cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo

  
clock-img

24.04.2012, 13:10

clock-img

Dve_srece_najvece_

pencil-img

192

Ma..pusti te shto su tako pametni, jel imaju mozda blizance??? Ja neznam ni jednu mamu blizanaca koja je sve kupovala kad su bebice stigle kuci... Ja sam kupila sve za pochetak, naravno da nisam kupovala neke stvari koje mi nece trebati josh mesecima... ali npr autosedishta, krevetici, posteljina, pelene, odece za nekoliko dana (i to sam ovde mordavila GINU da mi kaze koliko tachno vishe komada da uzmem user posted image ) ...pogotovo shto sve te stvari trebaju prvo da se operu i opeglaju, ne mogu u povratku iz bolnice da ih kupim i koristim... uostalom...u nechemu treba bebe i izneti...

Shto se uobicajne kupovine tice, idem to toga da planiram gde cu da parkiram i koje prodavnice da obidjem za to vreme...pa se posle premestam na drugu lokaciju, za drugu grupu prodavnica... user posted image

clock-img

26.04.2012, 00:27

clock-img

Dvebebe

pencil-img

21

drage mamike i trudnice,evo i mi da se javimo,sl.nedelje punimo 3mesece,Lena ima 5kg a Nina 5.180,lepo napredujemo,sto se tice kupovine i ja sam htela sve da kupim unapred,bas da bi sve sama izabrala,oprala i ispeglala,na kraji nisam stigla jer sam dan pre ulaska u osmi mesec ostala u bolnici,i lezala do porodjaja pa je mm sve sam morao!i meni su svekrva i mama pricale da ne kupujem unapred i jako su me nervirale,kao i sad za gomilu babskih obicaja,radim kako ja mislim da treba!to svako drugacija pravila ima!ako Bog da jos dece sve sama spremam jos u 3 mesecu :-) pozdrav za sve :-*

clock-img

26.04.2012, 09:44

clock-img

bulka

pencil-img

642

Dvebebeuser posted image
dugo se nisi javljala,
user posted image za tri meseca

clock-img

03.05.2012, 16:47

clock-img

dijana1500

pencil-img

17

drage mame i trudnice evo i mene user posted image nova sam na ovom forumu,u 11 sam nedelji trudnoce posle VTO nosim blizanceuser posted image user posted image Pacijentica sam dr.Sanje Medico,s.Kada se osjete prvi pokretiuser posted image jedva cekam taj dan,pisite

clock-img

03.05.2012, 22:56

clock-img

Dvebebe

pencil-img

21

cestitamo!!!ja sam moje smizle osetila sa cetri ipo meseca i to jedva,al zato 7 i 8.mesec su bas bile nemirne,jedna me je udaralu u rebra druga u besiku, nema lepseg osecaja,kad pocne da se ritaju,guraju!,kako podnosis tridnocu? ljubac za sve mamike,bebe i buduce mame!

clock-img

03.05.2012, 23:10

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: Alexis79


Jedino me nervira sto mi tako odredjene persone nabacuju da se nista ne kupuje pre nego sto dete/deca stignu u kucu jer se kao nesto ne valja user posted image .



Neeeee, ne valja uneti krevetac u kuću, ako ćemo tačnu babsku priču.
Pošto su kod mene svi insistirali na tome, popustila sam. Oprala posteljinu, kupila krevetac i ostavila ga kod bake (živi stan naspram mene). Kada sam se porodila, mm ga je spremio, i uneli su ga bukvalno za nama u kuću. Bolela me briga, ako njima godi da uz bebu vuku i krevet - meni ne smeta.


DSN, diiiivni su vam kreveti! user posted image

clock-img

03.05.2012, 23:31

clock-img

dijana1500

pencil-img

17

ja se super osjecam ,osim mucnina po citav dan user posted image ali i to ce nadam se brzo proci.sledece sedmice imam ultrazvuk i jedva cekam da vidim moje dve mrvice.Kada si saznala pol beba? Da li si imala mucnine kada su prosle?

clock-img

03.05.2012, 23:38

clock-img

dijana1500

pencil-img

17

a sto se tice kupovine za bebe jos u trudnoci ja sam ZA,mrzim te babske price ja jedva cekam da pocnem da kupujem stvari user posted image i vjerujem vec u 5 mjesecu da cu kupiti polovinu stvariuser posted image Godinama cekam taj dan pa zar da si to sad uskratim zbog glupih prica ,kako kazu ,,koliko baba toliko obicaja,,

clock-img

04.05.2012, 08:41

clock-img

bulka

pencil-img

642

dijana1500 cestitam! Zelim ti lepu trudnocu!

clock-img

04.05.2012, 14:03

clock-img

Blagoslovena

pencil-img

150

E cestitamo Dijana1500....drago mi je sto ce anajid napokon dobiti drustvo na ovim stranama, jos obe vodite trudnocu u BL, kao i ja sto sam...samo ja sam kod dr. Brankice i bili su blizanci prirodnim putem...inace sve pohvale ordinaciji, njihovom radu i tehnici....prosle godine i ovo doba i ja sam bila uzbudjena kao i ti...vrijeme tako brzo leti....ponekad pozelim da ih vratim u stomak i opez budem trudna, da vratim to vrijeme, mada je svaki dan sa njima poseban....user posted image

