cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Čaj za povećanje plodnosti

  
clock-img

25.06.2011, 11:37

clock-img

Anoniman

Jana možeš da piješ čaj od virka i za policistične jajnike je dobar. Jel možeš da nadješ rusomaču, hajdučku travu, majkinu dušicu, matičnjak? Mogu ti poslati odavde virak i macu, ako želiš?

clock-img

26.06.2011, 10:10

clock-img

*jana*

pencil-img

150

Pcelice  user posted image divna zeno

Ne brini nasla sam i virak i masu i evo dva dana vec pijem.
hvala oduser posted image ti si divna zena,ako ti mogu ja ikako pomoci samo mi reciuser posted image
Pila sam macu i virak od 3 dc i sad je nema ,prestala je user posted image kako i zasto neznam??? ali srecna sam nikad nisam imala samo 3 dana
Celu drzavu sam pretrazila i nasla sam ih na kraju ,kupila velike kolicine da imam user posted image user posted image user posted image sad pijem 1kg macu i 1/2 kg virak sa hajdučku travu pa videcemo sta ce da bude?

user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.06.2011, 19:13

clock-img

Anoniman

Jano super što si našla. Eto, možeš da pomogneš. Ako te nekad vreme nanese u Beograd, ili mene u tvoj grad, da se vidimo. user posted image . A za bilo kakav lek nema ustručavanja. Zato smo tu da pomognemo jedna drugoj ako smo u mogućnosti i ako možemo! user posted image

clock-img

26.06.2011, 21:09

clock-img

*jana*

pencil-img

150

Pcelice user posted image ti si angjeo

Daleko,daleko smo ja nisam iz Srbije, ali nema veza sve je blizu kad pozelis da ides pa zato da se strpimo da se ispuni nas san user posted image user posted image pa sa user posted image user posted image da se vidimo pa da i njih upoznamouser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.06.2011, 22:12

clock-img

Anoniman

Eto dogovorile smo se! user posted image

clock-img

27.06.2011, 09:25

clock-img

*jana*

pencil-img

150

Evo i tu na pravo mesto da vam kazem....MACINA TRAVA je CUDOOOOuser posted image
Pocela sam da je pijem od 24 jun a to je bio 2dc ,znam svi kazu da se ne pije kad imasuser posted image ali ja sam je na svoju ruku pila.Zavrsila mi je user posted image samo 3 dana meni je user posted image od uvek trajala 5 dana.Sekret ima na prodajuuuuuser posted image .
E sad neznam dali je to ok il nije???ali ja se nadam da je i da bas sad da ostanem user posted image i to prirodno ,ne pijem i ne radim nista ,ma i ne idem kod dr ne treba miuser posted image
Obavesticu  vama sta je bilo na 22 juli tad vec treba da se zna???

user posted image za sve vas



clock-img

27.06.2011, 09:47

clock-img

smeskicTB

pencil-img

2259

janoo, bas mi je dragoooo!
jako drzim palceveeee!

ja nisam uzimala macinu travu..sve se premisljam jer mi zaista O dolazi rano..

clock-img

27.06.2011, 10:08

clock-img

Anoniman

Jano a kolko dnevno piješ macine?

clock-img

27.06.2011, 11:08

clock-img

*jana*

pencil-img

150

Pijem 1kg macinu travu, a 1/2 kg virak i hajducke trave ali sam na svaki 5 min u WC user posted image i stomak mi je veliki. nego recite mi kako da mm nateram da pije caj od piskavci nemogu ovakve smo po ceo dan

user posted image



Ali nadam se user posted image user posted image user posted image
Da se ne radujem unapred ali ja sam optimista da bice bolje zato sto vec se tako osecamuser posted image user posted image user posted image  

clock-img

27.06.2011, 11:20

clock-img

*jana*

pencil-img

150

Zaboravila sam da ti kazem da ja imam glavobolju ,vrtoglavicu od caj ali nije strasno izdrzacu sve za user posted image

clock-img

27.06.2011, 16:11

clock-img

nina26

pencil-img

3303

Jano macinu travu pij kad ti se zavrsi user posted image , zato ti je i skratila user posted image , ne znam koliko je to dobro..
user posted image

I posle do O nastavi da je pijes, a sto se tice plodove vode, ona je za to user posted image

clock-img

27.06.2011, 17:27

clock-img

*jana*

pencil-img

150

user posted image tako je Nina 

clock-img

27.06.2011, 17:54

clock-img

Anoniman

Jano ne znam kako bi mogla da ubediš mužića. Što neće da pije? Reci mu da je dobro za potenciju i sex. Ovaj moj tako sve prihvata!user posted image

clock-img

27.06.2011, 18:26

clock-img

malenac76

pencil-img

6567

ja sam uspjela povecati zapreminu mjehura hahaha sad piskim na 20 min a prije sam na 15 user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.06.2011, 19:25

clock-img

smeskicTB

pencil-img

2259

ee bre malenac, nasmeja me bas!user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.06.2011, 19:28

clock-img

malenac76

pencil-img

6567

hehehhe user posted image  ali tako je hihihihi

clock-img

27.06.2011, 19:32

clock-img

smeskicTB

pencil-img

2259

u to ime, evo posluzujem ti caj od virka..znam da pravis pauzicu, ali soljica ne moze da ti skodi.user posted image

jesi li primetila delovanje maticnjaka?

clock-img

27.06.2011, 19:37

clock-img

malenac76

pencil-img

6567

pa sad hmmmm ovih dana me stomak jako boli pa mi to unosi nemir..ali pijem ga svaki dan 3-4 soljice pa vidjecemo user posted image

clock-img

27.06.2011, 19:46

clock-img

smeskicTB

pencil-img

2259

ahaaa...hajde videcemo..
ne mislis da je zbog cajica?user posted image

clock-img

27.06.2011, 19:50

clock-img

malenac76

pencil-img

6567

ne vjerujem user posted image  ali ovaj put stvarno imam mnogo bolniju i obilniju mecu. usred noci me probudio ostar bol, na tren sam pomislila da imam napad slijepog crijeva koliko je boljelo. danas je 3dc i jos uvijek ide dosta a inace meni treci dan vec prestaje i samo brljka. mozda je ovako zbog toplijeg vremena. ko ce ga znati user posted image  samo nek prestane sto prije

clock-img

27.06.2011, 20:00

clock-img

smeskicTB

pencil-img

2259

sada mi je jasnije!user posted image
hm, a kada si pocela da pijes virka..u prva dva meseca, sta si primecivala?

mozda je bilo vreme da napravis pauzu..

ee, a mozda je i ovaj ciklus samo takav..izuzetak..

clock-img

27.06.2011, 20:07

clock-img

malenac76

pencil-img

6567

ja uglavnom nemam bolne mece..desi se ponekad da me namuci. virak mi u tome nije bas nesto pomogao a ni u sluzi. ono sto su meni virak + macina trava vjerovatno pomogli je da mi jajnici nisu vise mikrocisticne gradje nego su sad cisti ko suza..tako rece gin user posted image

clock-img

09.07.2011, 15:26

clock-img

maca821

pencil-img

3514

malenac 76 poslala sam ti zahtev na fb

clock-img

09.07.2011, 16:01

clock-img

*jana*

pencil-img

150

i ja hocu na fb pratite mi PP da vas ponudim prijateljstvooooo,
ako hoceteuser posted image

clock-img

09.07.2011, 16:27

clock-img

maca821

pencil-img

3514

Jana imas pp pa posalji mi zahtev