|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
21.2.2015 10:31:53   
Lisa Simpson
Ali ti uopšte ne moraš da imaš 37 da bi bila trudna!!!!

Uđi na ff chart gallery (galleries chart) i pogledaj trudničke grafofe videćeš da nije bitno da bude jako visoka, već samo višlja u odnosu na tvoj prvi deo ciklusa

Moram da menjam temi grdiće me moderatoriuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
21.2.2015 10:34:52   
Anoniman
ahahhah ne menjas jeuser posted image

bolje da bezimo dok nisu dosli , cek , cek ovo mi je tek drugo merenje, a moje tem u prvom delu ciklusa su sigurno tako niske jer nisam merila od 1dc.

(odgovor članu Lisa Simpson)
  Direktna veza do poruke: 627
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
21.2.2015 10:51:04   
sreca_11
UM nije to nikakav pad, graf ti je i dalje za 10 user posted image
Što se tiče vremena za mjerenje, pridržavaj se da i dalje mjeriš kao što si i dosad.
Ako ne daj Bože user posted image dođe ti i dalje nastavi da mjeriš BT kao i dosada, jer postoji mogućnost da će ti biti različite temp. u novom ciklusu( koji se nadam neće ni doći) i onda ćeš se zbuniti.
Nema pravila da li duže ili kraće spavaš, ako je temp. visoka, ona će takva i da bude, bar je kod mene tako, a BT sam pratila 27 ciklusa, a bilo je tu i nepravilnog spavanja.
Ako sam spavala 5h BT je bila nekada 36.4, a nekada 36.8 i to se odnosi na cikluse sa pravilnim mjerenjem, mjerenje bilo u isto vrijeme.
Ako je dan za vješticu, ako sam spavala 5h ili čak 10h BT je uvijek pokazala tačno, taj dan je uvijek bio veliki pad BT.
Ovo za 5 i 10h spavanja znači da sam nekada išla ranije na spavanje, al je mjerenje BT bilo uvijek u isto vrijeme.
Opet napominjem, pogledaj trudničke grafove, i vidjet ćeš da ih ima različitih.
Koliko sam skontala, tebi je ovo 2 ili 3 ciklus kako pratiš BT, zato ti govorim da je na početku bitno da nastaviš kao što si i do sada mjerila.
Nakon 3 ciklusa FF je lakše da odredi kada je moguća O.
Još da napomenem, vremenom ćeš skontati koja je kod tebe maximalna temp., a koja je minimalna, i ako je veća od tvoje maximalne onda imaš čemu da se nadaš, mada ni to ne mora da znači, nekome BT padne, a nekome ostaje malo povišena i opet bude trudnički graf
Meni recimo nikada nije bila 37user posted image
Još jednom, sretno

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
21.2.2015 14:24:21   
Anoniman
Srecice hvala puno na objasnjenjuuser posted image , meni je ovo drugi siklus da merim, ali u januaru nisam merila do kraja, videcemo sta ce sada biti.user posted image

(odgovor članu sreca_11)
  Direktna veza do poruke: 629
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
21.2.2015 17:10:00   
degu
UM lep grafic user posted image
Soso jesi bila skoro ko gin-a? Kakav je bio prethodni ciklus tj menstruacija? Meni su znale da budu takve t kad sam imala cistu. Naravno da ne mora da znaci da ti imas.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
21.2.2015 19:15:13   
Sosa Mena
Degu moji ciklusi nakon januarskog pobacaja vise nisu isti. Mnogo su kraci i manje obilni. Setaju dan dva pre, a ovaj je cak kasnio tri dana. Vise ne dolaze tacno na 28 dan. Tako da je sve moguce. Kad sam bila pre tri meseca ciste nije bilo. Sad ko ce ga znati.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
22.2.2015 8:18:20   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
  Direktna veza do poruke: 632
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
22.2.2015 9:19:14   
vonavoj
Samo neka tako i ostane!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
22.2.2015 9:27:09   
serpica

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Samo neka tako i ostane!user posted image




Kad Von kaze onda je tako,iz iskustva vam pricam,ja nisma pratila BT ali sam je merila svakog dana i Von je bila ubedjena da je to to...i bi tako user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
22.2.2015 9:36:15   
vonavoj
user posted image user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
22.2.2015 9:54:32   
Anoniman
Hajde da vidimouser posted image mada ja nesto ne verujem, ali videcemo, od 0 me grudi svaki dan ubijaju, i neki pritisak osecam u njima, da li je to zbog ciklusa koji treba da dodje 2.3, ili user posted image videcemouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 636
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
22.2.2015 9:59:51   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Samo neka tako i ostane!user posted image




Kad Von kaze onda je tako,iz iskustva vam pricam,ja nisma pratila BT ali sam je merila svakog dana i Von je bila ubedjena da je to to...i bi tako user posted image

serpi kolike su bile tvoje temp???

