cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Kupaći kostimi

  
clock-img

17.05.2012, 12:11

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

I ja imam gomilu,ali svi su iz dva dela,i odgovaraju mi sad oni od pre trudnoce.Prosle godine mi nije padalo na pamet da se skinem sa 20kg viska pa nisam ni kupovala.Grudi su mi ok,ali me stomak nervira,nije da visi ali ima par nekih strija i nikako da se naviknem da opet imam staru kilazu.....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

17.05.2012, 12:12

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

gornji deo ni ranije nisam mogla da nadjem,a tek sad kako cuuser posted image ..nosila sam 5c,sad su korpe e,fuser posted image ..kao krava!
i ja sam nalazila kod kineza,jer mi ne trebaju korpe,ali su bile cvrsce,a sada vise..imam od prosle godine novi,kupila i nisam smela na more,molim Boga da mi je dobar..kontam da su mi grudi i tada (u trudnoci) bile velike..
a u lisci mi je preskupo,znam da je dobro,ali npr 40-50 evra za kupaci..moj budzet ne dozvoljavauser posted image

clock-img

17.05.2012, 12:18

clock-img

Anoniman

Ovi koje ja ima su bili i malo više od toga ali zato traju. Jedan sam kupila pre 3 godine a druga dva pre 6 i 8 i sva tri su i dalje kao novi. Ja nemam veliki izbor jer sam i pre trudnoće nosila f korpu (c sam prerasla još u osnovnoj) tako da kupim dobar i mirna sledećih pola veka. :D

clock-img

17.05.2012, 12:19

clock-img

Ivence

pencil-img

633

IZVORNA PORUKA: vonavoj

gornji deo ni ranije nisam mogla da nadjem,a tek sad kako cuuser posted image ..nosila sam 5c,sad su korpe e,fuser posted image ..kao krava!
i ja sam nalazila kod kineza,jer mi ne trebaju korpe,ali su bile cvrsce,a sada vise..imam od prosle godine novi,kupila i nisam smela na more,molim Boga da mi je dobar..kontam da su mi grudi i tada (u trudnoci) bile velike..
a u lisci mi je preskupo,znam da je dobro,ali npr 40-50 evra za kupaci..moj budzet ne dozvoljavauser posted image


A tek moj budzet sto dozvoljava... nego nadam se... kod ovih mojih kineza ima samo jedan model, i to jedna velicina u koju mogu sa Milicom da udjem i da nam ne bude tesno :))) ici cu u blok 70 da vidim sta ima tamo :)


_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

clock-img

17.05.2012, 12:24

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

kontam da ce mi se smanjiti grudi kad prestanem da dojim,pa da ne kupujem liscin,pa da mi posle bude velikiuser posted image
prosle godine sto sam kupila,korpa c,sto je retko...kostao je 1500dinuser posted image ..ali mi se ta radnja zatvorilauser posted image
nezgodno je kupovati kod kineza,ja sam ranije isla na buvljak,ali sam imala i vremena i zivaca..a sad ni jedno ni drugouser posted image

clock-img

17.05.2012, 12:26

clock-img

tanjica85

pencil-img

1242

prosle godine sam isla sa drugaricom u PA na buvljak, kupila je fenomenalan jednodelni kupaci (ne kineski) oko 3000 din. isti takav smo nasli u Piramidi za 5000 din. ja sam tad kupila sebi kupaci za bazen, bio je 1500 dinara.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

clock-img

17.05.2012, 12:29

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Kod nas nema njihova radnja,bar mislimuser posted image Ja ne volim da kupujem,to me smara,udjem u radnju,kupim sta mi treba i izadjem,tako da sam i kupace kupovala po nekim buticima gde udjem za maicu npr...A i ako je u bg-u 5000 kod nas je bar 6000....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

17.05.2012, 12:29

clock-img

Alexxa

pencil-img

811

Ja imam sličan problem. Donji deo nikada nije bio problem, ali gornji je haos, teško je naći G75, veće korpice mislim da i ne postoje. Sada sam osmi mesec i na sreću nisu gotovo uopšte porasle, a ako porastu posle mogu samo da nosim homemade kupaće kostimeuser posted image user posted image . U septembru idemo na more. Prepelica će tada imati samo 2 i po meseca. Moraću sda nađem neko rešenje.

