|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada privikavati na nošu?
24.1.2013 16:15:02   
Anck Su Nmaun
Pa jeste bzvz, potpuno se slazem s tobom, ali nekoj deci stvarno teze ide.
I ja sam T odvikla u Maju!
Mi uskoro krecemo s navikavanjem na nosu, a posle imamo ciiiitavo leto da ucimo da skinemo pelene user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Kada privikavati na nošu?
24.1.2013 16:18:25   
tijatija
I mi isto tako, imamo citavo leto da se usavrsavamo user posted image , ali zato je mnogo lakse posle bez pelena ( barem meni) i njima sigurnouser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Kada privikavati na nošu?
24.1.2013 18:30:28   
Ivanka 75
Verujte mi da ne želim da se pravdam i opravdavam i svoje postupke i razlog zašto mi dete ima dve godine i tri meseca i još uvek nosi pelenu po ceo dan, ali ja sam počela Ivu da stavljam na nošu sa sedam meseci, iako su mi govorili da je rano. ja sam nekako osećala da može i uradila po svom instinktu. Lepo je prihvatila, redovno kakila i piškila, čak sam je hvatala da kad je propuzala sa 10 meseci dođe do noše i hoće da sedne, to je tada bio njen način da kaže da hoće na nošu.
A onda, nekoliko dana nakon što je prohodala (krajem oktobra), probudila se ujutru i ja kao i obično da je stavim na nošu a ona u vrisak! I tako svaki put! Nisu pomagale ni priče, ni druga deca koja sede na noši, jednostavno ona je postala jedno od 'one' dece koja u nekom trenutku odbijaju nošu a sasvim lepo su je ranije koristila.
Pokušavala sam u međuvremenu da joj potpuno skinem pelenu tokom leta, na moru ali bez uspeha. Plakanje i plakanje.
I tako do pre mesec dana.
Ne mogu da verujem da danas traži nošu, 'mama kakim', 'mama daj meni nosu', i tako 2 puta danas, jednom kakila, drugi put piškila.
Presrećna sam

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Kada privikavati na nošu?
25.1.2013 0:27:38   
Mishica 77
Pedijatri savetuju da roditelji NE insistiraju na voljnom uspostavljanju mokrenja kod dece do druge godine jer to posle može dovesti do funkcionalnih poremećaja.
Znači, probajte često ali ne insistirajte. Kada bude spremno dete će pokazati. Neko ranije, neko kasnije. user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Kada privikavati na nošu?
25.1.2013 0:47:17   
Ivanka 75
Kad je I odbila da sedne na nošu ja nisam pokušavala jedno 6-7 meseci, ali baba i deda su svaki dan zapitkivali dete "kada ćeš da piškiš na nošu?" i mislim da je to bio jedan od razloga što je ona odbijala jer su mnogo smarali. Onda sam podviknula letos da je to moj posao i da oni sa tim nemaju ništa, to je moja obaveza i ja ću je sprovesti kad ja hoću. Na moru smo probali bez pelene i gaćica i nije išlo. Odustala sam 3 dan jer sam htela da mi dete uživa u pesku i moru.
Opet sam probala pred 2 rođendan u oktobru i opet nije išlo, ona nije htela da sedne na nošu, kao da je bauk.
I pred novu godinu promena. Prihvatila je da sedne na šolju sa adapterom, ali nisam insistirala da to bude nekoliko puta dnevno, jednom dnevno je bilo dovoljno.
Malo sam zabušavala kad smo bili u poset_i mojoj sestri u KG-u, pa se po povratku I razbole, napravili pauzu od 15-ak dana (od 5 do 20 januara) i evo od pre 4 dana druga pesma - drugo dete, sama traži, sama sedne, večeras je sama donela nošu iz kupatila.

Opet sam se raspisala, izvinite.

