cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Čaj za povećanje plodnosti

  
clock-img

05.02.2011, 11:06

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Ana RR

A evo šta je meni moja dr rekla da pijem:

Hajdučka trava - 2 kašičice
Virak - 2 kašičice

Preliti sa 8dl vruće vode, ostaviti da odstoji 10 minuta pa procediti.
Piti 2 puta dnevno.

Macina trava - 1 kašičica u 2,5 dl vode
Ostaviti 20 minuta da odstoji pa procediti.
Piti 2 puta dnevno.




tek pocinjem da citam ovu temu, mozda ste negde kasnije i napisali, ali zar nije hajducka trava zabranjena u trudnoci? tako su mi napisale devojke u temi o hajduckoj travi. znaci, do kad se sme piti?

clock-img

05.02.2011, 11:20

clock-img

Ana RR

pencil-img

34328

Ksena,  ja bih svakako prestala da pijem čim bih saznala da sam trudna.

Dve moje drugarice (koje su dugo pokušavale da zatrudne) su posle dva meseca ove terapije zatrudnele. Slučajnost ili nešto drugo, ne znam..


< Poruku je uredio Ana RR -- 5.2.2011 11:21:06 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

05.02.2011, 11:24

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Ana,a da li se i tebi poremetio ciklus,da ti ide vise,ili se produzio od kada pijes caj?
ja bi pocela da ga pijem,jer dobijam na 40 dana...od kako sam prestala sa antibebi pilulama ciklus mi je user posted image user posted image ..ne znam da li moze da mi skodi?

clock-img

05.02.2011, 11:26

clock-img

Ana RR

pencil-img

34328

Ja hvala bogu imam baš redovne cikluse, ali jako bolne. Čaj mi je puno smanjio te bolove i ublažio simptome pms-a. Nije mi se poremetio ciklus.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

05.02.2011, 12:51

clock-img

Anoniman

i nisam znala da propolis treba da se drzi u frizideru, tj. ja vec par meseci pijem one kapi propolisa (ako se na njih misli), ali nisam videla da treba da budu u frizideru user posted image

clock-img

05.02.2011, 19:54

clock-img

*Maki*

pencil-img

1237

Maticni mlec se drzi u frizideru, propolis mislim da ne treba.user posted image

clock-img

06.02.2011, 13:40

clock-img

Merimica

pencil-img

393

Devojke, sme li uz Klomifen da se pije neki čajić.

Plašim se da ne naplavim neki karambol.

clock-img

06.02.2011, 13:47

clock-img

Ana RR

pencil-img

34328

Ne, uz klomifen ništa. Kad ne piješ lekove onda može.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

06.02.2011, 15:23

clock-img

*Maki*

pencil-img

1237

Zasto ne sme caj uz Klomifen? Meni su rekli da smem...u pitanju je kantarion, majcina dusica ..mesavina caja.. user posted image

clock-img

12.02.2011, 18:01

clock-img

Cuftas

pencil-img

1036

Drage moje, ja sam danas pocela sa virak-hajducka trava kombinacijom. Ja imam dva mioma od po 2 cm i hajducka trava se i preporucuje za to (meni licno nije smanjila miome, a jedan sam od retkih slucajeva kojoj ni zoladex nije delovao...) Posto uz miome idu i obilne menctruacije, zanima me da li je neka imala slicno iskustvo, posto sam u skoro svim postovima gde se virak pominje naisla da je user posted image jaca nego inace... A volela bih da pripremim matericu za user posted image

Za one koje jos nisu pocele, ukus je skorz ok, i bez meda

clock-img

12.02.2011, 21:03

clock-img

Merimica

pencil-img

393

stvarno ne znam kako virak deluje na miome, ali znam da je za sve te stvari (miome, priraslice na jajovodima ...)doba macina trava.
i ja pijem virak, i skroz mi je ukus ok, joj šta sve nisam pila od tih narodnih lekova... ali valjda će se isplatiti i da i ja bodijem jednu malenuuser posted image


_____________________________

M+M=??????

clock-img

08.03.2011, 11:02

clock-img

Maryy

pencil-img

59

Za to je najbolje vaginalno ispiranje sa cajevima.. Mesavina 100gr. rusomace i 100 gr. virka (spojis ova dva caja). Prokuva se pola litra vode i u to se doda 1,5 kasika mesavine i pusti se da odstoji.. Procedi se u staklenu flasu i ceka se dok se caj progladi. Sipas u irigator i ispiras se svako vece, posle toga kada legnes stavis tampon od kanariona i kazu da je to najbolji lek za sve.. user posted image

clock-img

08.03.2011, 15:21

clock-img

MalaMini

pencil-img

341

Dobar dan, drage dame  Srećan nam naš dan  Vidim da ste pisale o čajevima... Ja odgovorno tvrdim da je Regulopot odličan čaj. To je mešavina raznih trava, potpuno je prirodan. Sa vlasnicom apoteke možete da se konsultujete da li i u kom slučaju da ga koristite. Provereno na meni- reguliše ciklus i podstiče ovulaciju. Imala sam želju za mućkanjem svakodnevno dok sam ga pila, što je logična posledica burne ovulacije. Nisam tada pravila bebu, koristila sam ga samo da sredim ciklus i obnovim endometrijum posle kiretaže. Apoteka ScalaPotamija u Beogradu. Možete da naručite da vam stigne poštom.

