cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Blizanci - duple trudnice :D II deo

  
clock-img

22.01.2012, 21:32

clock-img

smeskicTB

pencil-img

2259

Adriana, kako je bilo za vreme trudnoce? mozda da vidis sa zubarom, svojim ginekologom.uvedes kalcijum..
nemoj dozvoliti da se nastavi tako..

clock-img

23.01.2012, 18:18

clock-img

bulka

pencil-img

642

Drage duplice,
evo kratko da se javimo i pozdravimo sve drugare...
bokicans se nije dugo javljala?
tvigiuser posted image Adrianauser posted image
dvebebe navijamo da sve bude u redu!
smeskicTB, vanesicak gurate, vec ste u 32oj... meni je proletelo...
Parižankaa bravo za bebiceuser posted image user posted image

clock-img

25.01.2012, 12:48

clock-img

bulka

pencil-img

642

Drage duplice,
evo i ovde da objavim lepe novosti. Mi cekamo trecu bebicu. Trudna sam.
Trudnoca nije planirana, ali smo joj se svejedno obradovali, zeleli smo jos dece, ali ne tako brzoooo. Ali Bog zna najbolje...

clock-img

25.01.2012, 14:11

clock-img

smeskicTB

pencil-img

2259

buuuulkaaaaaa, divnooooo! divnoooo! kako lepa vest! user posted image user posted image
zamisli kako ce devojcice biti srecneeee!
javi kada odes kod dr, kako si...

i daa..jako ce vam biti lepa razlika medju decicom!

clock-img

25.01.2012, 16:48

clock-img

vanesicak

pencil-img

52

Bulkaaa, predivno, neka nama nase djecice :*****

clock-img

25.01.2012, 17:11

clock-img

Anoniman

Čestitam Bulkauser posted image

clock-img

25.01.2012, 18:46

clock-img

Dvebebe

pencil-img

21

bulka cestitam od srca!ewo i nas,kod kuce do petka ujutru,cisvo psihicki da se izduwam,posle 16dana u bolnici!otworena sam 2cm,bebe su ok imaju po 2600gr.odgowaraju 37nedelji,a dr kaze da sam ja 35 u pon.i da mi ukida tokolizu,ortajem samo na partusistenu pa kad krene porodjaj odmah ce me poroditi,nece sprecawati,cista mi se smanjila tako da ce biti prirodan porodjaj i obe bebe su glawicom na dole!swe je za sad ok,osim sto je mene danas stegla kijawica!pozdraw za swe!hwala na podrsci!cmok

clock-img

25.01.2012, 18:51

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

bulka,evo i ja kao padobranac,divne vesti!!!
cestitam!user posted image user posted image
i ja imam trecu mladju sestru,a i sestru bliznakinjuuser posted image

clock-img

25.01.2012, 18:53

clock-img

minna

pencil-img

3196

Bulka cestitam! user posted image user posted image user posted image

clock-img

25.01.2012, 18:58

clock-img

Anoniman

Bulka, cestitam.user posted image user posted image

clock-img

25.01.2012, 20:35

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

bulka cestitamuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

25.01.2012, 21:02

clock-img

smeskicTB

pencil-img

2259

dvebebe, jako, jako me obradovalo tvoje javljanje!user posted image
superiska je sveeee sada!
prijace ti malo dolazak kuci..a bebice su divneeeee!user posted image milice velike i hrabre!

mislim na tebe sve vreme!

clock-img

26.01.2012, 10:48

clock-img

Blagoslovena

pencil-img

150

Bulka, čestitamo od srca....e da seke dobiju sada batu....mada i tri sestre je predivno, pa šta Bog dauser posted image

Dve bebe, svako dobro i da budete žive i zdrave.....
Tvigi i Adriana83....srećno sa vašim user posted image user posted image

A SmeskicTB i vanesičak....još malo, pa eto radosti i u novoj 2012....user posted image

clock-img

26.01.2012, 12:20

clock-img

bokicans

pencil-img

1949

Dođoh na rr posle 100 godina,i procitam lepe vestiuser posted image Bravo Bulka ,divno.Troje je ravnotezauser posted image   Veliki poljubac svimauser posted image

clock-img

28.01.2012, 16:10

clock-img

tvigi

pencil-img

93

user posted image user posted image user posted image bravo Bulka sve najbolje divne vesti
pozdrav svim duplicama
mi smo operisali kilicu lezali jedan dan u bolnici Dora je bila prava mala hrabrica u ponedeljak idemo na kontrolu i skidanje konca