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 25.1.2013 0:49:06 >

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Kada privikavati na nošu?
25.1.2013 8:08:59   
nenja22
meni ivanka tvoja priča i jeste odličan primer onoga da treba uhvatiti trenutak kad je dete spremno i tada reagovati...sad, kod nekog deteta može biti sa godinu i po (mada mislim da je spontano to ređe) a kod nekog kasnije...jer šta bi ti postigla da si insistirala...sumnjam skidanje pelene mnogo ranije, a svakako puno više svojih iskidanih živaca, plus potencijalno (ne kažem da je to nužnost, ali postoji mogućnost i to ne mala, pa što je rizikovati) isfrustrirnu ćeru...

kosta ima 20 meseci i upoznat je i sa nošom i sa adapterom za wc šolju...ne odbija da sedne, ali je njemu to igrarija. primera radi, kad mm ili ja odemo u wc, on posle insistira da ga stavimo na adapter i glumi da kaki sa sve stenjanjem i sličnim radnjama :))) nošu ponekad dovuče (inače, ne stoij pri ruci kao igračka, ali mu je na dohvat ruke u kupatilu) pa pokazuje da ga skinemo, međutim, kad sedne, ne drži ga mesto ni dve sekunde, ustaje, obrće je, opet seda i sve tako...nikad ništa nije uradio ni u nošu ni u wc šolju i mislim da dok se to ne "uhvati" neće ukapirati totalno šta i kako ide, mada očito zna otprilike čemu služi...s' druge strane i dalje ne pokazuje one znake, tipa da mu smeta kad se ukaki, da se sakriva dok to radi i sl. tako da mi je to još jedan pokazatelj da nije spreman...svakako, kad krene lepo vreme biće u pamučnim pelenama po ceo dan, pa kad uhvatim momenat i učini mi se da je došlo vreme, obavićemo i tu akciju...

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Kada privikavati na nošu?
25.1.2013 8:13:22   
nenja22
i da, tija, znam da ne misliš ništa loše, ali veza između toga da li deca pričaju i da li su spremna za nošu, mislim da uopšte ne mora da postoji...sestrić je uveliko sa godinu i par meseci sastavljao proste rečenice, a sa godinu i po pričuckao bolje od nekih dvogodišnjaka (kako mi se čini, recimo, ovaj moj ako do dve godine sastavi koju rečenicu biće dobro :))) to i dalje nije značilo da je povezivao da treba da kaki i piški na nošu...da ne govorim o onome, što do nekle stvarno verujem da ima veze (ne mislim kao obavezno, ali kao neki prosek da) da dečacima to ipak malo kasnije dođe (iz dupeta u glavu, ahahhah :)))

< Poruku je uredio nenja22 -- 25.1.2013 8:14:52 >


_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Kada privikavati na nošu?
25.1.2013 8:24:42   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Verujte mi da ne želim da se pravdam i opravdavam i svoje postupke i razlog zašto mi dete ima dve godine i tri meseca i još uvek nosi pelenu po ceo dan, ali ja sam počela Ivu da stavljam na nošu sa sedam meseci, iako su mi govorili da je rano. ja sam nekako osećala da može i uradila po svom instinktu. Lepo je prihvatila, redovno kakila i piškila, čak sam je hvatala da kad je propuzala sa 10 meseci dođe do noše i hoće da sedne, to je tada bio njen način da kaže da hoće na nošu.
A onda, nekoliko dana nakon što je prohodala (krajem oktobra), probudila se ujutru i ja kao i obično da je stavim na nošu a ona u vrisak! I tako svaki put! Nisu pomagale ni priče, ni druga deca koja sede na noši, jednostavno ona je postala jedno od 'one' dece koja u nekom trenutku odbijaju nošu a sasvim lepo su je ranije koristila.
Pokušavala sam u međuvremenu da joj potpuno skinem pelenu tokom leta, na moru ali bez uspeha. Plakanje i plakanje.
I tako do pre mesec dana.
Ne mogu da verujem da danas traži nošu, 'mama kakim', 'mama daj meni nosu', i tako 2 puta danas, jednom kakila, drugi put piškila.
Presrećna sam


Cico, niko te ne osuđuje niti ti drži pridike user posted image pa ova moja je imala skoro 3 godine!!! Zaboravila sam u onom mom kilometarskom postu da dodam, da ako dete se ne privikne na nošu od starta ili ima problem kao naše što su imale, skloniti nošu i čekati pravi momenat.
Primer dodajem: Letos mi na plaži, reci.... Ani se piški i dotrči do kofice pune vode i sedne na nju i ispiški se. Sledeći put smo poneli nošu na plažu - nije je ni pogledala. Pa sam čekala još nekih 2 meseca.

