cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Kupaći kostimi

  
clock-img

18.07.2011, 22:44

clock-img

Anoniman

Hoću da kažem da je bitno kako se kile nose, kako se sa njima osećate.
Moja drugarica je u 8mom mesecu trudnoće, i muškarci obleću oko nje kao podivljali... baš je ona sexy, zar ne? Mislim, nemojte me krivo shvatiti, meni je moja drugarica lepa svakako, nego, hoću da kažem da mnogo toga ide iz glave. user posted image

clock-img

19.07.2011, 09:10

clock-img

Lu

pencil-img

15094

user posted image
Ja sam kupila dva para ovakvih, rozi sa crnim i svijetlo plavi, nerviraju me naramenice od kojih ostanu bijele crte nakon sunčanja.
Super stoje sami jer su malo punjeni, za nas bez oblina.
Eh da mi je još ovaj crniuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

19.07.2011, 10:30

clock-img

marija32

pencil-img

1413

I ja nosim samo takve, jos da imam telo kao persona na slici user posted image  

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

clock-img

19.07.2011, 12:29

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

nekad sam imala takvo telouser posted image
sledece godine cu i ja nositi takav kupaci i riba kao na sliciuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

19.07.2011, 16:45

clock-img

Tea2

pencil-img

1014

Danas sam na Buvljaku videla isti kupaci kao u Piramidi.U Piramidi kosta 4900,na Buvljaku 3000.

clock-img

20.07.2011, 10:00

clock-img

majared

pencil-img

1565

Pogledaj kod Kineza, ja sam kupila za 1000 dindzi. Sasvim solidni

clock-img

16.12.2011, 15:46

clock-img

pippi29

pencil-img

109

IZVORNA PORUKA: AtenA

user posted image
ovo je jedan od modela koje sam kupila ove god.




uffff kaaako si zgodna!hocu tvoje tjelo!user posted image

clock-img

17.05.2012, 09:46

clock-img

Ivence

pencil-img

633

Jaooooj, meni ce sada biti potreban, ali jednodelni, neki normalan, ali izgleda, visoki mi kriterijumi :)

_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

clock-img

17.05.2012, 09:58

clock-img

Anoniman

Ja imam 3 Liscina, jedino oni imaju dovoljno velike krpe u ponudi.

clock-img

17.05.2012, 10:03

clock-img

tanjica85

pencil-img

1242

meni su grudi omrsavile i otpustile se, tako da ne mogu da udjem u proslogodisnji kupaci. vec danima lunjam po gradu i trazim korpu za mene. izgleda da prave korpe samo za izuzetno male ili izuzetno velike grudi.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

clock-img

17.05.2012, 10:10

clock-img

Ivence

pencil-img

633

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Ja imam 3 Liscina, jedino oni imaju dovoljno velike krpe u ponudi.


Jaoj, ja sada nasla  jedan njihov, kolike su im cene???


_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

clock-img

17.05.2012, 10:12

clock-img

Ivence

pencil-img

633

IZVORNA PORUKA: tanjica85

meni su grudi omrsavile i otpustile se, tako da ne mogu da udjem u proslogodisnji kupaci. vec danima lunjam po gradu i trazim korpu za mene. izgleda da prave korpe samo za izuzetno male ili izuzetno velike grudi.


Ma meni grudi ostale iste, nego stomak jos imam, i onu tamnu crtu, a ovi iz jednog dela u ponudi su fazon, traka preko stomaka i to ti je jedan deo, uzas... mislim to je za one sto nikada nisu radjale, ili radjale pre pet godina i od tada zive u teretani :))))


_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

clock-img

17.05.2012, 10:14

clock-img

Anoniman

Nisam ove godine kupovala pa nemam predstavu.

clock-img

17.05.2012, 10:32

clock-img

viking

pencil-img

6644

Na zgodnom telu, svaki dobro stoji :)
Inače, volim ove jednostavnije, kao Lu što je postavila ovaj crni. A imam taj problem što mi na vešalici svaki izgleda nekako bez veze, kao da ne umem da ga zamislim kako bi stajao kad se obuče. Bezbroj puta mi se desilo da vidim kupaći u radnji i prođem pored njega jer mi je ružan, a onda ga vidim u katalogu i oduševim se. Ne umem da izaberem kupaći pa to ti je.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

