i gledam TV. moj sin u kuhinji...nešto jako lupi.....moj sin me preduhitri i reče "nisam ja, nisam ja, to je moja schauma (reklama za šampon)" user posted image


Ovome se smijem i kad legnem da spavam i cim se probudim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.1.2011 14:25:02   
lanajelena
Lana: tata sta je to oglas
mm:joj objasni
Lana: mama kad ces mene i Ducu da stavis u oglas user posted image (nemoj dva puta da me pitasuser posted image )

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.1.2011 8:54:14   
Lu
Moja mama ima bebu u trbuhu, ali ne znam kako ju je progutala.
           Na mame se ne galami, one su korisne.
          Kada se dvoje zaljubljenih prvi put poljubi, odmah se sruše i ne ustaju najmanje sat vremena, a i više.
          Poluotok je otok koji još nije dokraja napravljen.
          Baka je debela zato što je puna ljubavi.
          Ja bi tako rado imala još jednog brata, ali moja mama koristi tampone.
          Što je čovjek stariji, njegovi zubi su sve skuplji.
          Devojčice ne mogu stoječki  piškiti zato što nemaju za što se držati.
          Kada baku bole zubi, ona njih jednostavno ostavi u čaši.
          Jednom sam bila tako bolesna i imala sam 40 kila temperature.
          Ja nemam više baku, nju su posadili na groblju.
          Moraju li mame također jesti travu da bi im iz grudi teklo mlijeko?
          Na Marsu ima života. Ali to je samo hipotenuza.
          Izraelci su napravili zlatno tele jer nisu imali dovoljno zlata za zlatnu kravu.
          Švicarske krave koriste se pretežno za pravljenje čokolade.
          Stanovnici Sardinije zovu se Sardine.
          Da bi se bila dobra, medicinska sestra mora biti potpuno sterilna.
          Doktori kažu da su smrtonosne bolesti najgore.
          Kad se moj mlađi brat rodio, morali su ga staviti u akumulator.
          Leptir je insekt iz porodice helikoptera.
          Najkorisnija životinja je svinja. Od nje možemo upotrijebiti sve, meso odnapred i otraga, kožu za cipele, čekinje za četke i ime za
          psovanje!
          Zoološki vrt je super stvar. Tamo možemo vidjeti i životinje koje ne postoje.
          Nisam kršten, ali sam zato cijepljen.
          Životno osiguranje je novac koji dobije onaj koji preživi smrtni slučaj.

          Razlika između sela i grada je ta što je trava na selu iz jednog dijela, a u gradu je isprekidana.
          Ne znam koliko imam godina, to se stalno mijenja.
          Veoma sam se uplašio kad se mama razboljela. Pomislio sam da će nam tata kuhati.
          Svi psi vole vodu. Neki čak toliko da u njoj i žive. To su morski psi.
          Akvarij je malo stakleno more gdje žive domaće ribe.
          Alimentacija je plaća za djecu kada im se tata odseli.
          Usvajanje je mnogo bolja mogućnost od rađanja. Tako roditelji mogu sami da izaberu dijete i ne moraju prihvatiti baš onoga koga su
          dobili.
          Papa živi u Vakumu.
          Sve ribe nose jaja, a ruske čak i kavijar.
          Krave ne smiju brzo trčati da ne bi prolile mlijeko.
          Kod nas muškarci se mogu oženiti samo s jednom ženom. To se zove monotonija.

          Ne razumijem zašto se mama toliko ljuti što smo razbili vazu. Ionako je bila stara i kineska, a ne naša!
          Moja sestra je opet položila razred s odličnim uspjehom, sve same petice. Ona to meni namjerno radi!
          Baka nam je otišla na onaj svijet. Sad i mi imamo nekog u inostranstvu!



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.1.2011 9:53:40   
prase
MM došao sa posla i skida cipele. Uroš se saginje da uzme cipele da ih odnese u cipelarnik (obožava to da radi) i komentariše: "Uuuuuuuuu... tata kakio..." user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Sto lica autizma: Autizam nije samo kada d...
Autizam je neman koja te neće ubiti. Ona je zver koja te zlostavlja svaki dan, nekad manje, nekad više.
5 stvari neurolog i psihijatar ne bi dozvo...
Mozak se najbrže razvija u detinjstvu, brže nego u bilo kom drugom delu života.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Ime za decaka
Slavica 81

Koje ime Vam je najlepse?

Mijat (12%)

Ignjat (12%)

Kosta (46%)

Damjan (31%)


Ukupan broj glasova: 111

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here