cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Prasići

clock-img

12.01.2011, 14:53

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

Snelle , mislim da mozes pola obicna voda u koju ces staviti kvasac a pola gazirana , ja tako pravim mekike , mozda ce biti malo tvrdje testo 

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

12.01.2011, 14:58

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

user posted image

Jeco, pecivo ko pecivo....samo kazem ja sam dosta debelo rastegla trebala sam duplo tanje.....

cini mi se da bi bilo jos lepse da se stavi salama pa da se ona premaze kečapom i onda dalje....i da je salama malo deblje sečena ova moja je bila isecena tako da mozes gledati kroz nju

a sto se mleka tiče...pojma nemam....mozda sojino.....nemam pojma nisam probala nikad...

< Poruku je uredio Pretty78 -- 12.1.2011 15:00:02 >


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

09.03.2018, 19:42

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Evo mog recepta,deca ih obozavaju KLIK

clock-img

09.03.2018, 19:44

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

user posted image suoer izgledaju, verujem i da su ukusni 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

09.03.2018, 20:19

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Da,da bas ukusni,mogu i prazni,ja ih tako spremam,pa ih posle deca pune cime vole,a mogu i sa nekim nadevom,recimo sunka i kackavalj.