17.05.2012, 11:05

clock-img

ishler

pencil-img

1708


I ja pokusavam da nadjem jer pre trudnoce grudi su mi bile cvrste i lepe a sada su blak,pa ne mogu nositi stare,treba mi neki sa dobrim korpama,dajte savet.

clock-img

17.05.2012, 11:21

clock-img

tanjica85

pencil-img

1242

imam isti problem, ne mogu da nadjem odgovarajucu korpu. mnogo su se opustile i ni na sta ne lice user posted image

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

clock-img

17.05.2012, 11:28

clock-img

ishler

pencil-img

1708

Moja jetrva bi na to rekla kao dva mrtva pacova,nije daleko od istineuser posted image

clock-img

17.05.2012, 11:32

clock-img

tanjica85

pencil-img

1242

user posted image user posted image nije daleko od istine. jaoj, odavno se nisam ovako slatko nasmejala.

inace, trazim sad neke vezbice za grudi ne bi li ubacila sisice u neku od korpica

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

clock-img

17.05.2012, 11:44

clock-img

Ivence

pencil-img

633

IZVORNA PORUKA: ishler

Moja jetrva bi na to rekla kao dva mrtva pacova,nije daleko od istineuser posted image


Joj, hihihihi user posted image
meni ostalo stomace, a za mesec dana idem na more, ne verujem da ce do tada nestati, pa mi treba neki jednodelni :)))


_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

clock-img

17.05.2012, 11:48

clock-img

Ivence

pencil-img

633

Evo, ovako nesto :)
user posted image


_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

clock-img

17.05.2012, 11:57

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Ivence i ja bi neki takav,ako nadjes negde lepe javljajuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

17.05.2012, 11:59

clock-img

Ivence

pencil-img

633

IZVORNA PORUKA: Figaro88

Ivence i ja bi neki takav,ako nadjes negde lepe javljajuser posted image


ovo je lisca, ici cu da vidim, nego se plasim cene user posted image user posted image
ali javljam svakako :)))


_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

clock-img

17.05.2012, 11:59

clock-img

mama kukunka

pencil-img

2034

negde u junu se popnem na gornji sprat novog kineskog TC, pa se sita nakupujem za po 50-100 din/kom odvojeno gornjih i donjih delova ( Podrazumeva ronjenje po gomilama kostima)-npr jednobojni donji a gornji deo sa sarom u toj boji, pa tako nekoliko kombinacija..tj sve sto nadjem u mom broju ( a imaju bas velikih brojeva) e, sad , posto ja kupace kostima akam mnogo vise nego neko ko ode na 10 dana na more plus par puta na bazen, ali ipak mnogo manje nego recimo Nenjauser posted image , shvatila sam da dosadim sama sebi ako kupim jedan kupaci ( ili ni jedan) po sezoni..i taj se obicno skroz izaka u toj godini..Ovako, iamam dzak kupacih iz raznih vekova, pa ih kombinujem, a obicno pred odlazak na more dokupim te kineske..mada-za one mrsavije-du se mogu naci razni O'niel isl komadi, i nista nisu nekvalitetniji od onih iz''fancy'' prodavnica

clock-img

17.05.2012, 12:00

clock-img

minna

pencil-img

3196

Ja sam kupila pre nekih mesec dana kupaci u c&a i to sasvim slucajno, samo sam projurila i usput ga snimila, probala i za divno cudo odgovarao mi je, to mi je za sad pa cu kupiti jos neki...
Ne volim da nosim od prosle godine, nekako ih iznosim...

Inace posle user posted image isto imam problem sa nalazenjem odgovarajuceg gornjeg delauser posted image Kad se nisam slogirala prosle godine u onoj kabini, nista mi nije odgovaralo...

Ovaj mi je sad dobar, mada ja ipak osecam da bi nekako mogao da bude cvrsci, ali kada pitam svi kazu da mi izgleda sve ok...

Stavicu sliku kad dodjem kuci, ne mogu da ga nadjem na sajtu

clock-img

17.05.2012, 12:01

clock-img

tanjica85

pencil-img

1242

svidja mi se user posted image

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić