|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi zubici
7.4.2011 16:37:33   
IVA 11
Nama je provirio 7-i zubic uz mnogo muke, ali evo tu je. user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Prvi zubici
7.4.2011 16:39:33   
lesica
Joj Ivo,svaka cast za broj zubica user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Prvi zubici
7.4.2011 16:40:45   
IVA 11
Hvala Lesice user posted image , sve mu teze pada izrastanje zubica, joooj user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Prvi zubici
7.4.2011 16:44:40   
lesica
Joj mukica,ja ne znam sta nas tek ceka user posted image L ima jedan i po user posted image tj,jedan je skoro ceo izasao a drugi tek-tek i to joj je razmak u izbijanju bio tacno mesec dana. A vidim da opet pocinje da biva nervozna.


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Prvi zubici
7.4.2011 16:46:51   
IVA 11
Haha, jedan i po. user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Prvi zubici
7.4.2011 16:47:02   
jelenadunja
Cao svima user posted image ,moja D ima dva zubica dole,i gornji je jedan izbio,al je uzasno nervozna,i balavi samo tako.Portikle joj menjam svakih 10 min.user posted image sve zivo grize,i bas vidim da je jako muce user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Prvi zubici
7.4.2011 16:48:17   
Ivanka 75
Punih 6 meseci i jos uvek nijedan zubic na vidiku!!!!
Tvrdoglavi smo bre, mLooogo!
Niti balavi nit se zali.... trpa sve u usta a od zuba ni traga!user posted image

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Prvi zubici
7.4.2011 16:52:20   
IVA 11
Mi smo prve zubice dobili od 5 i po mjeseci... Ne pamtim da smo se ovako namucili, u pitanju su trojke... 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Prvi zubici
7.4.2011 17:02:14   
Ivanka 75
Po svoj prilici svi ce odjednom izaci a kako cemo to preziveti, pricacemo naknadno!user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Prvi zubici
7.4.2011 17:02:21   
AndreaK
Pa, koliko je dobro kad deca dobiju rano zubice toliko i nije...brze ce se pokvariti... a tesko ih je prati...

kako god...mi smo ih dobili sa nepunih 5 meseci (prvi) a par dana posle i drugi... i tako su se nizali i nizali...sada sa 18 meseci ima skoro celu kolekciju user posted image

Koristili smo gelic za ublazavanje bola ali vrlo malo, dok o cilibru nismo ni stigli da razmisljamo...izbijali su lako i brzo...uglavnom.

I ja sad opterecena zdravljem njegovih zuba vise nego svojih jer mi stomatolog ukazao na sve sto moze da nas eventualno snadje ...od gangrena do nepravilnog izgovaranja reci... ma citava filozofija...

a znam za decu koja su prvi zubic dobili sa skoro godinu dana...

pa sad vi vidite sta je bolje...


(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Prvi zubici
7.4.2011 17:05:29   
Ivanka 75
ja sam bas pitala svog zubara kako da joj odrzavamo zubice kad pocnu izlaziti. Rekla mi je do 3 godine samo gazicom ispiranje a od 3 mekana cetkica sa pastom ili bez. Ako jede pastu onda bez.

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Prvi zubici
7.4.2011 18:58:41   
AndreaK
ja vec mesec dana redovno, a do tada bar 3 puta nedeljno prala sa pastom, to su one chiccove koje su bezbedne i ako se malo progutaju...stavim jaaako tanak sloj na cetkicu...

a pre toga smo koristili silikonsku cetkicu koja se stavi na prst...a umakali je u vodu sa malo sodabikarbone...

No, desavalo se i da mu dan dva nismo oprali zube...a gresili smo i u tome sto smo mu oprali zubice a on posle pio mleko na flasicu pre spavanja...tada je pranje zuba izgubilo svrhu...tako rece stomatolog...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Prvi zubici
8.4.2011 15:37:02   
aleksandraz
Dobro drage moje citam vas i pitam se koliko je normalno da beba od godinu dana jos nema zubiuser posted image user posted image user posted image user posted image .jel to normlno.

