cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Pražnjenje creva kod novorođenčadi

  
clock-img

09.09.2017, 13:38

clock-img

Tatjana.87

pencil-img

1063

Joj Krin znam sve to ali frka mi je jer svi kažu kao to se dešava ali ni jednog trenutka niko nije rekao koliko maximum da čekam! Kao blesava svaki dan radimo vežbice, masiramo tibu ali čini mi se bez uspeha čak ponekad kada ga presvlačim on se kao napinje i onda se mukica upuški samo user posted image

clock-img

09.09.2017, 13:40

clock-img

krin 40

pencil-img

5658

Pa razumem ja tebe ali ne mozeš mu izazivati svaku stolicu.Ako dete ima problem promeni pedijatra,pretresi sve živo

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

clock-img

09.09.2017, 13:56

clock-img

Tatjana.87

pencil-img

1063

Da znaš da ću je verovatno promeniti user posted image
I onako nas je i u tiršovu poslala a da nije rekla da radimo analize urina... išli smo za bezveze..u četvrtak kada sam je nazvala rekla je eto majka probajte sa klizmicom pa ako ne bude kakio dođite pa će ona da vidi šta se tu dešava
Šta će da pita gospodine bebo zašto nećeš da kakiš!

clock-img

09.09.2017, 14:03

clock-img

degu

pencil-img

11332

Nazalost ide od godinu dana, proverila sam. Kako mu je pomogla dr-ka prosli put?
Dojis i dalje? Pokusaj ti da pijes Donat vodu, Mg mivelu. Kako beba napreduje? Ja verujem da je sve u redu, ali razumem te, i ja bih brinula.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

clock-img

09.09.2017, 14:36

clock-img

Tatjana.87

pencil-img

1063

Da dojim i lepo siki čak je kaže patronažna po prilici halapljiv nasiki se puno pa onda bljucne i lepo napreduje za ovaj period! Joj popiću bilo šta samo da njemu bude dobro i da se ne pati! Poslala sam muža u market po vodu!!user posted image a dr je bukvalno vrh malog prsta stavila u guzu i nakon pola minuta on je počeo da kaki.

clock-img

10.09.2017, 21:42

clock-img

Tatjana.87

pencil-img

1063

Drugari!! Mi smo kakili konačno!! Mojoj sreći nema kraja! Danas mu ceo dan nisam davala vodu. I jedina je razlika što sam danas u čast godišnjice braka kod mojih popila pola čaše piva i jednu baklavu (mama rekla da je pivo dobro hehehe) hvala vam puno za podršku i pomoć!!!user posted image

clock-img

10.09.2017, 21:48

clock-img

degu

pencil-img

11332

Bravo user posted image
Ma ja sam sigurna da on tvoje mleko koristi maksimalno i nema nesvarenih produkata dovoljno da bi cesce kakio. Ih ako pivo pomaze, pa to je milina user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

clock-img

10.09.2017, 21:57

clock-img

Tatjana.87

pencil-img

1063

Joj muž i ja smo skakali kao mala deca on nas gleda koveli vidi budala!! Joj već sam mislila da ćemo opet kod lekara morati!! Juuu htela sam istog momenta da vam napišem baš mi je laknulo!! I muž me odmah pitao možemo li sada da nastavimo normalno da živimo haha joj eto za ubuduće da zna neko ako mu bude frka znači pola čaše piva i baklava ako treba i recept za baklavu ću da napišem!! user posted image samo kad je on meni kakio!!!

clock-img

10.09.2017, 22:02

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24749

Super, sad mozete da odahnete user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

10.09.2017, 22:07

clock-img

Tatjana.87

pencil-img

1063

Jeee daa uspeli smo dve stvari u jednom danu!! Uspešno smo se provozali u kolicima i kakili!! user posted image

clock-img

10.09.2017, 22:42

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Joj kad se setim, moj D je u tu fazu usao kad je poceo sa cvrstom, malo kasnije, oko 8. meseca. Bilo je pakleno, ali je proslo. Znam da je kaka tada kao poklon :). Secam se da sam pre podne radila sa njim vezbe, masirala, isto to sa toplomerom kad bas zagusti.... A on je i danas dete koje kaki popodne, ne ujutru :). Super Tatjana i samo strpljivo!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

