cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Kupaći kostimi

  
clock-img

13.06.2013, 15:12

clock-img

pandina

pencil-img

2039

Ako ovo funkcionise, bice odlicno za budzet!

clock-img

13.06.2013, 15:13

clock-img

Moiraina

pencil-img

944

Pa fora je u tome što imaju baš ograničen izbor boja i veličina. Npr. ovaj sa slike ima samo u narandžastoj boji i samo jedna veličina. Tako je i sa svim drugim što sam gledala, zato i nisam uspela da iskombinujem ništa...

clock-img

21.06.2013, 22:46

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

kupila sam kupaci OVAJ savrsen je za moje grudi! nadam se da ce se i dobro pokazati,ipak je italijanski,jeste malo skuplji,na akciji 3520din,ali sve sam probala,i jok!

clock-img

22.06.2013, 01:38

clock-img

Sanchy

pencil-img

4393

Sielei kupaci su odlicni i sama imam par komada,,izmedju ostalih ,samo steta sto sada ni u jedan ne mogu da udjemuser posted image ,tako da sam danas kupila kineski za 750,oouser posted image xxl jer se sve nadam i nadam da cu bar za sledecu sezonu povratiti linijuuser posted image user posted image

clock-img

22.06.2013, 07:58

clock-img

Trcosava

pencil-img

15173

@ Peace i Dunja - Outlet su kupaći prethodnih sezona, eventualno neki koji je ostao po jedan. Tako barem ovde funkcionišu outlet-i. Sumnjam da će ih imati u prodavnici.

_____________________________

I flunked anger management! }:->


clock-img

22.06.2013, 08:29

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Ja sam juce uzela ovaj u Calzedoniji

user posted image

Nije bas jeftin, gornji je 5490 din, a donji 2790 din

Nisam mogla da sacekam snizenje jer se bas kupuje, prosle god sam cekala snizenje i izvisila.

clock-img

22.06.2013, 08:33

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

sto se tice ovog sajta, bila sam u Indjiji u onom autlet centru, mnogo su jeftiniji tamo nego na sajtu. Moja rodjaka je uzela za 1400 dinara jedan plavi, a ovde je jedan na sajtu 5150 din a tamo je bio 3000

clock-img

22.06.2013, 09:25

clock-img

nata11

pencil-img

9214

Vonavoj ovaj je super, drzace ti dude na okupu to je sigurno user posted image
Maraj bas je lep user posted image

< Poruku je uredio nata11 -- 22.6.2013 9:26:25 >

clock-img

22.06.2013, 16:29

clock-img

pandina

pencil-img

2039

Maraj, bas je lep, ali meni je to previse para za kupaci kostim user posted image

Inace, svratila sam u Liscu da probam nesto od onoga sto sam videla na sajtu, ali drze samo najnoviju kolekciju (bila sam u Takovskoj). Ne znam da li da rizikujem, pa da porucim online bez probe.



< Poruku je uredio pandina -- 22.6.2013 16:31:17 >

clock-img

22.06.2013, 16:42

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

pa ne znam sta da ti kazem, meni kupaci mora da bude perfektan... zene i kompleksi na plazi...user posted image
jer znas velicinu, jesi li nosila ranije liscu? Ako jesi mislim da neces imati problema. Meni se iskreno ne svidjaju njihovi modeli, ako mi se svidi gornji, donji mi je predubok da ne kazem bapski, a ja imam manje grudi pa gledam da i gornji bude dobar... Ma valja uklopiti user posted image

clock-img

22.06.2013, 16:45

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

kazu da ima dobrih kod koneza al ne u bloku 70 nego u njihovim radnjama van. Npr na Novom Beogradu u bivsoj robnoj kuci, moja rodjaka uzela za 1200 din kaze da je odlican ja nisam videla a moze i da se proba, tj imas kabinu za probu kao u ostalim buticima

clock-img

22.06.2013, 16:47

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

sad se setih, bila sam u bonatiju to je bivsi bugati, kupaci su 2500, 3000 u kompletu. Vidite na njihovom sajtu, ne znam da vam postavim pa vi sami izguglajte, ok su modeli

clock-img

22.06.2013, 17:23

clock-img

Trcosava

pencil-img

15173


IZVORNA PORUKA: Maraj

sad se setih, bila sam u bonatiju to je bivsi bugati, kupaci su 2500, 3000 u kompletu. Vidite na njihovom sajtu, ne znam da vam postavim pa vi sami izguglajte, ok su modeli



Sad bacih pogled, koji je ono minimalizam user posted image . Ako je neka čupavija dole, sumnjam da bi oni trouglići išta pokrili. Zato sam bacila pogled na Extreme intimo i mogu reći samo da su cene vše nego pristupačne. Nađoh bokserice za kupanje za samo 1500 din i to nisu na sniženju! Dete mi nasledilo nečiji donji veš EI - ono je peri/deri! Ni maknulo nije!!! (zato je donji veš po meni skup 300 din za jedne gaćice i to za decu)

_____________________________

I flunked anger management! }:->


clock-img

22.06.2013, 17:37

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

ih bre, pa valjda ce se srediti bar za plazu...user posted image necemo valjda vidjati Cubake na plazi user posted image

clock-img

23.06.2013, 01:07

clock-img

pandina

pencil-img

2039

Maraj, pravo da ti kazem, ja sam pre trudnoce imala extra figuru, kad vec imam priliku da se pohvalim user posted image i nosila sam uglavnom kineske, znala sam da proberem dobre komade. Imam male grudi i bas me bilo briga, nosila bikini. S obzirom koliko su malo placeni, super su se pokazali.
E sad je potpuno druga prica, raskrupnjala sam se, grudi visnule, guzovi ispadaju sa svih strana user posted image , sad sam resila da kupim neki kvalitetniji da me koliko toliko sredi. Bar sto se moze.
Liscine, niti bilo koje druge brendirane, nisam probala, a ono sto sam videla u radnji nije mi se nista posebno svidelo na oko.

clock-img

25.06.2013, 23:01

clock-img

Ivence

pencil-img

633


IZVORNA PORUKA: pandina


Liscine, niti bilo koje druge brendirane, nisam probala, a ono sto sam videla u radnji nije mi se nista posebno svidelo na oko.


Ja sam u c & a u ušću prošle godine kupila mnooogo dobar kostim, iz dva dela, donji je dubok, taman da pokrije sve što treba, a gornji kao bluzica da pokrije stomak, i brzo se suši, i baš je super... platila sam ga 3000 din :)

_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

clock-img

26.06.2013, 00:11

clock-img

pandina

pencil-img

2039

Ooooo, Ivence, od kad te nisam videla user posted image

clock-img

27.06.2013, 12:12

clock-img

Ivence

pencil-img

633

heh, ja više ni samu sebe ne viđam... :) Ali od petka sam na odmoru, pa ću da pišem :)) A pratim te često, samo nemam mnogo vremena, pa obično ne komentarišem ništa... ali sve znam user posted image

< Poruku je uredio Ivence -- 27.6.2013 12:14:06 >


_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

clock-img

27.06.2013, 12:24

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

jopj ja sam smrsala i sad vise nisam gigantic size i sad nemam pojma gde i sta da kupim
ja inace svoje kupace unistim , meni trebaju izdrzljivi i drzljivi jer se ja derem po plazi , nosim zver na ledjima , ronim , skacem i tako
pojma nemam gde da krenem da trazim a pogotovo sto sam totalno demode pa nemam pojma ni staj e in user posted image ( ko da me briga al da kazem )

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

27.06.2013, 12:33

clock-img

Trcosava

pencil-img

15173

Olga onda ja mislim da je za tebe neki sportski iz jednog dela? oni su poprilično izdržljivi (valjdauser posted image )

_____________________________

I flunked anger management! }:->


clock-img

27.06.2013, 12:36

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

ma jesu i te nosim al ja sad , zenska sujeta , ocu i jadan stomak malo da osuncam , moracu da trazim one za babe do bubrega gace i za sisi onako sa sirokim bretelama
proslo je vreme kad je Olga na plazi nosila kostimcic user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

27.06.2013, 13:28

clock-img

pandina

pencil-img

2039

Pa, Olgice, vidis da znas, bas je to sada in user posted image

clock-img

27.06.2013, 20:49

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

evo ovo je sada inuser posted image KLIK

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

27.06.2013, 21:17

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

auuu.kakav kupaci!user posted image mogu i sama da ga napravimuser posted image

clock-img

27.06.2013, 21:19

clock-img

Olga75

pencil-img

20593


IZVORNA PORUKA: vonavoj

auuu.kakav kupaci!user posted image mogu i sama da ga napravimuser posted image


i da ga nosim , odavno me boli djon za elulit a osuncala bih se ubahato na zgrazavanje kojekakvih user posted image
a jkad bolje razmislim , hm mozda mi ni ne treba kupaci

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !