cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo

  
clock-img

27.08.2012, 14:01

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Dijana1500 jesu ti prestale mucnine sad?Koja si nedelja,nemas tiker?Jel sve OK,jeste saznali pol?Ko ti vodi trudnocu?

Joj jako,jako prija,ja sam danas kao nova posle onih uzasnih vrucina.user posted image

clock-img

27.08.2012, 15:45

clock-img

dijana1500

pencil-img

17

Nemam vise mucnine preostale su mi u 5 mjesecu trudnoće,nikako nemogu skontati kako da napravim tiker :( sada sam 27+5 ,sve je uredu Hvala Bogu nemam nikakvih poteškoća u trudnoći vise nekoristim ni utrogestan :) samo pijem ferum za željezo i letrox za štitnu i prenatal ,vodim trudnoću u MedicoS kod dr Djukic, pol smo saznali user posted image dječak i djevojčica .Gdje ti vodis trudnoću i ti si iz BL?

clock-img

27.08.2012, 16:29

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Jao super,to je najljepsa kombinacija kad su djecak i djevojcica!

Ja vodim kod dr.Lazica u Dea Medica.

Super sto su ti prestale mucnine.Samo da tako ostane bez nekih tegobauser posted image

clock-img

28.08.2012, 16:12

clock-img

bubicaa

pencil-img

1

cao ja cekam dve devojcice, mada jos nije sto posto sigurno inac sam ravno 20 nedelja.user posted image user posted image . na moju veliku zalost ja jos ne osecam svoje bebice ili ih mozda i osecam ali ja toga nisam svesna. inace od pocetka trudnoce patim se sa bolovima u stomaku.

clock-img

29.08.2012, 09:58

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Bubicee dobro nam dosla>Polako osetices uskoro bebe intenzivnije.Pridruzi nam se i u drugim temama,ovde smo retko jer nas je samo nekoliko duplih mama!

clock-img

30.08.2012, 23:32

clock-img

Mache

pencil-img

129

Evo ja da se javnem na brzaka user posted image
Dobrodosla bubice user posted image Ni ja jos uvek ne osecam bebane..
Zahladjenje je prava milina, konacno malo da prodisemo!
Inace, mi se selimo ovih dana, i u katastrofa smo frci pa ne stizem za komp.. a od sutra sam bez neta do daljnjeg pa vam saljem veliki user posted image , cuvajte mi se i uzivajte pa se javljam kad se "sredimo"!

clock-img

30.08.2012, 23:52

clock-img

Adriana83

pencil-img

623

Kako mi je milo sto vidim da su ove stranice ponovo zazivele! Jedno vreme je bas bilo pusto ovde.Moje zabe rastu,sad su 9.5 meseci.Jedu svasta po nesto i imaju 3 podoja dnevno! Rastu polako sli sigurno.A je pocela da stoji,puzi i ucini mi se da sam danas videla i par bocnih koraka uz krevet.S je malo lenja pa je zadovoljna samo prevrtanjem ali i ona je pocela da se dize na kolena.
Svim "novim" user posted image user posted image zelim dobrodoslicu a onim starim porucujem da se jave ovde ponekad. user posted image za sve!

clock-img

31.08.2012, 09:34

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Adriana super!Kad vec su ti deca tolika,kao da si se juce porodilauser posted image
Vi ste pregrmeli najgore,bas vas briga.Samo tako nastavite!user posted image

clock-img

31.08.2012, 14:19

clock-img

sanji

pencil-img

1583

Dobro došle nove duplice! user posted image Nadam se da će uskoro oživeti sve teme duplih mama, pošto su za sad prilično puste!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

clock-img

03.09.2012, 12:30

clock-img

mamaneca

pencil-img

189

Da se prijavim nova sam dupla trudnica na forumu!Mi smo sad 24+6 nedelja i nosim bata i seku.Inace imam ceru od 5 god.

clock-img

03.09.2012, 15:21

clock-img

Dve_srece_najvece_

pencil-img

192

Pozdrav i dobrodoshlica za sve mame i duplice trudnice user posted image

Mi smo tu, al se retko javljamo jer mene mrzi da se svaki put logujem iz pochetka...zato ne izbijam iz grupice na fb :D

clock-img

03.09.2012, 19:15

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Mamaneca dobro nam dosla.Malo nas je ovde jako,uglavnom smo po tromesecjima.

Ima dosta tema,pa sto te zanima slobodno komuniciraj,ja sam stalno tu,ali nemam sa kim da kuckam.user posted image

clock-img

05.09.2012, 15:46

clock-img

mamaneca

pencil-img

189

Drage moje da li je neka od vas imala problem sa otvorenim grlicem u trudnoci?Naime pre sedam dana sam primetila blagu sukrvicu ali vrlo malo u sekretu i dr je ustanovila da sam se otvorila 1prst,inace kod leve bebe je placenta skroz preko usca grlica,a i tik uz njega imam vodenu cistu od 7,5cm.Pijem ginipral a 4h i utrogestan na 8h i naravno mirujem.Ali idalje imam ponekad neka ziguckanja od pupka dole ka pubicnoj kosti i neko cudno steanje stomaka samo se stvrdne drzi malo i prodje ne boli ali je neprijatno.Nekad bude nekoliko puta na dan nekad samo uvece...I u prvoj trudnoci sam bila otvorena pa izgurala do kzadnjeg dana,ali sad sam bas uznemirena jer sam imala i jednu operaciju u medjuvremenu i sto nekih cuda puna sam priraslica...sve me strah da neke porodjaj pre vremena a jos uvek smo maji.