Zaključak iz prethnog i ovog sada mog posta - ili ćemo ih navići čim počnu samostalno da sede, ili kada njima klikne.

p.s. kako je imala česte zatvore, 2-3 puta smo završavali u bolnici na klistiru i tada doktorka reče da je Ana jako pametna za svoje godine i da pametna deca po nekom nepisanom pravilu moraju makar sa nečim imati problem, kod nas je bila noša. Tako sam se ja dok menjam pelene tešila činjenicom da mi je dete jako pametno (na mamuuser posted image )

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Kada privikavati na nošu?
25.1.2013 8:41:10   
Modessty
Mene je moja mama terala da stavljam Danila na nošu od kad je počeo da sedi. Ona i moj tata su mu i kupili nošu. Probala sam par puta sa nepunih godinu dana i videla da od toga nema vajde. Nisam insistirala na tome da MORA pre druge godine da nauči da sedi na noši. On je rodjen u sred zime, pa to gledanje na starost i nije išlo pod ruku. Nisam htela u sred zime da ga odvikavam od pampersa. Takodje sam znala da moram prvih nedelju dana ja da budem uz njega, jer od babe i dede ništa nema - nikad ga ni na šta nisu naterali. Tako smo pampers skinuli 1. maja, na izletu kod prijatelja u vikendici, i tada je prvi put piškio stojeći. To mu se dopalo i više nije piškio u pelenama. ALi problem je bilo kakanje. Dok nismo ukapirali da nakon što je prvi put kakio u nošu njemu se to nekako zgadilo i bilo ga je sramota. Onda smo ga stavili na šolju na adapter i izašli iz wc-a i rekli da nas zove kad završi. Od tada smo savladali i kakanje.
U svakom slučaju, do septembra smo već bili apsolutno bez pampersa i bez kakanja i piškanja u gaćice. Desi mu se da se upiški jedino kad je prehladjen pa ne može da stigne do šolje ili noše (i dalje samo piškimo u nošu, a kakanje isključivo na šolji).

Ja bi vam svima rekla da ne insistirate na tome. Nego samo lagano i bez nervoze. Deca su različita. Možda se nečije dete stidi kao i moje.
Nakon nas pampers je skinula i naša seka Lara koja je već celu godinu išla u vrtić i tamo ih nisu naučili na nošu (inačer dva meseca je mladja od Danila). Morala je moja snajka sama da je uči, čim je krenuo raspust. I bolje im je išlo jer je Lara već gledala od Danila pa je htela i ona da "bude velika" user posted image A zahvaljujući Danilu i Lari nauči se mnogo pre drugog rodjendana i naša komšinica Djordjija. Za naše pojmove skinula je pampers rano sa svega godinu i po. user posted image Naša deca su već imala dve godine i par meseci.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Kada privikavati na nošu?
25.1.2013 15:39:48   
bebamama
Hej, recite mi gde ima da se kupe lepe, zanimljive nose, sa slikom nekom?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Kada privikavati na nošu?
25.1.2013 15:55:08   
nela79
Mi smo Vanji kupili bas lijepu nosu u Aksi. Imala je neku Disney sliku na sebi, bila je neke pastelno zelene boje. Nije bila ni skupa, cini mi se oko 450 din. Ma bitno da dijete ne zuljaju ivice kad sjedne na nju.