10.09.2017, 22:49

clock-img

Tatjana.87

pencil-img

1063

Joj draga svanulo mi je!! Taman završio sa dojenjem i ja ga podigla da podigne pa da ga ubacim u krevetac kad ono davno zaboravljeni zvuk iz pelene! Juu sad mi se više i ne spava imam osećaj da sada mogu sve! A mogu reći da sam bila na ivici da upadnem u žestoku depresiju pošto su i moji i suprugovi bili u fazonu da ja radim nešto pogrešno!! Sad mi dođe onu ukakanu pelenu na nosić da im natrljam user posted image Nadam se da se neću više vraćati u ovu temu osim kao pomoć hehe ( pošto sada jelte imam neko iskustvo)

clock-img

10.09.2017, 23:53

clock-img

degu

pencil-img

11332

Nemoj vise nikome ni da pricas, samobte opterecuju bezveze. Rosita i Doda kaki popodne ili uvece user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

clock-img

03.12.2017, 02:00

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4591

Moja mustra nekad kaki 5puta dnevno a nekad govance cekamo kao ozeblo sunce danima.

clock-img

06.03.2018, 09:36

clock-img

Dora89

pencil-img

3151

Uglavnom 1x dnevno. Sećam se kako je urlala dok nije izbacila mekonijum. Nikad više nije baš tako jako plakala. Plakala sam i ja sa njom.

clock-img

06.03.2018, 13:52

clock-img

Dora89

pencil-img

3151

Inače, za pražnjenje bebe normalno je "pravilo sedmice" - sedam puta dnevno, jednom u sedam dana, i sve između toga!

clock-img

06.03.2018, 13:54

clock-img

Mala Elena

pencil-img

11043

Lepo receno i lako za pamcenje user posted image

clock-img

06.03.2018, 14:03

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Hahahaha, super, nisam to znala 😊
Mi spadamo u ovu prvu gtupu - sedam puta dnevno user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

11.04.2018, 09:40

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

N stolica ide uz podoj. Nakon podoja zaspi. Ja ga presvlačim uglavnom pre podoja. Što znači da bude često ukakan dok spavauser posted image . Ne znam da l mi je manja šteta to ili posle podoja da ga budim, da bljuca, štuca... Kako vi?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

11.04.2018, 09:44

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

a da das jednu sisu pa promenis pelenu pa drugu sisu? Kaki napocetku podoja ili na kraju?

clock-img

11.04.2018, 09:53

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Na sredini otprilike. Dajem jednu sisu po podoju, ne znam, jedino tako da probam, ali sve varijante druge su mi beskrajno razvlačenje. Opet ne valja ni da je ukakan toliko :(

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

11.04.2018, 10:05

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

eh pa da, ja sam davala jednu pa drugu u istom podoju pa onda krecem podoj s onom dojkom s kojom sam zavrsila. Nisam jedan podoj jedna sisa vec obe. E sad neko kaze beba tad ne napreduje sjajno jer vuce prednje mleko ali ja mislim da se tako podjednako stvori u grudima mleko pa i iz jedne dojke izvuce sve i iz druge izvuce sve i ja sam je presvlacila znaci izmedju promene

clock-img

11.04.2018, 10:16

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Pravo da ti kažem, od kad ima mleka normalno, jedna po podoju jer mu je to dovoljno, imam utisak. E sad kad bi se prao i budio izmedju, verovatno bi povukao i iz druge.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

11.04.2018, 13:12

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

Nama su savetovali prvo jednu 15 min u pocetku pa drugu 15 min posle skracivati vreme ali u svakom slucaju obe. I ako se tako nesto desi presvuci izmedju promene. Tako cu i ovaj put. svaka patronazna drugacije savetuje svaki pedijatar drugacije svaki ginekolog drugacije ja cu odlepiti

clock-img

11.04.2018, 13:54

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

I obavezno za sledeci podoj poceti iz sike na kojoj je prethodno zavrsen podoj.
Ja ovaj put nisam uopste na to obracala paznju, i desavalo se da kaka bude ne bas zuta kao sto bi trebalo...
Onda su mi objasnili da je moguce da beba siki samo to pocetno mleko, ne dodje do onog masnijeg koje malo kasnije izlazi.

_____________________________

,,Carpe diem"