clock-img

29.01.2012, 09:15

clock-img

Adriana83

pencil-img

623

E pa dRRage moje duplice da vam se javim...
Prvo da kazem : Bulka divne,zaista divne vesti!!! Cestitam od sveg srca! Jesi sigurna da je samo jedna beba? user posted image Sad ce Sofija i Sara imati drustvo. Mozda batu? Jos jednom,DIVNE novosti!
E sad, najduza nedelja u mom zivotu je konacno iza mene. Sofia je u utorak primljena u deciju bolnicu zbog operacije preponske kile. Znam ja da je to rutinska operacija,da nije strasno,da je oporavak lagan i brz. I sve je bilo u redu dok mi nisu rekli da Anita ne moze biti samnom. Ja sam mogla da budem u bolnici stalno ali samo sa Sofiom... Mislila sam da ce mi srce puci. Kako da odaberem... Sa jedne strane,dete mi je u bolnici,trebam joj... Sa druge strane kuci mi ostaje troje dece kojima isto tako trebam... Dojim obe bebe... Onda su mi rekli da Sofia JOS UVEK ima zuticu i da je terapija nekoliko dana vestacke ishrane... Znaci u bolnici mi je beba koja ne moze da sisa a kuci ona koja moze. Jos veca dilema... Da li da budem sa Sofiom koja ne sisa a u bolnici je ili da ostanem sa Anitom koja sisa ali ipak ima nekog pored sebe? I tako ja resim da zongliram izmedju kuce i bolnice...Ujutru u 6 dodjem u bolnicu i budem tu do 15 h. Za to vreme moji kuci hrane Anitu mojim izmlazanim mlekom. U 15 h odem kuci pa budem sa Anitom i dojim je,a drugu izmlazam da im ostavim kad odem. Oko 19 h opet idem kod Sofie i budem sa njom do 22 h. Onda opet idem kuci da dojim i ujutru opet u bolnicu. Ucetvrtak ujutru Sofia je operisana u spinalnoj anesteziji. Nema budjenja,mucnine,povracanja... Vec nakon sat vremena pocinje da pije caj a dva sata nakon toga mleko. Super se ponasa,lepo spava i deluje zadovoljno. Ne primecujem da je ista boli. U petak nas pustaju kuci. Medjutim tu nije kraj mojim mukama. Sofia je jos na vestackoj hrani. Anitu dojim ali ona se ulenjila od flasice i kolicina mleka se smanjila. Sad opet sisa na sat i po vremena kao u pocetku. Za Sofiu cu tek da vidim Ali trudim se i verujem da ovih par dana nece bitno uticati na dojenje.
A sad lepe vesti... Juce sam isla po kolica!!!
Prelepa su,ja sam odusevljena! Uskoro stavljam slikice da vidite...

< Poruku je uredio Adriana83 -- 29.1.2012 9:17:14 >

clock-img

29.01.2012, 10:11

clock-img

Blagoslovena

pencil-img

150

E Tvigi i Adriana83, hvala Bogu pa su se vaše curice rijesile te kilice...divim vam se na svemu, baš me dirnula tvoja priča Adriana83....svaka čast, baš imaš puno ljubavi, snage i strpljenja....prava majka...divim ti se....sve će to biti dobro, tvoj trud i brižnost ne mogu biti uzaludni
I jel to još ne znaš kada treba biti emitovana tvoja emisija vrijeme je za bebe?

A za kolica super, bas nam piši iskustva i reci mi koliko su te sada sve ukupno koštala...ja sam im pisala u Adax skoro i pitala za JUMPER DUO, pa su mi odgovorili da su naručili i ta od Tako, da će doći za 30 dana, oni imaju maloprodaju u Sarajevu, pa bih ja mogla tamo kupiti, ali samo ne znam koliko će koštati, vjerovatno malo skuplja od DUO DRIVER....gledala sam sajtove na internetu, u Poljskoj, Slovačkoj i Ćeskoj se mogu kupiti za 400 Eura, a meni oko zapelo samo za ona skupa, o kojma smo već prije pisale....user posted image ...i znaš da je meni jako krivo što sam slušala druge i nisam odmah kupila kolica, toliko je bilo lijepih dana za vožnju, a moji dječaci samo u stanu....a već skoro 3 mjeseca pune...user posted image

clock-img

29.01.2012, 12:08

clock-img

bulka

pencil-img

642

Drage duplice!
Adriana i mene je dirnulo sve sto si napisala, mogu da zamislim kako ti je bilo. Pisala sam kako se nama desilo kad smo mislili da je Sofija progutala igracku, pa su nam rekli da moram ostati s njom u bolnici dok ne iskaki, ja sam odmah pitala da li moze i Sara da ostane s nama, naravno, rekli su da ne moze... Tebi svaka cast na snazi.

bokicans sto te nema sto godina? Kako su nam drugari?

