cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Kupaći kostimi

  
clock-img

22.05.2012, 16:07

clock-img

Meisje

pencil-img

4182

Pa da,marka mora da se plati...

Ja sam u Srbiji poslednji put kupila u Women Secret iz jednog dela na cvetice,bio je super,ziv je jos...

Za male grudi ima resenje,dodaciuser posted image

Mene nervira kad u PMS-u nadodju grudi pa kipe na sve strane,a kad budem na moru bicu u PMS-uuser posted image user posted image

clock-img

22.05.2012, 16:09

clock-img

Sanchy

pencil-img

4393

Radila sam nesto za tu veleprodaju pa sam mogla da uzmem po ceni kao i zaposleni user posted image ...tako da sam uzela bas lepe modele par komada ali kao sto rekoh nadam se da cu moci da ih nosim posle trudnoce...videcemo..

clock-img

22.05.2012, 16:12

clock-img

Sanchy

pencil-img

4393

Micina nemoj jednodelne meni se cini da oni stoje samo savrseno oblikovanom telu jer sve ocrtavaju bolje dvodelni sa dubljim donjim delom da bi malo stegla stomak i pareo u istom dezenu pa kad izadjes iz vode vezes ga oko struka i superuser posted image

clock-img

22.05.2012, 16:16

clock-img

MicinaMama

pencil-img

3548

Hehehe pa i nije ti los savet...ja sam mislila na crni jedno-delni niti jedna druga boja ne dolazi u obzir...meni ej mnogo koze ostalo na stomaku i rez od operacije,pa ako se jos porodim na carsk,a odmah posle moram bruh da operisem...ipak mislim da je jednodelni bolji za meneuser posted image ...pa makar izgledala i kao nosoroguser posted image

clock-img

22.05.2012, 16:21

clock-img

Sanchy

pencil-img

4393

Jesu tebi bese radili vertikalni rez?ja imam pareo duzi koji moze i dole samo a moze i kao kratko haljince ,taman moze da pokrije sve sto treba,pa sam zato mislila ...probaj i jednu i drugu varijantu ,videces mislim da su jednodelni gora varijanta bez obzira na sve ,ne znam..

clock-img

22.05.2012, 16:27

clock-img

ishler

pencil-img

1708

Covek se uci dok je ziv, da sam juce umrla ne bih znala da su to marke a bila sam u ubedjenju da su Cavali,ck,DG marke.
A ne volim jednodelni jer se lepi za telo,srecom strije nisam dobilauser posted image ,a vezbama se uglavnom sve moze srediti,samo treba imati voljuuser posted image

clock-img

22.05.2012, 16:30

clock-img

MicinaMama

pencil-img

3548

Meni je trenutno rez od slepog creva,ali meni se napravio i kamen na slepom crevu pa su sve vadili pa mi je oziljak ostao tacno 9cm,a debljine pola cm,ide u koso...e sada jos rez od carskog ako me posalju,ali zagarantovano idem na operaciju posle poroda za bruh e tu neznam kako ce me seci....Za carski mislim da prvi ide dole ispod stomaka mali vodoravni rez.

clock-img

22.05.2012, 16:32

clock-img

ishler

pencil-img

1708

To je vec drugo,sta da radis,lepo ces izgledati i u njemuuser posted image

clock-img

22.05.2012, 16:34

clock-img

Meisje

pencil-img

4182

Ishler moras da pratis trendoveuser posted image

clock-img

22.05.2012, 16:37

clock-img

MicinaMama

pencil-img

3548

Sto se mora mora seuser posted image

clock-img

22.05.2012, 16:40

clock-img

Sanchy

pencil-img

4393

Uh Micina ti ga nagrabusi..ma da znam za carski uglavnom ide mali vodoravni rez bukvalno iznad kosmatog dela ni najplici kostim da nosis ne vidi se ali ponekad ne znam iz kog razloga urade taj vertikalni rez a znam da je nekom na RR radjen takav.....pa sam zato pomislila da si ti...i ja ti idem posle porodjaja na operaciju vrata doduse ali isto cu imati oziljak pa sam morala kosu malko da pustim,inace kratko mi je zakon...sto se tice kupaceg ,onda ok,samo kupi onaj koji je dublje secen znaci da ne bude plitko secen jer ti bas sire vizuelno i bice sve okuser posted image

clock-img

22.05.2012, 16:50

clock-img

ishler

pencil-img

1708



user posted image

user posted image


< Poruku je uredio viking RR -- 23.5.2012 10:26:52 >

clock-img

23.05.2012, 08:56

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: Meisje


Sta te briga,nosices ga,i ja bih ove zamenila za neke trudnickeuser posted image




user posted image

clock-img

06.07.2012, 13:29

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Ja sam se odlucila za bikini,jako je lep,nezno rozi sa plavim,ali kad sam ga obukla i izasla iz bazena videla sam da se skroooooz providi,vise nisam ulazila u vodu i sad moram da kupim drugiuser posted image Njega mogu da nosim samo kad se suncam i necu u vodu...Moj kupaci i ja bela kao siruser posted image
user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

10.07.2012, 11:40

clock-img

tanjica85

pencil-img

1242

imam problem da nadjem kupaci. mada imam od prosle god. samo bih htela da ponesem i rezervni,

< Poruku je uredio tanjica85 -- 10.7.2012 11:45:08 >


_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

clock-img

10.07.2012, 11:43

clock-img

snješka

pencil-img

1611

Evo da stavim i ovdje ova dva što sam juče kupila:

JEDNODIJELNI

DVODIJELNI



< Poruku je uredio Nada RR -- 10.7.2012 14:05:25 >


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

clock-img

10.07.2012, 12:33

clock-img

tanjica85

pencil-img

1242

svidja mi se ovaj jednodelni

jel zna neko gde mogu da kupim tuniku za plazu?

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

clock-img

10.07.2012, 13:38

clock-img

snješka

pencil-img

1611

IZVORNA PORUKA: snješka

Evo da stavim i ovdje ova dva što sam juče kupila:

jednodijelni

dvodijelni




Zamnijenila sam linkove, tako da je umjesto dvodijelnog na slici jednodijelni i obrnuto. user posted image Sorry

EDIT: sredila sam user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 10.7.2012 14:50:36 >


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

clock-img

10.07.2012, 13:40

clock-img

Anoniman

Nisam ni skontala. user posted image

clock-img

10.07.2012, 13:47

clock-img

Sesilija 83

pencil-img

1826

Ima lepih u p.s.-u... ja posto idem na more krajem avgusta cekam snizenje pa da kupim par modela... pre par godina sam kupila neki puma i o'neill za dzabe pare u novembruuser posted image i sad su mi extra nosim ih vec par godima i uopste nisu izbledeli .. ali moram da dodam jos neki ... je ne volim da lezim u mokrom kupacem pa odmah po izlasku iz vode menjam.. i uvek nosim 6-7 kom...

clock-img

10.07.2012, 13:54

clock-img

snješka

pencil-img

1611


IZVORNA PORUKA: Tash

Nisam ni skontala. user posted image



Tashke, Tashke...user posted image Koji si ti super lik.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

clock-img

10.07.2012, 13:56

clock-img

snješka

pencil-img

1611


IZVORNA PORUKA: Sesilija 83

Ima lepih u p.s.-u... ja posto idem na more krajem avgusta cekam snizenje pa da kupim par modela... pre par godina sam kupila neki puma i o'neill za dzabe pare u novembruuser posted image i sad su mi extra nosim ih vec par godima i uopste nisu izbledeli .. ali moram da dodam jos neki ... je ne volim da lezim u mokrom kupacem pa odmah po izlasku iz vode menjam.. i uvek nosim 6-7 kom...



U P...S....-u kod nas imaju 2-3 modela i to onako, bezveze baš. Ja sam se nadala da bih mogla kod njih naći nešto lijepo, ali eto, ništa.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

clock-img

10.07.2012, 15:34

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

U ..nisam se ni pohvalila da sam nasla extra kupaci i savrseno mi stoji...sad sam macka user posted image iu to samo za 1000 dindzi.... e.em ti marku kad nisu ni zasta sem za gledanje marke!!!user posted image user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 10.7.2012 15:35:02 >

clock-img

10.07.2012, 15:49

clock-img

tanjica85

pencil-img

1242

jel kod Kineza?

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

clock-img

11.07.2012, 11:56

clock-img

tanjica85

pencil-img

1242

Koja je cena Bugati kupacih kostima?

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić