cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo

  
clock-img

03.11.2012, 16:17

clock-img

dupla jasna

pencil-img

63

hvala ti , daj Boze da budu okej ...

clock-img

03.11.2012, 16:42

clock-img

mamaneca

pencil-img

189

Anajid svaka cast za momkeuser posted image ,bas su ti lepo uhvatili ritam...meni ovo jedno bilo ko vampir po celu noc nije oka sklapalo pa se samo toga bojim da cew me opet snaci.Ja mislim da je normalno da imas manje mleka jer ipak su to dve bebe,koga god znam da ima blizance svi ih dohranjuju.
Duplajasna opusti se i uzivaj u trudnoci kad je sve ok i kad samo ne moras da mirujes.Ja vesela celu prelezah.Ja sutra treba da zovem dr u bolnici koji ce me poradjati da idem na kontrolu pa cemo se dogovoriti sve.

clock-img

03.11.2012, 17:02

clock-img

dupla jasna

pencil-img

63

jesi imala problem sa gljivicama ? sekret i svrab ... jesi koristila nesto?

clock-img

03.11.2012, 17:06

clock-img

mamaneca

pencil-img

189

Nije mi ni jednom bris pokazao da ih imam,ali se jeste pojacavao sekret,po preporuci dr stavljam svako 45 vece po jednu nistatin vaginaletu i stvarno ga nemam vise.

Bole li tebe krsta?Mene ima dva dana bas otkidaju i ledja i krsta i prosto osecam da je svaki misic svako tkivo na stomaku istegnuto do maksimuma i prosto me bole!

clock-img

03.11.2012, 17:09

clock-img

dupla jasna

pencil-img

63

pa nista mene ne boli, bas ni malo , nikad. jedino imam tj osecaj zatezanja stomaka i to samo s leve strane

clock-img

03.11.2012, 17:22

clock-img

mamaneca

pencil-img

189

Ja imam taj osecaj kao da uopste vise nemam mesta ni prostora vise ne samo u stomaku nego u telu uopste!

clock-img

03.11.2012, 17:26

clock-img

dupla jasna

pencil-img

63

pa ne znam sto , mozda zato sto su moji maji. meni je ok za sad, nisam ni otekla nigde jos uvek , jedem ko stoka i stalno mi prazno u stomaku ,ko da negde prolazi hrana :)

clock-img

03.11.2012, 17:32

clock-img

mamaneca

pencil-img

189

Hahaha blago tebi kad mozes,mene su dugo mucile mucnine,a sad i da hocu ne mogu,prosto nema mesta,zeludac mi gotovo u grlu.Pa kad krene gorusicauser posted image ....

clock-img

03.11.2012, 17:37

clock-img

dupla jasna

pencil-img

63

meni tek ponekad gorusica, nego me zeza taj svrab i sekret koji se oseca , a i menjam gace 100 puta , kolko nocu idem u wc. jel ti se desilo nekad MOZDA da se probudis mokra? meni jeste par puta, pretpostavljam da je to nekontrolisana besika ,al bas je gadno i user posted image user posted image

clock-img

03.11.2012, 18:07

clock-img

mamaneca

pencil-img

189

Jeste ne brini pisalo se i o ome negde po forumu....cak je bio i spisak upisuljauser posted image !A za taj sekret ako ne smes da stavljas sama nista ipak bi ti rekla da odes do dr da ti uzme bris jer meni su rekli da mozs da pocnes da se otvaras kad se ne leci.

clock-img

03.11.2012, 18:13

clock-img

dupla jasna

pencil-img

63

e lakse mi sad za upisulje, jedno vreme sam mislila da mi puko vodenjak , pa da mi curi plodova voda... a onda sam pocela da ustajem na svaki sat i idem u wc i od tad mi se ne desava to, osim kad me mrzi da ustanem user posted image

clock-img

03.11.2012, 23:55

clock-img

sanji

pencil-img

1583

Ja sam imala gljivice u već poodmakloj trudnoći kao ti sad! Odnela briseve mojoj Dr. ona mi dala vaginalete, slagaću te sad da li 3 ili 5 dana i to je to! To se jako brzo leči ali nemoj da čekaš nego odmah u ponedeljak u DZ!
Mamaneco čim se rode zavedeš diktaturu i onda bude lakše nego sa jednim. user posted image Moje od starta imaju pravilo da sve rade u isto vreme, U isto vreme klopa, spavanje, ustajanje, kupanje .... I tako i dan danas. I mogu da se pohvalim da nam je organizacija bolja nego u porodicama sa jednom bebom.

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

clock-img

04.11.2012, 00:06

clock-img

dupla jasna

pencil-img

63

kolike su tvoje bebice sad? do kad su bile u 1 krevetcu ? ili da odma kupim 2?

clock-img

04.11.2012, 00:07

clock-img

dupla jasna

pencil-img

63

kolike su tvoje bebe sad? do kad su bile ui 1 krevetcu ili odma 2 da kupim?

clock-img

04.11.2012, 00:10

clock-img

Alexis79

pencil-img

3134

Pozdrav za sve duple trudnice user posted image
Evo moje bebice su prvo spavale u jednom krevetcu sve tri jedno mesec dana.Sad je svako u svom.Brzo su prerasle .

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....

clock-img

04.11.2012, 00:15

clock-img

sanji

pencil-img

1583

Kad staneš mišem na moj nick vidiš stiker za "bebe"!user posted image One su već devojke. Sledećeg meseca pune tri godine!
One su spavale u odvojenim krevecima sem prvih par meseci, možda oko 2 meseca a onda je već postao gužvanjac. Ali su one posebna fela koja je počela da se podiže sama na noge već sa 7 meseci pa smo ih preventivno od neki 9 (baš pre nego što su prohodale) prebacili u krevet njihov zajednički. Tako mi je bilo najzgodnije pošto je taj krevet ustvari moica koja je visoka celih desetak santima pa i kad su padale nije dolazilo do povreda. A padale su! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

clock-img

04.11.2012, 00:16

clock-img

dupla jasna

pencil-img

63

3 bebe ! wauuu... pa bravo , u kojj nedelji si se porodila ? jesi iz bg-a ? jesu spomijnali tebi taj rizik od ffts?

clock-img

04.11.2012, 00:17

clock-img

sanji

pencil-img

1583


IZVORNA PORUKA: Alexis79

Pozdrav za sve duple trudnice user posted image
Evo moje bebice su prvo spavale u jednom krevetcu sve tri jedno mesec dana.Sad je svako u svom.Brzo su prerasle .


Oni su tako slatki da sam se sva raspilavila kad sam videla sliku! user posted image


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

clock-img

06.11.2012, 13:31

clock-img

dupla jasna

pencil-img

63

gde su ove duple trudnice...?

clock-img

06.11.2012, 13:38

clock-img

sanji

pencil-img

1583

user posted image Porodile se! Šalim se, ima ih još nekoliko ali nisu baš aktivne!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

clock-img

06.11.2012, 13:44

clock-img

dupla jasna

pencil-img

63

user posted image pa sto nisu... ja bih da mi neka napise reultate sa uz u 32 nedleji ,da uporedim sa svojim bebama

clock-img

06.11.2012, 13:46

clock-img

Dve_srece_najvece_

pencil-img

192


IZVORNA PORUKA: sanji

Ja sam imala gljivice u već poodmakloj trudnoći kao ti sad! Odnela briseve mojoj Dr. ona mi dala vaginalete, slagaću te sad da li 3 ili 5 dana i to je to! To se jako brzo leči ali nemoj da čekaš nego odmah u ponedeljak u DZ!
Mamaneco čim se rode zavedeš diktaturu i onda bude lakše nego sa jednim. user posted image Moje od starta imaju pravilo da sve rade u isto vreme, U isto vreme klopa, spavanje, ustajanje, kupanje .... I tako i dan danas. I mogu da se pohvalim da nam je organizacija bolja nego u porodicama sa jednom bebom.




Slazem se u potpunosti user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.11.2012, 17:19

clock-img

dupla jasna

pencil-img

63

mene su sad pocele da bole noge, sto mi se nije desavalo do sad. nekako cudan osecaj, kao da me stezu carape oko zgloba npr. a ne mogu biti labavije.... sta je to ?

clock-img

06.11.2012, 20:20

clock-img

sanji

pencil-img

1583

IZVORNA PORUKA: Dve_srece_najvece_
Slazem se u potpunosti user posted image user posted image user posted image


Vidiš kako se iskusne duple mame razumeju! user posted image
Jasna, to je trudnoća! user posted image Otiču ti noge, što je skroz normalna pojava! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

clock-img

06.11.2012, 21:30

clock-img

mamaneca

pencil-img

189

Blago tebi Jasna ako ti tek sad oticu noge....a to ti je otok sigurno!Ja kako ostanem trudna odma krenu!