cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo

  
clock-img

22.03.2012, 08:49

clock-img

bulka

pencil-img

642

E pa da sve "obrnuto" user posted image

clock-img

22.03.2012, 12:38

clock-img

Anoniman

bulka, jel ti opet nosiš blizance?


IZVORNA PORUKA: nink

Anajid nemoj da te doticu uopste takve price,po meni su to ljubomorni i zavidni ljudi..


Nisi u pravu. Neki ljudi zaista nisu spremni na jedno malo dete + blizance. Npr, ja bih se upucala u čelo, a nisam ljubomorna, nemam razloga, imam dvoje dece, i nisam sigurna da želim još, u svakom slučaju ne sada.

clock-img

22.03.2012, 12:42

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Ne bulka ima blizance a nosi jedno.Kod mene obrnuto.user posted image

clock-img

22.03.2012, 12:42

clock-img

Anoniman

Sad sam razmenila sms sa Mod. Sinoć je imala spontani. user posted image

clock-img

22.03.2012, 12:43

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: anajid

Ne bulka ima blizance a nosi jedno.Kod mene obrnuto.user posted image



Znam da ima blizance, nisam znala dal sada možda opet nosi blizance.

clock-img

22.03.2012, 12:43

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Uh Tash user posted image .E sad sam basuser posted image ,jako mi je zao,majku mu bas se borila...

clock-img

22.03.2012, 12:44

clock-img

nink

pencil-img

1125

Tash nismo se razumele.Jedno je kada nisi spreman a drugo je nacin na koji ces da kazes osobi u takvoj situaciji,samo ces da ga bacis u razmisljanje npr<sta mi je to trebalo,,,zato sam rekla da su to za mene zavidni..Postoji i drugi nacin i lepsi da kazes a mozda bolje i da ne komentarises...Ma neka su nama decica ziva i zdrava...Uostalom sam ja cekala da mi klinci porastu pa da se odlucim na treceuser posted image ,sva sreca da sam mogla to da izvedem jer sam njih rodila mlada.....user posted image Ma i sada sam mlada hehe

clock-img

22.03.2012, 12:46

clock-img

nink

pencil-img

1125

Eh i meni je zao user posted image .Jel ona ok???

clock-img

22.03.2012, 12:47

clock-img

Anoniman

nink, ti sada nosiš blizance?

clock-img

22.03.2012, 12:47

clock-img

Maya21

pencil-img

2923

user posted image bas mi je zao za Mod user posted image bas se borila za njih user posted image

clock-img

22.03.2012, 12:48

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: nink

Eh i meni je zao user posted image .Jel ona ok???



Kaže, prebolela je, prežalila, i jedva čeka da vidi Danila.

Javiće se ona već, ne bih mnogo pisala u njeno ime.

clock-img

22.03.2012, 12:49

clock-img

nink

pencil-img

1125

Ne Tash ,zavirim malo ovde,uvek su mi bile zanimljive duple trudnice...hehe ,bilo bi mi mnogouser posted image

clock-img

22.03.2012, 12:51

clock-img

Anoniman

AAAAAAAAAA, sad kapiram. user posted image

clock-img

22.03.2012, 23:24

clock-img

milicamezimica

pencil-img

2

Drage duple i "troduple" trudnice i mame,
Ja sam mama šestomesečnih trojki koja redovno čita vaše razgovore (kad god joj to bebci dozvole) i volela bih da se priključim i vašoj grupi na FB...
Inače, želim da ohrabrim sve multiple trudnice, posebno one kojima su prve bebe user posted image Moje su trojčice rođene prevremeno, u 30. nedelji i malkice su zahtevnije (vežbice, stalne kontrole kod dr) ali se sve može stići dobrom organizacijom i sa punooo volje i ljubavi. I mi smo bili jako uplašeni kada smo saznali da će nas biti toliko a u NS živimo sami, bake i deke su daleko, pomaže nam tetka koja je student ( user posted image za tetku). Uglavnom, i nas su plašili pričama "Jao, pa kako ćete sa troje male dece, koliko to sve košta...!??!" Naravno da nije lako, ni vremenski ni finansijski (mi smo čak i podstanari...) ali odgajati troje dece je nešto zaista posebno a sve drugo je na kraju nevažno...

Samo hrabro! user posted image

p.s. predstavila sam se svojom pričom u temi o VTO pa ako vas bude zanimalo... KLIK

clock-img

23.03.2012, 07:39

clock-img

bulka

pencil-img

642

user posted image user posted image user posted image
Divnooo!
Sve sam procitala! Svaka ti cas_t na hrabrosti!


< Poruku je uredio bulka -- 23.3.2012 7:40:42 >

clock-img

23.03.2012, 09:23

clock-img

Blagoslovena

pencil-img

150

Mod, žao mi je...user posted image , znam kako je doživjeti spontani...

A milicemezimice i ja sam sve pročitala, jako me dirnulo što si napisala, toliko borbe i hrabrosti je trebalo, toliko ljubavi i strpljenja, nemam riječi...bravo za Helenu i momke....user posted image ...da vas Bog i dalje čuva...

clock-img

23.03.2012, 12:13

clock-img

Anoniman

Milice, gledam ti Ticker, ti si opet trudna?

Inače, pročitala sam tvoju priču. Tvoja devojčica je bila već velika kada je napokon stigla kući, svaka ti čast na snazi, hrabrosti. Bitno je da ste sada svi na okupu. user posted image

clock-img

23.03.2012, 12:18

clock-img

New Mom

pencil-img

10345


IZVORNA PORUKA: Tash

Sad sam razmenila sms sa Mod. Sinoć je imala spontani. user posted image


Joj... user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

clock-img

23.03.2012, 13:32

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998


IZVORNA PORUKA: Tash

Sad sam razmenila sms sa Mod. Sinoć je imala spontani. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.03.2012, 13:40

clock-img

MicinaMama

pencil-img

3548

Modesty?

Ah znala sam kako se to zavrsava,lezala sam mesec dana u bolnici i imala sam takve primere da vidim..ne zelim zvucati oholo sa ovim recima ali nisam joj smela nista govoriti,tj navoditi primere koje sam ja susrela jer sam se opet nadala dobrom.Uzasno mi je zao ali bice bebica.Da je bar hematom ostao mali.

clock-img

23.03.2012, 13:42

clock-img

MicinaMama

pencil-img

3548

blizanicka trudnoca je opet teza nego kada nosis jedno dete...uzasnomi je zao.

clock-img

23.03.2012, 14:30

clock-img

madre

pencil-img

6600

mod, to je tuzno da tuznije ne moze bitiuser posted image user posted image user posted image drzi seuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

27.03.2012, 09:42

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Ovde nema bas nikog,opet sam sama.........user posted image

clock-img

27.03.2012, 15:15

clock-img

bokicans

pencil-img

1949

Anajid,evo meneuser posted image ..Tako sam ja kada sam bila trudna ,pa se na kraju šlepala kod ostalih mamikauser posted image

clock-img

27.03.2012, 15:21

clock-img

anajid

pencil-img

3545

Bokice pa gde si spasioce mojuser posted image .Ma ovde nema nikoga,bila sam presrecna kad sam videla da smo Mod i ja u dve nedelje sa rudnocom ali eto desilo se Mod ono najgore.A ja sam ostala sama.Nema veze,divanim u prvom tromesecju,a prizeljkujem i ovde da mi se neko sto pre pridruzi!