|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 58 [59] 60   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
23.7.2024 14:23:48   
marketing RR
Pozz beba 11 mj prvo zub smo dobili ima redju stolicu, jel to uredu i kolko je smije danas imate puta? Hvala

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1451
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
23.7.2024 14:24:25   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Pozz beba 11 mj prvo zub smo dobili ima redju stolicu, jel to uredu i kolko je smije danas imate puta? Hvala



Normalno je i ne pripada nekom poremecaju, nije za brigu ako dete ima do 6 redjih stolic dnevno

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1452
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
23.7.2024 14:26:05   
marketing RR
Dete je primilo MMR vakcinu, i evo danas 10 dan, ima visoku temperaturu. Reakcija. Zanima me koliko dugo traje ta povisena temp.od MMR vakcine?

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1453
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
23.7.2024 14:26:45   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Dete je primilo MMR vakcinu, i evo danas 10 dan, ima visoku temperaturu. Reakcija. Zanima me koliko dugo traje ta povisena temp.od MMR vakcine?



Svaka vakcina moze dati reakciju u vidu temperature, MMR daje retko, obzirom da su vrucine i da temperatura traje 10 dana verovatno je u pitanju neka infekcija. Javite se obavezno svom pedijatru na pregled.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1454
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
23.7.2024 14:27:45   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Dete 2 god. Vec 5-6meseci kasljuca nocu kada lezi, dr kazu slivanje iz nosa, Ima li potrebe za brigom? Inače sada manje ali nakašlje se ponekad


To nocno kasljucanje je obicno zbog slivanja ili uvecanog trceg krajnika.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1455
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
23.7.2024 14:30:31   
marketing RR
Dete 1.5 god ima MRSA i zapushenih suzni kanala na oba okice sa kojom se borimo iz izlaska iz bolnice kad je rodzen. Rekli su nam da ce se otpushiti do sada, za MRSA smo napravili antibiogram i probali sve shto su nama prepisali iz antibiotski kapi sa masazom. Moje pitanje je do kada moze da traje MRSA dali moze ostavit posljedice kod djete i kad je vec preporucljivo napraviti intervenciju za otpushenja suznih kanala? Do sad smo odugovlacili jer smo se nadali da ce se samo srijediti kao kod vecih broj djeca.

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 1456
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
23.7.2024 14:31:02   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Dete 1.5 god ima MRSA i zapushenih suzni kanala na oba okice sa kojom se borimo iz izlaska iz bolnice kad je rodzen. Rekli su nam da ce se otpushiti do sada, za MRSA smo napravili antibiogram i probali sve shto su nama prepisali iz antibiotski kapi sa masazom. Moje pitanje je do kada moze da traje MRSA dali moze ostavit posljedice kod djete i kad je vec preporucljivo napraviti intervenciju za otpushenja suznih kanala? Do sad smo odugovlacili jer smo se nadali da ce se samo srijediti kao kod vecih broj djeca.



Ja stvarno ne znam koliko treba odlagati intervenciju, to zna deciji oftalmolog koji pregleda dete, sve zavisi koliko je kanal suzen. Molim vas slusajte njega.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1457
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
23.7.2024 14:33:41   
marketing RR
Dijete 8 god,bas mnogo hrče,kako riješiti problem?

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1458
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
23.7.2024 14:34:20   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Dijete 8 god,bas mnogo hrče,kako riješiti problem?



Dete hrce jer ima povecan treci krajnik i morate ga, obavezno, odvesti kod decijeg ORL lekara u IMD

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1459
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
23.7.2024 14:38:58   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Šta koristiti detetu protiv bakterije stafilokoke koja se javlja u ušima, nosu ili očima? Trenutno mu dajem sok od celera jer mu je pre to pomagala, ali nešto sada neće da pije.. Dete je staro 2 godine i 7 meseci



Stafilokoke su normalno prisutne bakterjie u nosu i ne treba ih unistavati, to je normalna flora. Ako nema nekih velikih tegoba ne dirajte ih.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1460
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
24.7.2024 13:37:37   
marketing RR
Dijete 5 godina,djecak ,sta koristiti kod eserihije u urinu?

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 1461
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
24.7.2024 13:40:28   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Dijete 5 godina,djecak ,sta koristiti kod eserihije u urinu?


Eserihija se mora pratiti i leciti vrlo temeljno. Piti lek na osnovu antibiograma i cesce raditi UK

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1462
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
24.7.2024 13:44:24   
marketing RR
Dete od dve god ujeli komarci i sve joj ostali oziljci po nogama i rukama s, cim mazati da joj ne ostanu te oziljci bele al vec ih ima hvala na odg

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 1463
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
24.7.2024 13:45:10   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Dete od dve god ujeli komarci i sve joj ostali oziljci po nogama i rukama s, cim mazati da joj ne ostanu te oziljci bele al vec ih ima hvala na odg


Nece ostati oziljci, mazite Pantenolom, on je najmanje stetan obzirom na uzrast bebe. - sve najbolje, dr Julka

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1464
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
24.7.2024 13:48:22   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Postovanje, devojcica ima 6,5 godina i ova kuglica velicine zrna graska joj se pojavila na pazuhu pre mesec dana. Pod prstom se pomera kao neka zlezda. Da napomenem da vozi rolere 3 puta nedeljno po sat vremena, mozda nekad malo duze, mozda ima uticaja i to. Da li bi moglo biti nesto opasno? Hvala.


Za tu promenu pitajte svog pedijatra koji mora da opipa promenu i da vidi da li je to zlezda i imali tih promena na drugim mestima, moze biti i aterom, bez pregleda nemam savet. Nema veze sa voznjom rolera.


na drugoj nozi na butini ima mali krug što su nam rekli da je moguće da je isto to.Hvala Vam na odgovoru.Lp

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 1465
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
24.7.2024 14:19:41   
marketing RR
NOVA PITANJA:

Zdravo, dete 2,5 god..rodjena je sa krivim nokticima na oba nozna palca.. jedan se ispravio,a ovaj drugi nece nikako.. sta bi ste mi preporucili za ovo ? Hvala najlepse

< Poruku je uredio marketing RR -- 24.7.2024 14:20:07 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1466
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
24.7.2024 14:20:24   
marketing RR
Refluks 3 stepena iskustva? Hvala

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1467
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
24.7.2024 14:20:39   
marketing RR
Dojila sam dete do pre 10ak dana. On ima 21 mesec sad. Sta mislite o domacem kozjem mleku? On bas voli da ga pije. Inace jede sve...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1468
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
24.7.2024 14:20:50   
marketing RR
Moja curica ima dva mjseca kaslje i kad dise skrpi vodili petrijatru dao sirup nije pomoglo, savjet?

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1469
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
24.7.2024 14:21:08   
marketing RR
Djevojčica, godinu i 8 mjeseci starosti. Respiratorna afrktivna kriza je u pitanju. Plaće, zaceni se(usnice poljubičaste), ponekad padne u nesvijest što traje 30-tak sekundi. Kako spriječiti ponavljanje istog, ili kojom terapijom ublažiti? Učinjen je snimak glave i srca, ultrazvuk i EKG, nosila je holter 24 sata. Svi nalazi su uredni.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1470
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
24.7.2024 14:21:26   
marketing RR
Kakvo je Vase misljenje o vakcini protiv meningitisa? I da li je u redu da beba od 8,5 meseci ima dve stolice u toku dana?

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1471
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
24.7.2024 14:21:47   
marketing RR
Djecak ima 19 mjeseci.
Svaku naredbu ,sve sto mu se kaaze razumije ,uradi ,jede sam ,sam zaspi,zna sve sta je sta,ali samo zna reci "mama" ,"evo","ma(nema)" ,baba...kad treba da jede ili je gladan kaze njam,njamm..
I sve sto trazi,hoce samo dodje pokazuje i "govori mmmm"
I nasmije se naravno .
Ne gleda crtani da naglasim i ne uzima mobitele.
Zna da se igra sa djecom ali zna i sam.
Imamo seku straiju od njega 15 mjeseci ,ona za 3 godine svoje prica kao da joj je 6 godina.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1472
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
24.7.2024 14:22:00   
marketing RR
Dete ima problem sa uhom,naime cim se kupa u bazenu,moru,pocne da boli. Lecili smo pancefom i bilo mu je dobro,i evo dosli na more i vec treci dan opet se zali da ga boli da li da nastavi pancef ili da promenimo antibiotik?

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1473
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
24.7.2024 14:22:13   
marketing RR
Da li je potrebno uraditi detetu krvni sliku i crp pre davanja mmr vakcine? Hvala

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1474
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
24.7.2024 14:22:36   
marketing RR
Dete staro 20 meseci jos mu se nije zatvorila fontanela dali je zabrinjavajuće?

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 1475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  56 57 58 [59] 60   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 58 [59] 60   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here