cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo

  
clock-img

20.09.2013, 20:48

clock-img

viking

pencil-img

6644

Izgleda su bata i seka, ali ja te uz-ove uzimam s rezervom, često pogreše.

IZVORNA PORUKA: Milica cica

viking vidim da si u 18.nedelji, jel znaš pol?



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

20.09.2013, 20:50

clock-img

Ana RR

pencil-img

34311

Mislim da nikad nije bilo ovoliko duplica user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

20.09.2013, 21:14

clock-img

dunja RR

pencil-img

30391

Predivan spisak user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

20.09.2013, 21:28

clock-img

cvećka

pencil-img

876

AAAAAA, stavljajte bre te tickere, sto ne volim kad ne mogu da vas ispratim!! (: mislim da su i Goca i bebica VTO. Samo neka nas je sto vise user posted image

clock-img

20.09.2013, 22:58

clock-img

Milica cica

pencil-img

887

Samo da mi objasnite kako se stavlja ticker user posted image Da li je neko od vas radio amniocentezu i jesu li vam lekari preporučivali?

clock-img

20.09.2013, 23:29

clock-img

Dani.kv

pencil-img

1634

Ja sam radila. Super sam prosla. Nista strasno. Posle toga odradili i serklaz. Sad setam i nisam strogo vezana za kucu i krevet. Naravno odmaram na levom boku i tokom dana i izbegavam sedenje i slanu hranu

clock-img

21.09.2013, 00:09

clock-img

viking

pencil-img

6644

Maki, Cvećka i ja nismo radile amnio, inače se blizancima rađe radi, kod mene je konkretno bio slučaj da su svi rezultati dobri (dabl, ultrazvuk) a pri tom su obe bebe na prednjem zidu materice što dodatno otežava situaciju pa su doktori procenili da mi je amnio veći rizik nego korist.
A za ticker, imamo temu Kako se ubaci ticker, na prvoj strani imaš sve objašnjeno, lako je :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

21.09.2013, 09:10

clock-img

Milica cica

pencil-img

887

Jutro ženice user posted image

clock-img

21.09.2013, 09:12

clock-img

Milica cica

pencil-img

887

Za dabl su i meni pominjali da ću raditi, mada sam ja čula da se sa blizancima često na tom testu dobiju loši rezultati i da nije merodavan. Videću šta će mi dr rći na ekspertnom, ja bih radila AC čisto radi sebe da budem mirnija.

clock-img

21.09.2013, 10:07

clock-img

cvećka

pencil-img

876

IZVORNA PORUKA: Milica cica

Videću šta će mi dr reći na ekspertnom, ja bih radila AC čisto radi sebe da budem mirnija.



E pa ne moze to tako, i Vik je htela, pa joj nisu dali user posted image ozbiljno, zavisi od dr kako proceni, neki nece da rade... Meni licno niko nije predlagao, jer imam 27god i ekspertni UZ i Quadriple test su mi bili odlicni, a ni mi nismo hteli da cackamo dalje, kad je vec tako... neka bude kako je sudjeno. Jao jedva ih cekamo user posted image user posted image

clock-img

21.09.2013, 12:22

clock-img

Biki34

pencil-img

75

Joooj Cvecka kod vas ce uskoro biti veseeelooouser posted image user posted image ...
Pozdrav za sve duple trudnice(vidim da vas ima ohohoo) od duple mame...

clock-img

23.09.2013, 08:33

clock-img

Milica cica

pencil-img

887

Jutro svima, jedno pitanje za duple trudniceuser posted image kada je vama poceo da raste stomak?

clock-img

23.09.2013, 12:04

clock-img

viking

pencil-img

6644

Meni odmah, u stvari još i pre trudnoće mi je od hormona bio malo natečen, a onda posle embriotransfera rastao je iz dana u dan.
Imaš na temi Slike trudničkih stomaka moju fotku iz 12. nedelje, videćeš kolika sam.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

23.09.2013, 18:31

clock-img

*Maki*

pencil-img

1237

Sto se tice double testa, statistike ni kada je jedna beba u stomaku ne mogu da pokazu neku preciznost po pitanju toga sto treba da pokazu, a tek za blizance nije radjena statistika tako da ne znam ni zasto trudnice duplice uopste traumiraju i traze da ga rade. AC jedino precizno moze da da rezultate, ali se kod blizanaca ne radi tek tako jer je jako rizicno. Secam se da sam toliko bila istraumirana sa tim double testom da nisam mogla 3 dana da budem normalna, i onda sam samoj sebi rekla da ako se tako za svaku sitnicu budem traumirala nece izaci na dobro.

