cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Kupaći kostimi

  
clock-img

11.06.2013, 09:41

clock-img

nata11

pencil-img

9214

E super je! Ja sad listam Liscinu prodavnicu treba mi neki sa mornarskom sarom da ga nosim sa mornarskom kapom ali su preskupi. Jedan koji mi se posvidjao na snizenju 8.200 user posted image
Toliko stvarno ne bih dala za kupaci.

clock-img

11.06.2013, 09:43

clock-img

Anoniman

ja svake godine kupim po 2, prosle godine sam kupila 3, dva bugatijeva i jedan kod kineza koji sam slatko iznosila, inace ne volim kineske stvari, ali ovaj jedan sto sam nasla je odlican, lepi su mi i oni u extreme intimu, imam dva njihova.... ne volim da bacam velike pare na kupaci, kada znam da se menjaju modeli... na primer ovi sa osmicom se opet vratili u modu, a nosila ih je moja mama kada je bila devojka...

clock-img

11.06.2013, 10:07

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

nosim i ja kupace od kineza,ne isperu se i ne istegle,ali moje grudi sad ne mogu nigde da stanuuser posted image ..i lose izgledaju!

clock-img

11.06.2013, 10:10

clock-img

nata11

pencil-img

9214

Vonavoj mislim da Bugati ima modele koji bi ti odgovarali a nisu preskupi, pogledaj. Znam da su imali bas neke sa vecim, cvrscim korpama.

clock-img

11.06.2013, 10:30

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

kod nas u Pa nema njihovih radnji,morala bi za Bg...smislicu neku kombinaciju!user posted image

clock-img

11.06.2013, 10:57

clock-img

nata11

pencil-img

9214

Ako nemas vremena extreem i. ima internet prodavnicu, a mozes i da zamenis velicinu ako se desi da ti ne odgovara bas su usluzni izlaze u susret, ja sam menjala 2-3 puta velicine.

clock-img

11.06.2013, 12:20

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

hvala,bas cu pogledati!user posted image ali nemaju korpe eeeeeeeeeeeee!user posted image

< Poruku je uredio vonavoj -- 11.6.2013 12:21:22 >

clock-img

11.06.2013, 12:24

clock-img

lanajelena

pencil-img

7467


IZVORNA PORUKA: nata11

E super je! Ja sad listam Liscinu prodavnicu treba mi neki sa mornarskom sarom da ga nosim sa mornarskom kapom ali su preskupi. Jedan koji mi se posvidjao na snizenju 8.200 user posted image
Toliko stvarno ne bih dala za kupaci.


Juce sam bas videla prelep mornarski kod kineza za 700-1000 nisam sigurna,mnogo je 8000 za kupaci kakav god da je,bolje kupis 8 pa da menjas svaki dan user posted image

clock-img

11.06.2013, 12:29

clock-img

nata11

pencil-img

9214


IZVORNA PORUKA: vonavoj

hvala,bas cu pogledati!user posted image ali nemaju korpe eeeeeeeeeeeee!user posted image



E bzvz. user posted image Pa nema veze uzmi push up, pokazi sta imas user posted image

Ma kakvi 8.000 za kupaci a kod kineza nisam bila 100 god dobru si mi ideju dala.

clock-img

11.06.2013, 12:38

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

i hocu push up,ali kinezi ne umeju da ih prave...ispadaju mi okolouser posted image
probala sam par komada,deluju veliko i ok,ali cvrc,ne obuhvataju moje grudiuser posted image

clock-img

11.06.2013, 12:41

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Ja moram da kupim za ovo leto jednodelni,sa bas cvrstim korpama.Za nekih mesec dana cemo na more,a bilo bi lepo da pre toga odemo do Madjarske,mozda tamo nadjem neki lep,ovi Liscini su lepi,a i nisu toliko skupi...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

11.06.2013, 13:34

clock-img

nata11

pencil-img

9214

Vonavoj nasla sam neku online prodavnicu, da ne bih reklamirala ovde poslacu ti link na pp, nije neki izbor ali sam zapazila par kao sto trazis.

clock-img

11.06.2013, 23:42

clock-img

elenica4ever

pencil-img

58

Ja nosim iskljucivo dvodelni a ponekad i samo donji deo hehe salim se a rado bih da sto bolje pocrnim user posted image

clock-img

11.06.2013, 23:46

clock-img

17 joka

pencil-img

10865

ja trebam da kupim kupaci krajem meseca a neznam gde da nadjem neki dobar

inace do sada sam koristila i ja kineske

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

11.06.2013, 23:50

clock-img

Azra_

pencil-img

2650

Jao žene... Ova tema me za srce ujela. Imala sam dosta kupaćih kostima, ali, recimo... oko 5-6 odličnih, markiranih i jako skupo plaćenih, a što je najbitnije, kvalitetni, udobni i lepi. Kad pre mesec dana otvorim police gde stoje, čisto da se prisetim šta tu imam, a ONO...raspad. Ne znam šta se desilo, ali svi kupaći kostimi kao da su se raspali. Jednostavno. Kako sam koji rastegla, tako je ostao, elastina i nemaju, lastiši svi nefunkcionalni. Sve u kantu za smeće. I sad se pitam šta je razlog... Neke imam i 5-6 godina, neki su od prošle godine, ali su svi isto održavani. Jedino da nije u sobi bila neka vlaga pošto smo imali neko pucanje cevi i poplave, a te police nisam luftirala... Nije mi jasno.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

clock-img

11.06.2013, 23:53

clock-img

17 joka

pencil-img

10865

e bas stetauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

12.06.2013, 00:11

clock-img

Anoniman

azra zbog ovog takmicenja ne mogu da otvorim poruku da ti posaljem ... zove se mamina beleznica...a za kupaci ne zna sta da ti kazem, moguce je zbog vlageuser posted image

clock-img

13.06.2013, 14:29

clock-img

Peace*

pencil-img

4881

Imam crni donji deo kupaćeg od prošle godine, ne pitajte zašto sam kupila samo donji user posted image , i u potrazi sam za gornjim.

Sviđa mi se ovaj:

user posted image

Otići ću danas u Lisca radnju samo da probam koja mi veličina treba, a onda poručiti OVDE.
Ima povoljnih kupaćih. Naručuje se preko neta, plaća pouzećem.
Nisam stigla da se udubim u veš, ali kaže koleginica da ima grudnjaka za 1000din, i kaže da kupaće treba tu kupovati pred kraj sezone jer budu baš baš džaba, a i sada su jeftiniji nego u prodavnici.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

clock-img

13.06.2013, 14:44

clock-img

viking

pencil-img

6644

Meni se mnogo kupaćih sviđa u katalozima, a kad ih vidim uživo, ne. Vrlo retko naiđem na kupaći koji mi se baš dopadne user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

13.06.2013, 14:47

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

dok ne probam ne znam nista...velicina mi vise nista ne znaci..te korpe prave svakojake!user posted image

clock-img

13.06.2013, 15:00

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Jao i ja treba da razmišljam za kupaći šta ću, jer mi treba nov...meni se više sviđaju jednodelni a mom mužu dvodelni...nisam još odlučila koji ću da kupim?

clock-img

13.06.2013, 15:01

clock-img

Peace*

pencil-img

4881

Pa, ako probam isti ovaj model u radnji, onda nije problem da ga naručim, zar ne?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

clock-img

13.06.2013, 15:07

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394


Hm, baš zanimljivo, i deluju mi baš povoljno na prvi pogled. Koja je fora, zašto su jeftniji na sajtu? I da li u radnjama ima svih modela koji su na sajtu? Sada si me zaintrigirala, možda se i ja uputim u takvu akciju.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

13.06.2013, 15:10

clock-img

Moiraina

pencil-img

944


IZVORNA PORUKA: Peace*

Imam crni donji deo kupaćeg od prošle godine, ne pitajte zašto sam kupila samo donji user posted image , i u potrazi sam za gornjim.

Sviđa mi se ovaj:

user posted image

Otići ću danas u Lisca radnju samo da probam koja mi veličina treba, a onda poručiti OVDE.
Ima povoljnih kupaćih. Naručuje se preko neta, plaća pouzećem.
Nisam stigla da se udubim u veš, ali kaže koleginica da ima grudnjaka za 1000din, i kaže da kupaće treba tu kupovati pred kraj sezone jer budu baš baš džaba, a i sada su jeftiniji nego u prodavnici.



Ovaj se i meni jako svideo, ali sam videla da ima samo u narandžastoj boji, a to mi ne odgovara zbog kombinovanja...
Isto sam do besvesti proučavala njihov sajt i na kraju nisam ništa naručila, jer od tih što se prodaju posebno gornji, posebno donji deo nisam uspela da iskombinujem boje i modele, na kraju se iznervirala i odustala. Prvo sam probala u njihovoj prodavnici jedan model (za 7.000 user posted image ) da bih znala koja mi veličina odgovara, pa sam onda tražila, kombinovala i na kraju ništa. Ali stvarno imaju svašta nešto na sniženju, imam nešto od njihovog veša, sve je super kvalitetno, a za kupaće verovatno ću sačekati kraj ove sezone pa ću sigurno nešto poručiti.

clock-img

13.06.2013, 15:10

clock-img

Peace*

pencil-img

4881

Ta stranica na koju sam dala link je Outlet (mislim, to sam birala gore... imaš i posebno opciju Kupaći kostimi).
Ne znam u čemu je fora i zašto su jeftiniji. I nemam pojma dal ima svih modela u radnjama. Pošto sam ja večito u stisci sa vremenom, danas ću da uletim u radnju sa slikom i reći "Daj ''vaki da probam!" user posted image Držite fige da imaju.

< Poruku je uredio Peace* -- 13.6.2013 15:12:10 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!