clock-img

05.09.2012, 21:59

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Mamaneco u kojoj si nedelji,nemas tiker pa ne znam?Ako nije kasno da stavis serklaz?Ja se nisam otvarala,ali mi je dr. preventivno stavio serklaz negde u 20-toj nedelji cini mi se.Vazno je samo da slusas savete lekara,miruj,trosi terapiju i valjda ce sve biti OK.user posted image

A to sto te ziga,bolucka to je sve normalno,sta se sve desava sa matericom i unutrasnjim organima malo nas i boliuser posted image
Bice to sve super,samo se cuvaj.I pisi malo cesce ovde da ne budem sama.user posted image

clock-img

07.09.2012, 10:30

clock-img

mamaneca

pencil-img

189

anajid,sad sam 25 nedelja i koji dan,i nesto sam i ja razmisljala o serklazu ali da nije kasno,dr kaze da joj sve ovo ide u prilog toj placenti previi,a i ja sam taj dan malo preterala sa aktivnostima.Tek od juce mi se pocela malo smirivati situaciaj,msm imam i dalje te neke zigove i bole ledja i svasta nesto al ne kao pre neki dan.Inace i u prvo trudnoci sam bila otvorena cak i do 2 prsta od 4 meseca i krvrila po malo,samo pila ginipral i izurala tacno do zadnjeg dana tako da se nadam da cu biti te srece i ovaj put.Za razliku od tad sad bas mirujem sve i da hocu ja telo nece opominje da ne moze.Koja si ti nedelja?Znas li sta nosis?

clock-img

08.09.2012, 10:01

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Mamaneco kad misem predjes preko mog nicka videces moj tiker.Sad sam 34-ta nedelja i nosim dva decaka.Imam jednog sina od 2,5 godine i sad stizu jos dvojicauser posted image .
Znas li ti pol i jel imas vec cerku ili sina?
Pa onda miruj malo vise ako mozes i to je to.

clock-img

08.09.2012, 13:05

clock-img

mamaneca

pencil-img

189

Joj pa ti jos malo i gotovo,blago tebi!Ja se bas ucrvah mirujem od pocetka trudnoce vecim delom ali sad ovo nedelju dana ne ustajem sem u kupatilo i vise me sve zivo boli od lezanja!Ucrvacu se do sledece kontrole.
Kod vas ce da bude bas prava muska ekipa tri momka!user posted image
Ja imam devojcicu koja u januaru puni 6g.a sad cekamo bata i seku.Po sekinoj narudzbiniuser posted image !Inace smo se pune cetri godine borili sa secundarnim sterilitetom pa se sad frkam ko da nikad nisam bila user posted image !

clock-img

25.09.2012, 09:46

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Ovde nikad nikog nemauser posted image
Duple mame gde ste?

Ja jos malo mislila koju procaskati pa odohuser posted image

clock-img

31.10.2012, 17:19

clock-img

dupla jasna

pencil-img

63

ima li koga ovde ? dobro bi mi dosli neki clanovi za mojih 100000 pitanja user posted image

clock-img

31.10.2012, 18:44

clock-img

Adriana83

pencil-img

623

Dupla Jasna samo pitaj! Uvek ce se naci neko da odgovori! Ja sam inace mama 4 devojcice ( 1+1+2) i rado cu pomoci ako mogu.

clock-img

31.10.2012, 20:03

clock-img

Blizici

pencil-img

7

Cao mame i buduce mame, ja cekam blizance, decaka i devojcicu.
Sada smo 25 nedelja i 5 dana. Generalno smo dobro sem sto vise mirujem od 23 nedelje zbog skracivanja grlica.
Tu sam za kuckanje!

clock-img

31.10.2012, 22:26

clock-img

Dve_srece_najvece_

pencil-img

192

Tu sam i ja ponekad...slobodno pitajte sta vas zanima...uvek ce neko doci da odgovori user posted image

clock-img

01.11.2012, 09:11

clock-img

dupla jasna

pencil-img

63

pa da pocnem ... ja sam sad 32 nedelja, nosim 2 decaka i za 2 nedleje cu u bolnicu . pa sam prestravljena nacisto !! inace imam 23 godine,i prilicno sam mala i sitna,da ne kazem bojim se uboda komarca. tako da me sve ovo plasi jako, potpuno sam zbunjena i zabrinuta... posto su jednojjcani, stalno kazu da postoje mogucnosti od kojekakvih komplikaicja pa se bas bojim user posted image

clock-img

01.11.2012, 09:23

clock-img

dupla jasna

pencil-img

63

moze i par komentara na GAK narodni front, posto tamo idem ... pa kakvi su dr ,sestre, sta poneti , koga podmititi user posted image

clock-img

01.11.2012, 09:42

clock-img

sanji

pencil-img

1583

Dupla jasna , dobrodošla!!! Već si dosta pregurala pa se sad malo opusti. U principu sve duple trudnice primaju ranije u bolnicu i većina bude porođena na carski. Mene su doduše primili kad sam ušla u 37. I moje su jednojajčane ali ne znam o kakvim su ti komplikacijama pričali? user posted image I jako mrzim kad trudnice plaše sa kojekakvim glupostima! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE