cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo

  
clock-img

06.05.2014, 11:12

clock-img

Anhelito

pencil-img

188

Ja danas saznala da nosim decaka i devojcicu user posted image

clock-img

06.05.2014, 11:36

clock-img

Peace*

pencil-img

4881

user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

clock-img

06.05.2014, 14:45

clock-img

madre

pencil-img

6600

nije moglo lepse ispasti, bravooouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

06.05.2014, 16:23

clock-img

Lepterija

pencil-img

445

user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Lepterija -- 6.5.2014 16:24:01 >

clock-img

06.05.2014, 19:27

clock-img

tillia

pencil-img

310

Anhelito,divnoooo!user posted image

clock-img

06.05.2014, 19:28

clock-img

nata11

pencil-img

9214

user posted image user posted image Predivno !

_____________________________




clock-img

11.05.2014, 12:48

clock-img

Anhelito

pencil-img

188

Hvala devojke :) Ja vec imam jednog batu od dve godine a sto kaze doktor, kada ih je troje onda neka je raznovrsno haha

clock-img

11.05.2014, 16:04

clock-img

NadaR

pencil-img

10840


IZVORNA PORUKA: Anhelito

Ja danas saznala da nosim decaka i devojcicu user posted image



Divno ! user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

14.05.2014, 19:17

clock-img

cvećka

pencil-img

876

IZVORNA PORUKA: *Maki*

Samo da znate da sam ugrabila malo vremena da dodjem na rr posle 4,5 meseca user posted image Rastemo, čuvamo se, sve je zanimljivije. Jel tako Cvećka? user posted image



Nego sta je nego zanimljivije user posted image rastu kao iz vode covece... i svaki mesec je malo lakse [:
Anhelito cestitam ti, bice to najlepse drustvance! (:

clock-img

14.05.2014, 19:37

clock-img

Dani.kv

pencil-img

1634

Poz za mame dupliceuser posted image

clock-img

14.05.2014, 19:49

clock-img

anci kv

pencil-img

3355

user posted image user posted image
Cvećka,Dani pa gde ste vas dve?

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

clock-img

14.05.2014, 23:43

clock-img

Dani.kv

pencil-img

1634

Evo ja sam jos uvek ziva sa ovo moje dvoje dece. Malo su ojacali. U subotu pune cetiri meseca. Tata im stize pa vadimo pasose. U junu odosmo u goste, kuci. Kako su druge duplice

clock-img

16.05.2014, 10:40

clock-img

cvećka

pencil-img

876

Mi smo isto zivi ((: imamo sedam i po meseci, po 8,5kg, po dva zuba, vrtimo se, podizemo na kolena, puzimo, jos ne sedimo samostalno... A jedemo sve i svasta, najvise volimo palentu, blitvu, spanac, meso, krompir, griz... (: Dunja bas ima temperaturu od juce, idemo jos malo kod lekara.... Prijavili smo se za vrtic od septembra, cekamo jun da saznamo jesmo li prosli prijemni ((:
Pozdrav za sve! Anci user posted image

clock-img

03.06.2014, 12:34

clock-img

smejalica88

pencil-img

59

Evo i ja da se ovde prijavim,i ja sam duplica ili mozda troduplica videcemo user posted image juce bili na prvi uz i vide se lepo dva smeska a treci takodje ali on se jos nije lepo prikacio pa tako da niti je tamo niti ovamo user posted image mi koliko smo srecni toliko smo se uplasili.. Za 10 dana ponovo uz pa cemo videti kakvo je stanje, a koja sam nedelja ne znam ni ja niti mi doktorka rekla. Kako se racunaju nedelje kada se radi vantelesna,sta vi mislite? Odnosno pocetak trudnoce..

clock-img

03.06.2014, 22:32

clock-img

Dani.kv

pencil-img

1634

Smejalice racuna se kao i svaka druga. Prvi dan poslednjeg ciklusa. Nek je sa srecomuser posted image

clock-img

05.06.2014, 18:52

clock-img

smejalica88

pencil-img

59

drage moje ja sam sinoc malo prokrvarila,svetlo smedje onako tackicama da li se to nekoj dogodilo? doktorka mi rece za sada mirovanje i utrogestan i kao nije ozbiljno dok je tako,ali ja se strasno plasim za svoje bebe a inace sam tu valjda peta nedelja user posted image da li neko ima iskustva sa tim?

clock-img

06.06.2014, 12:16

clock-img

viking

pencil-img

6644

Meni se desilo u 11. nedelji, i sve je bilo ok. Može da se desi da je sada vreme za menstruaciju, pa zato (tako su meni rekli).

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

12.06.2014, 15:34

clock-img

tillia

pencil-img

310

Smejalice,dobrodosla!user posted image

clock-img

31.07.2014, 22:43

clock-img

efes

pencil-img

7

Присутна 17 недеља. Полове нисам хтела да знам мада је др рекао да је видео пол једне бебе. По параметрима са уз напреднији смо мало од просека. Ал се зато мама мало више угојила

clock-img

17.08.2014, 18:29

clock-img

anita

pencil-img

1679


IZVORNA PORUKA: smejalica88

drage moje ja sam sinoc malo prokrvarila,svetlo smedje onako tackicama da li se to nekoj dogodilo? doktorka mi rece za sada mirovanje i utrogestan i kao nije ozbiljno dok je tako,ali ja se strasno plasim za svoje bebe a inace sam tu valjda peta nedelja user posted image da li neko ima iskustva sa tim?



Draga Smejalice88
Sto se tice uz i kod mene je bila slicna situacija. Na prvom uz nakon vto se videla sva tri meska ali je samo jedna srcana radnja bila. Nakon dve nedelje sve tri bebe su bile prisutne kao i srcane radnje. Tako da ja nosim tri user posted image user posted image user posted image
Sto se tice braon krvarenja ne brini. Meni se pojavilo u 8 nedelji samo dva dana nakon uz. Savetovali su mi strogo mirovanje i terapiju.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

clock-img

20.08.2014, 17:02

clock-img

Sanjalica1980

pencil-img

1502

Drage duplice evo da se i ja prijavim u ovu temu.

Nosim blizance i dr je sigurna da je jedan decak a druga verovatno devojcica.

Smejalice draga ja sam do sada krvarila par puta. Prvi put braon u 6 nedelji pa opet braon u 8 nedelji pa obilno crveno krvarenje u 11 nedelji.
Jucer sam opet prokrvarila i traje i danas. Sve je uredu, prosto kaze dr da su oba ploda nisko i da je to normalno. Objasnila mi je da u blizanackoj trudnoci je materica mnogo preopterecana pa da i kod njenog rasta moze doci do pucanja kapilara pa da se krvari.
Meni je rekla da pokusam da se ne stresiram i da ce to biti sve ok.
Bebice su 7,9 i 7,8cm. Decak je divljak (a on je bas nisko) a devojcica spava na svakom uzuser posted image

clock-img

21.08.2014, 08:15

clock-img

Peace*

pencil-img

4881

Išla sam juče kod pedijatra po neku potrvdu a u čekaonici trojke. Tri dečaka, identična, identično obučeni, mogu imati oko 2,5-3god. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

clock-img

21.08.2014, 08:43

clock-img

17 joka

pencil-img

10865

Peace mogu zamisliti tu lepotuuser posted image

Sanjalice, prelepo nesto najlepše, i naravno da ce biti sve dobrouser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

21.08.2014, 21:40

clock-img

Sanjalica1980

pencil-img

1502

Joko draga user posted image

clock-img

26.08.2014, 11:54

clock-img

lesica

pencil-img

12013

Drage mamike blizanaca, nešto samo za vas user posted image

Skrivena kamera u sobi blizanaca



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI