|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
15.7.2012 19:32:18   
nenja22
hahaha, sjajno user posted image

inace, sestrić isti ovakav
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Moj sin ide iz krajnosti u krajnost prepodne je baletan hoda na prstima.pravi spagu(ja nikad nisam mogla tako a bila gimnasticarka) a onda popodne podivlja(gledao je neki crtani nindzago)i onda samo ide po stanu tuce se,izvodi karate sa sve onim kricima ha-hu-ha


_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
15.7.2012 19:50:59   
Iwana87

user posted image
Moj genije na pitanje sta hoce mama da rodi batu ili seku,kaz ne,rodi mama kola
I tako pitam hoce li on da cuva bebu,da je hrani i presvlaci,kaze da.
Pie voda,luca jajce,kobasice,bebe mudi(smrdi),ja kazem da beba se ukaki i smrdi,
Beba kaka nosu(koju on inace bojkotuje)
Bili smo kod mojih,cale na stolu drzi neku bateriju za mob,nova,upakovana
M se okrene kaze mama telije(baterija) ,ja pitam odkud ti znas sta je na sta on kaze pisuva tuka((makedonski prica)

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
15.7.2012 20:40:34   
MicinaMama
hahaha...evo kod nas je neeki dan bio jedan "spektakl"...

Ja razgolitila micu (skinula pelenu) i ona je tako trckarala po kuci.Ja stavila slusalice na usi da poslusam jednu pesmu.Nije proslo pola min mene moja Mica pipkajuci doziva,ja pogleda u nju a ona u ruci nosi govanjce i vice fijjj.

Ja sam pukla od smeha,ona je meni mozda i trazila tutu ali je ja nisam cula pa mi macka donela da mi pokaze sta je uradilauser posted image

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.7.2012 9:11:13   
minna
Gleda Vlada juce ujutru crtani, uzme daljinski promeni kanal i tu neki pop nesto prica, a on meni vice - mama, deda mraz!! user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.7.2012 10:01:41   
pandina
IZVORNA PORUKA: minna

Gleda Vlada juce ujutru crtani, uzme daljinski promeni kanal i tu neki pop nesto prica, a on meni vice - mama, deda mraz!! user posted image


user posted image user posted image user posted image Car!

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.7.2012 10:37:41   
Modessty

IZVORNA PORUKA: MicinaMama

hahaha...evo kod nas je neeki dan bio jedan "spektakl"...

Ja razgolitila micu (skinula pelenu) i ona je tako trckarala po kuci.Ja stavila slusalice na usi da poslusam jednu pesmu.Nije proslo pola min mene moja Mica pipkajuci doziva,ja pogleda u nju a ona u ruci nosi govanjce i vice fijjj.

Ja sam pukla od smeha,ona je meni mozda i trazila tutu ali je ja nisam cula pa mi macka donela da mi pokaze sta je uradilauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.7.2012 10:42:07   
Modessty
moj sin obožava lego ninjago i kad god ima priliku dohvati gumeni nož koji mu služi kao mač i maše njime i jurca po kući.
Tako se desilo da je došo naš drug i da ga začikava dok ovaj imitira ninju. I Danilo naravno prihvati igru i pravo na njega onim nožem po glavi uz poklik"haaaaaaa nindžaaaaa gooooooo ha ha" . Tako je puklo da sam ja istrčala iz kuhinje da vidim šta je to palo user posted image a ono pao "mač" drugaru na glavu i on jačue na sav glas user posted image user posted image user posted image mm i ja vrištimo od smeha, drug kuka a Danilo jadan u čudu nezna dal treba da se smeje ili ne user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.7.2012 20:20:07   
Figaro88
Modesty tako nadrlja i moj brat cestouser posted image
Mazim se ja sa braticem i pricam mu :-ti imas bebeli tomak,i bebelu guzu....
A on ce meni-Imam i pisuuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.8.2012 9:20:06   
Anck Su Nmaun
Juce sam se ismejala mojoj otkacenoj devojcici!
Inace sam u bolnici i dosao mm u posetu i prica mi kako je flomasterima obojila psa user posted image
Kazu sav je saren jadnicak user posted image

Posle podne saljem sms pitam sta mi rade bebe, a ona kze evo Tara prska kompresorom po dvoristu user posted image user posted image Sta tom detetu nece pasti na pamet sve !!!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.8.2012 9:51:24   
Anoniman
Zašto si u bolnici? user posted image

Marko juče: "Ti si mama prase, ti se tata prase, ja sam Maka prase!" user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.8.2012 9:52:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty


IZVORNA PORUKA: MicinaMama

hahaha...evo kod nas je neeki dan bio jedan "spektakl"...

Ja razgolitila micu (skinula pelenu) i ona je tako trckarala po kuci.Ja stavila slusalice na usi da poslusam jednu pesmu.Nije proslo pola min mene moja Mica pipkajuci doziva,ja pogleda u nju a ona u ruci nosi govanjce i vice fijjj.

Ja sam pukla od smeha,ona je meni mozda i trazila tutu ali je ja nisam cula pa mi macka donela da mi pokaze sta je uradilauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.8.2012 10:27:39   
Shishica
user posted image jao oni su souu.

