|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
2.9.2010 14:53:50   
NadaR
user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
2.9.2010 15:07:12   
Mivica
Juče svekrva i ja pijemo kafu i razgovaramo, a Boris se pored mene igra nekim kamionom (ima i vozača unutra). I tako, voza kamion, odjednom otvori vrata kabine i iz sveg glasa se obrati "vozaču":
  -Ciko, ´oces kafu?
Ode do kuhinje, donosi, kao, kafu i pruža mu.
Kroz par minuta ponovo dreka:
  -Ciko, jesi gladan, ´oces salamicu?
(Donosi iz kuhinje)
Kažem:
  -Borise, ne viči toliko, vidiš da pričamo.
  -Molam, ladi kimom (kamion), ne cuje cika, pa zato ne mogu da picam doblo!
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
6.9.2010 15:20:32   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Uglavnom uveče kada odvedem malog na spavanje, legnem pored njega, on nagne flašicu, i uglavnom mu se uvučem za vrat i u jednom momentu mu kažem da ga puno volim.

Sinoć: Legli smo u krevet, on se vrti, stenje, priča - neće da spava. "Daj mi mama soka", popio je i sav sok i počinje da kuka "Sipaj još soka!", i ja kažem da ne može, jer će onda puno da piški i da bude mokar ujutru, i ne vredi on kuka dalje, u jednom momentu zaćuti. Pomislim zaboravio je. ("DOBRA FORA!"   ) Nakon par trenutaka, okreće se prema meni i kaže: "Mamika, volim te puuuno!" Ja sam umrla od smeha.  Naravno, čim sam se ja nasmejala, on je seo, uozbiljio se, uneo mi se u lice i rekao "Sipaj još soka!"  KAKVA ULIZICA!

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Bilo je pretoplo pre neki dan - kao što znate... Došla sam sa posla, a kod mene na terasi leto - prži sunce! Šta ćemo da radimo??? Ja skinula dete u šorc i majcu, kao i sebe, meni kanta sa vodom, njemu kantica sa vodom, meni krpa, njemu krpica i na terasu da brišemo plastične stolice i sto. CEO JE BIO MOKAR! I IZNAD SVEGA - SREĆAN! U jednom momentu mi je rekao "ja imam krpu", pa reko ajde da mu nešto bilo šta odgovorim, i kažem "dala ti je mama krpu da brišeš", tek će on mrtav ozbiljan "hvala ti mamika!"  

Ustvari uopšte ne znam zašto mi tepa, zašto me zove mamika??? Ko li ga je to naučio???

IZVORNA PORUKA: Makili

Kad smo kad anegdota,moje dete je opčinjeno kamionima i vrhunac te njegove ljubavi je iskazao kad ga je prodavačica u jednoj radnji pre dva dana pitala:" Šta ti se desilo sa kolenima?" (a naravno oba kolena su mu razbijena pošto od kad nosimo kratke pantalone nema šta da mu štiti nogice kad pada ) on joj je opušteno zavaljen u kolica odgovori:" Udario me kamion!". Trebalo je snimiti izraz lica te žene koja je mene u tom trenutku pogledala...Ja sam se naravno samo nasmejala i rekla mu da ne laže a ona se okrenula i otišla u čudu....

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Tek sad otkrih ovu temu. Fenomenalne su vam pričice. . .baš ste me raznežile

Ja mogu da ispričam 2 priče o mom sestriću koji ima dve i po godine. Bio je sa mamom i tatom u hipermarketu i sve vreme u ruci nosio flašu obične vodice koju je ćapio čim su ušli u isti. Na kasi je naravno uredno dao da se otkuca ta flaša (stalno ide sa njima u nabavku u veliki hipermarket na NBG-u koji im je u kraju pa je vrlo iskusan). Na kraju je seo u kafić i mama naručuje kafu, tata kafu, a maleni vadi svoju vodicu na sto i okreće se ka konobaru i kaže "samo čašu"

Evo još jedne. Kreće sa tatom do prodavnice i prilazi mami i kaže "daj mi pare", dajući joj celu njenu tašnu  Ona otvara tašnu, uzima novčanik i daje mu 10 dinara (kao, eto čisto da ne odbije dete). A on kaže "još". Moja sestra mu odgovara "pa nema mama više", a on će "daj mi karticu"

Dakle klinci su mi neverovatni. Obožavam ih. Kad su bebe medeni su mi kad se onako iz dana u dan menjaju. . .pa svaki dan ti nešto novo, a kad ovako rastu onda samo da ih slušaš i da zapisuješ njihove nove fazone
Jedva čekam da vam se pridružim, a do tad pišiteeeeee i za nas "mame u najavi"

IZVORNA PORUKA: Anoniman

guppy draga...evo jedne...

