cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Piletina sa mlincima

clock-img

04.09.2012, 17:09

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

I malo do pijaceuser posted image

clock-img

04.09.2012, 17:30

clock-img

Anoniman

Mlince imas na pijaci tamo gde prodaju rezance.

Ja sam pravila neke dve varijante koje u ukljucivale besamel i gorgonzolu a u drugoj varijanti sam dodala i belo vino i nisam barila mlince nego sve redje pa u rernu. I dalje nije to to. Moram sada da probam i sa pavlakom, ali gorgonzola obavezno i vino.

clock-img

04.09.2012, 18:00

clock-img

Ana RR

pencil-img

34311

Ja mlince kupujem u marketima.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

04.09.2012, 18:06

clock-img

PoisonEve

pencil-img

4352

Misu ja sam na slican nacin pravila lazanje. Sa gorgonzolom i tikvicama

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

clock-img

04.09.2012, 22:20

clock-img

pepeljuga

pencil-img

2539

A ja vec ko zna koji vikend (jer kuvam samo vikendom) ne nalazim mlince da kupim u glupoj Idei user posted image a nemam vremena ni volje da idem do pijace..

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

clock-img

05.09.2012, 09:28

clock-img

red3lilu

pencil-img

1237


IZVORNA PORUKA: red3lilu

U Univerexport-ovim radnjama može da se kupi testenina - Mlinci sa jajima, takođe je ima i u Ideinim radnjama...



Može i da se naruči preko servisa za dostavu u Univerexportu KLIK

clock-img

28.04.2017, 14:42

clock-img

Ana RR

pencil-img

34311

Taman imam ćuretinu u zamrzivaču, eto nama lepog ručka ovih dana.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

28.04.2017, 14:50

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Anci i to imas za dva danauser posted image To cu ja da pravim za neki dan. Ne kupujem mlince, nego ih pravim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

28.04.2017, 15:06

clock-img

Ana RR

pencil-img

34311

Njamiiii user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!