|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnički meni
5.7.2012 8:17:21   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jovicaa

nina jesi ti hercegovka?


Neee user posted image Po čemu ti se čini? Inače sam ličanka, rodom vojvođanka user posted image
Mada hercegovci nisu geografski predaleko od ličana.

Ja sam sa Mihajlom isto ležala i samo 10kg dobila, ali mislim da mi je ovaj put apetit čak i slabiji. Ja sebe teram da jedem što raznovrsnije svaki dan, ali to su bebi količine. I što ja doručak jedem u 7:30, ručak u 14h, a večeru 18:30. Ima dovoljno razmaka. Juče mi se uopšte recimo nije večeralo, pa sam salo zbrkala salatu, a kad sam legla oko 23h počela da zavijaju creva user posted image Samo sam ih stavila na Ignore, i brže bolje zaspala user posted image

Danas ne znam šta ću ručati, jer svekrva kuva, ali evo i doručak sam jedva pojela-2 pohovane tikvice (koluta) i jedan paradajz sa čašom jogurta... Kao da mi je kamen u stomaku!

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 1426
   RE: Trudnički meni
5.7.2012 8:38:44   
Bebilina
Ja sinoc smuckala 5 vrsta povrca (brokoli, karfiol, sargarepa, asparagus, mini kukuruz) i "slaninu" (meso, nema trunku masnoce, pa ko zna zasto take naziv nosi user posted image ) sa pogacicama od kima i u besamel sosu. Sve zapekla u rerni. Za dezert su cujem jeli mafine. user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1427
   RE: Trudnički meni
5.7.2012 17:07:50   
jovicaa
napisala si masala, a to hercegovci stalno govore. i meni je baba po ocu licankauser posted image
ma ja ne znam sta je ovo, ako ovako nastavim, pojescu sama sebe.
evo vec sam gladna a pre 2 sata sam pojela dve punjene paprike.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 1428
   RE: Trudnički meni
5.7.2012 18:03:47   
Anoniman
Danas sam baš izbrljala klopu

doručak: dve pohovane tikvice, paradajz i 2dcl jogurta
užina: jedna mala kriška lubenice i svež sok od narandže
potom mi je pozlilo... user posted image
užina 2 (čekala u bolnici satima, ručak se odložio): wellness pločica sa semenkama i medom
ručak: malo supe od povrća, parče mesa, krompir i povrće sa tanjirače (svega šaka jada) i kupus salata...

I uopšte nisam gladna... Možda malo žedna. Jutros mi se činilo da bih pojela sladoled danas, ali čekanje na 40 stepeni satima je ubilo svaku želju za hranom...

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 1429
   RE: Trudnički meni
5.7.2012 22:06:01   
jovicaa
to je ok nina, nemoj se siliti ako nisi gladna, zna organizam sta mu je potrebno, mozda jos neko voce eventualno zbog vitamina, ili povrce sirovo
moj jedini danasnji greh je bio kesica cipsa, tako da se dobro drzim za saduser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1430
   RE: Trudnički meni
9.7.2012 10:19:06   
Anoniman
Doručak: pahuljice u mleku
Užina: parče dinje
Ručak: domaća juneća supa, šnicle i varivo od blitve sa kiselim mlekom
Užina: puding od jagode user posted image
Za večeru mi bilo pretoplo!!! Samo vode, vode, vode... user posted image

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 1431
   RE: Trudnički meni
9.7.2012 14:52:20   
Yag
Danas:

D:omlet + paradajz i sir
U:snita hljeba sa kisalim vrhnjem i cokoladica bueno
R:sarma...:))))
U:Kapucino i snickers...:((( nemogu da mu odolim
V:opet sarma

da imam u vidu dorucak prva uzina i rucak su zavrsili u WC sokoljki..:(((

_____________________________

21.12.2012. end of the world but my world start again 21.12.2012. SANIN ;)))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1432
   RE: Trudnički meni
16.7.2012 8:51:54   
Anoniman
Doručak: kačamak sa sirom i čaša jogurta
Užina: breskva
Ručak: pileća supica, zapečen kariol sa belim mesom i salata od paradajza i krastavca
Večera: uštipci sa feta sirom user posted image pojela malo više nego što mi trebalo user posted image

(odgovor članu Yag)
  Direktna veza do poruke: 1433
   RE: Trudnički meni
16.7.2012 10:14:13   
Bebilina

IZVORNA PORUKA: Bebilina

Ja sinoc smuckala 5 vrsta povrca (brokoli, karfiol, sargarepa, asparagus, mini kukuruz) i "slaninu" (meso, nema trunku masnoce, pa ko zna zasto take naziv nosi user posted image ) sa pogacicama od kima i u besamel sosu. Sve zapekla u rerni. Za dezert su cujem jeli mafine. user posted image

Ja ovo kucala za sta ste pravili, pa se pitala sto nema posta tamo user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 1434
   RE: Trudnički meni
21.7.2012 19:03:05   
Anoniman
Doručak: voćna salata (banana, šljiva, brskva, kupina)
Ručak: povrćna čorba, pohovani patlidžan, varivo od graška, salata od paradajza
Užina: kupine i šljive
Večera: prženice sa pavlakom i crnim lukom

Danas sam uglavnom pasla, da bih otišla na wc user posted image I uspelo mi!

(odgovor članu Bebilina)
  Direktna veza do poruke: 1435
   RE: Trudnički meni
21.7.2012 22:53:54   
jovicaa
ja bolje da ne pisem sta sam jela danas, danas je bio hardcore dan, mada bilo je i dosta povrca i voca sirovog, sto moze da izvadi situaciju...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1436
   RE: Trudnički meni
21.7.2012 23:38:51   
Zemunka85
Zavidim vam sta sve klopate. Mene vec neko vreme muce taaaaakve kiseline, od kojih BUKVALNO gubim svest :-(.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1437
   RE: Trudnički meni
22.7.2012 16:02:12   
Anoniman
Doručak: kačamak i čokoladno mleko - doručkovala sam sa mojim detetom user posted image
Užina: breskve i šljive
Ručak: tanjir čorbe, šnicla i krompir i salata od kupusa
Užina: šolja kupina
Za večeru će mi mama doneti pitu sa slatkim sirom i suvim grožđem user posted image

(odgovor članu Zemunka85)
  Direktna veza do poruke: 1438
   RE: Trudnički meni
3.8.2012 12:38:47   
meyo
ja sam za sad zadovoljna mojim menjem jedem kad sam gladna i to sto bilo a izbjegavam slatko
i mogu reci da mi prija slatko mlijeko tamanim, veceram ponekad samo voce jer mi prija, a rucak uobicajen supice meso salata i slicno,
juce sam kuvala punjene paprike, a prekjuce sataras sa pirincem, tako da se sada ljeti uziva uz sve ovo povrceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1439
   RE: Trudnički meni
8.8.2012 15:44:59   
Anoniman
Danas sam se prejela....................

Doručak 7:30: dva parčeta sa pavlakom, malo kuvano jaje, jedan paradajz, domaća šunka i šolja jogurta
Užina 11:30: 1 breskva i 2 šljive
Pošto su mi prokrčala creva do ručka, grickala sam još i malo suvog grožđa i leblebije u međuvremenu user posted image
Ručak 15:30: domaća krem supa, lovačka šnicla sa pirinčem i kupus salata...

Ako ogladnim do večeri biće pravo čudo!!!

(odgovor članu meyo)
  Direktna veza do poruke: 1440
   RE: Trudnički meni
8.8.2012 18:08:09   
red3lilu
Presušujem polako, stalno sam gladna, ne znam šta se događa!!

doručak: 2 tosta+margarin+po 2 kriške parizera+feta sir+1 paradajz + pola kuvanog kukuruza + 2 kriške dinje
užina: 2 breskve + 1 čaša soka od breskve
ručak: 0,5l povrtne čorbice (tikvice,krompir, peršun, paradajz,šargarepa) + tikvice zapečene u testu za palačinke pun veliki tanjir
užina: velika kriška lubenice + pola kukuruza
užina II: 0,5l iste čorbice

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1441
   RE: Trudnički meni
8.8.2012 18:37:25   
MicinaMama
eto meni nadjose problem u trudnoci da ne jedem dovoljno user posted image ,imam mnogo ketona u urinu.

E sada drage moje imate li savet sta da jedem povodom toga?

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 1442
   RE: Trudnički meni
8.8.2012 20:09:50   
red3lilu
Možda bi bilo bolje da pitaš minu na temi o ishrani...

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 1443
   RE: Trudnički meni
8.8.2012 20:27:44   
jovicaa
ja sam danas monstrum.. ne znam sta se dogadja sa mnom... nikad u zivotu se nisam ovako prezderavala, a ni gojila ovoliko...
pojela sam 2 puna tanjira plazma keksa i mleka?!
pa oko 17 h rucak pun tanjir slatkog kupusa plus dva parceta hleba i majoneza plus paradajz.
a u medjuvremenu sam jela lubenicu...
i videcemo sta cu jos da strpam u sebe do uvece..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 1444
   RE: Trudnički meni
8.8.2012 20:36:40   
red3lilu
Heheheh, jovice a di je kraj trudnoće user posted image
Ja ne smem da napišem šta sam još pojela nakon što sam ono napisala popodneuser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1445
   RE: Trudnički meni
8.8.2012 20:42:35   
jovicaa
pa to ti pricam... uvek sam mislila da su zene koje se prenagoje u trudnoci razmazene... zato sto sam se ja u prvoj ugojila samo 10 kila... a sad ne mogu da prepoznam sebe... jede mi se sve sto ne treba i ne mogu da se obuzdam... majonez ne jedem uopste inace(u normalnom stanju)

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 1446
   RE: Trudnički meni
8.8.2012 20:44:16   
jovicaa
pa ti si pri kraju a jos uvek krkas... a je se nesto naadala da cu jesti manje u devetomuser posted image
kako planiras da se porodis?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1447
   RE: Trudnički meni
8.8.2012 20:45:32   
Anoniman
Majonez sa slatkim kupusom user posted image user posted image

I da dodam večeru, upravo obavljenu: šopska salata sa pirinčem od ručka user posted image

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 1448
   RE: Trudnički meni
8.8.2012 20:50:07   
red3lilu

IZVORNA PORUKA: jovicaa
kako planiras da se porodis?


Prirodnouser posted image

Nećeš verovati ovako žderem a nedeljno dobijam po 10dkg?! Gde mi ode (delimično znam)user posted image ... a ostatak?!user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1449
   RE: Trudnički meni
8.8.2012 20:55:49   
jovicaa
sa epiduralom ili bez?
ma super ako se ne gojis.. koliko si se ugojila do sad?
a pazi ja sto te ispitujemuser posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 8.8.2012 20:56:13 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 1450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Cvećka: Moja porođajna priča
Prva VTO i to uspešna, doktor na UZ vidi dve mrvice, našoj sreći nema kraja! Naravno, kao kod svake trudnoće, velike bri...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here