clock-img

17.05.2012, 12:35

clock-img

ishler

pencil-img

1708

Ja imam odlicne kupace ali ne mogu grudi njih,moracu potraziti a vi javljajte.user posted image

clock-img

17.05.2012, 13:00

clock-img

IVA 11

pencil-img

3859

Svaka majka ima problem sa gornjim dijelom. user posted image Ja sam prosle godine kupila 2 Yamamai, i zadovoljna sam, ali posto su oba crna ove godine cu kupiti neki svjetliji, i volim da kupim dobar kupaci jer ih nosam cijelo ljeto, posto mi je more na sat od kuce. user posted image

clock-img

17.05.2012, 13:10

clock-img

Ivence

pencil-img

633

IZVORNA PORUKA: IVA 11

Svaka majka ima problem sa gornjim dijelom. user posted image Ja sam prosle godine kupila 2 Yamamai, i zadovoljna sam, ali posto su oba crna ove godine cu kupiti neki svjetliji, i volim da kupim dobar kupaci jer ih nosam cijelo ljeto, posto mi je more na sat od kuce. user posted image


akakve su im cene???


_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

clock-img

17.05.2012, 13:17

clock-img

IVA 11

pencil-img

3859

Jedan sam platila 50, a drugi 25 na snizenju. Ekstra su kvalitetni, ali sam pogrijesila sto sam uzela oba crna.

clock-img

17.05.2012, 13:19

clock-img

branki*

pencil-img

20828

ja ovog leta furam svoja 2 kupaca koja sam kupila malo pre trudnoce.dopadaju mi se,a i grudi su iste kao pre,male,tako da ulazimuser posted image
iih,kad bih imala ovu kilazu,a grudi kao u trudnociuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

17.05.2012, 13:33

clock-img

Ivence

pencil-img

633

Evo ovo svuda nadjes, a nije za svakog

user posted image

A to je jednodelni, mislim vise nema nego ima, ja bih ovako nesto vise
user posted image
blago mami koja 4 meseca posle porodjaja moze da izgleda ovako dobro u ovome

user posted image


_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

clock-img

17.05.2012, 13:40

clock-img

tanjica85

pencil-img

1242

ne mogu da ubacim sliku. blago mrsavicama user posted image

< Poruku je uredio tanjica85 -- 17.5.2012 13:43:43 >


_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

clock-img

17.05.2012, 13:43

clock-img

Ivence

pencil-img

633

IZVORNA PORUKA: tanjica85

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/55568717531406592322817.jpg/]user posted image [/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


ti za slike rade samo ako ih otvoris preko explorera user posted image


_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

clock-img

17.05.2012, 13:44

clock-img

Ivence

pencil-img

633

hah, vidi ovouser posted image

_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

clock-img

17.05.2012, 13:44

clock-img

tanjica85

pencil-img

1242

ivence, hvala user posted image

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

clock-img

17.05.2012, 13:46

clock-img

Ivence

pencil-img

633

evo ovde klik

_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

clock-img

17.05.2012, 13:46

clock-img

branki*

pencil-img

20828

wau,kakav kupaciuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

17.05.2012, 13:47

clock-img

Ivence

pencil-img

633

IZVORNA PORUKA: tanjica85

ivence, hvala user posted image


nisam nista uradila, samo citirla tvoju i ispade user posted image


_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

clock-img

17.05.2012, 13:48

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

E ja sam nekad imala ovakvo telouser posted image Meni se svidja taj crni jednodelni,takvi mi lepo stojeuser posted image Uskoro cu u Bg pa cu se i ja malo baciti u potragu,ovde dizu cene nenormalno,pa kupujem uglavnom u Valjevu....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

17.05.2012, 13:49

clock-img

tanjica85

pencil-img

1242

user posted image user posted image svaka cast

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

clock-img

17.05.2012, 18:40

clock-img

minna

pencil-img

3196

Evo ga ovaj na koji sam slucajno naletela, a planiram da kupim jos neki

user posted image

clock-img

17.05.2012, 18:42

clock-img

anajid

pencil-img

3545

user posted image Minna da je meni ovakvo telo,jbs kupaciuser posted image

< Poruku je uredio anajid -- 17.5.2012 18:43:39 >