cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo

  
clock-img

29.03.2012, 07:58

clock-img

bulka

pencil-img

642

Drage duplice, zdravo!
anajid nadam se da ce ti se u duplim trudnickim caskanjima uskoro pridruziti jos trudnica...
Kod nas je dobro, meni je sad lakse puno nego u prvom tromesecju... Bebicu sam osetila jos u sesnaestoj nedelji... Ne znamo jeli seka ili bata..
Izlazimo u setnjice, sada imamo i goste, mm tetke iz Kanade, pa i ne stizem da se javim... Moje princezice su dobile divne stvarcice, kad stignemo slikacu i postaviti... Sad smo odusevljeni pisanjem, evo i sad dok mama kucka one "crtaju"...

clock-img

29.03.2012, 11:47

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Super Bulka,drago mi je da ti je lakse u drugom trom.,a ja ocekujem da ce mi biti sve tezeuser posted image
Bilo kako bilo,nadam se samo da ce sve biti u redu do kraja i da ce sa bebicama biti sve OK.user posted image

clock-img

07.04.2012, 08:08

clock-img

bulka

pencil-img

642

Drage duplice!
Evo samo da vam mahnem i pozelim srecne praznike!
Nema danima nikog na duplim stranama :(

Uzivajte u svojim trudnocama i sa svojim bebicama i decicom!!!
Radujte se praznicima!!!
Veliki pozdrav za sve!!!

clock-img

07.04.2012, 09:59

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Bulka draga odavde ima samo ja da ti masem za sad.user posted image
Nema nikog koliko znam,osim mene.Ja svaki dan zavirim ali ne mogu se dopisivati sa samom sobomuser posted image .Evo mi te pozdravljamo,dok nam se neko ne pridruzi uskoro.user posted image

clock-img

07.04.2012, 11:30

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

hej ,hej .. komsinice duplice !user posted image
Kako ste ? I dalje ides kod dr Radetic ili si mijenjala dr?

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

07.04.2012, 11:46

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Nisam sad mogla doci do nje,narucila sam se krajem aprila,tek tad je bilo mjesta.Do sad sam bila kod dr.Vesne Curic u Medico's.A nastavicu kod Snjezane,bas sam sa njom zadovoljna.user posted image
Inace smo super,juce bila na kontroli,bebe porasle,sve je u redu.Vise ne moram strogo da mirujem,tako da se od pon vracam na posao.user posted image

clock-img

08.04.2012, 21:22

clock-img

Blagoslovena

pencil-img

150

O anajid jesi ti iz BL, pošto vidim da ideš u Medico-s.....ja sam tamo išla, samo kod dr. Brankice...i zadovoljna sa njima....inace sam se porodila u BL...ako šta zanima slobodno pitaj...i ja zavirim....ali eto, ne možeš na sve strane....user posted image

clock-img

09.04.2012, 13:49

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Blagoslovena jesam.Jao bas mi je drago da ima jos neko.Ovde zive duse nema,ja sam stalno samauser posted image .Hvala tti,naravno da me puno toga zanima,navracajte cesce mame i trudnice duplice!user posted image

clock-img

09.04.2012, 13:53

clock-img

Alexis79

pencil-img

3134

I ja sam tu kad stignem od silnog spavanja user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....

clock-img

14.04.2012, 08:58

clock-img

bulka

pencil-img

642

Drage duplice,
danima nikog nemaaaa...
Evo mi svratili da vam svima pozelimo divne i srecne praznike!!!

clock-img

14.04.2012, 10:29

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Hvala bulka,ja sam i dalje ovde samauser posted image .Jos uvek nema nikoga,koliko znam jedino Alexis sa svojim trojkamauser posted image

Uglavnom i mi vama zelimo srecne praznike,da provedete u miru i veselju!

clock-img

14.04.2012, 12:35

clock-img

Dve_srece_najvece_

pencil-img

192

Tu smo i mi :)

Evo samo da se pohvalimo da smo juche napunili 22 meseca, i da smo presli u velike krevete user posted image

user posted image

clock-img

14.04.2012, 12:37

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Vidi njih kolike su user posted image user posted image a mnogo mi je smešno što im kosa ne raste isto user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

14.04.2012, 12:41

clock-img

Dve_srece_najvece_

pencil-img

192

Ne bi verovala kolika je Sari kosa, samo joj se vetj u korenu mrsi, i nekako raste uz glavu...ne mogu da je uneredim da joj se odvoji od glave user posted image A sto je jos smesnije, Sara obozava snale i rajfove, ali joj spadaju, a Petra koja bi trebala sve to da nosi, i lepo joj stoji, ne podnosi nista na glavi...prava divljakusa user posted image

clock-img

14.04.2012, 12:56

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

user posted image user posted image eto koliko su različite user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

23.04.2012, 09:28

clock-img

bulka

pencil-img

642

Drage duplice, zdravo!!!
Po obicaju, ne stizem da kuckam...
Dve_srece_najvece opet cu naspisati DIVNE su, a sobica, krevetici, posteljinica savrseni, bas si im lep izabrala...
Malo mi je zao sto su duple strane opet opustele...
Kako god...
Mi vam svima masemo...

clock-img

23.04.2012, 20:06

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Hvala na poseti,ja sam ovde jedini domacin.I meni je jako zao sto ovde nema nikoga i jako je pusto.user posted image
Nadam se nekome uskorouser posted image

clock-img

23.04.2012, 23:12

clock-img

Dve_srece_najvece_

pencil-img

192

Anajid user posted image

Podsecas me na mene kad sam bila trudna...stalno sam lutala ovim temama, i pricala sama sa sobom, na kraju sam trudnocu provela sa svim ostalim simplim trudnicama user posted image

clock-img

23.04.2012, 23:56

clock-img

Alexis79

pencil-img

3134

Dodjem i ja ponekad ovde ,ali sam uglavnom u tromesecjima.Nekako ovu temu zaboravim ,ali nista namerno user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....

clock-img

24.04.2012, 00:05

clock-img

Dve_srece_najvece_

pencil-img

192

Kako se ti osecash trodupla trudnice user posted image

Jel vec smisljas u glavi kako ces se organizovati kad se bebice rode? user posted image

clock-img

24.04.2012, 00:11

clock-img

Alexis79

pencil-img

3134

Za sad dobro,muci me gorusica i mucnine jos uvek ali prolazi polako.

Moj scenario u glavi se stalno menja user posted image ,jer smo u potrazi za vecim stanom .
Bitno je da ce nam moja mama doci cim stignu bebice.
Oticice u penziju pa ce na neko vreme da se preseli kod nas.Sad jos uvek radi i daleko je.

Nego kako se vi snalazite sa njih dve.Jeste li imali neciju pomoc?

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....

clock-img

24.04.2012, 00:16

clock-img

Dve_srece_najvece_

pencil-img

192

Mi zivimo sa svekrom i svekrvom, pa su oni uglavnom bili tu ako nesto zatreba. M je dobio 3 nedelje kad su se rodile...taman je i Sara stigla iz bolnice, pa smo uspeli da nadjemo neki ritam. Mada...najvise sam volela kad me puste samu sa njima...i sad to volim...najbolje su, i najlepse jedu i igraju se kad su same samnom, jer kad ima baba i deda, odmah izvoljevaju i kenjkaju.

Videces kako ce biti kad se porodis, ja ti iskreno zelim da ne morate ni dana da budete u inkubatoru, i da odmah idete svi zajedno kuci, jer ces tako najlakse sebi uskladiti tempo...ako se naviknes na jednu, ili dve bebe, pogubices se kad budete svi na okupu. No...sve se to dovede u red kad tad user posted image

clock-img

24.04.2012, 00:21

clock-img

Alexis79

pencil-img

3134

Samo da sve bude u redu i u trudnoci i na porodaju pa cemo se vec nekako organizovati.
Ja sam inace control freak ,ali ovo je nesto sto ne mogu sad da kontrolisem.
Uhodacemo se vec kad svi stignemo kuci .user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....

clock-img

24.04.2012, 00:26

clock-img

Dve_srece_najvece_

pencil-img

192

Ma pricaj mi o tome, ja sam vec u 25-toj nedelji spremila 80% stvari za bebe, krevetici, komoda, posteljina, dobar deo garderobe, sve je bilo spremno...isto kao i spisak za apoteku. Torbe za bebu i za mene vetj u 30-toj na svom mestu user posted image

Evo i sad je spisak ispred mene jer idem ujutro u kupovinu u apoteku i po pelene i ostalo....sa sve kolicinom i cenama user posted image

clock-img

24.04.2012, 00:38

clock-img

Alexis79

pencil-img

3134

I ja sam takva ,stalno u nekim spiskovima.
I mi planiramo da se dobro "opremimo" pre dolaska bebica .
Jedino me nervira sto mi tako odredjene persone nabacuju da se nista ne kupuje pre nego sto dete/deca stignu u kucu jer se kao nesto ne valja user posted image .
Samo me intersuje sta li misle kako posle da se sve organizuje.
Pa ja se za more organizujem kao da idemo na front user posted image ,od toga sta se nosi pa do izbora mesta za obilazak i znamenitosti tog podrucja.

Mislim i verujem da je sve u dobroj organizaciji i da jedino tako neke stvari mogu da funkcionisu

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....