cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo

  
clock-img

04.01.2014, 17:55

clock-img

Milica cica

pencil-img

887

Pogotovo kada čujem priče jedna beba prirodno , druga se zaglavila pa CRuser posted image

clock-img

04.01.2014, 17:57

clock-img

Milica cica

pencil-img

887

Nego žene jel imate vi problema sa jelom(ili ste imale)? Meni je podignut želudac i sada je počelo sve gore da me boli posle jela.

clock-img

04.01.2014, 22:46

clock-img

viking

pencil-img

6644

Ja nemam, ali ja nikada nisam ni imala bilo kakav problem za želucem, mislim da bih mogla kamenje da jedem. Ni gorušicu čak nikad u životu nisam imala, tako da ti ne mogu pomoći.... Ali, koliko sam skapirala, to je sve normalno u trudnoći, mada verujem da je zeznuto trpeti to svaki dan.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

09.01.2014, 21:51

clock-img

Milica cica

pencil-img

887

Mamike koliko ste vi kupovali stvarčica za blizance (pelena, bodića, itd) za početak?

clock-img

09.01.2014, 22:10

clock-img

viking

pencil-img

6644

Mico, pronađoh ovo, nisam ni ja znala da ima www.ringeraja.rs/forum/Kupovati_duplo_ili_ne%3F/m_6320/tm.htm


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

24.01.2014, 18:33

clock-img

Lepterija

pencil-img

445

Ja iscitah za 2 dana celu ovu temu. Trenutno je bas zatisje. Ko je ostao od duplica? Vik, MC, ja i Imperijal (ali ona se ne javlja). Ima li jos neka?

clock-img

24.01.2014, 20:25

clock-img

viking

pencil-img

6644

Da, na žalost, ne piše se mnogo u ovoj temi, uglavnom smo na tromesečjima sa ostalim trudnicama...
Mislim da je to ceo spisak za sada, što nije loše. Uglavnom je bila po jedna duplica, to što nas je trenutno četiri je uspeh user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

25.01.2014, 09:03

clock-img

tillia

pencil-img

310

Da se i ja prijavim!
Sad skontah da postoji ova tema!

clock-img

26.01.2014, 10:53

clock-img

Lepterija

pencil-img

445

user posted image o da Tillia, izgubila sam te iz vida. Znam da smo ti prorekle uspesnu vto ali ne znam koliki se bebaca primilo user posted image
Dobro nam dosla, postavi tiker da te pratimo, ne znam dokle si dogurala. Nisam redovna na temema vto
I 1.tromesecje pa ne znam koliko ima uspesnih vto-vki.

clock-img

26.01.2014, 22:34

clock-img

cvećka

pencil-img

876

IZVORNA PORUKA: Milica cica

Mamike koliko ste vi kupovali stvarčica za blizance (pelena, bodića, itd) za početak?



Za pocetak sam imala 6 bodica, 20 belih tetra pelena, 4 sarene, dobila jos 20 valjda u porodilistu (i ne treba mi vise od toga ni sad), svedskih 10ak, benkica 8, donjih delova 4 (onih zatvorenih, sa stopalima kako se to zove, nikako da upamtim?). Posle smo dobili na poklon jos 10ak bodica, isto toliko onih jednodelnih stvari (opet ne znam kako se zove) i sve do sad su to nosili, ova cetiri meseca, sad tek pocinjemo da im kupujemo ponesto novo... posto nema vise poklona, svi potencijalni gosti su nam se vec izredjali, ah user posted image

clock-img

27.01.2014, 08:53

clock-img

Peace*

pencil-img

4881

Jel ima neka mamika iz NS koja čeka blizance a da su joj 2 i 3 dete?

Moja kuma ima sinčića, i sada čeka blizance. Juče smo nešto pričale između ostalog o parama što se dobijaju, pa nije sigurna kako to ide.
Ide za blizance iznos? ide za drugo, za treće? To daju grad i republika, a valjda nešto daje i pokrajina?