(odgovor članu bebamama)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Kada privikavati na nošu?
25.1.2013 16:17:52   
tijatija
Mozda zato sto sam ja moje odvikla rano i bez velike muke(hvala bogu) pa mi zbog toga bzvz, da deca koja pricaju nose pelene.Do skoro je nosila komsinicino dete, malo je mladja od MIlene a meni ona skoro 2 god nenosi i bas mi je bilo cudno.I isto tako kad vidim da dete veeeliko cucla.Mozda sam ja malo cudna po tom pitanju ali ima nas razlici user posted image

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Kada privikavati na nošu?
28.1.2013 15:06:53   
bebamama
Hvala Nela79... :)

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Kada privikavati na nošu?
29.1.2013 22:00:36   
Sesilija 83
Svako je dete prica za sebe,ja sam sa malenom krenula sa 10 meseci i zadovoljna sam kako je prihvatila...pre i posle spavanja se ispiski,a kad joj se kaki(ako to ne obavi u toku nekog sedenja kad i piski) ona me gleda i kao nesto mumla haaaahaaaa kaoda se napinje i ja je odmah stavim na nosu i posao gotov za par minutauser posted image
I da htedoh reci da ne pravi problem kad odemo kod mojih (gde ima nosa od sestrinih klinaca)
da koristi nosu druge boje i oblika...

< Poruku je uredio Sesilija 83 -- 29.1.2013 22:02:19 >

(odgovor članu bebamama)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Kada privikavati na nošu?
29.1.2013 22:05:14   
Sesilija 83
bebamama, ja sam mojoj K kupila prelepu nosu u Dexy-co, i bogamo je platillaaa bas bas, ali njoj ne odgovara jer je odgore ravna i nekako mnooogo visoka,pa smo je ostavili za kasnije a sad kupili neku obicnu od 400din ljubicas_tu muzicku...
http://www.letoshop.rs/proizvod/621024 ova je neprakticna za malo dete tj bebu... cuvamo je dok malo poraste....

< Poruku je uredio Sesilija 83 -- 29.1.2013 22:12:32 >

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Kada privikavati na nošu?
29.1.2013 22:23:43   
boba 11
sinu sam kupila obicnu nosu ali njega ne uzimam za primer jer je tek sa 2.5 prestao da piski u pelene,a cerki neku slicnu ovoji platila je u plastikari 350 din.Super je i lako joj je da sedne i ustane sa nje a odvikla se sa 1.5 godinu od pelenauser posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Kada privikavati na nošu?
29.1.2013 22:43:31   
Anoniman
I mi smo pre nedelju dana poceli sa privikavanjem, sada se zna, ujutru kada se probudi nosa i piskiuser posted image , jos malo pa cemo i pred dnevno spavanje, i uvece user posted image
uzela sam joj ovu http://www.formavs.com/components/com_virtuemart/shop_image/product/012_027_50dad65f0f9d2.jpg

(odgovor članu boba 11)
  Direktna veza do poruke: 542
   RE: Kada privikavati na nošu?
29.1.2013 22:44:29   
boba 11
slatka je bas

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Kada privikavati na nošu?
29.1.2013 22:48:26   
Anoniman
interesantna je, una se prvo igrala sa njom, da je upozna, pa smo poceli da je koristimo, a i muzicka je , zna gde se ukljucuje i po ceo dan igra uz muzikuuser posted image

(odgovor članu boba 11)
  Direktna veza do poruke: 544
   RE: Kada privikavati na nošu?
6.3.2013 8:49:41   
Anck Su Nmaun
Moram naci ovde negde post sta sam pisala kako sam Taru naucila na nosu user posted image user posted image nem ogu da se setim tacno ali znam da smo dva meseca pre konacnog skidanja pelene (koje je bilo pred 2 rodj) tek naucili redovno da idemo na nosu. I to je bilo, ujutru cim otvori oci na nosu, i tokom dana jednom -dva puta...

Hana nece ziva na nosu, vidi seku da ide u wc, i ona vuce svoju nosu, obigrava oko nje, cak vuce pelenu da skine al kad je skinem i stavim....odmah me vuce za ruke kao da je strah. Juce je pustim onako golisavu sa nosom da se igra i ona je pokusavala da sedne ali nista od toga. posle je vristala kad sam htela da joj obucem pelenu ... videla da je lepse kad si golisav user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Kada privikavati na nošu?
6.3.2013 16:34:52   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Trcosava

Cico, niko te ne osuđuje niti ti drži pridike user posted image pa ova moja je imala skoro 3 godine!!! Zaboravila sam u onom mom kilometarskom postu da dodam, da ako dete se ne privikne na nošu od starta ili ima problem kao naše što su imale, skloniti nošu i čekati pravi momenat.
Primer dodajem: Letos mi na plaži, reci.... Ani se piški i dotrči do kofice pune vode i sedne na nju i ispiški se. Sledeći put smo poneli nošu na plažu - nije je ni pogledala. Pa sam čekala još nekih 2 meseca.

Zaključak iz prethnog i ovog sada mog posta - ili ćemo ih navići čim počnu samostalno da sede, ili kada njima klikne.

p.s. kako je imala česte zatvore, 2-3 puta smo završavali u bolnici na klistiru i tada doktorka reče da je Ana jako pametna za svoje godine i da pametna deca po nekom nepisanom pravilu moraju makar sa nečim imati problem, kod nas je bila noša. Tako sam se ja dok menjam pelene tešila činjenicom da mi je dete jako pametno (na mamuuser posted image )

Znala sam da ima neka caka,user posted image ,kao sto sam pisala na temi odvikavanje od pelene,pa se necu punpo ponavljati,David je rano i tecno progovorio,sam izmislja price,boje vec zna,broji..ali nose se boji,a i visine na wc solji..Ispricam se sita s njim,ali on pelene ne ostavlja.Proci ce i to,sto Lesica rece,nece hvala bogu s njima u skolu user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
13.3.2013 8:50:37   
Anck Su Nmaun
Moje dete sedi na nosi...ljudiiiiii da li je moguce user posted image
moje dete samovoljno sedi na nosiiiiii user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
13.3.2013 9:24:41   
cockic
anck mladja ili starija?

sin je od dve i po godine poceo na nosu,a ceru planiram kad otopli.sto se nadam da ce biti skorouser posted image jao kako bi volela da je odviknem od pelena do septembrauser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
13.3.2013 9:44:43   
nela79

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Moje dete sedi na nosi...ljudiiiiii da li je moguce user posted image
moje dete samovoljno sedi na nosiiiiii user posted image user posted image

I moj Matija je poceo da sjedi na nosi. Ali mama, tj. ja , zaboravi da ja momentalno iz kreveta stavi na nosu, pa se covjek jutros ukakio u pelenu. user posted image Treba prvo ja da se navikenm na nosu user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
14.3.2013 23:39:30   
Yula
Ja sam ranije ovde ucestvovala u jednoj polemici da li navikavati dete na nosu i kada... Tada je moje dete sa 12m vec uveliko sedelo na nosi i tu piskilo i kakilo, ali ne zato sto je trazilo nosu, vec ga ja stavim par puta dnevno i uhvatim kaku. Nikada se nije bunio i voleo je da sedi na nosi. Negde sa 16 meseci dodju svekijevci i od tada on uopste vise nije kakio i piskio na nosi, sedi, gleda crtace, nekada nije davao ni da ga skinemo sa nose, ali nista ne uradi! Obucem mu pelenu i on se ukaki ili ubrzo, ili par sati kasnije, kako kada. Ja od tada odustanem i vise ga nisam stavljala na nosu do pre neki dan, opet pokusam i opet isto, sedi bez ikakvih problema, ali nosa prazna.

Pokusavala sam da mu objasnim, on je veoma inteligentan, odavno vec prica, peva pesmice, broji na dva jezika do 10 i do 20, ali nece da kaze kada mu se kaki, vec kada se ukaki on kaze da je kakio, nekada i ne kaze vec se krije, ljuti se kada treba da mu promenim ukakenu pelenu... Ne zelim uopste da ga forsiram, nikada nisam, ni u cemu, pa, planiram da mu od juna kada otopli i tada ce napuniti 2 godinice ( sada ima 21 mesec ), skinem pelenu i da ga pustim da ide u gacicama, pa se nadam da ce brzo skapirati da gacice nisu pravo mesto za kaku...

< Poruku je uredio Yula -- 14.3.2013 23:53:15 >


_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prva ljubav (Ti i ja)
video
Peva: dečiji hor Vrapčići
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Фудбал.
Admin

За кога навијате на Еуру 2024?

Click Here