cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo

  
clock-img

12.05.2012, 14:55

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Evo me Biki.Ne mogu citati unazad sve postove ima ih hiljadu.Zanima me da li su tvoji blizabci jednojajcani ili dvojjcani,kog su pola,u kojoj nedelji si se porodila,jesi li mirovala stalno,jesu li VTO.Uh koliko pitanja,a?user posted image

Jesi se porodila prirodno ili carskim rezom?Kako si se snasla,jesi li imala pomoc u prvim danima,ajme.user posted image

clock-img

12.05.2012, 14:59

clock-img

Biki34

pencil-img

75

Vto bebice,dvojajcani,decak i devojcica...
Porodila sam se carskim jer je decak bio karlicno postavljen.Carski je bio zakazan za 38nedelju...
A pomoc...uglavnom muska...Snasla sam se odlicno ali kad vratim film mislim da sam trebala vise da uzivam...
Jel se zna pol tvojih bebica...

clock-img

12.05.2012, 15:02

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Ne jos ne znam pol.Za sada se vidi da su svako u svojoj "kesi",ali dr je videla samo jednu posteljicu na prednjem zidu.To je to sto znam.Hvata me uzasna panika od svega toga,kako ce se sve izdesavati,kao da mi je prvi put.NEkako sam sva uznemirena stalno i puna pitanja.

clock-img

12.05.2012, 15:08

clock-img

Biki34

pencil-img

75

Ja povremeno citam...ako budes imala neko pitanjce svraticu da ti pomognem...

clock-img

12.05.2012, 15:10

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Hvala draga punouser posted image

clock-img

13.05.2012, 13:11

clock-img

anaili

pencil-img

6


IZVORNA PORUKA: dijana1500

drage mame i trudnice evo i mene user posted image nova sam na ovom forumu,u 11 sam nedelji trudnoce posle VTO nosim blizanceuser posted image user posted image Pacijentica sam dr.Sanje Medico,s.Kada se osjete prvi pokretiuser posted image jedva cekam taj dan,pisite




Pozdrav Dijana1500 i čestitke i od mene. user posted image user posted image
Nisam dugo bila na forumu i ja sam pacijent Dr Sanje i nosim blizance u 36.sam nedelji. VTO uspjela iz prve i prezadovoljna sam tretmanom u klinici. Na početku sam vodila trudnoću tamo, al sam prešla na Paprikovac, šta ću tamo ću se porađati :), iskreno zadovoljna sam Dr. Savićem i u potpunosti mu vjerujem. Uživaj u trudnoći, mučnine će brzo proći i meni su bile 4,5 mjeseca užasne. Od početka trudnoće ne radim, a ne bi ni mogla koliko sam loša bila tih prvih mjeseci. Pitaj sve što te zanima, a najbolje da se priključiš grupi Twins & Triplets na FB-u, tamo dobiješ sve odgovore.
Pozzz i čujemo se..

clock-img

13.05.2012, 13:31

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Anaili jupi,jos malouser posted image

Jel ti dr.Savic vodi trudnocu?O njemu sam cula sve najbolje,zaista.I ja kontam da se za neko vreme prebacim na Paprikovac samo ne znam kod kojeg doktora da predjem.Jel na carski ides?Jesi pripremila sve?Jao sto bih ja volela da doguram tako daleko kao ti.
Jesi se puno udebljala?user posted image

clock-img

13.05.2012, 20:38

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

Kako se yove taj dr savic ?

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

13.05.2012, 20:48

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Joj Nado ja ti ne znam tacno njegovo ime,ali znam da je veliki strucnjak i da je mojoj radnoj kolegici spasio glavu,i njoj i bebi.Uglavnom za dr.Savica sve pohvale.

clock-img

13.05.2012, 20:59

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

Jaooo znam sada .. Cula sam i ja za njega . Pitam kako se zove jer sam mislila da postoje dvojica.
Sad se sjetih ,ovaj drugi je Ivic user posted image

Nesto mi to bilo slicno user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

25.05.2012, 14:31

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Ovde opet nema nikogauser posted image vec dugo vremena.Gde mi je dijana85 i Alex sa svojim trojkama?

Alexx jel sve u redu,nema te.ne javljas se?

clock-img

26.05.2012, 13:30

clock-img

dijana1500

pencil-img

17

tu samuser posted image morala sam mjenjati profil neznam zasto nisam mogla uci na onaj stari dijana85,kako si ti anajid? Ja sutra imam ultrazvuk zbog dabl testa koji radim u ponedeljak da li si ti radila na paprikovcu koliko se cekaju nalazi

clock-img

26.05.2012, 13:34

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Ja nisam radila double test,tako da ne znam stvarno koliko se ceka.
Inace sam super,ali danas me malo stomak boli kao kad treba da dobijem pa sam prilegla.

Ovako sve dobro,bila sam na kontroli neki dan,dr za sada kaze da serklaz nije potreban.Nismo radili ultrazvuk sada,valjdace sledeci put,bas sam znatizeljna kojeg su pola.
Kako si ti inace?Jel se dobro osjecas?Ko ti vodi trudnocu?

