cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Kupaći kostimi

  
clock-img

06.08.2009, 18:01

clock-img

AtenA

pencil-img

685

ubacila bih koju slicicu,ali se jos uvek ne snalazim!user posted image iako sam jedno deset puta prostudirala sva vasa uputstva
PLAVUSA

clock-img

06.08.2009, 18:03

clock-img

Anoniman

user posted image ma jaoooo, i ja sam plava - LAKO JE! Idi ovde KLIK i malo vežbaj. user posted image

clock-img

06.08.2009, 18:06

clock-img

AtenA

pencil-img

685

'AJDE SADA CU DA PROBAM! OHRABRILA SI ME user posted image

clock-img

06.08.2009, 18:08

clock-img

2002m

pencil-img

2595

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Evo sada jedna lepša slikica, zajedno sa haljinicom (ova je iz daljine, ali dezen već znate user posted image ):

user posted image

Prelep je

clock-img

06.08.2009, 19:09

clock-img

AtenA

pencil-img

685

user posted image
ovo je jedan od modela koje sam kupila ove god.

clock-img

06.08.2009, 19:10

clock-img

AtenA

pencil-img

685

ups... slika je malo fiju...

clock-img

06.08.2009, 19:43

clock-img

Verus

pencil-img

11942

ih kakve imamo zenske na ovom forumuuser posted image

clock-img

07.08.2009, 09:00

clock-img

Anoniman



IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Evo sada jedna lepša slikica, zajedno sa haljinicom (ova je iz daljine, ali dezen već znate user posted image ):

user posted image




divan je tašo kompletić....a kad sve to navučeš molim jednu sliku...sa haljinicom, bez haljinice, sa kupaćim...eto ne moraš bez kupaćeg user posted image

clock-img

07.08.2009, 09:03

clock-img

eugenija

pencil-img

5366

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

eto ne moraš bez kupaćeg user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!


clock-img

07.08.2009, 09:04

clock-img

Anoniman

user posted image

clock-img

07.08.2009, 09:18

clock-img

bonita

pencil-img

860

wwooowwwuser posted image user posted image user posted image user posted image ,kakve sve cica mace.Sve slicice sto sam videla,mmm,prelepe ste drage moje.

taso kupaci je exstra.
Ja moj jos juce slikala,ali nisam mogla da ga ubacim,je NE ZNAM.
Pomoci ce mi moj muzic vecerasuser posted image

clock-img

07.08.2009, 09:21

clock-img

Anoniman

Ako ti je slika u kompu, ne treba ti mužić. Vidi ovde: KLIK user posted image

clock-img

07.08.2009, 09:59

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: bonita

user posted image

clock-img

07.08.2009, 10:02

clock-img

bonita

pencil-img

860

sorry i danke

clock-img

07.08.2009, 10:03

clock-img

Anoniman

Sve je ok! user posted image

clock-img

07.08.2009, 11:43

clock-img

nina83

pencil-img

533

Ovo je moj omiljeni kupaci iz perioda dok sam jos bila mlada i lepa..i mrsavauser posted image

user posted image

clock-img

07.08.2009, 11:47

clock-img

Rivana

pencil-img

3210


IZVORNA PORUKA: nina83

Ovo je moj omiljeni kupaci iz perioda dok sam jos bila mlada i lepa..i mrsavauser posted image

user posted image



Jesi li ovo ti na slici bas si zgodna

clock-img

07.08.2009, 12:00

clock-img

nina83

pencil-img

533

Hvala Rivana, ali bolje reci BILA user posted image user posted image

clock-img

07.08.2009, 12:02

clock-img

Rivana

pencil-img

3210

Prvo sam pomislila da je neka slika fotomodela koji reklamira kupaci, ma bices opet zgodna posle porodjaja ne brini, vrati se zena na svoje.

clock-img

07.08.2009, 17:03

clock-img

magnetic

pencil-img

3044

IZVORNA PORUKA: nina83

Ovo je moj omiljeni kupaci iz perioda dok sam jos bila mlada i lepa..i mrsavauser posted image

user posted image

joooj bas mi je jakooo sladak kupaci

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

clock-img

07.08.2009, 17:11

clock-img

ljubičica

pencil-img

985

Ja sam kupila, ni manje ni više, već 3 kupaća, ali na internetu ne mogu da ih nađem da vam pokažem, baš su leeeeepiiiiiii! Ovog leta ću na slikama imati samo nove kupaće user posted image

< Poruku je uredio ljubičica -- 7.8.2009 17:12:18 >


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

clock-img

09.08.2009, 00:30

clock-img

dunja RR

pencil-img

30390

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Evo sada jedna lepša slikica, zajedno sa haljinicom (ova je iz daljine, ali dezen već znate user posted image ):

user posted image



bila sam danas u Women'secretu i videla ga slucajno, odmah sam setila tebe...kod nas je snizenje, ja htela da kupim jedan sareni na pruge, probala ga ali mi ne stojiuser posted image

clock-img

09.08.2009, 00:35

clock-img

Anoniman

Ja sam probala dosta modela. Ima jedan na beloj osnovi neka indigo plava, braon... kao lišće izgleda. Gornji deo je kao grudnjak, donji se vezuje. Imaju uz njega fenomenalnu haljinu, tašnu, maramu za glavu, špagerice... Ne vredi, ne stoji mi gornji deo. Ne mogu da se sagnem, sve mi ispadne, a kada sam sa Lukom, bitno mi je da se sagnem.

Takođe, probala sam neki braon, koji među grudima ima neki prsten, a korpe su kao na mom rozom - užas kako stoji.

Htela sam da probam i onaj teget-beli, nisu imali br.

Ovaj roza što sam uzela... u čemu je razlika između njega i onog braon? Braon - korpe su fixirane za trakicu koju vezuješ na leđima zbog tog prstena među grudima, a ovaj moj nije. Možeš korpu da vučeš po trakici, i zato mi odgovara.

A koji na štrafte? Onaj... crno, žuto, zeleno... vodoravne štrafte?

clock-img

09.08.2009, 00:43

clock-img

dunja RR

pencil-img

30390

da taj: ima crno,crveno, zute i zelene strafte cini mi se a ima isti takav samo na beloj osnovi, meni se svideo crni ali katastrofa stoji gornji deo( donji nema takav)...ali sam htela da uzmem samo donji skroz crveni i onda da kombinujem, jer imam crveni kupaci na tufnice pa bi menjala donji deo....

tvoj mi je najbolji od svih sto sam videla, samo kazem imam crveni na tufnice pa mi ne treba slican , mada mi se svideo i jedan cvetni( sitni cvetici, sareni na plavoj osnovi) , ima i torba takva neka gumeno-plastina, isti dezen neka kao majica( kraca od tvoje haljinice) i spagerice...on mi je ok samo nema korpice a meni trebaju...

clock-img

09.08.2009, 00:47

clock-img

Anoniman

EEEE draga! Traži savet prodavačice!

Tako sam ja kupovala brus, i probam - KRIMINAL! Kažem prodavačici da mi ne stoji, da mi se useca u grudi, kaže ona NE ODGOVARA VAM MODEL! Ja i dalje ne vidim razliku u njihovim modelima, ali od onda pitam. Imaju drugi oblik korpe (kažem, laici ne vide razliku!) user posted image

Ne znam za taj na plavoj osnovi... user posted image Nisam videla.

A taj na štrafte... i ja sam ga merkala. Pokušala sam sebi da odvratim pažnju od ovog pink, jer sam smatrala da je suviše slobodan za jednu mamu. user posted image No... nije vredelo!