cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Sladoled

  
clock-img

04.09.2017, 15:18

clock-img

krin 40

pencil-img

5658

Pored nje karamela i keks

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

clock-img

04.09.2017, 15:20

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Kombinacija? To nisam probala, ali mora da je lepo. Volim ukus karamele

clock-img

13.09.2017, 13:32

clock-img

Tatjana.87

pencil-img

1063

Imam recept za dobar sladoled samo moram da ga pronađem gde mi je pa ću ga rado podeliti sa vama user posted image

clock-img

13.09.2017, 13:44

clock-img

Tatjana.87

pencil-img

1063

Evo ga user posted image

200 grama mleka u prahu
200 grama slag-krema
200 grama secera u prahu
750 ml ovde
mozete staviti : Voce,pecene lesnike,ekstrakt koji zelite ili rendanu cokoladu i mleveni keks je ok

Sve navedene sastojke dobro umutiti i dodati sta zelite od sastojaka!

Superiska je sladoled,samo je meni prvi put delovalo da je puno vode pa sam smanjila,ali nisam trebala nije hteo da se stegne uopste.

clock-img

13.09.2017, 14:30

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Ja bas jutros pravila sladoled. Al onaj iz kesice user posted image

clock-img

13.09.2017, 14:37

clock-img

Tatjana.87

pencil-img

1063

Ja u taj iz kesice obično dodam kesicu šlaga pa bude veća količinauser posted image

clock-img

13.09.2017, 14:41

clock-img

krin 40

pencil-img

5658

Anck ja baš hvalila eskimkauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

clock-img

13.09.2017, 15:31

clock-img

Ana RR

pencil-img

34310


IZVORNA PORUKA: dddaca

Kako Ana ne volis? Grozdjice, suvo grozdje, sve jedno je, natopljene u rumu mmm...



Groooozneeee su mi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

02.10.2017, 17:30

clock-img

Mariya

pencil-img

4489

Eto a mi smo celo leto jeli taj sa slatkom pavlakom i grčkim jogurtom user posted image
Probala sam i taj sa slatkom pavlakom i kondenzovanim mlekom, e taj je bio masan, imao je kristale kad se zaledio, brže se topio, nije bio kremast, a mleko se razdvojilo od pavlake, tj pavlaka je plivala na mleku,p a sam se ja vratila kombinaciji pavlaka + jogurt.
A probala sam i one verzije sa smrznutim voćem, zamrzne se banana, ne pretvrdo, pa se izmiksa u blenderu sa dodacima po želji. Sladoled je sjajan,
100 % voće! Probali smo klot bananu, a najbolja verzija je bila banana i ananas (isto smrznut) sa malo jogurta i meda, moja H je to tamanila a inače nema šanse da pojede ananas user posted image

clock-img

29.05.2018, 16:32

clock-img

milicicak

pencil-img

7337

Mini bubin sladoled:
Iseckati 4 vece banane na kolutice i staviti u zamrzivac na par sati. Istopiti 100g crne cokolade i ohladiti. Staviti zaledjene banane, cokoladu i 150ml pirincanog mleka u blender i izmiksati dok ne bude kremasto. Vratiti u zamrzivac na jos minimum sat vremena

clock-img

29.05.2018, 16:35

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24749

Hvalaaaa user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

29.05.2018, 16:36

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Mili moglo bi i sa kravljim mlekom jel dauser posted image

clock-img

29.05.2018, 16:37

clock-img

milicicak

pencil-img

7337

Maraj, moze i sa kravljim.
Ja odusevljena sto je ispao kremast sa pirincanim user posted image

clock-img

29.05.2018, 17:24

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Moze i slatka pavlakauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

30.05.2018, 10:40

clock-img

Ana RR

pencil-img

34310

A može i slatko kondenzovano mleko, sa njim mi je najlepši sladoled.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.08.2022, 08:57

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Ova tema bas dugo nije bila aktivna, a povela se prica o sladoledu, pa da pisem ovde. Nedavno sam kupila Alevin sladoled u kesici i moram da priznam da je bas lep, kremast. Probala vanilu i cokoladu

clock-img

27.08.2022, 11:40

clock-img

flamingos

pencil-img

25378

Da,dobri su i oni,ma-obožavam sladoled koji god da je.Često i sama spremam.

clock-img

27.08.2022, 14:48

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Ja nemam naviku da kupujem u kesici. Pre sam uzimala Eskimka, pa napravila vecu pauzu, kupovala uglavnom vec gotov sladoled, porodicna pakovanja ili na stapicu, ali moram da priznam da je i ovaj prijatno iznenadjenje

clock-img

27.08.2022, 14:59

clock-img

flamingos

pencil-img

25378

Ne samo Eskimka,već nq razne načine pravim(sa voćem,slatkom pavlakom...).

clock-img

27.08.2022, 15:15

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Meni je ovo ipak najbrza varijanta

clock-img

27.08.2022, 18:05

clock-img

Didy

pencil-img

7274

Ja te iz kesice nešto baš ne volim, praškasti su mi nekako. 

Pre 5 godina sam uzela one kalupe iz Ikee, pa je deci bila fora da im pravim. Sad me već par godina mrzi da pravim. Uglavnom, baza mi je bila.slatka pavlaka, a u nju sam dodavala ili keks ili seckanu /istopljenu čokoladu ili voće (šumsko uglavnom)... Budu ok. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

27.08.2022, 18:32

clock-img

flamingos

pencil-img

25378

Da Didy.Na razne načine mogu da se prave.Ja sam od Eskimaka i mafine pravila u silikonskom kupu(dva ukusa,pa sam plazmu posipala između njih.Odozgore sam šarala belom čokoladom i posula mlevenom plazmom.Prelepi su bili).

clock-img

29.08.2022, 10:51

clock-img

Ana RR

pencil-img

34310

Nisam dugo pravila, mogla bih, imam gomilu nekih kalupa a kupila sam i aparat za sladoled pre 3 godine koji još nisam upotrebila. Imam neki recept koji mi se pokazao najbolji, ide maskarpone, slatko kondenzovano mleko, slatka pavlaka plus ukusi i dodaci po želji. Baš bude dobar.

A inače najviše volimo Delhaize sladolede, burbon vanila je odlična i nju uvek imamo jer je koristim i za kafu, šejkove, čokoladne kolače. I svi ostali ukusi su odlični, pravi mlečni kremasti sladoledi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

29.08.2022, 11:10

clock-img

flamingos

pencil-img

25378

Da Ana,sa kondenzovanim mlekom je super.Nemam aparat za sladoled,ali imam razne kalupe,modlice.

clock-img

29.08.2022, 12:22

clock-img

Milena18

pencil-img

5002

Ana, koliko čega staviš u taj sladoled sa kondenzovanim mlekom? Daj mere, molim te. 🙂