cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo

  
clock-img

11.03.2013, 17:37

clock-img

*Maki*

pencil-img

1237

U meni kucaju jos dva srculenceta,nosim dvojke posle uradjene vantelesne i malo se bojim kako cu ja sve to izdrzati i izneti trudnocu.

clock-img

11.03.2013, 17:41

clock-img

17 joka

pencil-img

10865

Maki  mila  moja,  uspeces  i izgurati  sve  bez  problema

strah  uvek  postoji,ali  uzivaj  Bog  te  je  nagradio  za  sve user posted image user posted image  sa  razlogom

moja  zelja  su  blizanci ali ...  zato  uzivaj

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

11.03.2013, 18:01

clock-img

*Maki*

pencil-img

1237

Hvala ti Joko moja draga na ovako velikoj podršci user posted image user posted image Ljubim te

clock-img

11.03.2013, 18:05

clock-img

17 joka

pencil-img

10865

nista  draga,  samo  mazi tibu,  odmaraj  i  razmisljaj  pozitivnouser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

11.03.2013, 19:04

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Makiiiiiiiiiii bas se radujem,nisam znala!Mnogo mi je drago da je sve uspelo,pa jos dvojke.Samo polako,cuvaj se i bice sve u redu.Ja sam uz malo dete oko kojeg ima puno obaveza,dogurala 38+2.Srecnooooooooouser posted image

clock-img

11.03.2013, 19:59

clock-img

*Maki*

pencil-img

1237

Anajid,ti se zena zmaj,bravo dragauser posted image Neka su ti dečica ziva i zdrava user posted image Ljubim te

clock-img

11.03.2013, 20:04

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Hvala Maki,zaboravih rec i da sam se jos i prirodno porodilauser posted image
Srecno,ako imas nedoumica bilo kakvih javljaj!Mada,vise ces pitanja imati kad se bebe rodeuser posted image

clock-img

11.03.2013, 20:54

clock-img

*Maki*

pencil-img

1237

Svaka čast draga!user posted image I hvala sto si tu, puno znace iskustva drugih nama buducim mamama user posted image Ljubim te

clock-img

12.03.2013, 02:19

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Baš mi je drago Maki što je vantelesna uspela i što nosiš blizance,to je bila moja najveća želja,ali mi se nije ostvarilauser posted image

clock-img

12.03.2013, 11:46

clock-img

*Maki*

pencil-img

1237

Najbolje je to sto se ja nisam ni nadala da ce da nam uspe vantelesna,a jos kad smo videli dva ploda na ultrazvuku (mada sam po beti slutila) sreci nije bilo kraja user posted image Bog nas je pogledao,samo da sve bude kako treba. Hvala ti draga moja user posted image

clock-img

11.06.2013, 23:57

clock-img

Mache

pencil-img

129

Drage, pa ovde je bas mirno.. Ja samo da pozdravim sve sadasnje i buduce duple mame :) Mi rastemo, i bas nesto i ne stizemo cesto za komp..

clock-img

12.06.2013, 11:17

clock-img

sanji

pencil-img

1583

Maki, čestitam od srca! Nemoj da se opterećuješ pitanjima nego se opusti u uživaj u trudnoći koliko god je to moguće.
Žurka kreće kasnije! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

clock-img

08.08.2013, 18:26

clock-img

*Maki*

pencil-img

1237

Sanji izvini tek sam sada videla tvoju porukicu, hvala ti dušo user posted image

clock-img

08.08.2013, 18:43

clock-img

viking

pencil-img

6644

Maki, kako si ti, kako guraš? Ti si prva na redu od duplih trudnica, jel tako? Je l ti stomak ogroman?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

09.08.2013, 15:26

clock-img

*Maki*

pencil-img

1237

Vik,ja sam po prirodi mršavica,od nekih 47kg koliko sam imala pre postupka dobila sam 11kg do sada otprilike,sve ide u stomak,doktor mi je rekao na poslednjem pregledu prosle nedelje da je to odlicno. Stomak mi ne izgleda ogromno,izgleda sasvim normalno,okačicu slikicu samo da se slikam,kao da nosim jednu bebu,prosto ne znam gde su ova moja dva bebica stala,plus sve ostalo :) Malo mi je tesko da se namestim nocu, ali kad zaspim spavam ko top. Prosle srede bebice su bile obe po 1 kg i 200grama,to je dobro.Kaze da mu se svidja sto su ujednacene tezine. Sada sam 30+1 :) Fino se osecam,nemam neke izrazene tegobe osim nadutost nogu sto je zbog ove vrucine,jedva cekam da prodje. Zakazan mi je pregled za 37 nedelju,meni to nekako izgleda jako optimisticno posto citam da porodjaj kod blizanackih trudnoca bude uglavnom tu od 34-37 nedelje. Ne razmisljam mnogo o tome,odmaram puno,prosetam uvece,samo da izguram sto vise :)
Sad ne znam da li sam prva na redu,videcemo user posted image
Kako se ti osećaš Vik?