Ema je pre neki dan dosla do mene i rekla: "Mama imam kaku.." (u gacama je) "Kakila si? Imas kaku?" "Neee! NE! Imam rep..kao zec..vidi !!!"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.8.2012 10:33:56   
marince1
Ostavila ja mm i Davida u krevetu i otisla da D. donesem vodu.
Usput svratila do wc-a i tako...
Kad se vratim,oni spavaju.
Ja pridjem i tiho sanem mm ''Jao vidi,pa on vec spava'', u tom moentu David otvara jedno oko i pospano kaze: ''Jeste mama,tata spava'' user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.8.2012 22:01:03   
*milica*
Na ovoj temi nisam dosad pisala. Temaica je super i slatko sam se smejala citajuci par stranica.

Evo Sofijinih bisera.
Pre par dana se igra sa bratom sa pistoljem na vodu. Ciljaju njih dvoje na mene i Stefana i kaze Sofija :"dobar dan i dovidjenja,crknite"

Pre par meseci, svadja se sa dedom i kaze mu "cuti bre deda vise, mozak me boli od tebe" .

..pravi Sofija meni frizuru, redja mi milion snalica i komentarise "mama sve mi vise licis na Vecu Vesticu"

ima toga jos, ne mogu sad da se set_im svih...

< Poruku je uredio *milica* -- 1.8.2012 22:04:13 >


_____________________________

Stefan i Sofija NASA SRCA DVA NAJDRAZA!!!!


(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
2.8.2012 13:33:00   
pandina

IZVORNA PORUKA: *milica*

Pre par meseci, svadja se sa dedom i kaze mu "cuti bre deda vise, mozak me boli od tebe" .



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *milica*)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
9.8.2012 16:34:07   
lanajelena
Vozimo se mi juce kolima tek ce Dusan vruce je,mm da upalim klimu D: ne kimu,Pepu user posted image user posted image

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
9.8.2012 16:51:54   
liliana
Pre par dana vodili mi Tinu u Jagodinu u Zoo-vrt. Od silne sreće nije znala šta će. 100 puta se vraćala kod foke, a pošto je tu strašno mokro i klizavo, Tina se oklizne i padne, razbije nosić, i brizne u plač. Sve je odzvanjalo od njene dreke. Ja se uplašila da nije povredila nosnu kost ili nešto slično. Nosim je, ne mogu da je smirim da pogledam. Dođemo tako do kaveza sa lavovima, preko puta kog ima par klupa. Tu sednemo. Ona i dalje plače...
Od njene silne dreke, lavovi se uznemire i najveći mužjak počne tako glasno da riče, da su se svi preplašili.Tina se okrene prema njemu, pogleda ga, obriše suzice i ispruži ručicu prema njemu, sa dlanom otvorenim na gore, pa reče:"Eeej, do"ta je bijo!!!" (Ej, dosta je bilo!)

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
14.8.2012 11:20:44   
lanajelena
Lana: mama ribice su pojele svu hranu sad izgleda jedu govnauser posted image user posted image

< Poruku je uredio lanajelena -- 14.8.2012 11:21:02 >

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
14.8.2012 23:40:39   
madre
user posted image blesava je skrozuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
20.8.2012 10:01:22   
malik
Uspavljujem naveče mlađe dete, ležimo zagrljeni, kad odjednom:
- Mama, imaš kafu?
- Pa nemam.
- Ti mama zezaš. user posted image user posted image

_____________________________

"Mama pava. ............... Kako to?"

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
20.8.2012 12:27:46   
Modessty
user posted image user posted image user posted image
e stvarno se uvek lepo nasmejem!

pre nekoliko dana vozim u kolicima Danila i našu seku Laru (koja isto ima 2 god). Sede jedan iza drugog. Ulazimo u Rodu i Danilo počinje da se žali :"aoooo ona me bijeeeee!" A posle par sekundi :"aooooo ona me i ljubiiiii" KAže mu prodavačica kroz smeh da je lepo kad ga devojčica ljubi. a on će njoj:" Nije to devojcica! To je moja seka Lala" user posted image user posted image user posted image
A ova mala odpozadi viče:"Tetoo dobaj dan! Ja sam Lala!" user posted image

(odgovor članu malik)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
20.8.2012 12:37:28   
Ognjenka
Odemo mi juce da vidimo sestrica (3.5 godinice) koji je upravo dosao sa letovanja. Bili su u Jebigatu (Egiptu).
Mi na vrata a, on vice:
-Tetkaaaaa! Divnooooo! Tebe nije pojela zmija!
ja:
-Nije ljubavi. Kakva to zmija moze da pojede tetku? Tetka je velika.
on, tuzno:
-Ne znam. Moskra (morska). Sanjao sam u Jebigatu da te je pojela zmija, pa sam plako'.

zlato tetkino user posted image

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
20.8.2012 12:39:42   
madamme
ognjenka, lepo te je videti (procitati) makar na ovim temama.
nema te na crticama.
pozz

ps. mali je urnebesan!user posted image

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
20.8.2012 12:42:03   
Modessty
ognjenka! sjajan je ha ha ha haha user posted image

(odgovor članu madamme)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
20.8.2012 12:46:03   
Ognjenka
Madamme, tu sam, citam redovno, samo ne pisem puno. Malo sam se umorila od svega, posle spontanog. Sad se spremam za more, pa cemo posle videti. Moram malo da napunim baterije.

Mod, i tvoji su urnebesni! Koliko se decaci i devojcice razlikuju, a svi su fantasticni na svoj nacin. Ljubi Danila puno.

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prva ljubav (Ti i ja)
video
Peva: dečiji hor Vrapčići
5 stvari neurolog i psihijatar ne bi dozvo...
Mozak se najbrže razvija u detinjstvu, brže nego u bilo kom drugom delu života.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here