Ako neko nešto zna, molim vas mi napišite.

Hvala user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

clock-img

27.01.2014, 11:47

clock-img

Lepterija

pencil-img

445

Od drzave ce biti za drugo i trece na 24 rate, a za pokrajinu ne znam!


NEMOJTE KAČITI LINKOVE KA DRUGIM PORODIČNIM PORTALIMA!!!

< Poruku je uredio lesica RR -- 28.1.2014 10:02:03 >

clock-img

27.01.2014, 11:51

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

vojvodina je ukinula onaj dodatak za blizance, tako da koliko sam upoznata dobija se samo od drzave ono u 24 rate, za drugo dete oko 5000 i za trece 12000 dinara.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

27.01.2014, 11:56

clock-img

New Mom

pencil-img

10345

Dobiće od republike dodatak za drugo dete (na 24 rate) i dodatak za treće dete (na 24 rate) i dodatak od pokrajine za treće dete (12 hiljada mesečno 24 meseca). Dodatak za blizance pokrajina više nema. Grad za drugo i treće dete nema, ne znam da l ima za blizance, nije bio.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

clock-img

27.01.2014, 14:38

clock-img

imperial

pencil-img

729

Evo i ja da se javim,nisam znala da postoji ova tema,sad sam je slucajno videla,tu sam ja ,sve pratim ali se retko javljam,nekako nemam vremenauser posted image
pozdravljam sve i ljubimuser posted image

clock-img

27.01.2014, 18:27

clock-img

Lepterija

pencil-img

445

user posted image Imperijal. Bas neka si se javila. Vidis da danima mislim na tebe user posted image
Mogle bismo malo da ozivimo ovu temu, nas par duplica koliko nas je ostalo. Eto Vik nam otisla da ceka porodjaj user posted image user posted image

clock-img

27.01.2014, 22:59

clock-img

Milica cica

pencil-img

887

Možda nam se uskoro pridruži još duplicauser posted image
cvećka kako izdržavate, kakve su bebice, jel slušajuuser posted image ?
Ostale dupliceuser posted image sad sam ovde najstarija kad se Vik porodi,molim lepouser posted image

clock-img

28.01.2014, 09:57

clock-img

Peace*

pencil-img

4881

Hvala vam! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

clock-img

28.01.2014, 10:05

clock-img

lesica

pencil-img

12013

Drage moje, postoji tema roditeljski dodatak, molim vas pišite tamo user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

10.02.2014, 13:07

clock-img

Anhelito

pencil-img

188

Evo i mene da se prijavim u ovom delu. Druga mi je trudnoca i to blizanacka. Tek sam na pocetku tako da se osecam isto kao i u prvoj trudnoci a videcemo posle kako ce ici.

< Poruku je uredio Anhelito -- 10.2.2014 13:08:49 >

clock-img

10.02.2014, 21:25

clock-img

cvećka

pencil-img

876

Dobro nam dosla Anhelito, samo neka se puni ova tema user posted image Koja si nedelja?

clock-img

10.02.2014, 21:35

clock-img

Lepterija

pencil-img

445

dobro dosla i od mene. ja stalno provirujem ima li duplica. na rr se slabo oglasavamo tako da se o blizancima vise informisem na tt stranici na fejsu!

clock-img

12.02.2014, 13:14

clock-img

Anhelito

pencil-img

188

Cvecka, Lepterija hvala na dobrodoslici, deveta sam nedelja tek sam na pocetku user posted image

clock-img

13.02.2014, 11:12

clock-img

*Maki*

pencil-img

1237

Samo da znate da sam ugrabila malo vremena da dodjem na rr posle 4,5 meseca user posted image Rastemo, čuvamo se, sve je zanimljivije. Jel tako Cvećka? user posted image

clock-img

06.03.2014, 09:43

clock-img

bokicans

pencil-img

1949

Mamite nema Vas ,kako ste?