Pisite i vasa iskustva zenskice user posted image

clock-img

09.08.2013, 16:40

clock-img

viking

pencil-img

6644

I ja sam u suštini doobro samo što mije neopisivo dosadno a ova vrućina ubi.... Meni je stomak ogroman za ovako malu trudnoću, mm i ja se ponekad šalimo da se sigurno primio i treći bebac, samo se krije od uz-a user posted image Mene već nedeljama puštaju preko reda u banci, prodavnici i td, pa ti vidili koliki je. Inače sam se ugojila sam 3-4 kg, što nije mnogo, i meni je sve u stomaku, možda malo u butinama, ali ruke, lice, noge su mi ostale iste.
I ja planiram da stavim sliku samo što smo već dve nedelje u radovima i dređivanju stana, čekam da se to završi pa ću onda na miru user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

09.08.2013, 17:49

clock-img

*Maki*

pencil-img

1237

Meni se do petog meseca nije video stomak pa su se svi pitali kako sam odjednom u sestom mesecu user posted image (tada je bas poceo naglo da raste i da se vidi puno)

Upravo to se desilo jednoj ženici koja je bila u mojoj grupi za vto,na prvom uz su videli dvojke, a na narednom pregledu trojke user posted image Ja sam se oduševila kad sam čula user posted image

Samo odmaraj i pazi se, sve ce to ici svojim tokom lagano user posted image

< Poruku je uredio *Maki* -- 9.8.2013 17:51:12 >

clock-img

09.08.2013, 20:28

clock-img

Adriana83

pencil-img

623

Kako volim sto su ove strane malo zivnule! user posted image Dugo je bilo pusto ovde ali sada kako vidim pravi twin bum!

clock-img

09.08.2013, 22:30

clock-img

viking

pencil-img

6644

Da znas Andrijana, ne secaam se kad je bilo ovoliko blizanaca odjednom na forumu, ima nas cetiri - pet, a u septembru kad ponovo krenu sa Vto, sigurno ce biti jos koja :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

09.08.2013, 22:49

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

Viking ja tek sad vidim da su blizanci! user posted image Baš si me obradovala!!!! E pa nek ti je laka i školska trudnoća! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

clock-img

10.08.2013, 00:43

clock-img

viking

pencil-img

6644

Hvala Mod, za sada uopšte nije loše, videćemo šta će dalje biti user posted image
Pošto mije stomak baš veliki i pošto sam išla na VTO pa znam od prvog dana, čini mi se da sam trudna već šest meseci user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

10.08.2013, 17:38

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

Već 12. nedelja?! user posted image Izgurala si najrizičniji period. NEma razloga da ne ide sve kako treba i bez problema, sem onih koje sve imamo u trudnoći user posted image Uživaj u svakom danu!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

clock-img

12.08.2013, 10:01

clock-img

cvećka

pencil-img

876

Iju bre Mod, nista ne pratis d:

Vik, i meni se od kad sam user posted image cini da mi je ooogroman stomak, a svi mi kazu da uopste nije toliki, da je kao za jednu bebu... user posted image Jedino se moj brat zabrinuo, zvao mamu i kaze joj "Ona kao da je progutala pilates loptu, je l'' to tako treba?! Sta ce da bude tek za dva meseca" user posted image a pri tom covek upravo ceka trece dete, nije da ne zna sta je trudnica ((:

< Poruku je uredio cvećka -- 12.8.2013 10:02:23 >

clock-img

27.08.2013, 11:42

clock-img

prvi cvijet

pencil-img

3

Pozdrav za sve duple mame i buduce mame blizanaca!

Ja sam nova i dugo vec pratim forum... Sada sam u 24 nedjelji i super je sve osim sto je stomak ogroman:-0 Nadam se samo da cu biti pokretna do kraja jer sam u prvoj trudnoci puno pjesacila i cak plivala do pred porodjaj a sad sam tako tromaaaaaa:-0

Ljubim vas drage mamice!user posted image

clock-img

27.08.2013, 11:47

clock-img

lesica

pencil-img

12013

Sve neki cvetići dupli user posted image

Dobrodošla Prvi cvijete user posted image


Devojke, počele su da se pune ove strane za vas duplice, jooooj što je to lepo, dugo nije bilo puno duplih mamika user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI