cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Čaj za povećanje plodnosti

  
clock-img

08.10.2011, 22:55

clock-img

meyo

pencil-img

1737

mirjam mi zenice koristimo svakojake cajve i pripravke te vitamine ma 100 cuda
a jel imas ti neki knkretan problem..
evo da ti pomognem ja imam dugacke cikluse pcos hasimoto i pokusavam vise od godinu zadnjih mjeseci pokusavam prirodnom medicinom vratiti tijelo u balans pa evo sta sve pijem ulje zutog nocurka vitamin c i e prvih 15-tak dana ciklusa virak i hajducku travu svo vrijeme .. primijetila sam da sam ovaj m. makar po nekim simptomima konacno imala ovulaciju al od bebca nista al bit ce valjda uskoro ..
neko pije macinu travu privh 10-ak dana posle virak mozes i tako .. sve dok ne nadjes sta tvom organizmu prija
e da moze i svako jutro jedna solja caja od zalfije a pred spavanje solja maticnjaka.,, uglavnom virak hajudcka vitamin c.. neki opsti lekici koje sve pijemo koristimo ..

clock-img

23.11.2011, 08:20

clock-img

daca77

pencil-img

8079

Jutros sam krenula sa cajem od zalfije, ali je ukus user posted image . Shvatila sam koliko je u stvari ukusan caj od virka i hajducke trave.user posted image

clock-img

23.11.2011, 08:44

clock-img

saira

pencil-img

150

Ćao Daco

Hvala ti za ove korisne informacije jesam cula za macinu travu i pijem je već 10-ti dan,a nisam znala za žalfiju probat ću i to a smijem li je zasladit il onako gorku moram pituser posted image .
Ja sam nova na forumu tako da mi je svaki savjet dobro došo da mi skrati put do bebačauser posted image
Saira

clock-img

23.11.2011, 09:29

clock-img

daca77

pencil-img

8079

Saira, sve cajeve bi trebalo piti nezasladjene...a tebi zelim da sto pre dodje user posted image i tako prestanes sa ovim gorkim cajevima.

clock-img

01.12.2011, 22:36

clock-img

Laska

pencil-img

72

Cao,
evo ja pijem vec mesec dana kombinaciju caja Virak + Hajducka trava (2kas.virak+ 2kas.h.trava sa 80dl vode), pa cekam rezultate user posted image . Jedino me interesuje, da li se sme piti u toku dana i kafa? Jer tesko da izdrzim bez jedne soljice kafe.... Kada hocu kafu, onda ne prelijem caj sa 80dl vode, vec stavim nesto manje i smanjim 2 kasike na po jednu, jer sam negde cula jos davno da se nesme kombinovati caj i kafa... Sad ne znam, kako vi? Jel pijete u toku dana kafu?

clock-img

03.12.2011, 00:42

clock-img

monini

pencil-img

457

ja inece pijemdve kafe dnevno, dok ne udjem ponovo u postupak za VTO, tada pijem jednu..neznam kako bih bas bez nje totalno..inace pijem samo Nes sa mlekom, pa kao tesim se, to je blaze..user posted image
cajeve sam pila povremeno, ali evo sad sam se odlucila za virak i hajducku travu,pa me bas i interesovalo, da li se moze piti zajedno u kombinaciji, i koliko dnevno ?
da li je dovoljno jedna solja virka i jedna solja hajducke ?
tu su naravno i folna,vitamini, koje svi manje vise korsitimo u ovoj nasoj borbi..
Dace Bog i svima nama da docekamo user posted image i bebce..
user posted image svim trudilicama...

clock-img

03.12.2011, 01:10

clock-img

pandica

pencil-img

910

ja pijem kombinaciju hajducka trava, cvet nevenai kopriva,a posebno ujutru pre dorucka preslicu to je za regulisanje ciklusa poboljsanja svega  sad mi recite molim vas sta mislite o tome?
hvala iuser posted image za sve

clock-img

03.12.2011, 01:18

clock-img

monini

pencil-img

457

svaako je korisno,ali se ne razumem toliko..
da li je tvoj muzic pokusao sa nekom terapijom..mm - dg Oligospermija, mi smo pokusali sve...i semenke sa medom,Peruvian macu,vitamine, Profertil i niiistaaaauser posted image , ali ipak se nadje po koji plivac, ali  nedovoljno za prirodne radove..
mada sam citala tudja iskustva i cujem da je mnogima gore navedeno pomoglo...

clock-img

03.12.2011, 20:13

clock-img

pandica

pencil-img

910

nije a nema ni mogucnosti da se popravi tako da o tome nismo razmisljali ni pokusavcali.

clock-img

08.12.2011, 10:35

clock-img

mavi

pencil-img

49

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Brana napisala recept za povećanje plodnosti

Ujutro se pije čaj od kadulje (žalfija) 2dcl (salvia officinalis) (dvije kašičice čaja preliti sa 2 dcl kipuće vode)         

Popodne čaj od zdravca 2dcl (Geranium robetrianum)(isto)        

Uveče čaj od maticnjaka 2dcl (Melissa officinalis)(isto)         

Kapi propolisa
(koje morate držati u hladnjaku) 3x5 kapi  

 

Matična mleč 2 plastične kašičice dnevno polako polizati (a mozete i pocuclati tableticu)  

Uvece jos 2 kašike meda i 2 kasike jabukovog sirćeta pomešati u 2 dcl vode i popiti. 