(odgovor članu serpica)
  Direktna veza do poruke: 637
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
22.2.2015 10:02:52   
serpica
UM ja nikad nisam merila svakog jutra u isto vreme nisam ni imala graf,nego kad ustanem uz kaficu stavim toplomer i merim ima na predhodnim stranama tacna temp. ali cini mi se da se od O ( koju sam odredila Lh trakama ) kretala od 36.9 do 37.1 aj probacu da stavim ako nadjem.
zakljucana je tema ali imas od 24.9.2014 moj post,bazalna temperatura VIII deo na 99 strani cini mi se,moja je bas bila visoka cini mi se isla je i do 37.3

< Poruku je uredio serpica -- 22.2.2015 10:08:42 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
22.2.2015 10:20:31   
Anoniman
temeprature su vise u toku dana, bas smo to juce pominjale i kada ustanes iz krevta, kretanje, pice, hrana utice na sve to..

ja kopiram Von pa da vidimo hoce li da pozelneiuser posted image


(odgovor članu serpica)
  Direktna veza do poruke: 639
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
23.2.2015 7:58:48   
Bebana17
Juče sam proverila progesteron, bilo je neke ovulacije (iako je praktično bio 6 dan, a ne sedmi jer mi je ovulacija bila uveče). Evo ga grafić:

user posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
23.2.2015 8:09:51   
Sosa Mena
user posted image [/url]]graf

Bebana navijam. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
23.2.2015 8:12:20   
daca77
Bebana, odlican graf...pu pu da ne ureknem...navijam da uskoro pozeleniuser posted image
Ostale bazalke user posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
23.2.2015 8:14:25   
Anoniman
evo ga i moj


user posted image

bebana navijamuser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 23.2.2015 8:15:14 >

(odgovor članu daca77)
  Direktna veza do poruke: 643
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
23.2.2015 8:18:07   
degu
UM graf je pu,pu,pu user posted image
Soso ajd nek skoči sad i tvoja, da budeš hotija od hot, da bude ovulacije user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
23.2.2015 8:21:25   
serpica
I ja navijam za sve user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
23.2.2015 8:24:51   
Sosa Mena

IZVORNA PORUKA: degu

UM graf je pu,pu,pu user posted image
Soso ajd nek skoči sad i tvoja, da budeš hotija od hot, da bude ovulacije user posted image


user posted image Samo neka bude. Ovo nije graf za navjanje. Navijacemo na leto. Cisto pratim sta se desava.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
23.2.2015 8:27:54   
Anoniman
Degu hvalauser posted image videcemo.

Soso, bice bice ovulejsnuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 23.2.2015 8:28:08 >

(odgovor članu Sosa Mena)
  Direktna veza do poruke: 647
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
23.2.2015 8:32:49   
Sosa Mena
Dace Bog. Samo otkad pijem siiofor padaju kasno. Cudi me bas da mi je produzio ciklus.

UM tvoj ce da pozeleni 100000%

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
23.2.2015 8:36:11   
Anoniman
Soso iz tvojih usta u Bozije usi, a posto si mu blizu, sapni neku za meneuser posted image user posted image user posted image

ja nesto nemam taj osecaj, mislim da ce doci tacno u danuser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 23.2.2015 8:37:12 >

(odgovor članu Sosa Mena)
  Direktna veza do poruke: 649
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
23.2.2015 11:26:17   
Mala Elena
Navijam... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ženski orgazam ima devet nivoa
Mnogi muškarci i žene grčeve u vagini na četvrtom nivou ženskog orgazma pogrešno shvataju kao savršeni orgazam, jer pret...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

novac za Gej paradu ili za parove koji žele dete
argus

Da li smatrate da je sramota da se novac troši za Gej paradu, a ne za parove koji žele dete

Da (84%)

Ne (16%)


Ukupan broj glasova: 185

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here