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Prvi zubici
8.4.2011 15:39:37   
jelenadunja
Ja sam cula da jeste,Kazu da sto kasnije izadju da je to bolje.

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu aleksandraz)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Prvi zubici
8.4.2011 15:41:57   
aleksandraz
To kaze i doktorica nasa ali meni je to malo cudno.Al mnogo je interesantan kada se smije bez zabauser posted image user posted image user posted image .mene malo to plasi i nekako sam opsednuta sa touser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Prvi zubici
8.4.2011 15:43:15   
red sonia
IZVORNA PORUKA: aleksandraz

Dobro drage moje citam vas i pitam se koliko je normalno da beba od godinu dana jos nema zubiuser posted image user posted image user posted image user posted image .jel to normlno.


ni mi jos nemamo zube a malo smo starijiuser posted image

(odgovor članu aleksandraz)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Prvi zubici
8.4.2011 15:44:04   
jelenadunja
drugarica ima sina od 1 god i nema zbica,tako da sam cula od dosta njih isto.....

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu aleksandraz)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Prvi zubici
8.4.2011 15:46:07   
aleksandraz
Nadam se da ce uskoro da izadzu.Gde i da odemo svi pitaju imali zube ma daj ljudi ne smarajte i to me jos vise iznervira 

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Prvi zubici
8.4.2011 15:47:17   
jelenadunja
Kazi da cekate da se izradi proteza   user posted image user posted image user posted image user posted image ......jao kako su ljudi cudni user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu aleksandraz)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Prvi zubici
8.4.2011 15:47:36   
Snelle
Ma žene ne sekirajte se, jeste li videle neko dete bez zuba, a da mu pri tom nisu ispali mlečni user posted image
A ta priča da što kasnije izadju je bolje - nema veze sa vezom!


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu aleksandraz)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Prvi zubici
8.4.2011 15:49:10   
aleksandraz
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ova ti je dobra da znas da cu je iskoristiti


IZVORNA PORUKA: jelenadunja

Kazi da cekate da se izradi proteza   user posted image user posted image user posted image user posted image ......jao kako su ljudi cudni user posted image

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Prvi zubici
8.4.2011 15:49:48   
jelenadunja
user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu aleksandraz)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Prvi zubici
8.4.2011 15:52:49   
bojana86
Ja imam prijatelja ciji je sin pri zub dobio sa 22 mjeseca,znaci nikakve nagovjestaje nije imao,niti je slinio ni gurao prste usta nista.... slikali su mu vilicu i kao sve je ok,al kada dodje vrijeme niknuce i tako sa 22 mjeseca niknuo prviuser posted image ,nema pravila !!!

_____________________________

"Ne idi onuda kuda staza vodi.
Radije kroči onamo gdje puta nema
i ostavi trag..."

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Prvi zubici
10.4.2011 1:13:35   
maslachak
evo da se pohvalim,mada sam u soku..
veceras posle kupanja primetim da nam je desna jedinica donja promolila nos,beli se user posted image
pre dva dana posto je bila kenkava,smo joj i mm i ja pipali desne i osetili smo da su tu,ali da ce ovako brzo da izbije,pa nemamo ni puna 4 meseca..
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bojana86)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Prvi zubici
13.4.2011 11:20:47   
minna
Izbio nam je i drugi zubic konacnouser posted image Tacno mesec dana posle prvog

(odgovor članu maslachak)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Hidratacija najmlađih u letnjim danima
Tokom letnjeg perioda i visokih temperatura koje su sve češće, najvažnije je redovno se hidrirati. Ovo se najviše odnosi...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Kako se trenutno osecate?
Pansophia



Radosno (24%)

Tuzno (13%)

Besno (6%)

Uplaseno (2%)

Zabrinuto (30%)

Bezbrizno (24%)


Ukupan broj glasova: 86

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here