Hvala svima na cestitkama user posted image

clock-img

05.02.2012, 12:06

clock-img

bulka

pencil-img

642

Drage duplice,
svratih da vas sve pozdravim!
Kako su nase trudnice duplice? Kako provodite ove zimske snezne dane?
Citala sam za nasu smeskicTB u trecem tromesecju, navijamo za nju i bebice, da sve bude kako najbolje moze biti...
Kaku su duple mame i nasi drugari?
Nema nikoga da svratiiii...

clock-img

05.02.2012, 12:09

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Bulka, tek sad vidim lepe vesti user posted image čestitam od srca user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 5.2.2012 12:13:59 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

05.02.2012, 12:11

clock-img

bulka

pencil-img

642

Hvala ti AnaRR user posted image

clock-img

05.02.2012, 13:53

clock-img

Blagoslovena

pencil-img

150

Evo da i ja navratim...izgleda smo se sve sakrile od zime....
ja malo pisala na forumima beba, o tjemenjaci bebe i vakcinama...

Inace smo imali vakcinaciju u petak u Domu zdravlja ja sam plakala sa njima, koliko su vristali...dvije u rukice i jedna se pije...
Kukici su ok, na kontrolu za 1,5 mjesec, a tezimo 6350 i 5900 sa punih 12 nedelja...

Kako si Bulka, kako djevojcice podnose zimu, kako tvoja trudnoca...
Inace, vidim Bulka da spominjes smeskiTB, pa sam i ja sa otisla na te stranice, pa koliko sam skontala da je u bolnici....
SmeskicTB javi se i nama, mislimo na tebe....znamo da si jako pozitivna i da ces se na kraju jako smijati od srece sa svojim bebama...pusa

clock-img

05.02.2012, 19:41

clock-img

smeskicTB

pencil-img

2259

dragee, zeza me net, citnite u trecrem sta se desava..
Misloim na vanesicak, dve bebe..sta se desava sa vama?

clock-img

06.02.2012, 12:53

clock-img

vanesicak

pencil-img

52

Pozdrav za sve!
Smeskic procitala sam tamo kako je kod tebe, budi pozitivna, nije to nista toliko strasno, a opet u bolnici si, prate bebice, bice to sve ok.
Ja se smaram, teska sam, slabo spavam, nista mi se neda.
Neke stvarcice sam pripremila, a ovaj snijeg zeznuo pa nismo uspjeli urediti sobu. Bebice su jos uvijek jako aktivne, trebala sam na kontrolu u prosli cetvrtak, ali nisam uspjela da se uganjam sa doktorom, idem sad u ovaj. Vidjecemo sta on kaze, inace, doktor je toliko opusten, po njemu je sve super. Ne predlaze nikakve pretrage dodatne. Tako da kad citam ovdje koliko su doktori predostrozni, ucini mi se da je moj malo previse opusten, a i ja sa njim onda...
Cuvaj se ljubim te, i javi nam sta se desava, citacu ja i tamo na onoj temi.

Dvebebe, nadam se da je i kod tebe sve ok, sarni nam koju recenicu!

Bulka kako si? Da li si bila kod doktora? CMOKS

Pozdrav i za ove svjeze mame, nadam se da se djecica oporavljaju poslije tih malih zahvata. user posted image

clock-img

06.02.2012, 20:10

clock-img

bea83

pencil-img

5169

Znam da i vi duple mamice brinete za Smeškić pa ću vam kopirati svoj post iz trećeg tromesečja...

Devojke sad sam se dopisivala sa Smeškić, situacija se ispostavila ozbiljnija nego što se činilo...pregledali su je tri najbolja doktora, nekoliko puta, najozbiljniji je slučaj na odeljenju, baš su se posvetili prevazilaženju situacije, ali jedan misli da treba okončati trudnoću već sledeće nedelje, a drugi da treba još sačekati...nisu mogli da vide pol manje bebice a i to je bitno zbog uzroka svega...posteljica je već 3.stepen...izgleda da je smanjena i količina plodove vode, moraju dobro da ocene kad da ih izvade a da ih ne ugorze...Sve će ovo da predoče njenoj dr pa će ona odlučiti...Smeškić je jaka, drži se, ali verujem da joj je jako teško...

Ja verujem da će se sve dobro završiti samo da ona nama ostane pozitivna a bebice će se izboriti za sebe, veliki su oni borci i pobedniciuser posted image user posted image user posted image user posted image