cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Čaj za povećanje plodnosti

  
clock-img

18.04.2011, 20:51

clock-img

malenac76

pencil-img

6567

maki macina trava ih onako bas pokrene user posted image

clock-img

19.04.2011, 11:58

clock-img

Anoniman

Ako te ne mrzi imas temu macina trava, a i u ovoj od pocetka ako citas, videces da macina t.mnogim zenama pomogla. Vredi probati.user posted image

clock-img

19.04.2011, 12:09

clock-img

*Maki*

pencil-img

1237

Znate o cemu se radi,ja vec pijem neku mesavinu cajeva oko 3 meseca.Prva mesavina je bila za regulisanje hormona,druga i treca za ciscenje,i sada sam dobila mesavinu caja za stimulaciju jajnika.Ja sam vec pila Klomifen skoro, oko 3 meseci, i prosto ne znam da li je moguce da neka lekovita biljka izazove stimulaciju jajnika na taj nacin. Osecam da se nesto desava,al videcemouser posted image Nisam mogla da prepoznam cajeve u teglici a uglavnom je neka biljka ciji su listovi izmrvljeni.Da li se od macine trave koriste listovi?Jesu li malo deblji kada se osuse?

Hvala vam devojke puno!Ljubim vasuser posted image

clock-img

19.04.2011, 12:54

clock-img

Anoniman

meni je virak bio tako izmrvljen.

clock-img

19.04.2011, 14:28

clock-img

Anoniman

Svi su pomalo slični. Macina ima gorak i pomalo ne podnosljiv ukus, virak je vec lep (za razliku od macine trave). Rusomača je isto dobra. user posted image

clock-img

19.04.2011, 18:35

clock-img

*Maki*

pencil-img

1237

Znam kakav je ukus virka, ovo je nesto drugo...ima deblje listove od virka...ali je skroz isitnjeno nema sanse da provalim sta je...nema veze valjda ce da pomogneuser posted image

Inace prosli mesec sam pila virak,to znam sigurno...i verujete li da nisam osetila user posted image a inace imam bolnu,narocito prva dva dana...pijte virak,odlican je caj za matericu...

clock-img

20.04.2011, 08:31

clock-img

Anoniman

Ja pijem sve sto moze da pomogne, a ne moze da skodi. user posted image . Sve u korist user posted image .

clock-img

02.05.2011, 14:59

clock-img

Anoniman

Ja nisam pila par dana čajiće jer sam se razbolela, i kuvali mi obicne cajeve. Da znate kako su odvradni bili. Ja se pitam zasto. Kad danas popijem moj čajić. Kako je lep. Ne moze ni jedan da ih zameni.

clock-img

02.05.2011, 18:37

clock-img

milenatea

pencil-img

1560

ja sam se navikla na virak, ne mogu bez njega user posted image user posted image

clock-img

03.05.2011, 09:55

clock-img

Anoniman

Sad mi je čak i čaj od nane user posted image , u obzir dolaze samo virak i rusomača.user posted image user posted image

clock-img

03.05.2011, 10:27

clock-img

milenatea

pencil-img

1560

ja nikada nisam volela caj od nane ni kamilice, podseca me kad sam bila bolesna kao mala user posted image

clock-img

03.05.2011, 10:57

clock-img

Anoniman

Od kamilice mi se user posted image , a nanu sam volela, sad ne znam sta mi je user posted image . Sva sam se pobrkala user posted image .

clock-img

03.05.2011, 11:10

clock-img

milenatea

pencil-img

1560

ide nam sa godinama user posted image user posted image user posted image

samo da cevcimo one koje nam zaista mogu pomoci i da nam bude sto vise user posted image user posted image

clock-img

03.05.2011, 11:54

clock-img

Anoniman

Sve za bebe. Osim kamilice.

clock-img

09.05.2011, 18:14

clock-img

BrankaMrvica

pencil-img

10

Definitivno ću morati da počnem da pijem čajeve.bač ima korisnih saveta.Hvala curke!