Viki,ako se bebe lepo nameste moze da se vidi pol,meni su videli jasno polove u 16 nedelji, to zavisi od kvaliteta ultrazvuka i od strucnosti doktora. Jer kad se beba namesti i kada se uslika paćorak a onda uveća nekoliko puta bude ti kristalno jasno da je paćorak user posted image A sto se curica tice vide se neke tri tackice,nema omašaja user posted image

clock-img

23.09.2013, 18:37

clock-img

viking

pencil-img

6644

Maki, bili smo pre dva dana na ekspertnom i lepo se videlo da su bata i seka :) Joj, kako ti se približilo, baš ti zavidim, ja jedva čekam!
A što se dabla tiče, meni je dr rekao da je on za blizanačke trudnoće pouzdan tek oko 50% a za "normalne" 80 %.

< Poruku je uredio viking RR -- 24.9.2013 12:18:57 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

23.09.2013, 19:34

clock-img

17 joka

pencil-img

10865

Cvecka,Maki jos malo pa se druzite i uzivate sa svojim user posted image user posted image

postavljajte slikice tamo u temu te divne trbe user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

23.09.2013, 21:20

clock-img

Milica cica

pencil-img

887

Uh ja se naslušah svašta ovih dana pa se istraumiram user posted image što kaže Maki to stvarno ne valja, a ja nekako ne mogu da se opustim. Mi u sredu idemo na prvi ekspertni.

clock-img

24.09.2013, 18:40

clock-img

Gocavg

pencil-img

189

i ja sam vto duplica u pravu si cvecka,doca mi rekao dva decaka mada za drugog nije siguran sto posto posto se uvek namesti nezgodno ili su prekrsene noge ja se nadam da je devojcica,user posted image
pozdrav za sve duple user posted image

clock-img

25.09.2013, 08:54

clock-img

bokicans

pencil-img

1949

Jaoooo Divno koliko Vas jeuser posted image Ja sam bila sama ....E ne racunajte na pol koji vam kazu ,ne oslanjajte se puno.I kod nas bata i seka ,9 meseci ,sve spremili ...kad ono,Hop prvi bata,hop drugi bata user posted image

clock-img

25.09.2013, 09:45

clock-img

viking

pencil-img

6644

Bokice, evo prve dve sa spiska nam se porodiše, sad nas je "samo" šest :)
1. Gocavg
2. Mala bebica
3. Prvi cvijet
4. Dani.kv
5. Viking
6. Milica Cica

A što se pola tiče, ni ja to ne uzimam zdravo za gotovo, i sigurno neću sređivati sobu u plavo i roze, tako da šta god da bude - nema veze user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

26.09.2013, 09:30

clock-img

Milica cica

pencil-img

887

Hehe i nama su rekli bata i seka, mada što vi kažete ne treba uzimati zdravo za gotovo, da se posle ne iznenadimouser posted image bili smo na ekspertnom, sve je ok, radila i dabl test isto ok.

clock-img

27.09.2013, 08:09

clock-img

Milica cica

pencil-img

887

Nešto ste mi slabo aktivne ovde user posted image

clock-img

27.09.2013, 10:57

clock-img

viking

pencil-img

6644

Milice, uglavnom pišemo u Tromesečjima (ti si sad na kraju Prvog tromesečja), ovde pišemo ako je nešto baš karakteristično samo za blizance. Ovo je sad iznimna situacija da ima ovako mnogo blizanaca na forumu, najčešće bude samo jedna trudnica, pa da ne bi pričala sama sa sobom druži se sa ostalim ženicama na forumu.
Evo ih teme (da znaš da je na forumu pravilo da se za sve chat teme svakog prvog u mesecu otvara nova tema, jer su to neobavezni razgovori a ne "stručne" teme pa nema potrebe da se čuvaju)

Prvo tromesečje

Drugo tromesečje

Treće tromesečje

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

08.10.2013, 02:47

clock-img

Mache

pencil-img

129

Divan spisak zenice user posted image Kako niste malo pozurile pa da imam i ja veeeeeliko drustvo zimus?! user posted image Veliki ljubac za sve duplice i njihove trbice od mene i mojih zenskaca! Ako nesto treba, tu smo..

clock-img

08.10.2013, 17:39

clock-img

Milica cica

pencil-img

887

Jesu vama dr predlagali serklaž? Meni dr spominjao za 16.nedelju da bi on stavio serklaž, e sad za desetak dana idem kod njega pa ćemo videti.