Pa ti si se i registrovala pod imenom dijana1500,je nemam pojma otkud meni to da si dijana85user posted image
E sad nista ne kontam.

< Poruku je uredio anajid -- 26.5.2012 13:36:54 >

clock-img

26.05.2012, 13:47

clock-img

dijana1500

pencil-img

17

mozda sam pisala i sa dijana85 sa tog sam bila na forumu dr.sanja sibincic ali nemogu vise uci na taj profil user posted image u svakom slucaju nisi se ti zbunila ja sam i na dijana85 i na ovom dijana1500.Ja se osjecam dobro ,jos uvjek se mucim sa mucninama ali nadam se da ce to brzo proci preporodicu se ove mucnine po citav dan stvarno iscrpljuju.Vodi mi trudnocu dr.Sanja u medico,s

clock-img

26.05.2012, 19:43

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Drago mi je da si dobro,ako izuzmemo te mucnine.Nadam se da ce te to brzo proci.Koja si nedelja,nemas tiker pa ne mogu da pratim?

Dr.Sanja bas ima uspeha u poslednje vreme.Cula sam vec dosta uspesnih postupaka kod nje i jako mi je drago zbog togauser posted image

clock-img

27.05.2012, 20:40

clock-img

dijana1500

pencil-img

17

14 sam nedelja,bila sam danas na ultrazvuku nije jos 100% sigurno jer je jos rano ali doktorica misli da su dijecak i djevojcica user posted image ali potvrdice na sledecem UZ, sto je najvaznije sve je hvala bogu uredu ,kada sam ih vidjela zaboravila sam i na mucnine i na sve citav dan neskidam osmjeh sa licauser posted image user posted image

clock-img

27.05.2012, 20:47

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Bravo draga,jako mi je drago zbog tebe.Ma neka je samo sve u redu,a za pol nije bitno.A opet leijepo je imati i jedno i dugouser posted image

Samo napred,proci ce jos malo i musnine.
Pa zar oni i nedeljom radeuser posted image

clock-img

28.05.2012, 08:32

clock-img

dijana1500

pencil-img

17

Hvala draga user posted image Rade, imaju ciklus vantjelesnih pa rade i nedeljom .Jutros sam izvadila krv sutra su gotovi nalazi dabl testa ,losa mi je krvna slika odnosno zeljezo pijem ferum ali nedaje neke rezultateuser posted image neznam da li je neko probao sa domacim sokom cvekla mrkva i jabuka cula sam da je to dobro

clock-img

01.06.2012, 07:51

clock-img

bulka

pencil-img

642

Drage duplice, zdravo!
Evo samo da vam svima mahnemo, pozdravimo sve drugare, i zabelezimo na ovim stranama da smo napunili dve godinice!
Velike mamine devojcice!

user posted image

clock-img

01.06.2012, 10:48

clock-img

Magi

pencil-img

76

Srecan rodjendan dusicama preslatkim!user posted image Divna fotka!user posted image

clock-img

04.06.2012, 15:36

clock-img

Blagoslovena

pencil-img

150

E nisam dugo ovdje navracala....Bulka sa zakasnjenjem srećan rođendan tvojim ljepoticama....preslatke ste sve tri, kao i user posted image ....user posted image

clock-img

15.06.2012, 12:44

clock-img

bulka

pencil-img

642

Magi, Blagoslovena hvala.
Pozdrav za sve duplice!

clock-img

15.06.2012, 13:44

clock-img

sanji

pencil-img

1583

Bulka preslatke su!!!!!! Srećan rođiš sa zakašnjenjem!user posted image user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

clock-img

03.07.2012, 12:00

clock-img

Di_U

pencil-img

18

Cao svima,
evo i ja da se prikljucim ovom dijelu foruma.
Ja sam u 14-oj nedelji blizanacke trudnoce. user posted image
Posle dugog cekanja, i jednog spontanog, Bog nas je nagradio sa dvije bebice. user posted image user posted image
Iskreno moja mama je bliznakinja tako da su mi uvijek govorili da mogu da ocekujem da i ja imam blizance. ))) Ipak kada smo saznali bilo je prilicno veliko iznenadjenje.
Za sada sve protice dobro. Ja se uglavnom osjecam ok. Mucnine su prosle.
Sve sto osjecam je potpuno novo i nekada ne znam sta je normalno a sta ne. Zato se nadam da cu ovde dobiti odgovore na milion pitanja.... user posted image

Meni dr. preporucuje da odradim serklaz iako je za sada grlic ok. Da li su vama to radili samo zato sto je blizanacka trudnoca?

Pozdrav svima

clock-img

03.07.2012, 13:20

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Di U dobro doslauser posted image

Bas mi je drago da nas ima jos!Slobodno pitaj,pisi....
Meni je serklaz uradjen sad prije 2 nedelje.

Druzicemo se mi jos!user posted image