Pre koji dan stižem od zubara kući, Luka presrećan što me vidi pritrčava, i viče "Jesi bila kod zubara?", ja čučnem da ga zagrlim, usput odgovorim na njegovo pitanje "da", međutim od zagrljaja ne bi ništa-Luka me odguruje, mrtav ozbiljan postavlja sledeće pitanje "Jesu ti ispali svi zubi?" i već mu je rukica u mojim ustima koja sam morala da otvorim, a on vrši vizitu...




_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
8.9.2010 14:30:08   
Mivica
Boris:

-Mama, mogu ja da pijem tu kafu?

-Moći ćeš, kad porasteš.

-Kad budem mama?! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
8.9.2010 14:31:47   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mivica)
  Direktna veza do poruke: 330
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
8.9.2010 14:35:16   
Crvenkapa85
maja i ja se jutros igramo i ja joj kazem nemoj skakati po meni tu ce biti ako bog da za par dana mala beba,pa da je ne povredis....a ona ce na to ,mama zasto si progutala malu bebuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
8.9.2010 15:41:24   
Anoniman
Evo tri situacije u poslednjih mesec dana:
1. Otisao Nesa sa tatom i dva kuma u kafic. Komentarisu kumovi kako je dobra konobarica, posle par minuta ona dolazi, Nesa je pogleda i vice, "doooobja teta, dobja"
2. Setamo nas dvoje ulicom, prilazi zena, uzasno napadno nasminkana, i unosi se Nesi u lice, tepa mu nesto. Kaze Nesa, mrtav 'ladan "Bogaaaamiii(to mu je nova uzrecica), teta jaaaako namazana". Zena pozelenela i pobeglauser posted image
3. Ulazimo u taksi, kazem ja kuda cemo, kad Nesa pocinje da se cereka, ja pitam, sta je bilo, kaze on (vrlo glasno) "Celavi cika, nema kosu, hihihihi"

U prevodu...ne smemo vise nista pred njim da pricamouser posted image Mada mene nije sramota, mislim, nista nije dete slagalo, nema ko da se ljutiuser posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
  Direktna veza do poruke: 332
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
8.9.2010 19:48:47   
NadaR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   joj  user posted image malo

Uff , i mi smo bas poceli da vodimo racuna  tome sta pricamo pred Milosem user posted image ...



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
9.9.2010 8:41:26   
pepino
Joj Nese legende!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.10.2010 15:06:57   
Mivica
Boris već danima svima, ali SVIMA, čak i na ulici govori:

"Ja se zovem Maxilun Maxes!"

I svi misle da je to neki lik iz crtaća. user posted image
Ja sam od prvog dana znala šta je, ali sam ćutala...Objasnila sam tek juče kada se pojavila nova reklama-u pitanju je izvesni proizvod za potenciju i u reklami se kaže: "Dostigni svoj maximum-Maxxes!". Ja sam i pre skontala da je neka erotika u pitanju, ali nisam tačno znala šta je da bih drugima objašnjavala. Sada moram, jer je nakon te nove reklame usledila izjava:

"Ja se zovem POTENTO Maxilun Maxes!" user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.10.2010 15:08:13   
Jeca*
O Bože user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.10.2010 15:09:17   
Mivica
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

O Bože user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A lepo kaže moja mama da se danas deca rađaju sa malom maturom. user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.10.2010 15:10:38   
minna
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.10.2010 15:20:12   
Crvenkapa85
mi idemo danas iz vrtica i ja joj govorim kazi kecap a ona kaze cepak i tako do stana,i svi nas gledaju na ulici ko da smo sa kruske pali,evo je opet sa njenim cepakom

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.10.2010 15:32:47   
viking
ahahaha, pa ovo je fenomenalno!

IZVORNA PORUKA: Mivica

Boris već danima svima, ali SVIMA, čak i na ulici govori:

"Ja se zovem Maxilun Maxes!"

I svi misle da je to neki lik iz crtaća. user posted image
Ja sam od prvog dana znala šta je, ali sam ćutala...Objasnila sam tek juče kada se pojavila nova reklama-u pitanju je izvesni proizvod za potenciju i u reklami se kaže: "Dostigni svoj maximum-Maxxes!". Ja sam i pre skontala da je neka erotika u pitanju, ali nisam tačno znala šta je da bih drugima objašnjavala. Sada moram, jer je nakon te nove reklame usledila izjava:

"Ja se zovem POTENTO Maxilun Maxes!" user posted image



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.10.2010 18:52:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mivica

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

O Bože user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A lepo kaže moja mama da se danas deca rađaju sa malom maturom. user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mivica)
  Direktna veza do poruke: 341
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.10.2010 16:56:05   
jelena038
Milanov odgovor na pitanje - koje bi Gormite najviše voleo da ima: "Gea, Drmuna, Brzog Imitatora, Polipa, Drevnu Meduzu, Magora i sve njegove ratnike i Laviona, gospodara terora, ali najviše bih volio da imam Gea, on je najopasniji i bio je tu kad ničeg nije bilo!"

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.10.2010 17:50:19   
Anoniman
user posted image

Sedi Nesa na krevetu kod mojih i igra se sa plisanom patkom, i mrtav ladan je uzme u ruke, pogleda i kaze "Slusaj, patko, pazljivo!Ovo cu reci samo jednom"user posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 343
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.10.2010 19:40:19   
NadaR
  user posted image user posted image

Milos je takodje pun bisera .. stalno nesto lupa ...
Jutros na tv place neka zena pa ce on >>>  Sta je bilo teto? Jel te puno boli? Ne smije se trcati brzo.
Daj da mama ljubi da prodje ... 
Ja  zinula ..user posted image

Sad uzme  fixni telefon prisloni na uho i i po destak minuta prica sve sta je radio tokom dana!

Eh daa ,nikako da naucimo izgovoriti rijec >> poklopac  -- kopotac user posted image




_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.10.2010 19:52:34   
nala
Prosle godine smo se princeza i ja vozile taxijem jer je mm bio zauzet a opalila neka vrucincina. Pri ulasku u taxi, naravno, kazem adresu, na sta ce ona "sto si mu rekla gde zivimo", a pri izlasku iz taxija ja naravno placam, a ona ce "sad ces jos i da mu platis?" Covek se smejao tako glasno, da sam ga cula do pola ulice, jer mu je prozor bio otvoren. user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.10.2010 20:01:05   
Lu
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Eh daa ,nikako da naucimo izgovoriti rijec >> poklopac  -- kopotac user posted image


Ova je tema odmor za dušuuser posted image
Roko je govorio -koklopacuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
23.10.2010 0:26:49   
Mivica
IZVORNA PORUKA: Nedja

user posted image

Sedi Nesa na krevetu kod mojih i igra se sa plisanom patkom, i mrtav ladan je uzme u ruke, pogleda i kaze "Slusaj, patko, pazljivo!Ovo cu reci samo jednom"user posted image



user posted image user posted image user posted image Sjajno! user posted image
"Alo, alo": "Listen very carefully, I shall say this only once!" user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
23.10.2010 8:55:50   
Anoniman
Pa da,moja mama koja obožava Alo Alo stalno to govori pa je pokupio to od njeuser posted image

(odgovor članu Mivica)
  Direktna veza do poruke: 348
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
2.11.2010 7:48:13   
Anoniman
Razgovor sinoć:
Ja: "Nešo, šta ćeš da večeraš?"
N: "Pečene majmune, mama."
Ja: "Kakve pečene majmune?!?!?!?"
N: "Pa u rerni."
Ja: "Pa, dobro, hoćeš još nešto uz to?"
N: "Neće ništa više Neša. Samo majmune."

Par minuta posle toga čujem mm i Nešu kako se cerekaju, odem u sobu, kad Neša gura sličice majmuna između dve fioke od komode (to mu je rerna), vadi ih i kobajagi jedeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 349
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
2.11.2010 7:51:11   
red sonia
IZVORNA PORUKA: nala

Prosle godine smo se princeza i ja vozile taxijem jer je mm bio zauzet a opalila neka vrucincina. Pri ulasku u taxi, naravno, kazem adresu, na sta ce ona "sto si mu rekla gde zivimo", a pri izlasku iz taxija ja naravno placam, a ona ce "sad ces jos i da mu platis?" Covek se smejao tako glasno, da sam ga cula do pola ulice, jer mu je prozor bio otvoren. user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
Kad kreće isplata obećanih 20.000 dinara z...
Iako je do početka školske godine ostalo svega nekoliko dana, deca, roditelji, a po svemu sudeći, ni učitelji i nastavni...



Anketa

koje ime je lepse
pisuljica



Masa (53%)

Teodora (47%)


Ukupan broj glasova: 75

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here