Bulka, kako si ti, kako djevojcice....sta ima novo....user posted image

clock-img

04.05.2012, 14:12

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Dijanauser posted image ,imenjakinjo moja,nemas pojma koliko mi je drago da sam napokon dobila drustvo u ovoj temi.Jako mi je drago zbog tebe,super.Cuvaj se pa se kuckamo ovde.user posted image

clock-img

04.05.2012, 14:16

clock-img

Blagoslovena

pencil-img

150

E super, jos ste imenjakinje....a i priblizne ste nedelje trudnoce....mozda vam se jos neko pridruzi...uzivajte u trudnoci i spavanjuuser posted image

clock-img

04.05.2012, 14:23

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Hvala blagoslovena,jednom cemo se nadam se upoznati svi mi iz BL,sa svojim bebcima.Kog pola su tvoje bebe i kolike su sada?Ne vidim na tikeru.

clock-img

04.05.2012, 14:37

clock-img

dijana1500

pencil-img

17

Hvala vam drage mojeuser posted image Anajid koja si ti nedelja trudnoce,gdje vodis trudnocu privatno ili u poluklinici? bas mi je drago sto vas ima iz BL user posted image Danima trazim forum slican ovom ali nisu nesto posjeceni forumi

clock-img

04.05.2012, 14:40

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Dijana imas na mom tikeru,prevuces misem preko mog nicka i videces.Sada sam 15+4.Bas sam danas isla na kontrolu i sve je u redu.user posted image

Cula sam da je dr.Sibincic postala voma uspesna u VTO i to mi je bas drago.Neka bebicauser posted image

Osim mucnina,jel se dobro osecas?

Vodila sam privatno kod dr.Curic u Medico''s,a sad sam se prebacila u Dom zdravlja.

clock-img

04.05.2012, 14:51

clock-img

dijana1500

pencil-img

17

osim mucnina osjecam se super,cula sam da mucnine prestaju u 4 mjesecu pa nadam se da ce i kod mene to ubrzo proci da mogu da uzivam u trudnociuser posted image user posted image Da dr,Sanja je veoma uspjesna u VTO eto ja sam odlican primjer user posted image uspjelo iz drugog pokusaja .Tako sam se vezala za tu kliniku i sve njih da nemogu da ih napustim tako da cu citavu trudnocu voditi tamo.Ja imam kontrolu u utorak,pojavio mi se neki smedjkasti iscjedak u subotu i hvala bogu posle toga nista ali ipak jedva cekam ultrazvuk da se uvjerim da je sve uredu.Koliko si ti mirovala?

clock-img

04.05.2012, 14:56

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Posto mi je trudnoca ustanovljena u osmoj nedelji,tada sam mirovala mesec dana.Vec na sledecoj kontroli mi je dr rekla da vise ne moram strogo lezati,vec da mogu umjereno da se krecem.Uglavnom pazim se,izbegavam predugo stajanje,hodanje,sjedenje.Treba se ponasati onako kao se osjecas,naravno ne pretjerivati ni u cemu i sve ce biti u redu.

clock-img

04.05.2012, 15:06

clock-img

dijana1500

pencil-img

17

Slazem se sa tobom od samog pocetka se i ponasam kako se osjecam a to je uglavnom horizontalauser posted image ali od kako je otoplilo sunce mami van.

clock-img

04.05.2012, 15:50

clock-img

bulka

pencil-img

642

Drage duplice, bas mi je drago da ste nasle drustvo, da vas bude jos!!!

clock-img

09.05.2012, 21:30

clock-img

bulka

pencil-img

642

Drage duplice,
evo i na ovim stranama da kucnem koji redak!
Danas sam saznala da cekamo batu :)
Devojcicama ce uskoro drugi rodjendanko :)

Veliki pozdrav za sve user posted image

clock-img

10.05.2012, 12:56

clock-img

dijana1500

pencil-img

17

cestitam bulkauser posted image Mi smo bili na ultrazvuku ,jedna beba je bas nemirnauser posted image samo se okrece a druga mirna na mamuuser posted image predivan osjecaj cuti dva srca kako kucaju,hvala bogu sve je uredu, sada nestrpljivo cekamo da saznamo pol nasih mrvica

clock-img

10.05.2012, 13:35

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Bulka jako mi je drago zbog vasuser posted image ,lepo je imati i jedno i drugo.Ja se eto nadam bar jednoj devojcici a moze i obeuser posted image
Neka su samo zivi i zdravi!

Dijana super,neka je samo sve u redu sa dva mala srculenceta.Gde vodis trudnocu?Stavi tiker da mozemo da pratimo tvoje bebce kako rastuuser posted image

clock-img

10.05.2012, 14:11

clock-img

dijana1500

pencil-img

17

gdje se nalazi to vec sam pokusavala staviti tiker ali nemogu se snaciuser posted image i ja se kao ti nadam bar jednoj djevojciciuser posted image Vodim trudnocu kod dr,Sanje u Medico.s

clock-img

11.05.2012, 17:43

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Greska,hajde cure ko zna kako da kopira Dijani da napravi tiker,neka pomogne.Ja se sva spetljala pa nesto nece.

< Poruku je uredio anajid -- 11.5.2012 17:44:15 >

clock-img

12.05.2012, 14:52

clock-img

Biki34

pencil-img

75

Cini mi se da me je neko dozivao....Anajid izvolte...evo me