clock-img

09.05.2011, 20:32

clock-img

Anoniman

Samo napred Branka. Mogu da pomognu, a ne moze da skodiuser posted image

clock-img

14.05.2011, 09:18

clock-img

smeskicTB

pencil-img

2259

puno sam citala o cajicima..i dobila sma i preporuku za kombinaciju virka i hajducke trave.
i imal sam nedoumicu da li da pocinjem da pijem..
nisu mi utvrdjene do sada neke smetnje, nisam imala probleme sa ciklusima, jajnicima,ovulacijom..ali sma pomislila da posto ioanko volim i pijem cajeve, da solju dnevno popijem ove mesavine..
iscitala sam teme o cajevima..shvatam da se macina trava ne preporucuje za vreme ciklusa i do ovulacije se pije..ja ne znam tacno kada je moja..
prosli put sam zatrudnela nekog 8og, 9og dana..pa ja racunam kao plodne od tada do nekog 17og..ali ipak ne bih macu zapocinjala..nju bih radije pila sa pauzom u pokusavanju..

uglavnoc, naisla sma na informaciju da se virak ne pije u prva tri meseca trudnoce, vec nakon njih..pa sma se uplasila..a i htela bih da znam sta da kumi kazem..da li je virak dobro piti kada pokusavamo da zatrudnimo? kakva su iskustva?

clock-img

14.05.2011, 09:21

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3431

Virak je odlican za regulisanje ciklusa, posle njega meni je tacna u dan/dva.
E sad ja mislim da je bezbedno ga tokom celog ciklusa cak i u trudnoci, ali sacekaj da se javi neka devojka sa vise iskustva o tome.

clock-img

14.05.2011, 09:25

clock-img

smeskicTB

pencil-img

2259

Suncice, hvala ti puno!
meni su ciklusi tacni u smislu da mi je prethdone godine od 12 10 meseci ciklus bio 22dana, ali recimo otkako smo poceli da se "trudimo" malko se ciklus pomerio..pa sam jedan imala 28, pa 25..zato kazem da sada ne znam tacno..ali osetim ovulaciju, javi mi se sekret, bolovi u jajnicima..

koliko ti pijes virka?

clock-img

14.05.2011, 09:35

clock-img

Suncicabg

pencil-img

3431

Prestala sam da ga pijem oko vto, a i nestalo mi ga je pa ga ni nemam, pila sam cini mi se ujutru i uvece

clock-img

14.05.2011, 09:49

clock-img

smeskicTB

pencil-img

2259

da, da..tako je i meni preporuceno.user posted image

clock-img

14.05.2011, 13:06

clock-img

ksenija81

pencil-img

955

Jos kad bi ubacila neven u celu kombinaciju bilo bi extra!
Ne moze ti ovo nista skoditi slobodno pij!

_____________________________

Bog ne stavlja prepreke za koje nije siguran da možeš da predješ...

clock-img

14.05.2011, 21:12

clock-img

smeskicTB

pencil-img

2259

IZVORNA PORUKA: ksenija81

Jos kad bi ubacila neven u celu kombinaciju bilo bi extra!
Ne moze ti ovo nista skoditi slobodno pij!


ksenija, a cemu sluzi neven, kako se on pije? da stavim kasikicu i njega u ovu mesavinu?
hvala ti na preporuci!

clock-img

16.05.2011, 21:28

clock-img

iva80

pencil-img

459

Ćao drage moje!!!
Dugo se nisam javljala...još uvek ništa novo...
Od pre par dana sam počela da pije virak+hajdučka trava  user posted image sve zarad  user posted image   nadam se da će da 'pogura'  user posted image
I imam pitanjce za vas - pošto ja ujutru odmah napravim količinu za ceo dan (po 2 kašičice od svakog čaja + 800ml prokuvane vode) pa ja polovinu popijem ujutru a drugu polovinu uveče, moje pitanje je da li valja da podgrejem ovu drugu polovinu jer mi recimo danas nije prijao ladan čaj? Mislim ako nije poželjno podgrevati ga, onda neću...
Veliki pozdrav za sve!!!



_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

clock-img

17.05.2011, 00:23

clock-img

smeskicTB

pencil-img

2259

ivo, nijedan caj se ne preporucuje da se podgreva. to je ono sto ja znam i ne praktikujem.
bolje je popij hladan ili uvece kada dodjes kuci skuvaj.