< Poruku je uredio Lilly RR -- 8.3.2011 19:28:27 >

clock-img

10.03.2011, 19:39

clock-img

Anoniman

kupila sam danas virak i hajducku travu, s tim sto je ovde hajducka trava kao cela osusena grancica. naravno, iseci cu je. ali posto se po receptu koji je Ana dala prelivaju 4 kasicice sa 8dl vode - je l to za jedna ili za dva dana doza? posto pise da se pije dva puta u toku dana.

clock-img

14.03.2011, 20:38

clock-img

Anoniman

vec 4 dana pijem cajeve. juce mi je prestala menstruacija. isto tako od juce povremeno osecam neko ziganje u levom jajniku user posted image  je l to mozda od cajeva?

clock-img

14.03.2011, 20:41

clock-img

jelenadunja

pencil-img

1012

Cao ....svima.....ja sam pila ocajnicu(macinu travu)i zahvaljujuci njoj unistila sve ciste,i ostala sam trudna uz pomoc tog caja....user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela

clock-img

14.03.2011, 22:01

clock-img

Elica

pencil-img

9

IZVORNA PORUKA: ksena

vec 4 dana pijem cajeve. juce mi je prestala menstruacija. isto tako od juce povremeno osecam neko ziganje u levom jajniku user posted image  je l to mozda od cajeva?



Nakon poslednje menstruacije,18.02. ,posle dve nedelje,  pocela sam redovno da pijem hajducku travu i virak... primetila sam "sevanje" i probadanje malo u levom pa u desnom jajniku i neki osecaj "zatezanja" preko celog donjeg dela stomaka, mislim da je od cajeva jer mi se to ranije nije desavalo.

clock-img

17.03.2011, 11:44

clock-img

Anoniman

Cao, da vam se pridruzim i ovde. Znam da su cajevi najbolji lekovi za sve, medjutim ja sam malo ne odovorna za redovno "pijenje" istih. Ali, posto dosta vas hvali gore navedene cajeve, ja odoh odma u apoteku. Ako nista drugo, smiricu nepodnosljiv menstrualni bol, a ko zna mozda zbog njih napravim i neku user posted image . Cujemo se.

clock-img

17.03.2011, 11:49

clock-img

Anoniman

e, elice, znaci nisam jedina! upravo takav je osecaj, povremeno seva i zateze.

clock-img

17.03.2011, 11:53

clock-img

Ana RR

pencil-img

34328

Taj osećaj u jajnicima sam i ja imala, mislim da je to uvek bilo pred ovulaciju. Kao da sam osećala kako "rade" jajnici.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

17.03.2011, 11:58

clock-img

Anoniman

meni je to pocelo jos poslednjeg dana menstruacije (ili dan posle, ne secam se tacno). nek rade, samo nek rade, mozda nesto i odrade. user posted image

clock-img

17.03.2011, 12:00

clock-img

Ana RR

pencil-img

34328

Hoće, hoće user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

17.03.2011, 14:23

clock-img

malenac76

pencil-img

6567

i moji su odreagovali toliko da sam ja mislila da je upala i otisla kod gin user posted image
nisam mogla vjerovati, ajd sad bar znamo sta je i da je od cajeva user posted image

clock-img

20.03.2011, 23:07

clock-img

meyo

pencil-img

1737

ja imam macinu virak i hajducku travu ..
samo me interesuje Ana da li ti je dr rekla da pijes obadvije kombinacije
caja ili naizmjenicno ?? tj. virak + hajducka
i ovu sa macinom ili virak i macina da se nikako ne mijesaju?

clock-img

20.03.2011, 23:11

clock-img

Ana RR

pencil-img

34328

Ja sam pila samo virak+hajdučka trava i baš mi je prijalo. Macinu travu sam pila davno ali mi je bio koplikovano to kada sme da se pije, kada ne sme pa sam prestala.
Da budem iskrena, ne sećam se šta mi je rekla za macinu travu, znam sigurno da se ona pije pojedinačno, ne meša se ne sa čim ali da li mi je rekla da smem u isto vreme da pijem i virak i macinu travu - nemam pojma.


< Poruku je uredio Ana RR -- 20.3.2011 23:13:31 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!