Vazno je da nadjete pravi mlec i med ja cu vam reci gde da ga uzmete! U udruzenju pcelara "Maja" na Slaviji mislim da je ulica Beogradska.







< Poruku je uredio mavi -- 8.12.2011 10:39:49 >

clock-img

08.12.2011, 10:41

clock-img

mavi

pencil-img

49

ja sam ovo koristila osam mjeseci
kupila kod Tesica..jos prije sedam godina i user posted image
meni nije dalo ploda..mozda zbog Pcos?

clock-img

08.12.2011, 10:45

clock-img

daca77

pencil-img

8079

A jel neko koristio Femisan A kapi?

clock-img

08.12.2011, 10:59

clock-img

Sesilija 83

pencil-img

1826

Samo da vas pozdravim i da vam kazem moja iskustva, kod muza je rezultat bio oligoastenoteratozoospermia,na svakom spermogramu, kod mene je bilo sve ok,
Koristili smo Tesicevu terapiju i nalivali se cajevima i nista, potom nam je jedna dr
preporucila nemacki caj solubitrat hoiman kod nas se malo teze nalazi i tada je kostao oko1100,din a u Austriji 3e pa nam je moja sestra to slala i mogu reci da se spermogram poboljsao(pio je samo muz) ukus je ok malo mirise na cimet, elem potom smo culu za sok,caj i slatko od aronije pa je muz poceo i to da koristi,ovako poceo je negde polovinom aprila 3xdnevno po casicu 0.3 soka ,1x dnevno kasicicu slatka i 1xdnevno solju caja tada je sok bio oko 1200,din ali je u pitanju bio sirup a ne rastvoren sok a sad je vidim oko 700din, inace 6 juna smo imali transfer za VTO i dr se iznenadila koliko mu je dobar rezultat secam se da su ona i embriolog rekli da mu mi nismo radili prosle spermograme ne bismo verovali da je to od istog coveka rezultat je bio exxxtra
Inace VTO nam je uspela iz prvog puta i ja sam sada 7 mesec.
Ne gubite nadu i razmisljajte pozitivno navijam za sve vasuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Sesilija 83 -- 8.12.2011 11:02:37 >

clock-img

09.12.2011, 10:55

clock-img

Sesilija 83

pencil-img

1826

A da zaboravih da napisem,na tom zadnjem spermogramu za vto svi spermici su bili normalno i nije bilo onih sa dve glave,bez repa, slabo pokretnih, \znaci ostali su zdravi i normalni u puno vecem broju nego do tada .....

clock-img

09.12.2011, 14:04

clock-img

madamme

pencil-img

750

znaci ta aronija je dobra. ima kod mene u apoteci promocija u ponedeljak, bas cu da odem da poslusam...

clock-img

09.12.2011, 15:12

clock-img

monini

pencil-img

457

hvala za info Seseilija83 i cestitaaaam na user posted image , jos malo i user posted image ..bravooooooouser posted image

u svakom slucaju treba probati taj nemacki caj solubitrat hoiman, kada smo do sada sve vec probali, mozemo i to..drago mi je da je kod vas imalo rezultata..jos jednom cestitkeeeeeuser posted image

clock-img

09.12.2011, 23:20

clock-img

MakiJ

pencil-img

2641


IZVORNA PORUKA: daca77

A jel neko koristio Femisan A kapi?


Moja mama je pocela, i ja se razmisljam da uzmem ali neznam dali smem ako pokusavam dauser posted image

clock-img

10.12.2011, 22:42

clock-img

meyo

pencil-img

1737

ja sam koristila femisan al prije nekih 4-5 mjeseci reuzltat je bio super dobijala tacno na 28 dana
a inace dobijam na 40-50-60....
Maki ja sam tad isto muckala al nista ..
mada nisam nastavila koristiti nakon dva mjeseca ..razmisljam da opet krenem...

clock-img

14.12.2011, 08:54

clock-img

MakiJ

pencil-img

2641

Moracu ja Femisan A da kupim.
A Aronija ima u obicnoj ili biljnoj apoteci ja bi caj?

clock-img

15.12.2011, 13:45

clock-img

MakiJ

pencil-img

2641

Ja nasla aroniju litra 2 650 din otprilike skupouser posted image

clock-img

15.12.2011, 14:03

clock-img

hanka

pencil-img

3504

0masih temu nacisto.Nisam normalna user posted image


Sad cu da iskuckam jos neke recepte

< Poruku je uredio hanka -- 15.12.2011 14:06:55 >

clock-img

15.12.2011, 14:03

clock-img

daca77

pencil-img

8079

MakiJ, aronije ima u biljnim apotekama...ja sam na pijaci kupila ove jeseni bobice i napravila kompot par tegli. A posto sam rekla mm da mi kupi Urobitrat caj, ne znam da li smem i Femisan A kapi?user posted image

clock-img

15.12.2011, 14:09

clock-img

MakiJ

pencil-img

2641

Mozes femisan jel je na biljnoj bazi.
Pa u biljnoj apoteci sam bila caj je 150g 930 din ili i vise tako nesto

clock-img

15.12.2011, 14:18

clock-img

daca77

pencil-img

8079

Kad pomesam biljcice, bice zabavnouser posted image

clock-img

15.12.2011, 14:18

clock-img

MakiJ

pencil-img

2641

Ima zabice da krekecuuser posted image