cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo

  
clock-img

07.03.2012, 13:21

clock-img

anaili

pencil-img

6

Pozdrav za mame blizanaca.Može li mi neko poslati o kojoj grupi na FB-u se radi, da se uclani i buduca mama blizanacauser posted image .
Ja sam u 26.nedelji trudnoće i očekujem dva dječaka. Sve je ok, osim što sam prva četiri mjeseca prepovraćala, al prošlo je i zaboravljeno...budući da smo prošli i ciklus vantjelesne oplodnje, srećom uspješno ne bojimo se više ničegauser posted image
Vaši savjeti mi puno znače, čitam postove redovno. Hvala svima koji su mi se javili na pp. bulki posebnouser posted image , pročitala sam tvoje savjete o dojenju na forumu.
Vidim da mi frka tek predstoji, ali izdržali svi pa ćemo i mi samo da sve dobro prođe i da dječaci dođu kući.
Pozdrav za sve i čujemo se mi još, imaću ja još svašta da vas pitam i izvinjavam se unapred ako tema postoji na forumu, a ja nisam vidjela pa pitam ponovouser posted image
Pozzz

clock-img

07.03.2012, 13:31

clock-img

bulka

pencil-img

642

anaili dobro dosla na ove duple strane...

clock-img

07.03.2012, 22:23

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

E pa da se i ja prijavim ovde!user posted image Veceras sam saznala da nosim dvojajcane blizance. 12 nedelja odprilike. Još sam u šoku.user posted image

clock-img

07.03.2012, 22:25

clock-img

Anoniman

user posted image Umrla sam ti sad od smeha! Neka ti je sa srećom draga!

clock-img

07.03.2012, 22:32

clock-img

Maya21

pencil-img

2923

Mod tek sad vidim! cestitam draga! prelepo! user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.03.2012, 22:35

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

I ja se iskidala od smeha kad mi dr reko! A on se uplašio da se ne onesvestim kad mi kaže user posted image
Hvala Mayauser posted image

clock-img

07.03.2012, 22:36

clock-img

Anoniman

Pa kako tek sad da su videli? Kako se nije videlo na prethodnom UZ?

clock-img

07.03.2012, 22:37

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

modessty,cestitam!! divna vest! user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.03.2012, 22:41

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

na prvom uz rečeno da je posteljica na zadnjem zidu. Na drugom uz da je na prednjem zidu. I ja baš razmišljam kako se bre to pomera čas tamo čas ovamo! A ono dr gledao dve različite bebe user posted image I evo sad se lepo vidi kako je jedno napred a drugo pozadi i kako mlataraju ručicama i nogicama user posted image

clock-img

07.03.2012, 22:42

clock-img

Anoniman

Piši, kako se osećaš? Šta ti prolazi kroz glavu? user posted image
Šta kaže muž?

clock-img

07.03.2012, 22:42

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

Molim vas da mi pošaljete uputstvo za "upotrebu" blizanaca! Ja sam presrećna i prestravljena u isto vreme!

clock-img

07.03.2012, 22:44

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

mod,ja sam jedna od dvojajcanih bliznakinjauser posted image user posted image ...samo da ti kazem,puno srece i strpljenja!!user posted image
kako dobra fora,jedno napred drugo nazad,.user posted image

clock-img

07.03.2012, 22:46

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

Znate da me stiglo sve tek kad sam došla kući! A sad mi svakojake misli prolaze kroz glavu. Presrećni smo i mm i ja. Jaoooo treba da se poradjam ponovo i to duplo! auuuu! umreću od straha

clock-img

07.03.2012, 23:19

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

jao mod cestitam,bas si slatka tako zbunjenauser posted image
neka je sa srecomuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

08.03.2012, 08:25

clock-img

Anoniman

Čestitam mod, divne vestiuser posted image

clock-img

08.03.2012, 08:44

clock-img

bulka

pencil-img

642

Modessty cestitam, divne, divne novosti, dupla sreca i blagoslov...
Zelim ti lepu trudnocu!
Donekle smo u slicnoj prici, ja imam dve devojcice i sad cekam trecu bebu, kod tebe obrnuto, ali ce biti skoro ista razlika medju decicom...
I mene je vest da nosim blizance pogodila kao grom iz vedra neba, na prvom uz samo potvrdjena trudnoca, na drugom iznenadjenje blizanci...
Isto su bebe imale svaka svoju posteljicu i plodovu vodu i to je najbolja opcija...

clock-img

08.03.2012, 08:54

clock-img

lelaigor

pencil-img

2865

Čestitam, Mod! Ne mogu ni da zamislim kako se osećaš! user posted image user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

clock-img

08.03.2012, 09:10

clock-img

Anoniman

Mod, čestitam i opdvde!

Bulka, tek sad vidim da će cure dobiti batu ili seku!!! Čestitaaaam!!!!

clock-img

08.03.2012, 09:46

clock-img

bulka

pencil-img

642

gae_gr hvala ti!!!

vanesicak mislimo na vas i danas! Sto napisa Blagoslovena, mozda dobijes najnajlepsi poklon za 8.mart!user posted image user posted image

clock-img

09.03.2012, 08:24

clock-img

Blagoslovena

pencil-img

150

Bulka, Vanesičak se javila...još čeka...u nedelju puni 38 nedelja, pa ako do tada ne bude prirodni porođaj, razmotriće i opciju carskog u ponedeljak ili utorak...znaš kakvi su doktori, samo kalkulišu....ostalo je da križamo dane u kalendaru i čekamo još malo...
Vanesičak je smorena od svega, ali se opet dobro drži.....i dalje navijamouser posted image

clock-img

09.03.2012, 08:26

clock-img

Blagoslovena

pencil-img

150

I da zaboravih poželjeti dobrodošlicu svim novim trudnicama duplicama uz želju za lijepu i normalnu trudnoću....user posted image

clock-img

09.03.2012, 11:37

clock-img

Anoniman

Modessty mi je sada poslala sms, od juče je u bolnici zbog krvarenja koje sada već malo smirilo. Bebci su ok. Kaže, možda danas uspe da se javi na RR. 

clock-img

09.03.2012, 11:39

clock-img

lanajelena

pencil-img

7467

Jao tek sad vidim,toliko je cekala crtice i sad duple svaka cast Mod user posted image

clock-img

09.03.2012, 11:42

clock-img

Anoniman

Nek` vam je sa srecom user posted image

clock-img

10.03.2012, 12:40

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

Drage moje evo konacno da se javim. U bolnici sam zbog krvarenja. Bebci su za sada dobri. Na uz se vidi krvarenje ali pojma nemaju odakle izasto. Gledao moj dr i grlic i kaze cvrst i malo skracen ali nije za serklaz. Pijem utrogestan od 200 i svakog treceg dana primam in. Depopogesterona.
Doneo mi mm mali tablet pa sadd nabadam slovca i kradem bolnicku mrezu
user posted image
Nadam se da cu izgurati ovu trudnocu do kraja.
Bio mi Danilo i bas smo se izgrlili i izljubili. Mnog mi nedostaje.